Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.411
|
čitano: 1.725.824
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

znaci VPN radi bez greske uzeo sam jedan od onih kojih su preporuceni na Real debrid stranici i radi ko zmaj nesteka niti jedan 1080p link. Jbg. Potrosio sam malo love dok sam nasao tocan problem al isplatilo se a VPN mi je trebao svejedno jel tu u DE nista nije sigurno. I jos nesto convenant mi radi puno brze instantno otvara dok pretrazujem kroz serije i filmove iako je brzina dok mjerim kroz vpn 10mbita sporija.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 18:41 (CroVandal).
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

znaci VPN radi bez greske uzeo sam jedan od onih kojih su preporuceni na Real debrid stranici i radi ko zmaj nesteka niti jedan 1080p link. Jbg. Potrosio sam malo love dok sam nasao tocan problem al isplatilo se a VPN mi je trebao svejedno jel tu u DE nista nije sigurno. I jos nesto convenant mi radi puno brze instantno otvara dok pretrazujem kroz serije i filmove iako je brzina dok mjerim kroz vpn 10mbita sporija.

 Eto vidis,vrag ce ga znat s tim ISP ovima sta izvadjaju.Aj drago mi je da bar znas u cemu je bio problem

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Koji je najbolji addons za sport konkretno nogomet i ako imaju neke upute za instalaciju unaprijed zahvalan :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
mario.L_hr kaže...
amater_2 kaže...

Ekipa može mala pomoć

Novi sam u ovom  pa mi neke stvari ne idu baš od ruke.

Dodao sam Bennu add-on, exodus i Covenant Add-on i ne nalazim nikakve filmove niti serije!

U čemu je problem? Bennu nekad radi a nekad ne?

 

 

Moja preporuka ti je Osijek Build. Hrpa toga se instalira automatski tako da ne moraš razbijati glavu. Napraviš si alluc acount i zalijepiš API u Covenant i situacija će biti puno bolja. Nakon što poloviš stvari (nakon nekog vreman korištenja) odlijepiš se od Osijek Builda i pereš po svome.

 Sta je to Osijek build ? kako se s njim sluzi S:...nisam dugo koristio Kodi ali citajuci zadnjih par stranica exodus je jos aktivan za filmove

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Pa pogledaj link i proguglaj malo. Ukratko, lik iz Osijeka se potrudio i složio paket sa hrpom addona.

Stručnjak za odmaganje...
6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Jedan tip ako imate win 10 i najnoviji update i imate problema sa scrapanjem sa covnenantom to jest sporo vam ide kroz meni i otvaranje stranica sa filmovima i serijama se sporo loada iskljucite ipv6 u postavkama interneta pa probajte. Znaci meni je na androidu sa vpn islo sve instant a htpc mi nije prvo povlacio sve informacije od kada sam iskljucio ipv6 radi kako treba.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Osijek više ne radi bar meni na Kodi 16, znac stavila sam sve na sto sam naišla, Genesis, Genesisi Reborn, Convenat.. Pyramide ne radi izgleda na ver 16(veca mi ne ide na ovaj box, android 6.0)..al sve je to nekako sporo i dalj etrazim addonse, jedva nadjem sd a kamoli hd il 4k

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
yaya23_08 kaže...

Osijek više ne radi bar meni na Kodi 16, znac stavila sam sve na sto sam naišla, Genesis, Genesisi Reborn, Convenat.. Pyramide ne radi izgleda na ver 16(veca mi ne ide na ovaj box, android 6.0)..al sve je to nekako sporo i dalj etrazim addonse, jedva nadjem sd a kamoli hd il 4k

 Zašto si na Kodi 16? Ako imaš box sa 6.0 androidom bez problema gore ide zadnji kodi...

BF Nick: Xtreme_Switch
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

je li van radi quasar, meni se stalno ruši, nemože se ni pokrenit

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...
yaya23_08 kaže...

Osijek više ne radi bar meni na Kodi 16, znac stavila sam sve na sto sam naišla, Genesis, Genesisi Reborn, Convenat.. Pyramide ne radi izgleda na ver 16(veca mi ne ide na ovaj box, android 6.0)..al sve je to nekako sporo i dalj etrazim addonse, jedva nadjem sd a kamoli hd il 4k

 Zašto si na Kodi 16? Ako imaš box sa 6.0 androidom bez problema gore ide zadnji kodi...

 JA nisam mogla stavit 17, nemam pojma zasto , mozda nisam radila kako treba, bila sam skinula 16 i kad nisam uspjela , vratila sam opet 16

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Kako vam rade linkovi sa Real debride premium accounta?
Meni je jučer zamrzavalo sliku svakih par minuta.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

@xDISORDERx

Meni ne radi ima več mjesec dana.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 6:38 (tintin).
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
yaya23_08 kaže...
Switch kaže...

 Zašto si na Kodi 16? Ako imaš box sa 6.0 androidom bez problema gore ide zadnji kodi...

 JA nisam mogla stavit 17, nemam pojma zasto , mozda nisam radila kako treba, bila sam skinula 16 i kad nisam uspjela , vratila sam opet 16

 Ne znam što može biti. Ja imam box sa lolipopom (5.0) i bez problema mi radi.

 

tintin kaže...
Kako vam rade linkovi sa Real debride premium accounta?
Meni je jučer zamrzavalo sliku svakih par minuta.

 Radi savršeno. Nikad mi se nije dogodilo da zamrzava sliku. Jučer baš gledao neki film i seriju i radi odlično kao i obično.

BF Nick: Xtreme_Switch
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
tintin kaže...
Kako vam rade linkovi sa Real debride premium accounta?
Meni je jučer zamrzavalo sliku svakih par minuta.

 Vjerovatno te provider koci kao mene probaj sa nekim VPN-om ako radi onda je do toga znaci od kada sam ga stavio nikakvih problema jos se nije desilo da vidim buffering

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
tintin kaže...

@xDISORDERx

Meni ne radi ima več mjesec dana.

 jel ovo addon za android box ili samo na kompu? i radi li na 16 verziji, bolje receno radi li uopce..jer skoro nista vise ne radi

15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Imam ga na kodiu v17..za ostalo ne znam

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 10:13 (tintin).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
tintin kaže...

@xDISORDERx

Meni ne radi ima več mjesec dana.

 uspia sam ga "popraviti".. očistia sam cache i library u postavkama i onda uninstalira Quasar Burst pa Quasar i nanovo instalacija

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
yaya23_08 kaže...
Switch kaže...
yaya23_08 kaže...

Osijek više ne radi bar meni na Kodi 16, znac stavila sam sve na sto sam naišla, Genesis, Genesisi Reborn, Convenat.. Pyramide ne radi izgleda na ver 16(veca mi ne ide na ovaj box, android 6.0)..al sve je to nekako sporo i dalj etrazim addonse, jedva nadjem sd a kamoli hd il 4k

 Zašto si na Kodi 16? Ako imaš box sa 6.0 androidom bez problema gore ide zadnji kodi...

 JA nisam mogla stavit 17, nemam pojma zasto , mozda nisam radila kako treba, bila sam skinula 16 i kad nisam uspjela , vratila sam opet 16

 Update s Google play nije radio?Nije mi se to jos dogodilo.Preporucio bi ti da ides na Kodi 17.Nemoras skidat Kodi s njihove stranice,samo na Google play i update

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 6:10 (Blade Runner31).
15 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

pozz

isto sam u njemackoj i koristim kodi. Prvo sam bio koristio Exodus za filmove i serije ali sam naknadno saznao da nije bas legalan. Zanima me koje addons koristite za filmove i serije a da su legalni te koji VPN mozete preporucit? Imao sam IPVanish i bio je ok. Da li ima neka jeftinija solucija :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Keklja kaže...

pozz

isto sam u njemackoj i koristim kodi. Prvo sam bio koristio Exodus za filmove i serije ali sam naknadno saznao da nije bas legalan. Zanima me koje addons koristite za filmove i serije a da su legalni te koji VPN mozete preporucit? Imao sam IPVanish i bio je ok. Da li ima neka jeftinija solucija :)

 nijedan addon nije legalan ako mislis za dzabe gledat...jedini legalan addon bi bio netflix

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 23:48 (dado16).
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Iz kojeg repo-a je sada najbolje instalirati Covenant?

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Da li je netko imao problema kada preko TeamViewera otvara Kodi?
Meni je crna slika na mobu kad se spajam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Iz nitijednog trenutno. Probaj instalirati Fantastic kao Covenant fork.

14 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
guls kaže...

Iz kojeg repo-a je sada najbolje instalirati Covenant?

 

Probaj ovo

Bears, Beets, Battlestar galactica!
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Šta je frka s tim Covenantom sad? Prvi link što izbaci google šljaka bez problema...

 

Link

BF Nick: Xtreme_Switch
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Covenant ne radi. 

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Kodi mi je počeo štekati na HTPC s Win 10, da li je problem u zadnjem update 1709 ili moram nešto u Kodi-u štelati

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
guls kaže...

Covenant ne radi. 

 Odakle ti to? Jedino njega i koristim...

BF Nick: Xtreme_Switch
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Covenant koristim od izlaska, i zadnjih par dana jednostavno više nema nikakvih serija, sourceva, ništa.

Gotov.

Fuck me I am famous.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice