Black Friday 2023 zaključana tema

poruka: 649
|
čitano: 181.885
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Black Friday 2023

Pokusavam dokucit kako da dodjem do tog izbornika u Mojtelekom aplikaciji jer mi ne pokazuje nista slicnog. Mislio sam da nije mozda jer nije aplikacija azurirana na najnoviju inacicu ali i dalje sve isto. 

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Pa vidim to ali ne kužim zašto se tracking prekida praktički 2 dana od slanja a broj za praćenje postoji uredno. Kad kliknem na See tracking on carrier's tracking site izbaci me na ovo. Gdje je sad na kraju SSD, u Nizozemskoj, Češkoj, Španjolskoj ili negdje u šumi  Kaos od trackinga kakav još nisam vidio a naručivao sam od svuda. A dobro, stići će već vjerujem.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Runn4er kaže...

Pokusavam dokucit kako da dodjem do tog izbornika u Mojtelekom aplikaciji jer mi ne pokazuje nista slicnog. Mislio sam da nije mozda jer nije aplikacija azurirana na najnoviju inacicu ali i dalje sve isto. 

 Otvoris aplikaciju, stisnes gore na svoj broj i unutra imas ''Kupovina uredaja uz tarifu". To je to. 

Ja cekam operatera jer bi htio dio kesirat za uredaj.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Ja i dalje nemrem nac tu ponudu kako kroz aplikaciju kupiti mobitel
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
vrinho kaže...

Pa vidim to ali ne kužim zašto se tracking prekida praktički 2 dana od slanja a broj za praćenje postoji uredno. Kad kliknem na See tracking on carrier's tracking site izbaci me na ovo. Gdje je sad na kraju SSD, u Nizozemskoj, Češkoj, Španjolskoj ili negdje u šumi  Kaos od trackinga kakav još nisam vidio a naručivao sam od svuda. A dobro, stići će već vjerujem.

 Potpuno ista situacija kod mene. Naručio SSD 22.11. - očigledno da nema trackinga (iako dobiješ broj )- ipak je to opcija gratis slanja.

 

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
mp3david kaže...
Ja i dalje nemrem nac tu ponudu kako kroz aplikaciju kupiti mobitel

 Mislim da moraš biti član njihovih usluga kako bi vidio tu opciju za kupovinu mobitela kroz aplikaciju.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Imam dva broja u appu na bonove dodana.
Nevjerojatno da nema opcije prelaska na pretplatu
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
vrinho kaže...

Pa vidim to ali ne kužim zašto se tracking prekida praktički 2 dana od slanja a broj za praćenje postoji uredno. Kad kliknem na See tracking on carrier's tracking site izbaci me na ovo. Gdje je sad na kraju SSD, u Nizozemskoj, Češkoj, Španjolskoj ili negdje u šumi  Kaos od trackinga kakav još nisam vidio a naručivao sam od svuda. A dobro, stići će već vjerujem.

 meni piše da je 27. stiglo u prag i tamo gubi tracking nr i stiže običnom poštom po meni

 

Spring GDS (mailingtechnology.com)

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
mp3david kaže...
Ja i dalje nemrem nac tu ponudu kako kroz aplikaciju kupiti mobitel

 ni ja, imao sam te ponude još prije 2-3mj.i od onda nestalo...jedino ako se pojavi samo kad ti istekne ugovor, jer sam uzeo S23+ bas u to vrijeme i od onda mi nema vise..

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Evo S serija na webu na 50% popusta.
Al mi isplativije iskesirat na oglasu za zapakiran nego placat tarifu, i dalje mi to skupo za ultru
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Kratko su bili i 512/1024 GB verzije, ali su maknuli.
16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
mp3david kaže...
Evo S serija na webu na 50% popusta.
Al mi isplativije iskesirat na oglasu za zapakiran nego placat tarifu, i dalje mi to skupo za ultru

S23 u osnovnoj tarifi S (koja mi je za 18,81€ preskupa obzirom koliko trošim) uređaj ispadne 886,76€ u gotovini ili 896,64€ na rate (24 mj x 37,36€). Gdje je tu popust?

6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Bichanich kaže...
mp3david kaže...
Evo S serija na webu na 50% popusta.
Al mi isplativije iskesirat na oglasu za zapakiran nego placat tarifu, i dalje mi to skupo za ultru

S23 u osnovnoj tarifi S (koja mi je za 18,81€ preskupa obzirom koliko trošim) uređaj ispadne 886,76€ u gotovini ili 896,64€ na rate (24 mj x 37,36€). Gdje je tu popust?

 

popusti su vezani za tarifu, za tvoju S je takakv popust, dok je za recimo unlimited tarifu popust veci

 

Unlimited tarifa 28 EUR 

 

S23 15 EUR na 2 godine = 360 EUR

S23+ 19 EUR na 2 godine = 456 EUR

S23 Ultra 24 EUR na 2 godine = 576 EUR

INTEL ne AMD ne NVIDIA ne INTEL ne AMD ne NVIDIA
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2023 10:51 (3dfx).
12 godina
offline
Black Friday 2023

Popust vrijedi samo ako se uzme Unlimited tarifa.

Know your limits.
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
guls kaže...

Popust vrijedi samo ako se uzme Unlimited tarifa.

 Ako uzimas Ultru... sve ostalo vrijedi i u L tarifi. 

 

Ja sam uzeo Ultru, na kraju je ispao 600e. Po meni bolje ne moze, tarifu svejedno koristim... osim kaj sam morao na unlimited, ali ta razlika od 2e za razliku od L je zanemarivo. Ako ne bude nezgoda i nekakvih kvarova... 3-4 generacije sam sad miran.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Jel uzimao tko s23u preko aplikacije..Ja sam uzeo izbacilo mi uredaj stize 3 do 5 dana..Ali na email ni u aplikaciji nista..da sam podnio zahtijev
14 godina
offline
Black Friday 2023

Kupio auto osiguranje na Laqo sa 23% popusta za BF i 5% za plaćanje odjednom. Obvezno osiguranje sa zaštitom bonusa i kasko basic za 236€. Srećom registracija mi je početkom 12og, tako da me svake godine ugodno iznenade... Na piz*arije ne trošim, samo bitno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2023 13:59 (Punti).
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
galinjo24 kaže...
Jel uzimao tko s23u preko aplikacije..Ja sam uzeo izbacilo mi uredaj stize 3 do 5 dana..Ali na email ni u aplikaciji nista..da sam podnio zahtijev

Ne dode ti odmah. Tokom dana bi trebalo doci.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Je li ikome dosao PS5 iz A1? Evo mi se prijatelji zale da im nema ni traga ni glasa. Iz A1 samo govore da ce doci u iducih par dana. Meni se cini da su se malo preracunali i da tih Playstationa uopce nema na stanju. Oni su poceli prodavat Slim verziju prije Sancta Domenice. Frendu su rekli da nista ne brine jer je njegov PlayStation "rezerviran". To meni zvuci kao da je na putu iz Kine ili Japana ili je jos u tvornici.

Takoder je na njihovoj stranici rasprodan. Bitno da se reklama redovno vrti o njihovoj super blagdanskoj ponudi, a ti 1.12. rasprodan. Doslovno blagdani nisu ni poceli. Kakva smijurija.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2023 14:46 (mitchell).
12 godina
offline
Black Friday 2023

vec sam dosadan, al eto opet, meni je dosla, narucena sredinom 11og mjeseca i dosla za 5 dana cca, mislim da sam među prvima tu na forumu narucio i dobio, bar koliko sam ispratio.

 

btw, sad mi se cini da opet imaju neku novu ponudu na sajtu? skuplju naravno...

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Sad imaju za 25 EUR mjesečno što je ludost živa

robimarko@gmail.com
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023

da...i nema bona za konzum al daju ps+ essential na godinu dana ako se ne varam. i ide 1 joy

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Ima bona za Konzum, kada odeš na produženje i dalje ga nudi.

 

Imaju 2 paketa, ovaj kao za 1 EUR + 25 EUR mjesečno s 1 kontrolerom i 

  • PlayStation®Plus Premium, vaučer za 24-mjesečnu pretplatu

 

I drugi je s 3 igre, ali bez PS Plus vaučera ali ima 2 kontrolera ali je 67 EUR odmah + 28 EUR mjesečno.

 

Totalno neisplativo, jedino je ona prva ponuda bila isplativa, realno je nisam iskoristio jer idioti više nemaju 1Gbit internet a kod mene 2Gbps nedaju

robimarko@gmail.com
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023

ja nisam planirao uzimat ps5, al za onu cijenu nisam htio propustit. prodao ps4 i psvr na kraju me đabe dosla nadogradnja na ps5. jos 2. dualsense bio neocekivani bonus. jedino sam se zaje jer da sam preko weba uzeo bi dobio i prenosni zvucnik 

2 godine
offline
Re: Black Friday 2023
Cudno koliko vas je uspjelo uzeti tu ponudu. Sto je bas svima bas sad isticao ugovor ili ste presli na A1? Ili niste imali internet do nekidan 🤣
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023

ja sam vec neko vrijeme bio kod njih al bez ugovora. samo sam ugovor potpisao i zadrzao uslugu za iste pare

14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
A gledaj, dosta mladih koji su u podstanarstvu ima flat na mobitelima i neda im se zajebavat sa fiksnim internetom. Preselis se pa prebacivat na novu adresu, ako treba nesto odstemat za provuc kabele. Drugo je da ljudi uopce zaborave da im je istekao ugovor. Eto frendu istekao na ljeto, zvali ga 2-3 puta za produzenje i sad se sjetio kad je izasla ova ponuda.
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Ili su jednostavno imali uslugu bez ugovorne obveze. 

mitchell kaže...
Je li ikome dosao PS5 iz A1? Evo mi se prijatelji zale da im nema ni traga ni glasa. Iz A1 samo govore da ce doci u iducih par dana. Meni se cini da su se malo preracunali i da tih Playstationa uopce nema na stanju. Oni su poceli prodavat Slim verziju prije Sancta Domenice. Frendu su rekli da nista ne brine jer je njegov PlayStation "rezerviran". To meni zvuci kao da je na putu iz Kine ili Japana ili je jos u tvornici.

Takoder je na njihovoj stranici rasprodan. Bitno da se reklama redovno vrti o njihovoj super blagdanskoj ponudi, a ti 1.12. rasprodan. Doslovno blagdani nisu ni poceli. Kakva smijurija.

Tele2 kad je imao akciju i PS4, napravili su ogromne zalihe i nije bilo čekanja. A1 se trebao malo bolje pripremiti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2023 15:33 (Marko :D).
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Meni bi se isplatilo jedino da uzmem na pretplatu unlimited i karticu ubacim u ruter. Ali ni ta unlimited nije bas pravi flat ako se ne varam.
Ma kako god, cekam s24 jer me zanima kakva ce biti po pitanju baterije.

Nothing phone1 je na akciji za 439€

https://www.instar-informatika.hr/mobitel-nothing-phone-1-655-8gb-ram-128gb-memorija-5g-crni/153757/product/
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
mitchell kaže...
Je li ikome dosao PS5 iz A1? Evo mi se prijatelji zale da im nema ni traga ni glasa. Iz A1 samo govore da ce doci u iducih par dana. Meni se cini da su se malo preracunali i da tih Playstationa uopce nema na stanju. Oni su poceli prodavat Slim verziju prije Sancta Domenice. Frendu su rekli da nista ne brine jer je njegov PlayStation "rezerviran". To meni zvuci kao da je na putu iz Kine ili Japana ili je jos u tvornici.

Takoder je na njihovoj stranici rasprodan. Bitno da se reklama redovno vrti o njihovoj super blagdanskoj ponudi, a ti 1.12. rasprodan. Doslovno blagdani nisu ni poceli. Kakva smijurija.

 Cekao sam oko 7 radnih dana. Narucio u petak 10.11. I doslo mislim u ponedjeljak 20.11.  U meduvremenu dosao covjek s novim ruterom.

 

Isto dobio 2 gamepada i konzumovu karticu, jedino nisam dobio popust i sd-u. (Ali to nisam ni siguran vise jesam li uopce trebao dobiti) 

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice