Black Friday 2018

poruka: 1.539
|
čitano: 249.274
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
sandokan111 kaže...
karlo125 kaže...

Ljudi carina vam ne priznaje black friday.

 

Kupujte samo iz EU da se ne zeznete ko ja

 Priznaju oni "black friday" samo si ti sam sebe zeznuo, ne carina.

sandokan111, po cemu sam ja sam sebe zeznuo?

Ako sam danas razgovarao s dva gospodina iz carine i obadvoje su bili govorili da ''ne puse te fore'' onda ne vidim potrebu za tvojim komentarom i ostalih 6 lajkova na istom...

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 19:45 (karlo125).
10 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

 Dragonaut why dislike tho 

 

U kojem dijelu grijesim u odgovoru za g. Crozy, objasni please 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 19:39 (karlo125).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018

da i mislio sam si al se opet cinilo uredu, dal je dobro narucit sa amazon.co.uk ako bude kakvih dobrih popusta il je televizor ipak prevelika stvar?

 

5 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Instar dize cijene , vjerovatno se spremaju za spustanje istih.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
Crozy kaže...

da i mislio sam si al se opet cinilo uredu, dal je dobro narucit sa amazon.co.uk ako bude kakvih dobrih popusta il je televizor ipak prevelika stvar?

 

 To ti ne znam, stvari koje sam narucivao s amazona UK su ugl. bile grafe i rame.

Za takav tv tih dimenzija si racunaj barem 50 funti gore za shipping i imaj na umu da dosta stvari od tamo ne salje u HRV, ja imam srece sto sam blizu slovenije pa uvijek ostavim adresu najblize poste i pokupim kad dode.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
karlo125 kaže...
Crozy kaže...

da i mislio sam si al se opet cinilo uredu, dal je dobro narucit sa amazon.co.uk ako bude kakvih dobrih popusta il je televizor ipak prevelika stvar?

 

 To ti ne znam, stvari koje sam narucivao s amazona UK su ugl. bile grafe i rame.

Za takav tv tih dimenzija si racunaj barem 50 funti gore za shipping i imaj na umu da dosta stvari od tamo ne salje u HRV, ja imam srece sto sam blizu slovenije pa uvijek ostavim adresu najblize poste i pokupim kad dode.

 ja sam isto blizu pa bi i ja tako mogao, dal je i shipping nekaj jeftiniji u sloveniju?

 

14 godina
moderator
online
Re: Black Friday 2018
karlo125 kaže...

Ljudi carina vam ne priznaje black friday.

 

Kupujte samo iz EU da se ne zeznete ko ja

 Carina prizna pravi račun, to što si ti išao slati lažirani račun je nešto drugo...i također kazneno djelo...

 

Ne širi više ovakve gluposti i dezinformacije po forumu!

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
13 godina
offline
Black Friday 2018

Planiram kupit origiranl samsung led cover maskicu za s9+,za sad mi je to malo preskupo dati 300-350 knza to.Hoće li biti kakvi popusti negdje?

6 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday 2018
DuMe kaže...

Hoće li biti kakvi popusti negdje?

 Ček' idem po svoju kristalnu kuglu pa ti javim točno gdje, kada i koliko će biti snižena ta samsung maska.

Ostavi svoj broj telefona pa ću ti poslati sms s točnim informacijama da se ti ne moraš zamarati svako malo i provjeravati forum te bezveze googlati.

http://dukedantalion.weebly.com/
9 godina
offline
Re: Black Friday 2018
karlo125 kaže...

sandokan111, po cemu sam ja sam sebe zeznuo?

Ako sam danas razgovarao s dva gospodina iz carine i obadvoje su bili govorili da ''ne puse te fore'' onda ne vidim potrebu za tvojim komentarom i ostalih 6 lajkova na istom...

 Jedna ti je tema vec lockana jer trubis gluposti. Sto nisi pisao u temi gdje si pisao da si lagao i mjenjao racun pa bi ti bilo jasnije, ovak samo spamsa gluposti.

Carinik "ne pusi te fore" da ti njemu kazes da je BF jer si ti to tako odlucio bit pametan a svi oko tebe su glupi. Da imas valjani racun i ispis platnog sredstva da si toliko platio ne bi ti on rekao nista. Al ti si najpametniji pa zato i ne pises u temi u kojoj si poceo s tim vec otvaras novu i sad tu pises, jer eto, svi oko tebe su glupi, a ti si pobro pamet cijelog svijeta.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
zalman1 kaže...
DuMe kaže...

Hoće li biti kakvi popusti negdje?

 Ček' idem po svoju kristalnu kuglu pa ti javim točno gdje, kada i koliko će biti snižena ta samsung maska.

Ostavi svoj broj telefona pa ću ti poslati sms s točnim informacijama da se ti ne moraš zamarati svako malo i provjeravati forum te bezveze googlati.

 Pa možda je nekom izbacilo reklamu o nekoj trgovini koja će imati to,možda je neko načuo da će biti negdje to na popustu i sl.

Pitam samo,tome i služe forumi zar ne

11 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Mod moze izbrisat poruku, krivi podforum

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 23:16 (Tehpowa).
9 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Koliko bi dao, prodao bih ti ja svog :( nisam ga koristio koliko sam mislio
7 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018
Sumnjam da bih kupio rabljen, pogotovo ako naidem na neki dobar popust sad, a kolko bih dao opet ovisi o tome sto ce se nudit hah
7 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Neki shopovi izvana da prodaju hardware, a imaju popuste tijekom BF, osim Alze

Po mogucnosti sa sto jeftinijom dostavom ili besplatnom nakon nekog iznosa..

12 godina
offline
Re: Black Friday 2018
karlo125 kaže...

 Taj ti je smanjen za nekih 20% a ne za 40% kao sto su oni napisali.

Cisti marketinski trik, povecavanje cijene pa kao neki popusti...

 

Rade bi se stripio jos do BF, samsung cesto zna imat 2+3 godine garancije a kolko vidim ovaj u Elipsu to nema

 Ovaj Samsung je bio dobra ponuda, i sumnjam da će taj model pasti ispod te cijene. U ZGu ga više nema - sve rasprodano.

Sumnjam da je samo 20% kako ti kažeš...Imaš provjerenu informaciju?

 

Samsung i ima 2+3 god garancije. Ne širiti dezinformacije ljudima prije nego što išta provjeriš. Nema dućan tih famoznih 5 god garancije na Samsung, nego dućan dijeli 2 god tzv tvorničkog jamstva, dok sam kupac mora potom registrirati svoju kupnju na Samsungovoj stranici (koji ima tu promociju) za 3 god dodatnog jamstva.

12 godina
offline
Black Friday 2018

Nema nis bas ok kod nas, extreme digital bacio ponudu, svijet medija ce , bazzar i jos nrki no nr nalazim nista

6 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Kod nas ide po sistemu....3 koraka naprijed...2 nazad....samo oni koji redovito prate određene proizvode:)prije kupovine....primjete taj njihov bezobrazluk
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
Cadus kaže...
karlo125 kaže...

 Taj ti je smanjen za nekih 20% a ne za 40% kao sto su oni napisali.

Cisti marketinski trik, povecavanje cijene pa kao neki popusti...

 

Rade bi se stripio jos do BF, samsung cesto zna imat 2+3 godine garancije a kolko vidim ovaj u Elipsu to nema

 Ovaj Samsung je bio dobra ponuda, i sumnjam da će taj model pasti ispod te cijene. U ZGu ga više nema - sve rasprodano.

Sumnjam da je samo 20% kako ti kažeš...Imaš provjerenu informaciju?

 

Samsung i ima 2+3 god garancije. Ne širiti dezinformacije ljudima prije nego što išta provjeriš. Nema dućan tih famoznih 5 god garancije na Samsung, nego dućan dijeli 2 god tzv tvorničkog jamstva, dok sam kupac mora potom registrirati svoju kupnju na Samsungovoj stranici (koji ima tu promociju) za 3 god dodatnog jamstva.

 Sori, samsung ima do 31.12 tu promociju.

Za ovaj popust mozes i sam provjerit, u ostalim ducanima taj tv dode 3700 kuna a ne 5500 kako elipso kaze.

Za ovaj dio da jeftinije od te cijene nemre bit ne znam niti ne znas ti, BF jos uvijek nije kolko ja znam tak da svasta moze bit

7 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
Amazon UK Philips hue starter kit za 79.99 £ + postarina =93.25£.Funta je trenutno 8.4 KN.
12 godina
offline
Re: Black Friday 2018
karlo125 kaže...

 Sori, samsung ima do 31.12 tu promociju.

Za ovaj popust mozes i sam provjerit, u ostalim ducanima taj tv dode 3700 kuna a ne 5500 kako elipso kaze.

Za ovaj dio da jeftinije od te cijene nemre bit ne znam niti ne znas ti, BF jos uvijek nije kolko ja znam tak da svasta moze bit

 Provjerio sam i zaista neznam koji su to dućani? Ako možeš linkati...

Na Extreme Digital (mađari) je 3.862,25 kn - što je njihov popust za Black Friday (počeo je na ED stranici), ili na Maks-PRO (slovenci) gdje je 3.841,25 kn + cijena dostave koja piše da je po dogovoru? What? Neznam jel tko od tamo kupovao al da...

Nisam rekao da znam da neće biti manja, nego da sumnjam da će biti manja :) Ako bude još manja, onda super!

5 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018

Po meni je to realna cijena na popustu a poznavajuci nase prodajne centre ne vjerujem da ce biti znacajno jeftiniji kroz sljedecih tjedan dana. 

Meni je https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PHILIPS-43PUS7303/ isto tako sasvim ok cijena sa popustom.

5 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Ima li netko iskustva s kupovanjem (budget-zato smo ovdje ;)) gaming laptopa zadnjih godina na BF ,koje stranice followat? znam da su mogucnosti razne i da nista nije sigurno nego samo onak informativno gdje ocekivati dobar deal za to ukoliko je netko upratio zadnje 2 3 godine; u potrazi sam za ovak necim https://www.nabava.net/prijenosna-racunala/acer-nitro-5-an515-51-748p-cijena-nhq2qex014-156-1920x1080-intel-core-i7-7700hq-59190151 ali za 20% jeftinijim :D

14 godina
offline
Re: Black Friday 2018
antman kaže...

Ima li netko iskustva s kupovanjem (budget-zato smo ovdje ;)) gaming laptopa zadnjih godina na BF ,koje stranice followat? znam da su mogucnosti razne i da nista nije sigurno nego samo onak informativno gdje ocekivati dobar deal za to ukoliko je netko upratio zadnje 2 3 godine; u potrazi sam za ovak necim https://www.nabava.net/prijenosna-racunala/acer-nitro-5-an515-51-748p-cijena-nhq2qex014-156-1920x1080-intel-core-i7-7700hq-59190151 ali za 20% jeftinijim :D

 Mislim da je ta cijena trenutno best buy.

Prosle godine je jedno kratko vrijeme bio Lenovo Y520 na ekupi za oko 5-5.5k kuna, s gtxicom 1050 i i5 ili i7, nisam siguran.. No brzo se rasprodao.

Ne vjerujem da kod nas mozes ocekivat da ce taj bit u rangu 5k. 6200 je odlicna cijena za te specifikacije.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018

Znam da su specifikacije odlicne ali imao sam situaciju u Osijeku prije par dana da mi je upravo takav izmakao pod cijenom od 4250kn u zalagaonici,kao nov,star mjesec dana itd. Netko se cudo usrecio sto je rezervirao pola sata prije mene . I sad naravno nemogu da prezalim :( pratim sve u nadi da ce zbog tog famoznog BF-a iskociti nesto blize 5k :D 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018

 Imas lose iskustvo s ED-om?

 

Kupio sam dosta stvari kod njih, od televizora,mobitela do komponenti i sve jos uvijek radi.

No ne znam kakvi su s garancijom i ne zelim saznat 

9 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Prosle godine je bio u mediamarktu popust na gaming laptop sa 3000e na 1500e. Tko se tog sjeca??? Dan dva i prodalo se.
14 godina
offline
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice