Laserska tipkovnica

poruka: 5
|
čitano: 4.917
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Laserska tipkovnica

Evo nesto jako zanimljivo sto sam nasao, tipkovnica velicine kutije cigara koja sve tipke projektira na bilo koju ravnu povrsinu pomocu lasera.

Battlefield 2 Master Sergeant
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 3:47 (Escudo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Laserska tipkovnica

Već su je testirali u Bug-u prije par godina, uglavnom dojmovi su bili (ako se dobro sjećam) loši. Jako sporo hvata tipke (troma), performane puno ovise o podlozi na kojoj se projicira i sporo hvata kombinacije tipki (ctr-alt del anyone?Smijeh). I koštala je oko 2000kn.

 

Valjda su je usavršili.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali balkan nikako iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 3:55 (Paolo2612).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Laserska tipkovnica

neznam jesu je usavrsili (nisam imao priliku probati) ali cijena je jako pala, sada dode oko 180$ (us dollars)

Battlefield 2 Master Sergeant
16 godina
neaktivan
offline
Laserska tipkovnica

to je smece kad nemozes ruke naslonit na nju jer bi vjerovatno zapisala nesta.

Kućište: Coolermaster CosmosS/ PSU: Corsair TX650W/ MB: Asus P5Q Pro/ CPU: Intel C2D E8500/ GPU: XFX Nvidia GTX 260 black edition/ Memorija: 3X 1GB KINGMAX PC6400/ Monitor: Samsung T200/ HDD 1. WD 120 GB, 2. Seagate 320 GB, 3. Samsung 1 TB
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Laserska tipkovnica
hellraiser1110 kaže...

to je smece kad nemozes ruke naslonit na nju jer bi vjerovatno zapisala nesta.

 da
nacin pisanja je totalno cudan i ne smijes imat pokrete koje imas kad pises na standardnoj tipkovnici
jako se tesko naviknut, narocito ako na poslu koristis racunalo i onda doma pod tom laserskom
EP45-DS3R,Q9550,HD4870x2, T240HD, WD 500, SB640, 4GBPlatinum XTC, DC kit, 700W OCZ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice