Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.429
|
čitano: 2.461.815
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Smijesno je sto je ovdje na forumu netko izvalio da ce cijene RAM-a rasti, i sad se svi drze toga kao svetog pisma... A u realnosti, analiticari predviđaju do kraja ove i Q1 2020 dodatni daljnji pad cijena... Link

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ne vidim smisao zašto bi rasle? koja je pretpostavka tome...nestašica, nova tehnologija?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
suspendiran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam isto cuo od pouzdsnih izvora koji inace ne grijese da ce cijene RAM-a i SSD-a uskoro gore...

Razlog? Tko zna, smisli ce proizvodjaci vec nesto...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Za očekivati je da budu cijene ramova i SSD diskova stalno plivale gore/dolje. Ko fol je kriza sa sirovinama za proizvodnju memorijskih čipova.

 

Trenutno imamo najjeftinije SSD diskove ikad, ali memorija je malo porasla u odnosu na prije mjesec dana.

 
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

dpanijan vec su maknuli, sad cemo vidjeti jel proslo (vjerojatno pisi propalo, pogotovo kada sam procitao iskustva kupaca )

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mene je sada čovjek zvao, te je rekao da još ne uplaćujem novce, da mora provijeriti koliko ih imaju na stanju pa da će mi se povratno javiti, tako da ćemo vidjeti hoće li proći

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2019 16:13 (hrčak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hrčak kaže...

Mene je sada čovjek zvao, te je rekao da još ne uplaćujem novce, da mora provijeriti koliko ih imaju na stanju pa da će mi se povratno javiti, tako da ćemo vidjeti hoće li proći

Ma vjerojatno ce svima javiti da "nemaju" vise diskova na stanju 

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hrčak kaže...

Mene je sada čovjek zvao, te je rekao da još ne uplaćujem novce, da mora provijeriti koliko ih imaju na stanju pa da će mi se povratno javiti, tako da ćemo vidjeti hoće li proći

 Imali su 2 kom na super popustu i to je otišlo.

Mislim da su se zeznuli sa cijenom i sad kao 2 kom.

Ali bilo bi prejeftino.

11 godina
suspendiran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma nisu poslali ni jedan, to je sad kao "imali smo 2 ali su odmah osli i nemam vise" a zapravo je neko fulao cijenu na webshopu i sad ispravljaju gresku.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

Ma nisu poslali ni jedan, to je sad kao "imali smo 2 ali su odmah osli i nemam vise" a zapravo je neko fulao cijenu na webshopu i sad ispravljaju gresku.

 To sam rekao tipu kaže ne ne 2 smo prodali "malo" smo snizili cijenu pa su brzo otišli . he he 

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ili je netko napravio bug u skripti, npr. nekom Excel parseru, koja popunjava njihovu bazu podataka, ako ju uopće imaju pa je došlo do automatske greške i onda ovi na telefonu ne znaju kaj da kažu. Nisu svi ekupi.hr da vam doniraju radi greške u sustavu..

5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa dobro im dodje za reklamu. Recimo ja za ovaj moduldevet nisam nikada niti cuo. Nije li to bila ona emisija na HTVu na kojoj su neki igrali igrice i natjecali se ? Ili tako nesto.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Modul 8

 

 

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
vrinho kaže...

Modul 8

 

 

 

 sad si se izdao da si starac

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma ni blizu

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

neznam da li sam falio temu... Gdje ili kako kupiti najjeftinije kupit ryzen 5 2600?

kad mačaka nema miševi kolo vode
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jez_cro kaže...

neznam da li sam falio temu... Gdje ili kako kupiti najjeftinije kupit ryzen 5 2600?

 https://www.nabava.net/search.php?q=Ryzen+5+2600

 

U Extreme digital narucujes na svoju ruku (nekad znaju poslat krive stvari i onda se mjesecima boris), garancije kao da nemas itd.. Ali probaj posto procesori nisu kvarljivi

9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

... Nisu svi ekupi.hr da vam doniraju radi greške u sustavu..

 

Nisu, nisu... Stornirali narudžbu bez objašnjenja. 

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nazoves ih ili posaljes mejl za objasnjenje? Nisu storinirali iz zajebancije sigurno.

11 godina
suspendiran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma nema ih sta zvati, zvali su mene... Izgovor sljedeci.

Imali su samo dva diska, stavili ih na akciju (mozes misliti ssd od 850kn spustili na 160kn), nisu znali da ce biti takva navala, nisu stigli ni maknuti sa webshopa kad su prodali ta 2 pa sada javljaju da moraju narudzbu stornirati jer diskovi nisu vise dostupni, lakse pricati gluposti umjesto da je rekao kao covjek bila je greska sa cijenom, storniramo narudzbe, imamo to pravo napraviti i kraj price... 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zvao je i mene, ista priča ali uz dodatak da je planulo jer je netko stavio ovdje na forum. Velim da sam naručio prije nego što je stavljeno na forum (što i jesam, više od 24 sata prije) i onda veli da je odmah planulo čim su stavili.

 

Naravno da nisam očekivao da će ih isporučiti ali daj barem budi fer i reci da je greška. Kakva dva diska, i kakva je to akcija da ih prodaš za petinu cijene? Ovakva neozbiljnost će ih koštati reputacije, ako su ju uopće i imali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ove greske sa cijenama se opcenito nesto previse desavaju u zadnje vrijeme.

 

Sad, koliko to utjece na reputaciju ili ne.... 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Damir22 kaže...

Ove greske sa cijenama se opcenito nesto previse desavaju u zadnje vrijeme.

 

Sad, koliko to utjece na reputaciju ili ne.... 

 Jelda, baš sam i ja primjetio. Telebit, pa sad ovi i megastore nedavno.. :D Mozda "slucajno" stave pa više ljudi klikne na dućan i kazu pa ajd ako sam već ovdje idem nešto naručiti. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

A tek na Black Fridayu, Links, Instar gaming, Technomarket .. sve sam ih ja poredao na listu trgovina gdje više ne kupujem.

4 godine
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jučer je bio valjda moj sretan dan i bio sam među prvih par kupaca , danas sam išao po SSD. Tako da sa moje strane moram pohvaliti ekipu iz moduldevet.hr. :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 13:18 (herya).
 
0 9 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Po hard? Misliš po 960GB SSD za siću?

4 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da, da, onaj ADATA 960GB, pokupio ga danas. 

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Uživaj u SSDu, ali preporuka da ga ne staviš kao SSD za OS boot jer je DRAMless. Znači to je idealan SSD za pohranu tipa igara i sl., ali je oke i kao boot SSD i za programe, ako nisi zahtjevan korisnik.

5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
herya kaže...

Jučer je bio valjda moj sretan dan i bio sam među prvih par kupaca , danas sam išao po SSD. Tako da sa moje strane moram pohvaliti ekipu iz moduldevet.hr. :D

 . I ne samo to. Vec si danas i "sretno" pronasao medju hrpom poruka na bug.hr da se prica o tome. I ne samo jos to. Nego znas i da se odgovara na p&o. I ne samo to. Veci si i kupac togg SSD. I ne samo to.  Vec si i profil danas napravio. Zajebi ti taj ssd, odigraj danas bolje lutriju neku

9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Hahahahaha kako prozirno, "0 dana" na forumu, baš se danas registrirao i odmah u ovu temu pohvaliti se s novim ssd-om.. Preloše...

Moj PC  
11 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice