Kako "spustiti" nekome zaključana tema

poruka: 218
|
čitano: 612.894
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Kako "spustiti" nekome
Roćka kaže...

Spuštanje je vrlo kompliciran proces. Zahtjeva dugotrajno vježbanje ,te koncentraciju. Spuštanje također mora djelovati na psihu osobe kojoj želite spustiti. 

Spuštanje ,dakle,mora biti oštro,originalno,a ne pretjerano. Za sve one kojima treba ideja,predlažem da nenametljivo i indirektno uvrijedite sugovornika. 

Zasad nemam nekih ideja,ali ću svakako editirati post,ako se dosjetim.

 

EDIT:Probaj nešto s rimom, evo nekoliko primjera:

    zastava-guzica ti krastava

     devet-konj ti se posrao u krevet

     sedam-majmune jedan

     pitanje-što to lupa?   odgovor-cigan kad te kupa.

 

Ovo su grubi primjeri,potrudite se ubaciti malo elegancije,te profinjenog crnog humora,začinjenih neviđenom dinamičnošću i svježinom.Ponavljam,ne žurite se.One riječi zastava,   devet.. sugovornik(kojemu želite spustiti) mora izgovoriti.  Nema na čemu.

 

 

Sry, ali ovo je prejadano..

Moze proci u osnovnoj, ali u srednjoj tesko..

Ziv je Moskri, umro nije dok je gudre i murije..
12 godina
protjeran
offline
Re: Kako "spustiti" nekome
pirat01 kaže...

Sry, ali ovo je prejadano..

Moze proci u osnovnoj, ali u srednjoj tesko..

Znam,ovo su bili grubi primjeri. Nisam se ničeg drugog mogao sjetiti.. Nego,imaš li ti kvalitetnih ideja,da me naučiš?

Roćka
12 godina
neaktivan
offline
Kako "spustiti" nekome

Istina najviše ''spušta'' - sve ostalo je previše truda i reciklaža.

Tread softly because you tread on my dreams.
12 godina
protjeran
offline
Re: Kako "spustiti" nekome
ElektričnaOvca kaže...

Istina najviše ''spušta'' - sve ostalo je previše truda i reciklaža.

Bojim se da nije,barem ne uvijek.Naime,ptice rugalice kojima je spuštanje namijenjeno,na istinu još više provociraju nesretnog pojedinca. Uostalom,neće biti reciklaža ,uz određenu dozu mašte.

Roćka
14 godina
offline
Re: Kako "spustiti" nekome
Roćka kaže...
pirat01 kaže...

Sry, ali ovo je prejadano..

Moze proci u osnovnoj, ali u srednjoj tesko..

Znam,ovo su bili grubi primjeri. Nisam se ničeg drugog mogao sjetiti.. Nego,imaš li ti kvalitetnih ideja,da me naučiš?

Ma to se uglavnom smislja u hodu

Kod nas je trenutno aktuelno spustanje kroz neke jednostavne odgovore. 
Recimo, kome? - ku*cu mome,  jesam - ku*cem te klesam. Pitas nekoga ima li na kredita na telefonu, mora odgovoriti sa imam - ku*cem te stimam/nemam - ku*cem te lemam.

Ili, Sta je Gobi? - Uvek ce se naci neki pametnjakovic koji ce reci pustinja - moj ti u ustima.

Pitas nekoga - Hoces sutra u grad? - Hocu. Uvalim ti zlocu..

 

Sve je to lame, ali eto zna malo rasteretiti coveka od skolskih muka..

Ziv je Moskri, umro nije dok je gudre i murije..
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako "spustiti" nekome
Roćka kaže...
ElektričnaOvca kaže...

Istina najviše ''spušta'' - sve ostalo je previše truda i reciklaža.

Bojim se da nije,barem ne uvijek.Naime,ptice rugalice kojima je spuštanje namijenjeno,na istinu još više provociraju nesretnog pojedinca. Uostalom,neće biti reciklaža ,uz određenu dozu mašte.

Samo zato jer se osjećaju ugroženo, pa napadaju - to znači da ih je rečeno pogodilo. Uostalom, sve što je navedeno na ovom topiku je nemaštovita reciklaža, a tvoji su postovi ogledni primjer. (see what i did there?)

Tread softly because you tread on my dreams.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako "spustiti" nekome
Et_Tu_Brute? kaže...
...

Ovakvi su i ostalis ovim bazama o pubertetu, to je ta dob... Što si ti bio drugačiji s 12-13 godina?

Neznam za vas druge ali ja ne, a ova tema je spam-fest uz par orginalnih fora a sve ostalo je jad i bijeda. Neznam kako su neki smogli hrabrosti i napisati neke toliko glupe postove. A ova "Josipa99" eto jedva pišem sada koliko su ti te izjave smiješne, još ću dobiti napadaj astme. /sarcasam off

ovo mi više pari na temu humor nego na kako spustiti nekome.najjači su kad napišu neku uvredu tipa mama ti glupa il jedi go*na i sl.kad se spušta to je improvizacija što znači da nema neke univerzalne fore nego se to smišlja u trenutku kad ti neko nešto kaže.

Avenged Sevenfold foREVer!
16 godina
moderator
offline
Kako "spustiti" nekome

Očito je da ste se "ispucali" i tema se pretvara u trolanje!

 

{#}

...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice