Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.095
|
čitano: 1.494.550
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozz...jel ima kaj specijalizirano za ebooks i pdf?

2 godine
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

MyAnonaMouse, lagano se ulazi preko intervjua na irc-u (mislim da su svakog vikenda otprilike) za koji je dovoljno samo osnovno znanje o torrentovanju.

9 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nudim: IPT x3

Tražim: PTP

 

Seedbox poželjan al nije uvjet, 2 proofa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2023 15:43 (WalterWolf).
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

pozz ekipa. imam problem sa thr pa ako može pomoć. naime dobio sam slijedeću poruku prilikom testiranja spojivosti "Unatoc tome sto vam je port otvoren, niste spojivi. Moguce da je vas klijent ugasen, ili nemate aktivan torrent." kod statusa spojiv stoji mi zelena kvačica i ispada da je sve u redu. 

15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Pa jel imas aktivan torrent?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ekipa pozdrav, ima li netko voljan proslijediti THR pozivnicu?!

skidam povremeno PDF skripte i sinkronizirane crtiće za klince. Poznajem sva pravila privatnih trackera i uredno ih se pridržavam + brza optička mreža. Imao sam dapače desetak godina acc s nakupljenih 600.000 karme, al prestao koristit radi odlaska van zemlje. Moguće da su ga i obrisali u međuvremenu.

Ugl. vratih se i ponovno mi treba pristup THR trackeru jer ne nalazim specifičan HR sadržaj na drugim trackerima. Spreman sam krenut u avanturu skupljanja karme ispočetka, pa molim dobru dušu za pozivnicu.

lp
15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav,

 

ima li tko pozivnicu mozda za ExYuSubs?

 

Hvala

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Pozdrav,

Ima li netko invite za torrentHR ili neki drugi slican servis jer ne mogu vise nigdje nista nac. Dugo i uspjesno sam bio clan partisa, ali sad je sve u vjetru.
Nudim svoju rijec jer dokaza o sebi kao jako dobrom clanu partis.si-a nemam.

Hvala!
2 godine
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Jadni ljudi.

Na forumu su preko 10 godina, kao, jedva da su čuli za THR, ali su čuli da ima dobrih crtanih filmova za malu dječicu pa ako netko padne na te emocije, možda po peti put postanu član THR-a.. jer su ranije skidali, pa bježali.

合氣道 Tražim novu žđevojku..ma, daaaleko biiilo.
12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Kad malo vidim komentare u ovom topicu, mišljenja sam da bi ekipa uspjela dobiti ban i na FileListu.

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ako neko zeli learnflakes moze da dobije invite u zamjenu za drugi kvalitetan private tracker. Dogovor putem direktnih poruka.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.10.2023 21:40 (Leonidas79).
2 godine
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Leonidas79 kaže...

Ako neko zeli learnflakes moze da dobije invite u zamjenu za drugi kvalitetan private tracker. Dogovor putem direktnih poruka.

Kako funkcionira karma, seed itd ?!

 

Dugo sam na IPT, da li je sistem kao tamo ili kao na THR-u ?

合氣道 Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2023 6:14 (Zaporožac).
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

At LearnFlakes we would like to see that all torrents are seeded to at least a 1:1 ratio. We do realize, however, that this is not necessarily as easy as it sounds in every case. To accommodate this we give our users a "buffer" to help deal with unexpected problems while seeding;

Ratio Requirements:
If a user's ratio drops below 0.30 at any time they will receive an automatic warning after which they will have three (3) weeks to increase their ratio above 0.50. If this has not been achieved within the set amount of time the user's account will be automatically Demoted to leecher with bad ratio we will disabled account.

3 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Jel ima neko pozinicu za torrent.hr i molim bez glupih komentara, ko nece poslat nemora, bas me zanima kaj se dogodilo liku koji mi je poslo poznicu nakon kaj mi je racun banned? u 10 godina se svakom dogodi da bude baniran jer neko vrijeme se ni ne logiras tamo i zaboravis da si opce skidao nesto.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2023 22:33 (granazagreb).
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
granazagreb kaže...

Jel ima neko pozinicu za torrent.hr i molim bez glupih komentara, ko nece poslat nemora, bas me zanima kaj se dogodilo liku koji mi je poslo poznicu nakon kaj mi je racun banned? u 10 godina se svakom dogodi da bude baniran jer neko vrijeme se ni ne logiras tamo i zaboravis da si opce skidao nesto.

 

 Znači hoćeš reći da si se u mjesec dana,  minimalno 6 loginova i 5 neodseedanih torrenta zaboravio ulogirati i zaboravio da si skidao? 
Ovaj zadnji torrent koji si skinuo 14.04 nije ti izletio podsjetnik da imaš HNR?

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.11.2023 7:08 (merio).
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

skinuo sta ga interesira i aj zdravo :) sad po novi acc.. :))

7 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
granazagreb kaže...

Jel ima neko pozinicu za torrent.hr i molim bez glupih komentara, ko nece poslat nemora, bas me zanima kaj se dogodilo liku koji mi je poslo poznicu nakon kaj mi je racun banned? u 10 godina se svakom dogodi da bude baniran jer neko vrijeme se ni ne logiras tamo i zaboravis da si opce skidao nesto.

 

O čemu ti pričaš. Ne dogodi se. Član sam od 2017 uplodano 5 TB ,2 M karme. Samo trebaš biti odgovoran. Još su promjenili sustav prije je bilo omjer 1:1 sad je puno lakše i opet popiješ ban . Kako ?

9 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nudim: IPT x3

Tražim: Orpheus(OPS)

 

Uvjeti: 2 godine staža na forumu, jedan proof.

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

4 puta banan zbog hnr, hrpa hnr bodova, sjetio se trackera nakon 7 mjeseci, kuka da ima loš net i ne može seedati, a pocuclao 5 tb...

 

i onda se ljudi čude kad nitko ne daje pozivnicu

 

inače, liku koji ti je dao pozivnivu nije se dogodilo ama baš ništa... a i ostalima se neće dogodit ne znam što, osim ako pozvani mulja sa ratiomasterom, tad će možda dobit malo po prstima i teraj dalje... o tome se već nekoliko puta pisalo, čak i unutar trackera. mi ne banamo cijeli tree ako netko malo zastrani. to što nitko ne daje pozivnice je do samih članova, nitko nikome nije uvjetovao ništa nit prijeti bilo čime

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.11.2023 15:46 (Ico2005).
3 godine
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Pozdrav svima,
htio bi se registrirati na torrentHr pa ako netko ima invite code za podijeliti bio bi zahvalan.
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, 

Trazim THR ili slican privatni tracker sa lokalnim stvarima a nudim TorrentLeach pozivnicu. 

Ako pretrazite temu vidjet cete da sam komentirao prije 10godina, dobio sam pozivnicu ali i ban zbog neaktivnosti. Tad nisam bas imao ni uvijete za seedanje, sad ne skidam puno ali odradim svoj dio :) 

Slika kao dokaz aktivnosti:

LP, 

EDIT: Hvala kolegi forumasu

tl tl
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.11.2023 14:37 (IVAN3539).
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, dali ima netko nesto a da je tracker za software, hvala!

9 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Edit: Poslano VooDooZg 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 22:49 (0x4c756b61).
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Evo ja sam malo duže pa ako je još slobodno bio bih zahvalan :)

4 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Koristim godinama ipt i tl ali vrlo su zahtjevni za odrzavanje. Ako ima ko pozivnicu za neki jednostavniji tracker bio bi zahvalan.

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Danko83 kaže...

Koristim godinama ipt i tl ali vrlo su zahtjevni za odrzavanje. Ako ima ko pozivnicu za neki jednostavniji tracker bio bi zahvalan.

 IPT i TL su jedni od  jednostavniji trackera (semi-public) obzirom da je do pozivnica moguce doci na svakom cosku i nisu nesto prezahtjevni. Jednostavnije od toga skoro pa i neces naci osim full public trackera (AKA ex rarbg). Ako ti je problem 'odrzavanje' uvijek za cca 5€/mj mozes zakupiti seedbox i ne imati brige oko ratia/seed time-a.

 

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Isprike ako to nije pitanje za ovdje, no gdje skidate, hocu reci kupujete, filmove u 4k formatu? Ima li kakav free tracker specijaliziran za tako nesto ili mi treba pozivnica za iole kvalitetan?

Thx.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Ged kaže...

Isprike ako to nije pitanje za ovdje, no gdje skidate, hocu reci kupujete, filmove u 4k formatu? Ima li kakav free tracker specijaliziran za tako nesto ili mi treba pozivnica za iole kvalitetan?

Thx.

 ovo drugo.

7 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Ged kaže...

Isprike ako to nije pitanje za ovdje, no gdje skidate, hocu reci kupujete, filmove u 4k formatu? Ima li kakav free tracker specijaliziran za tako nesto ili mi treba pozivnica za iole kvalitetan?

Thx.

 Većina novijih filmova se mogu pronaći na public trackerima poput 1337x ili TGx, neki i u Remux izdanju, ako ti je to bitno. A za dosta starije i manje popularne filmove ti treba neki specijalizirani tracker.

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Hvala obojici, mislim da su mi za sad dovoljni ovi free trackeri + thr, a ako uvidim da mi je potrebno nesto vise bit cu slobodan to ovdje zatraziti. ;)

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice