Omegle (video)

poruka: 8
|
čitano: 17.149
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Omegle (video)

Mislim da većina vas zna za navedenu stranicu. http://www.omegle.com/

 

Presmiješno i prežalosno kakvih sve ljudi ima. {#}

 

Evo jedne smješne stvari koju sam ja uhvatio. Cijelu noć sam se mijao ovome.

 

Evo na ovoj temi ćemo razglabat o vašim događajima na omegle video, da se svi malo nasmijemo. {#}

Lik dolje Lik dolje
FAIL
15 godina
offline
Re: Omegle (video)
isuse sta sam im radio malo prije...instalirao sam fake web cam...i pustio mali isjecak iz videa...a sastrane upalio zvuk iz sawa...onak fino pocne...i want to play a game...So far in what could loosely be called your life you've made a living watching others bla bla i takve fore....hahahaha moram vam snimit da vidite izraze ljudi
Iz dana u dan
15 godina
neaktivan
offline
Omegle (video)

A šta, lik je kriv zbog svog izgleda ili starosti? Evo ti jedan TD dok mi je odgovoriš.

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Omegle (video)

Ne kontam,sta je tu toliko smjesno?

Album StVaRnOsT uskoro tu :D
14 godina
offline
Omegle (video)

Može neko reći ili napraviti tutorial za fake web cam jer ja nemam web cam, a htijeo bih vidjeti kakvih ljudi ima tamo. {#}

www.facebook.com/Battlefield3.Info
15 godina
offline
Re: Omegle (video)
hahaha...mogu ti ja,al sutra idem sad pajkit....mogu vam reci da sam se danas 4 sata zezao stim..svakakvih je bilo rekacija...al najgore je sto od naprimjer 10 pokusaja 2 budu normalna covjeka a 8 su neki djedovi koji pokazaju svoje genetalije
Iz dana u dan
13 godina
neaktivan
offline
Omegle (video)

ako oćete fake web-cam imam vam ja jedan jednostavan i predobar program http://download.manycam.com/ tu ga možete skinut besplatno

15 godina
neaktivan
offline
Omegle (video)

tak smo frend i ja radili na chatrulete izoblicimo si lica i plasimo a onda i snimamo ljude , samo sto su sad nakako zabranili manycam pa treba nac na youtube kak se to zaobiđe

karamba!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice