Izrada letaka

poruka: 17
|
čitano: 37.242
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Izrada letaka

Evo trebat ću kroz nekoliko dana izraditi letak nalik ovome sa slika (dolje) pa me zanima koji biste program preporučili kao najjednostavniji s kojim se lako barata.

 

Postoje li već neki predlošci / primjeri koji bi se mogli upotrijebiti? Letak bi se trebao raditi na stranici formata A4 pa se onda samo presavine na tri dijela i dobije se kao na ovom primjeru sa slika... Pomagajte!

 

 

Ne diraj bubamaru dok spava!
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2010 23:01 (Stimulans).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Izrada letaka

Definitivno Microsoft Office Publisher iz Microsoft Office paketa.Ima mali milijun predložaka za izradu brošura,letaka,itd..

alrighty then
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2010 23:14 (dncrmt).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Izrada letaka

Onda ću probati s Publisherom. Nisam nikad radio u njemu al valjda ću se nekak snaći.

Ne diraj bubamaru dok spava!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izrada letaka
Vrlo je jednostavan i več nakon nekoliko minuta češ uspijeti nešto napraviti...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Izrada letaka

Adobe ilustrator takodje ali malkice je komplikovaniji.

15 godina
offline
RE: Izrada letaka
corel draw x3 ili x5, samo nikako ne x4
Mjenjam demonoid pozivnicu za thr pozivnicu...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Izrada letaka

Zasto? i Zasto?

 

Koliko sam vidio corel nema sablone za ovo mada to i nij eneki veliki problem al za pocetnika i jest. I zasto ne X4?

15 godina
offline
Izrada letaka

Pretpostavljam da ćeš taj letak i tiskat, a kako će on ispasti u Office to ne znam. Moja preporuka je da se raspitaš u tiskari malo oko tog printanja i da probaš u ilustratoru to napraviti.

Ne moraš skidat sad preko torrent. Skini onu verziju sa Adobe stranica koja traje 30 dana. Malo proučiš tutoriale na youtube i pitaš na forumu ako gdje zapne.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Izrada letaka
logic kaže...

Zasto? i Zasto?

 

Koliko sam vidio corel nema sablone za ovo mada to i nij eneki veliki problem al za pocetnika i jest. I zasto ne X4?

  kako ne, x5 ima, a x4 radi probleme sa vistom i 7-icom, i veoma je bugovit

Mjenjam demonoid pozivnicu za thr pozivnicu...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Izrada letaka
Meni na Win 7 x64 uredno radio i X3 i X4 a sada i X5.
15 godina
offline
Izrada letaka

Ne treba mi ništa profesionalno tako da će mi za prvu ruku poslužiti i Publisher. Ako se javi potreba za nečim drugačijim budem poslušao vaše savjete. Uglavnom hvala svima! Do sad nisam imao uopće potrebe niti saznati čemu služi Publisher kao ni ostali alati Office-a osim naravno Worda, Excela i PowerPointa. Koliko vidim Publisher je prilicno jednostavan i srodan Wordu što uvelike olakšava rad. Snalazim se nekako.

Ne diraj bubamaru dok spava!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Izrada letaka

Sad da je bas srodan wordu tesko ali lice to moram priznati ;)

15 godina
odjavljen
offline
Izrada letaka

Corel bas i nije za pocetnika (pogotovo za takav letak)..., ali je u nekim stvarima poprilicno superioran.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2010 23:48 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Izrada letaka

Corel i ilustrator su superiorni publisheru al za pocetnika je i publisher previse ;)

15 godina
offline
Izrada letaka

Pitanje, da ne otvaram novu temu!
Izrađujem prospekt, u .pdf-u, formata A4, na 15-ak strana, kompletan grafički dizajn,

fotografije (date od strane naručitelja)....naravno, cijela priča mora biti spremna i za

tisak na gloss papiru veće gramaže, a ne samo kao mail ponuda!

 

Kolko se cjenovno kreče, otprilike, ovakav posao?!? 

Jeberštaub and Mudalo, they are out there!!!! They only apear to be unreal, to the untrained eye!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Izrada letaka

bump!! {#}

Jeberštaub and Mudalo, they are out there!!!! They only apear to be unreal, to the untrained eye!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Izrada letaka
Zvekan kaže...

bump!! {#}

Imaš PM.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice