Black Friday 2023 zaključana tema

poruka: 649
|
čitano: 181.628
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
ruff_desperado kaže...
Mirkopoter kaže...
ruff_desperado kaže...

Baš si razmišljam jel ovo legalno uopće.

Gledam ubosti već dugo Intel Arc A750 grafičku da testiram tu arhitekturu od Intela. Cijena je uglavnom bila od 240-290 Eura zadnjih par mjeseci. Trenutno najjeftiniji je Protis 232 Eura. Ista situacija je s ponudom za A380, prosjek cca 150ak eura bez popusta.

I pazi sad, bacim oko na HGspot Black Friday "Akcije".

Jel ovo uopće legalno, i sami su donedavno držali to u ponudi za 300injak eura. (Bonus point sa slike, namjerno sam uhvatio dio sa sitea s čim se jel hvale, "Etički kodeks", pitam se čega, lopova možda?)

Na kraju pitanje je, jel ih imalo sram?????

Iz principa odoh u Protis i dam tamo sada tih 15ak eura više nego da ovim mamlazima na fejk 45% sniženja dajem lovu.

 

Imaju li igdje navedenu najnižu cijenu u zadnjih 30 dana?

 

 Naravno da ne, comment iznad imaš link, ja ne nalazim.

 

Prijavim ih inspekciji.

12 godina
offline
Black Friday 2023

Da, akcijska ponuda GPU-a je jako loša.Pogotovo u mid rangeu. RX 6750XT za 325€ na Mindfactory-u mi se čini kao ok ponuda? Može mi netko objasnit zašto je 6750XT povoljnija od 6700XT?

 

 

RX 6750XT 325€

https://www.mindfactory.de/product_info.php/12GB-XFX-Radeon-RX-6750-XT-Core-Gaming-Aktiv-PCIe-4-0-x16--Retail-_1504309.html

 

6700XT 350€

https://www.mindfactory.de/product_info.php/12GB-XFX-Radeon-RX-6700-XT-Speedster-SWFT-309-Core-Gaming-Aktiv-PCIe-4-_1402058.html

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
DMan kaže...

Sancta Domenica ima popust 15% na Sony. Nije puno, ali neke stvari su već snižene poput Sony WH-1000XM4 koji se na kraju dobiju za 220€. Niže nisam još našao kod nas (na Amazon.de su trenutno 209€), a još može i na 12 rata.

 

Ako netko treba vrhunske ANC slušalice za korektnu cijenu, mislim da je prilika dobra.

 

 

 Isto vrijedi i za XM5, na amazon.de su na BF popustu 299€ + shipping, u Sancti ~296€

15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
ekipa, ima te li kakvih iskustava s stranicom tonerpartner.hr pošto imaju jako dobrih popusta na komponente, tipa 7600x 20eura povoljnije nego igdje
2 godine
offline
Black Friday 2023

Ako netko pari, Puffkalica daje 30%-40% na sve. (bez da su prethodno povisili cijene)

13 godina
offline
Black Friday 2023

Medikor ima BF akciju ako nekome treba

https://shop-medikor.hr/akcija-mjeseca./

 

Izdvojio bih npr. inhalatore, jer sam baš bio u potrazi za njima, pa je sad OK cijena.

https://shop-medikor.hr/akcija-mjeseca/inhalatori./

 

Tlakomjem Omron M3 im je sad isto snižen na 81 E, njihova redovna cijena je oko 100 E, po toj cijeni se prodaje u ljekaranama, po web shopovima ga zna biti i ispod 80E, ali koliko vidim sad ga baš nema ispod 80E.

https://shop-medikor.hr/akcija-mjeseca/novi-tlakomjer-omron-m3-comfort-s-pametnom-manzetom./

12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
PiXeLsss kaže...
ekipa, ima te li kakvih iskustava s stranicom tonerpartner.hr pošto imaju jako dobrih popusta na komponente, tipa 7600x 20eura povoljnije nego igdje

 mi smo narucivali poslovno tonere i printer sranja od njih vise puta, nikad nikih problema. za reklamacije neznam, al sta se tice isporuke stvari su mi se pokazali ok.

12 godina
online
Black Friday 2023

Jbg, nisam mogao odoljeti, naručio sam na eKupi Honor X8... Izaći će me 113,05 eura... Nisam već godinu dana kupio komad tehnike...

Yebeni džanki... 

Nisam ja ništa prčko.
5 mjeseci
neaktivan
offline
Black Friday 2023

roto ima dosta dobre akcije na žesticu i pive ak kome treba

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
dejo74 kaže...
izašao links BF bez komentara sam ;)

https://www.links.hr/promo/black-friday-weekend

 Solidan popust na Roborock S8 Pro Ultra, nisam ga nigdje vidio ispod 1499 EUR

16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
sosta kaže...

Medikor ima BF akciju ako nekome treba

https://shop-medikor.hr/akcija-mjeseca./

 

Izdvojio bih npr. inhalatore, jer sam baš bio u potrazi za njima, pa je sad OK cijena.

https://shop-medikor.hr/akcija-mjeseca/inhalatori./

 

Tlakomjem Omron M3 im je sad isto snižen na 81 E, njihova redovna cijena je oko 100 E, po toj cijeni se prodaje u ljekaranama, po web shopovima ga zna biti i ispod 80E, ali koliko vidim sad ga baš nema ispod 80E.

https://shop-medikor.hr/akcija-mjeseca/novi-tlakomjer-omron-m3-comfort-s-pametnom-manzetom./

 Koji inhalator si uzeo? 

 

Ima netko preporuku za bežičnu tipkovnicu + miš?

10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
markma kaže...

 Može li da napišeš recenziju kada stigne? Tek na proljeće planiram kupiti neki mini pc, a chuwi mi je trenutno broj 1 izbor pa bi me zanimalo mišljenje iz prve ruke.

 Nema problema, kad stigne, iako ne vidim šta se tu previše ima šta za recenzirat.

Najeftiniji Intelov Alder chip iz N serije, aka samo 4 spore E jezgre - nema P jezgri uopce, vjerojatno referentan Intelovom pcb, vjerojatno najjeftiniji m2 SSD, najjeftinija memorija u jeftinom plastičnom ali kolko mi se čini ok kucistu. Ta bazicnost je samo plus u mojim ocima. Nema hrpe dodatnih chipova i regulacije, nikakvo zagrijavanje i potrošnja - nema tu šta krepat niti da se trude.

A opet je Alder Lake hardware tj. dolazi i quick sync aka hardversko dekoderinje medju ostalim i za AV1. 

 

Moj ide u" vitrinu" ispod telke, odmah do firesticka. Već neke vrijeme ozbiljno razmišljam odjebat Prime i Netflix, milijun sadržaja a nemaš šta za gledat, sve sama woke propaganda. Onako umoran nakon posla scrolam ko debil gore dolje po pol ure, a onda kad napokon nešto odaberem vec u drugoj sceni krenu sa sjw izdrkavanjima, od muke odmah moram ic zapalit a daljinskog se dokopa a ova moja pod parolom sad ja biram - naravno da je na repertoaru Ljubica u Parizu sezona 8

Do sad sam se zajebavo i spajao laptop (jbg kad sam lijen da si slozim Plex) ali ovaj čuvi mi dodje savršeno, multimedijalni centar i torrent box, nemoram ništa spajat, odspajat, prespajat a ne troši mista..

 

Mislim kome treba takvo nešto, blagajna, jeftino uredsko/studentsko Office računalo za izradu prezentacija i pisanje seminara, računalo za babu ili tetku koje stalno maltretiraju sa servisiranjem krama koje su u originalu dolazile s predinstaliranim Win98... Dušu dalo

 

 

 

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Jimmy kaže...
sosta kaže...

Medikor ima BF akciju ako nekome treba

https://shop-medikor.hr/akcija-mjeseca./

 

Izdvojio bih npr. inhalatore, jer sam baš bio u potrazi za njima, pa je sad OK cijena.

https://shop-medikor.hr/akcija-mjeseca/inhalatori./

 

Tlakomjem Omron M3 im je sad isto snižen na 81 E, njihova redovna cijena je oko 100 E, po toj cijeni se prodaje u ljekaranama, po web shopovima ga zna biti i ispod 80E, ali koliko vidim sad ga baš nema ispod 80E.

https://shop-medikor.hr/akcija-mjeseca/novi-tlakomjer-omron-m3-comfort-s-pametnom-manzetom./

 Koji inhalator si uzeo? 

 

 Ovaj

https://shop-medikor.hr/disanje/omron-inhalatori/omron-c102-inhalator-nosni-tus./

 

13 mjeseci
offline
Re: Black Friday 2023

Jel ima di na dobroj akciji ultrazvučni prijenosni inhalator? Imam ovakav vec al je tlaka malo za koristiti. 

 

https://euro-markt.hr/products/prijenosni-inhalator-na-baterije-za-bebe-djecu-i-odrasle?_pos=1&_sid=494ee63ba&_ss=r&gad_source=1&gclid=CjwKCAiAsIGrBhAAEiwAEzMlC0iI0e4puwN6Z1cg-RImJQzIyTIHe8GpJc1xosbkkHV4AZLX16_mChoCP5EQAvD_BwE 

 

naletim na ovako nešto ali mi se čini kao kineska igračka? :D guglam dalje šta ima

 

https://crosst.hr/nimo-prijenosni-mesh-inhalator/ ili valja to šta?

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2023 15:47 (Nescafe).
16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Statsman kaže...
markma kaže...

 Može li da napišeš recenziju kada stigne? Tek na proljeće planiram kupiti neki mini pc, a chuwi mi je trenutno broj 1 izbor pa bi me zanimalo mišljenje iz prve ruke.

 Nema problema, kad stigne, iako ne vidim šta se tu previše ima šta za recenzirat.

Najeftiniji Intelov Alder chip iz N serije, aka samo 4 spore E jezgre - nema P jezgri uopce, vjerojatno referentan Intelovom pcb, vjerojatno najjeftiniji m2 SSD, najjeftinija memorija u jeftinom plastičnom ali kolko mi se čini ok kucistu. Ta bazicnost je samo plus u mojim ocima. Nema hrpe dodatnih chipova i regulacije, nikakvo zagrijavanje i potrošnja - nema tu šta krepat niti da se trude.

A opet je Alder Lake hardware tj. dolazi i quick sync aka hardversko dekoderinje medju ostalim i za AV1. 

 

Moj ide u" vitrinu" ispod telke, odmah do firesticka. Već neke vrijeme ozbiljno razmišljam odjebat Prime i Netflix, milijun sadržaja a nemaš šta za gledat, sve sama woke propaganda. Onako umoran nakon posla scrolam ko debil gore dolje po pol ure, a onda kad napokon nešto odaberem vec u drugoj sceni krenu sa sjw izdrkavanjima, od muke odmah moram ic zapalit a daljinskog se dokopa a ova moja pod parolom sad ja biram - naravno da je na repertoaru Ljubica u Parizu sezona 8

Do sad sam se zajebavo i spajao laptop (jbg kad sam lijen da si slozim Plex) ali ovaj čuvi mi dodje savršeno, multimedijalni centar i torrent box, nemoram ništa spajat, odspajat, prespajat a ne troši mista..

 

Mislim kome treba takvo nešto, blagajna, jeftino uredsko/studentsko Office računalo za izradu prezentacija i pisanje seminara, računalo za babu ili tetku koje stalno maltretiraju sa servisiranjem krama koje su u originalu dolazile s predinstaliranim Win98... Dušu dalo

 

 

 

 Tako sam i ja krenuo a sad ne znam da li da uzmem 6900HX na popustu ili novi 7840HS mini pc. Odlučio sam uzeti nešto jače da ne trebam dva PC-a.

U pravu si što se tiče woke sranja. Izbor nikad gori. Novi filmovi glupost a za stare im se ne da plaćati loyalty pa ih miču. Svaki puta pola sata tražim nešto za gledanje, a na kraju odustanem. 

4 godine
offline
Black Friday 2023

Narode jel netko uzimao iz MobiStore nešto, jesu pouzdani?

Imaju Z Fold za 1250 eur, povoljnije ne ide...

13 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2023

Jel tko našao što žestica na BF?

Našao u roto nešto sitno. Ecuga najbolji popust uvjerljivo.

8 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Hexfire kaže...
emerik kaže...

 Gdje je takav popust?

 Na njihovoj web stranici

 

Popust vrijedi i u običnim Tom Tailor poslovnicama.

 

 

DMan kaže...

Sancta Domenica ima popust 15% na Sony. Nije puno, ali neke stvari su već snižene poput Sony WH-1000XM4 koji se na kraju dobiju za 220€. Niže nisam još našao kod nas (na Amazon.de su trenutno 209€), a još može i na 12 rata.

 

Ako netko treba vrhunske ANC slušalice za korektnu cijenu, mislim da je prilika dobra.

 

 

 

I meni se čini da ispod 1650 kn nebudu išle tako da sam naručio crne. Na amazonu je bolji deal dok ne ubace poštarinu pa ispadne €231.92..

 

 

PCNjubara kaže...

ja sam cekal negdje bar 10%(pravih) na neki gpu ,ocito sam previse ocekival

 

futura-it ima nešto u ponudi, uz napomenu da ne pratim grafičke uopće pa ne znam jel se nađe koji ok deal.

 

 

ps ako ste naletili gdje na popust za PlayStation pretplatu može link. Sony je digao osnovnu godišnju pretplatu na 71,99 €...

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2023 16:42 (Wannabes).
3 godine
offline
Re: Black Friday 2023
Eric Prydz kaže...

Narode jel netko uzimao iz MobiStore nešto, jesu pouzdani?

Imaju Z Fold za 1250 eur, povoljnije ne ide...

 

Ja uzimao. Sve legit. Malo dulje cekao ali dosao Iphone 11, zapakiran, garancija, racun. Tako da slobodno narucuj.

 

7 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Malo secem po trgovinama u Dubrovniku.

U technomaga sam vidio dobru ponudu za dostupne playstatione. Imaju razne bundle, ali zapao mi je za oko sa rangarokom.

I tv sa slike sharp 70 incha mi se čini dobra ponuda, ali meni je prevelik za sobu.
10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
HCMAA kaže...

s obzirom na popuste...mogli bi trgovci imati black friday u blagajnama...jedino što j kupim su pamučne gaće(donji dio trenerke)...sport vision...nike...kao 20% popusta...625kn na 500kn...hvala kolegi koji je napisao da kod registracije dobiješ kao kod prve web kupovine...kod za dodatnih 15%...

 

 

nema na čemu, samo da još dodam - moje tene još uvijek nisu došle :) (naručeno 19.11., prije 5 dana, piše pod accountom da je "spremno za dostavu" već 2 dana, ali očito Paket24 dostava pa ono :) )

9 godina
offline
Black Friday 2023

Nije nešto sepcijalno, ali ako nekom treba Seedbox / Plex server, ovdje je solidna ponuda s 50% popusta prva 3 mjeseca

Uzeo sam NG-4500 (shared, 4 usera na disku, flat, 25Gbps), 8.5 eur / mj. i OK je, sve stabilno 

 

https://www.appbox.co/

 

10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Netko mi je rekao da imas na tia mobiteli z-fold za 1000 pa baci oko jel jos aktualno
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2023 17:49 (jaZey).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
MEDO11 kaže...
PiXeLsss kaže...
ekipa, ima te li kakvih iskustava s stranicom tonerpartner.hr pošto imaju jako dobrih popusta na komponente, tipa 7600x 20eura povoljnije nego igdje

 mi smo narucivali poslovno tonere i printer sranja od njih vise puta, nikad nikih problema. za reklamacije neznam, al sta se tice isporuke stvari su mi se pokazali ok.

 Početkom mjeseca od njih kupio napajanje adata xpg pylon 750 w za 67eur s poštarinom (i dalje mislim da je bilo extra povoljno). Na očekivani datum isproruke poslali mail isprike zbog kašnjenja. Roba došla nakon tri dana. Dakle OK

Roba dolazi iz Slovačke, pa ne znam kakvi su kad imaš problema.

16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
60nine kaže...
HCMAA kaže...

s obzirom na popuste...mogli bi trgovci imati black friday u blagajnama...jedino što j kupim su pamučne gaće(donji dio trenerke)...sport vision...nike...kao 20% popusta...625kn na 500kn...hvala kolegi koji je napisao da kod registracije dobiješ kao kod prve web kupovine...kod za dodatnih 15%...

 

 

nema na čemu, samo da još dodam - moje tene još uvijek nisu došle :) (naručeno 19.11., prije 5 dana, piše pod accountom da je "spremno za dostavu" već 2 dana, ali očito Paket24 dostava pa ono :) )

 Ako ikad dobiješ narudžbu. Sport vision je notorno nesposoban i imaju katastrofalnu podršku. Meni doslovno pola narudžbi nikad nije došlo, a naručujem već godinama.Jedini plus je što mi je dućan blizu pa lako vratim. No, I tu je problem. Jednom mi nisu vratili novce, a prošle godine su mi zamijenili 3 hoodice za jaknu koju nisam  ni htio ni nigdje spomenuo. Uzimaju originalni račun prilikom zamjene robe, što je protuzakonito i na što su već bili upozoreni. Jednom kad predaš robu mozeš se j.. i nadati se da će studentica koja tamo radi dobro odraditi posao.

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Na etuo.hr imate do 50% na maskice.
Ja cu si uzet dvije pa taman taj popust mi pokrije cijenu dostave.
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Jimmy kaže...

 Ako ikad dobiješ narudžbu. Sport vision je notorno nesposoban i imaju katastrofalnu podršku. Meni doslovno pola narudžbi nikad nije došlo, a naručujem već godinama.Jedini plus je što mi je dućan blizu pa lako vratim. No, I tu je problem. Jednom mi nisu vratili novce, a prošle godine su mi zamijenili 3 hoodice za jaknu koju nisam  ni htio ni nigdje spomenuo. Uzimaju originalni račun prilikom zamjene robe, što je protuzakonito i na što su već bili upozoreni. Jednom kad predaš robu mozeš se j.. i nadati se da će studentica koja tamo radi dobro odraditi posao.

 

to sam slično čuo od kompića (gotovo u riječ jer on isto ima blizu i fizički shop), a isto tako i potpuno suprotno od ženinih kolegica s posla koje pak nisu imale ama baš nikakvih problema, tako da...

u međuvremenu (od mog prošlog posta) mi je došao sms/e-mail od HP-a kako su preuzeli paket i isti će bit dostavljen prvi radni dan :)

 

iskreno, nije da mi je nešto hitno i da sam osoba kojoj paket mora doć u 2 dana - za te pare mogu čekat i mjesec-dva...

12 godina
offline
Black Friday 2023

HG Spot prijavljen inspekciji za neiskazivanje najniže cijene u zadnjih 30 dana. Javim odgovor inspekcije, no ne vjerujem da će to biti tako skoro.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
Da li je netko vidio akciju pametn9h telefona za djecu? Ili bežični miševi
16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
60nine kaže...
Jimmy kaže...

 Ako ikad dobiješ narudžbu. Sport vision je notorno nesposoban i imaju katastrofalnu podršku. Meni doslovno pola narudžbi nikad nije došlo, a naručujem već godinama.Jedini plus je što mi je dućan blizu pa lako vratim. No, I tu je problem. Jednom mi nisu vratili novce, a prošle godine su mi zamijenili 3 hoodice za jaknu koju nisam  ni htio ni nigdje spomenuo. Uzimaju originalni račun prilikom zamjene robe, što je protuzakonito i na što su već bili upozoreni. Jednom kad predaš robu mozeš se j.. i nadati se da će studentica koja tamo radi dobro odraditi posao.

 

to sam slično čuo od kompića (gotovo u riječ jer on isto ima blizu i fizički shop), a isto tako i potpuno suprotno od ženinih kolegica s posla koje pak nisu imale ama baš nikakvih problema, tako da...

u međuvremenu (od mog prošlog posta) mi je došao sms/e-mail od HP-a kako su preuzeli paket i isti će bit dostavljen prvi radni dan :)

 

iskreno, nije da mi je nešto hitno i da sam osoba kojoj paket mora doć u 2 dana - za te pare mogu čekat i mjesec-dva...

 Ovu zadnju narudžbu sam čekao par tjedana. Jedna stvar dođe za tjedan i pol, dva, a drugi artikal iz narudžbe dva tjedna ne mogu poslati. Pa onda najave paket ali se očito ne preda. Pa onda preuzme kurir, pa kad dođe do tebe prođe mjesec dana. Ili otkažu nakon dva tjedna. Pa onda vodi brigu da li su ti vratili novac. Najgore je kad za crni petak kupiš jaknu, cipele ili nešto takvo što ti treba za zimu a onda ti za tri tjedna jave da je narudžba otkazana. U međuvremenu prođu sve akcije i popusti.

 

 

 

Što se mene tiče, ovo je najbolji crni petak koji sam vidio. Kao što sam rekao, nema gejming laptopa i high end grafičkih kartica za siću, ali nađu se dobri popusti za svakoga. Sjećam se da prije prije deset godina nisam u dućanu mogao naći neki popust osim linksa i sličnih marketinških stuntova. Kasnije bi dućani imali BF ponudu ali to bi bile hlače šest XL i ružne košulje koje se ne mogu prodati.

Danas:

Muller 20%

Sport vision 20%?

Europa 92 20% 

C&A 20%

H&M 20%

Nike 20%

Adidas 30%

Hervis 20%

Pet centar 20%

Zoo city 20%

Bilo je bijele tehnike na sniženju, televizora, klima 

Kupio sam stvarne koje bi ionako kupio samo što je danas jeftinije ispalo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice