Kako vi odrzavate svog ljubimca???

poruka: 11
|
čitano: 2.536
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako vi odrzavate svog ljubimca???

Nisam siguran dali je ova tema vec otovrena, ali kao sto i sam naslov kaze, kako se vi brinete o svojim racunalima??? Postajte koju slikicu ako imate dok je otovoren ili ako ste sto na njega nadogradivali.... Cool

Ajd da ja prvi stavim koju slikicu svoj starog kompa jos radi (cudno)..... Nista previse, skinuo sam gotovo sve osim maticne jer se nsiam htio bas zezati da nes ne sribam... hehe Pa evo i koja slikica...

Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2009 18:36 (Trop).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako vi odrzavate svog ljubimca???
Trop kaže...

Nisam siguran dali je ova tema vec otovrena, ali kao sto i sam naslov kaze, kako se vi brinete o svojim racunalima??? Postajte koju slikicu ako imate dok je otovoren ili ako ste sto na njega nadogradivali.... Cool

Ajd da ja prvi stavim koju slikicu svoj starog kompa jos radi (cudno)..... Nista previse, skinuo sam gotovo sve osim maticne jer se nsiam htio bas zezati da nes ne sribam... hehe Pa evo i koja slikica...

 
Pa ja bi rekao da je
Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek.
15 godina
neaktivan
offline
Kako vi odrzavate svog ljubimca???

Kuzis tamo su slike harda, a ovdje je kako odrzavamo komp..... Ciscenje prasine, proca, nadogradnje.....

Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako vi odrzavate svog ljubimca???

pa svog ljubimca odžavam dosta dobro, vodim ga u šetnju, perem ga dvaput u tri dana, dajem mu da jede krikete i tako... Namigiva

Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako vi odrzavate svog ljubimca???

Nahranim ribice tri puta tjedno. Slike filtera i pumpe ću postati čim stignem. Jesam li spomenuo vodeno hlađenje?

Vuk dlaku mjenja ali nikada!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako vi odrzavate svog ljubimca???

slabo, baš si sad sjetio da sam opet zaboravio uliti vodu u kućište prije surfanjaNeodlučan

a inače čupam hladnjake i ostali hardver svako 2-3 miseca radi prašine.

Intel Pentium 4 630 3,46 giga ati hd 2600 pro 512 mega de-de-er-a 2 2 giga de-de-er-a 400 ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2009 14:00 (IRebic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako vi odrzavate svog ljubimca???
IRebic kaže...

slabo, baš si sad sjetio da sam opet zaboravio uliti vodu u kućište prije surfanjaNeodlučan

  jadne ribice
Vuk dlaku mjenja ali nikada!
15 godina
odjavljen
offline
Kako vi odrzavate svog ljubimca???

Ja sam, stavio na prednju masku krpeni filter ispred 120 mm ventilatora + 80 mm filter na usisnu cijev prema procesoru. Jednom tjedno prstom kucnem po filterima dok je komp ugašen, a jednom u mjesec-dva dana skinem filtere i operem ih. Prašinu u kućištu još nisam našao u količini koja bi zahtjevala ikakvo čišćenje.

MA78G-DS3G, Athlon64 X2 5000+, 2x2 GB DDR2 800 MHz, 8600 GT 256 DDR3, 2x160 GB SATA WD HDD
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako vi odrzavate svog ljubimca???

Nemogu vjerovati da je nekome kompjuter ljubimac. Znam da netko za auto kaže ljubimac, ali za kompjuter?

Ne ostavljaj ništa nedovr
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako vi odrzavate svog ljubimca???
MrBlc kaže...

Ja sam, stavio na prednju masku krpeni filter ispred 120 mm ventilatora + 80 mm filter na usisnu cijev prema procesoru. Jednom tjedno prstom kucnem po filterima dok je komp ugašen, a jednom u mjesec-dva dana skinem filtere i operem ih. Prašinu u kućištu još nisam našao u količini koja bi zahtjevala ikakvo čišćenje.

 Di da kupim te filtere?
***Stargate Atlantis*** Sheppard: All I have to do is climb up,and I'm in. Teyla: Climb the tower? Is that even possible? Sheppard: Sure! Batman did it all the time. Piece of cake. ***Stargate Atlantis***
15 godina
odjavljen
offline
Kako vi odrzavate svog ljubimca???

Ja sam ih našao u Linksa, stavljaju se ispred ventilatora usisnih, međutim kako sam iz Splita tamo je bilo samo 80 mm, u Zg je bilo i 120 mm. Ovaj na prednjoj strani sam sam radio. Pilom sam napravio četvrtastu rupu i vručom plastikom zalijepio crnu tkaninu. Nije baš nešto vizualno kad se baš ide za tim, ali onako iz neke normalne udaljenosti se uopće ne primjeti plastika.

MA78G-DS3G, Athlon64 X2 5000+, 2x2 GB DDR2 800 MHz, 8600 GT 256 DDR3, 2x160 GB SATA WD HDD
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice