Problem sa zvukom

poruka: 5
|
čitano: 2.202
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom
pitanje

Postovani korisnici!

 

Susreo sam se s problemom oko zvucne kartice, koja naizgled ne moze podrzati snimanje zvuka kojeg je u prethodno vrijeme sasvim dobro obavljala...

Ne znam da li se radi o softwerskom ili hardwerskom problemu, ali putem Windows Live Messengera pri slanju glasovne poruke diktira sljedeci tekst u prozor razgovora: "Vaš glasovni zapis nije poslan jer u zapisu nije detektiran zvuk."

Pokusavajuci i preko Skype uspostaviti razgovor ne uspijeva slanje zvuka s mog racunala.

Izmjenjeno je vise mikrofona ali rezultat je ostao isti, a sve postavke na racunaru su uredne!

 

Molim za pomoc ako je netko imao iskustva s slicnim problemom! Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom

vjerojatno je riječ o hardveru, pokušaj opet izvaditi pa staviti zvučnu karticu

komp iz konzuma....aha aha
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom

ak imaš intergriranu zvučnu pogledaj jel su dobro spojeni pinovi za front panel na matičnoj

Man Utd forever AMD Athlon64 X2 5000+, 2GB DDR2 800mHz RAM, Radeon HD3850 512mb
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom
prihvaćeno rješenje

Kod mene je, ne znam zasto, taj msn uvijek bio dosta bugovit. Pokusaj snimanje s necim elementarnim tipa Sound Recorder od Windowsa pa ako se tamo uopce ne pojavljuje ulazni signal, onda probaj mjenjati postavke od zvucne. Provjeri da ti mozda nije mic ulaz iskljucen na nekom od onih programcica koje dobijes uz driver. Ako nista ne pali onda je valjda hardverski =).

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom
autorov komentar

Evo napokon uspjesno rijeseno, neznam kako ali uspilo mi promaketi u programu od drivera jedna kvakica ured pa nevidljiva! Hvala!

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice