Informatičar starog kova

poruka: 1.401
|
čitano: 355.241
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
AlienWare1 kaže...

Nemojte da vas utepin da netko ne prati Informatičara.

Ne ozbiljno sada, šta je "šampion"?

http://www.sampioni.com/hr/Sampionski_manifest.htm

 

Uzivaj.

Hypnotize me, mesmerize me, drain the color from my eyes
12 godina
neaktivan
offline
Informatičar starog kova

{#}

 

Vrt trokuta, najsjevernije drvo, 5 stopala južno.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2012 23:32 (Unix).
13 godina
offline
Informatičar starog kova

Za moje vjerne forumaše i fanove luksuznog objekta: tagirao sam se na jednoj od slika. Uskoro novi post danas san umoran, danas (odnosno već jučer) sam izjednačio broj cipele i broj godina :)

15 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

Za moje vjerne forumaše i fanove luksuznog objekta: tagirao sam se na jednoj od slika. Uskoro novi post danas san umoran, danas (odnosno već jučer) sam izjednačio broj cipele i broj godina :)

Sve najbolje!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

 

Vlado ti si stari as :)

 

Bolje da ne idemo u te spike ("Nešto...stari...nešto"), ne? {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
offline
Informatičar starog kova
Nesto i tebe uljenila ova vrucina?
www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Informatičar starog kova

Da budem iskren - da :)

14 godina
offline
Re: Informatičar starog kova

Bude ta knjiga ili si odusta od toga?

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Informatičar starog kova

Novi post-Oktansko ludilo

13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
DamageHigh kaže...

Bude ta knjiga ili si odusta od toga?

 

Biće, samo moran prvo dati nekom odvjetniku starog kova da pročita... ne bi volija da me "spomenuti" tuže.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...
DamageHigh kaže...

Bude ta knjiga ili si odusta od toga?

 

Biće, samo moran prvo dati nekom odvjetniku starog kova da pročita... ne bi volija da me "spomenuti" tuže.

 

A što ih je točno spriječavalo da to naprave do sada? Doduše... Osim ako ne misliš okrenuti ozbiljne pare na knjizi, pa da se ne polakome? {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
vlad0 kaže...
Informatičar starog kova kaže...
DamageHigh kaže...

Bude ta knjiga ili si odusta od toga?

 

Biće, samo moran prvo dati nekom odvjetniku starog kova da pročita... ne bi volija da me "spomenuti" tuže.

 

A što ih je točno spriječavalo da to naprave do sada? Doduše... Osim ako ne misliš okrenuti ozbiljne pare na knjizi, pa da se ne polakome? {#}

 

A čuj... više-manje za blog se slabo zna... a još uvik ga piše "tamo neki nepoznati" a kad izađe knjiga onda je to druga stvar, izlaziš u javnost.

14 godina
offline
Informatičar starog kova

Budući da već odavno znamo da je prosječni korisnik računala panj i da bi tribalo uvest kao prvo punoljetnost sa 30 godina, a kao drugo tribalo bi uvest polaganje ispita za JMBG, logično je da je korisnik u svom opisu kvara omašio ceo fudbal.

 

jedan od jačih dijelova do sad :D

Pričam i serem bezveze
12 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Oktansko ludilo.

Znaci umro sam od smijeha...jedan od zanimljivijih clanaka koje sam citao u zadnje vrijeme...
13 godina
offline
Informatičar starog kova

Pozdrav ljudstvo

 

Ako ima ode na temi koji odvjetnik starog kova ili neko ko se tendi u pravo zamolija bi ga da mi se javi na personal mesidj.

14 godina
offline
Informatičar starog kova
Pričam i serem bezveze
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Informatičar starog kova

Giant shit

 

Najveci utisak mi je ostavio ventilator na North Bridgeu. Jel` ono AMD procesor?

 

Jesu li ono JNC napajanja? {#}

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 14:43 (Lazarus Long).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Informatičar starog kova

Dobar je, sam nemogu shvatiti što će mu svi oni silni prekidači naprijed?

Kak bi definirao ŠIRE?, Frend: Bočno dulje (c) Highway Star
15 godina
odjavljen
offline
Re: Informatičar starog kova

Dafuq is that? Čemu prekidači, čemu 2 napajanja šrotex klase (klasa utvrđena na temelju izgleda zadnje stranice), zašto je onaj pištavi 40mm vent na northbirdgeu?

 

Lazare, da, to je AMD cooler, stock primjerak. Ili Spireov, jednako izgledaju a ne vidi se dobro na slici.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Informatičar starog kova
Sum_of_all_fears kaže... 

Lazare, da, to je AMD cooler, stock primjerak. Ili Spireov, jednako izgledaju a ne vidi se dobro na slici.

  To je vrlo, vrlo tiho :))))

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
offline
Informatičar starog kova

A šta vi mislite kako je meni bilo? U jednom trenutku san čak pomislija da je skrivena kamera došla :)

 

Prekidači - svako napajanje svoj prekidač, par komada za ventilatore i jedan "for future use"

 

Procesor - AMD

 

Napajanja - napajanja su spojena u "power raid 0" he he, šalim se, jedno je ATX drugo je AT (nadam se da znate da su nekad postojala i AT napajanja i stvarno mi nije jasno odakle mu i di ga je iskopa)

15 godina
odjavljen
offline
Re: Informatičar starog kova

Imam ti ja tih "starinskih" komponenti podosta. AT napajanje i kućišta (2kom), par SIMM modula (30pin), jedan HDD on 320MB, jedan od 2.5GB i jedan od 3.7GB, par SiSovih PCI kartica sa slotovima za dodatni RAM (imaju po 2MB VRAMa), jednu Rage II, par PCI kartica sa dodatnim COM, LPT i floppy(!) kontrolerima, neku ISA grafičku sa nepoznatom količinom memorije, jednu Slot A ploču sa pripadnim procesorom (Celeron na 333MHz) te još par sitnica... Sve je ispravno i radi.

 

Mogao bi muzej otvoriti {#}

http://nighthawk-software.blogspot.com/
16 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Sum_of_all_fears kaže...

Imam ti ja tih "starinskih" komponenti podosta. AT napajanje i kućišta (2kom), par SIMM modula (30pin), jedan HDD on 320MB, jedan od 2.5GB i jedan od 3.7GB, par SiSovih PCI kartica sa slotovima za dodatni RAM (imaju po 2MB VRAMa), jednu Rage II, par PCI kartica sa dodatnim COM, LPT i floppy(!) kontrolerima, neku ISA grafičku sa nepoznatom količinom memorije, jednu Slot A ploču sa pripadnim procesorom (Celeron na 333MHz) te još par sitnica... Sve je ispravno i radi.

 

Mogao bi muzej otvoriti {#}

Upravo bacam u smeće tone toga. {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
Old Iggy kaže...

Upravo bacam u smeće tone toga. {#}

 

A što se dogodilo s klasikom "moooždaa zatreba jednog dana,  boje da to spremim na sigurno"? {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
16 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
vlad0 kaže...
Old Iggy kaže...

Upravo bacam u smeće tone toga. {#}

 

A što se dogodilo s klasikom "moooždaa zatreba jednog dana,  boje da to spremim na sigurno"? {#}

Nemrem više. {#}

Bolje rečeno, žena i djeca ne mogu. Trenutno imam... Pa jedno pola kubika, dio u smeći, dio sad nosim.

Kutija 256 kB simova? Token ring adapteri? Par ISDN modema? Coax kabel / konektori / terminatori? Serijskih / SCSI / sličnih kabela tonu...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Informatičar starog kova

Bolje bi ti bilo da skineš izolaciju i prodaš ih pod bakar ako toga toliko ima... {#}

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2012 13:58 (Sum_of_all_fears).
16 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Sum_of_all_fears kaže...

Bolje bi ti bilo da skineš izolaciju i prodaš ih pod bakar ako toga toliko ima... {#}

Ako ti se da, samo skidaj. {#}

14 godina
odjavljen
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

A šta vi mislite kako je meni bilo? U jednom trenutku san čak pomislija da je skrivena kamera došla :)

 

Prekidači - svako napajanje svoj prekidač, par komada za ventilatore i jedan "for future use"

 

Procesor - AMD

 

Napajanja - napajanja su spojena u "power raid 0" he he, šalim se, jedno je ATX drugo je AT (nadam se da znate da su nekad postojala i AT napajanja i stvarno mi nije jasno odakle mu i di ga je iskopa)

Možda je neko od Bugovaca odlučio napisati reportažu {#}

Što, nitko od vas ne koristi dva napajanja? Meh, redudancija anyone? Što da ti jedno od napajanja rikne dok na Facebook dodaješ prijatelja, kojega si jučer grlio nakon što ti se dobro isplakao nakon poveće količine nekvalitetnog alkohola koji se inače subotama pije? A i ovako si jedva došao do njegovom imena i prezimena, nakon što ti ga je ružem sada već bivše žene ispisao na podlakticu?  Pa ti vidi {#} Sad imaš upravo jednog prijatelja manje nego tvoj susjed, Eto, čemu dva napajanja.

16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Informatičar starog kova
Sum_of_all_fears kaže...

Imam ti ja tih "starinskih" komponenti podosta. AT napajanje i kućišta (2kom), par SIMM modula (30pin), jedan HDD on 320MB, jedan od 2.5GB i jedan od 3.7GB, par SiSovih PCI kartica sa slotovima za dodatni RAM (imaju po 2MB VRAMa), jednu Rage II, par PCI kartica sa dodatnim COM, LPT i floppy(!) kontrolerima, neku ISA grafičku sa nepoznatom količinom memorije, jednu Slot A ploču sa pripadnim procesorom (Celeron na 333MHz) te još par sitnica... Sve je ispravno i radi.

 

Mogao bi muzej otvoriti {#}

  Nemoj reci da nemas ISA Soundblaster

 

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
odjavljen
offline
Re: Informatičar starog kova

Nažalost, ne. Imam PCI verziju {#}

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice