Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.636.322
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
chaselol kaže...

Sve sto je trebalo je poslati lucija, lava, wara i dreadmora na hladjenje po mjesec dana - jer ruku na srce, usrali ste ne samo ovu i ryzen temu, vec gdje god se pojavite to postaje sprdnja i zajebancija.

Dva mjeseca++ skoro samo gledam sta pisete i kakve gluposti, mrzi me ista postati jer vise nije humano sta se vama desilo i to sve u periodu otkako je intel izbacio 6th gen, poslije toga postali ste nepodnosljivi.

 


Steta bili dobri momci, upropastio ih internet.

 

P.S. ako mislite da pretjerujem, nek doticni slikaju inbox i kolicinu oponema/zutih/crvenih kartona koje su dobili zadnja 3 mjeseca

 za tvoju informaciju imam zuti 14.04 i zadnji crveni 27.08 2017 i ti meni reci tko je veci trovac teme ja ili ti a za svojih 8 godina nemam ni 6-7 ukupno kartona

AMD AntiBoy
13 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Normalno da je čovjek otišao, pa tko bi imao volje i vremena čistiti sranja koja su se svakodnevno nakupljivala u nekoliko tema, i ne samo to nego i listati i otkrivati tko je krivac u određenim prepirkama u kojima lete uvrede i ostale sočne stvari. Sve to plus dnevno trolanje nekih pripadnika foruma koji valjda imaju neku psihološku potrebu to raditi inače se osjećaju neispunjeno (trebali bi pravog psihijatra da to ustavni, nisam kvalificiran, moje ludo nagađanje), a sve to je radio u svom slobodnom vremenu i 0kn. Pa jebote kad razmislim malo, čišćenje tih govana nebi ni za neke novce radio, a kamoli đabe kao on...Svaka čast na dosadašnjem radu, neka se čovjek odmori od silne toksičnosti koju je morao podnositi. 

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Trebali ste rasprave, zajebanciju i razgovor na šanku zadržati ovdje bez upadice u Ryzen temu jer vam je 100 puta rečeno da to ne radite. Horda Intel huligana, gora i o od AMD armade...ali svi smo krivi. Na kraju krajeva, koga nema bez njega se može, bilo i ostalo. Ne treba ovo pretvarati u meksičku sapunicu. Ustalom čovjek se zasiti gubljenja vremena pa ponekad potraži i izliku za strateško povlačenje.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
E deco deco...

Ode jedan od rijetkih od kojeg sam mogao nes pametno procitat pa i naucit, hvala!

A sad udrite dalje po starom o "premium enthuziast segmentu". Strasni ste, nekima koji imaju par desetljeca pod kapom nebi dal 12g kad gledam rasprave..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Pametniji popušta!
ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
14 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Majko mila koja tuga, ko da je covjek umro. Dobro je i izdrzao radit taj uzaludan posao ovoliko dugo, spasio se...

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...

Majko mila koja tuga, ko da je covjek umro. Dobro je i izdrzao radit taj uzaludan posao ovoliko dugo, spasio se...

 Deda, budes nam ti sada novi mod?

12 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Druze tito mi te se kunemo! 

12 godina
neaktivan
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Neka se uvede perma ban i brzo će se sve smiriti. 

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Shockwave kaže...

Neka se uvede perma ban i brzo će se sve smiriti. 

Ja cu bit novi mod kao sta ste mozda culi. Polozit cete zakletvu a perma ban ce zamijenit streljacki vod, sta je isto prilicno perma u vecini situacija.

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
Shockwave kaže...

Neka se uvede perma ban i brzo će se sve smiriti. 

Ja cu bit novi mod kao sta ste mozda culi. Polozit cete zakletvu a perma ban ce zamijenit streljacki vod, sta je isto prilicno perma u vecini situacija.

Mi koji smo polagali vec to u mladim danima moramo opet ili nam se prizna to od ranije? 

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...

Ja cu bit novi mod kao sta ste mozda culi. Polozit cete zakletvu a perma ban ce zamijenit streljacki vod, sta je isto prilicno perma u vecini situacija.

 Ovo mi se svida, to znaci da ce prvo nastradati lazljivci i dezinformatori.

9 godina
neaktivan
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Zelim ja moderatora, ukupan staz 8 godina, 2 crna, 12 crvenih zutih i bijelih nema im broja.

Otislo je jako dosta ljudi s bug-a. Bilo je zabavno a najvise mi ne nedostaje F1 Ivo.

Rijetko tko ovih dana moze nesto procitati i raspraviti kako Bog zapovijeda. 

Priznajmo sami sebi da nisu krivi amd, nvidia, intel, amd, moderatori,lav, ni lucije i marije, tito itd., nego stanje u Hrvatskoj. Bez obzira na materijalno stanje, bili visoko ili nisko situirani mentalno stanje u Hrvatskoj je sve losije. To se odrazilo na bug online. 

Ps. Proslo je 5 minuta od kad sam trebao pritisnuti posalji ali razmisljam zasto hmm i poslano. 

12 godina
neaktivan
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

HDZ je kriv i za stanje na forumu.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Privjesak i GTX 1060 ultra detalji

13 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Otišo je svak ko valja !

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
13 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

@XXX

Kaj FC5? Odlično...već sam planirao kupit nekolko puta igru, al kad vidim cijenu od 41-47€ brzo se predomislim jer ju neću puno igrat, zadnje kaj sam igro i prešo FC3 koja je bila po meni vrhunska. Taj privjesak je fkt najbolji ikad.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2018 23:04 (DiRT).
11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

Privjesak i GTX 1060 ultra detalji

 nije loše, evo kod mene očekivano veći prosjek u odnosu na tvoj

ali što to vrijedi kad u igri fps dropne na 5 ili 10, zasad se to događa kad lootam lešine ili kutije, no vidim po netu da ljudima dropa i random u fajtu

 

sad, jel to faking drm ili štoveć, nemam pojma

probat ću kasnije staviti priority u task manageru na high, pa ću vidjeti jel se što popravilo

11 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Tonči, hvala ti na svemu, a posebno na znanju koje si prenio!

 

Ako nas čitaš, nadam se da si sad sretniji i opušteniji kao "lurker" na forumu.

 

Poručujem tebi, sadašnjim i budučim moderatorima, treba biti puno stroži i držati disciplinu na forumu.

Praksa je pokazala da ovakav "laissez faire" sistem ne prolazi, najglasniji su ugušili večinu (normalnih) forumaša.

Najbolji forumaši sve rijeđe postaju, a oni koji inače pomažu, su pod upitnikom samosvjesnih pojedinaca.

Nažalost najpametniji od nas tu više ne dolaze do izražaja, jer često nisu svadjivi ni nametljivi, a ne pada im napamet ulazit u raspravu bez svrhe.

 

Sretno!

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

nVidia prodavala po MSRP-u.

 

Jel uhvatio ko šta?

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2018 20:58 (Promster).
14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
metallic kaže...

Najbolji forumaši sve rijeđe postaju...

Ovo, kao najbolji forumas, definitivno mogu potvrditit... Tuzno je to...

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Zdravo razmišljaš, sad pokušaj promjeniti praksu, postaj još više i bolje pa opravdaj svoje nasljeđe. :)

 

Natuknica; kao najbolji forumaš po HW-u, moraš imati više raznolikosti s komponentama, tu manjka prakse. ;)

 

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Malo si rekao😂🍼lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
13 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
metallic kaže...
 kao najbolji forumaš po HW-u, moraš imati više raznolikosti s komponentama, tu manjka prakse. ;)

Čovjek trolla, vidim da nisi skužio.

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Valentin17 kaže...
metallic kaže...
 kao najbolji forumaš po HW-u, moraš imati više raznolikosti s komponentama, tu manjka prakse. ;)

Čovjek trolla, vidim da nisi skužio.

Znamo se mi, zato se zezamo malo. Skužio sam naravno, zato su smajlići tu.

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera
hrvooje kaže...
ansha kaže...
war3_tft kaže...

Budi srce i podijeli link s nama.

Ne dam link ;)

 Good performanse / price ration. Price somewhat high.

 

Ako je cijena 'somewhat high' i prati je 'good performanse / price ratio' onda dobiješ što platiš :) 

 Evo jedan tipican prijmjer "nepristranosti" u temi o bajkama. Kad Intel nudi vise za vise novaca to nije ok, al kod ryzena je to opravdano, totalno cool i simpaticno. 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

A ne flejmaj bezveze... A i ti koji su sastavljali tu tabele ne znaju bili piškili ili kakili:

pod plus stave good performance/price ratio 

da bi onda pod minus stavili price somewhat high

 

Jeli onda dobar omjer cijene i perfomansi ili nije jer je proc malo skuplji?

steam: skank666 origin:IhrvojeI
12 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

O tome ja pricam, cim se kaze istina to je hetjtanje, flejmanje i ne znam sta. Ova situacija me opasno podsjeca na feministice koje odmah glume zrtve cim ih opalis logikom...

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Ako kažu da je ovakav vrhunski procesor preskup šta onda reči za konkurenciju. Intelašima je očito prejeftino sve šta im servira njihov bog.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...

O tome ja pricam, cim se kaze istina to je hetjtanje, flejmanje i ne znam sta. Ova situacija me opasno podsjeca na feministice koje odmah glume zrtve cim ih opalis logikom...

 Nemaš ti pojma o čemu pričaš... Butthurt si i umjesto da pustiš i ideš dalje ti i dalje vadiš kosture iz ormara. Po tebi bi sad valjda bilo najbolje da se oped povede "rasprava" čija firma ima ljepš pimpek. Aj odrasti, ne vrijeđaj, ne flejmaj i ne trolaj. 

steam: skank666 origin:IhrvojeI
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice