Rizik

poruka: 14
|
čitano: 16.302
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Rizik

Ja i moji prijatelji bi htjeli kupiti društvenu igru rizik ali smo naišli na jedan problem... vidio sam da je izašlo neko novo (moderno) izdanje rizika, samo što nisam siguran jer isti sistem ko i kod običnog jer mi  se čini da u novom riziku uopće nema onih vojnka pa konjanika i topova nego samo neke strelice pa ako neko zna volio bih da mi kaze kakvo je to novo izdanje i jer bolje staro ili novo

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2010 22:05 (ari).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rizik

Imam doma to novo izdanje i stvarno je igra dobra i zanimljiva. Kakvi je u odnosu na starog neznam jer starog nisam igral. Ovaj novi se može igrati na tri načina. A te strelice su kao vojska s njima napadaš i braniš se. Igra je stvarno super.

15 godina
odjavljen
offline
Rizik

 ja sam imao neki svemirski, tj mogao si jos osvajat mjesec i neke podvodne gradove imao si jos neke zapovjednike,nuklearke (bombe) pa kartice kao u npr gathering i svasta jos ali to nije bilo to! najbolji mi je bio onaj stari  konjanicima,topovima i topovskim mesom! ali volio bi cut malo vise o ovom s strelicama pa ako bi netko bio ljubazan.....

JESUS SAVES!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rizik
skank666 kaže...

 ja sam imao neki svemirski, tj mogao si jos osvajat mjesec i neke podvodne gradove imao si jos neke zapovjednike,nuklearke (bombe) pa kartice kao u npr gathering i svasta jos ali to nije bilo to! najbolji mi je bio onaj stari  konjanicima,topovima i topovskim mesom! ali volio bi cut malo vise o ovom s strelicama pa ako bi netko bio ljubazan.....

Pa imaš veće strelice koje na sebi imaju tri crtice - one imaju vrijednost tri postrojbe (jednostavnije vojnik), a imaš manje strelice koje na sebi imaju jednu crticu i imaju vrijednost jednu postrojbu. Ima ih u 5 boja. Na početku igre svaki dobi 30, 25 ili 20 tih postrojba zavisi koliko igrača igra, za 5 je 20, a za 3 je 30. A u svakom grugu se broji koliko imaš teritorija, a teritorij na kojem je grad se broji kao dva teritorija, onda se taj broj podije s 3 i ako nije cijeli zaokružiš na manje i to je broj postrojba koje dobiješ u tom krugu + 1 za posjedovanje glavnog grada (možeš posjedovati samo svoj, možeš i više njih tuđih, a možeš nitijedan, ako su ti osvojili)+ ako posjeduješ cijeli kontinent.

14 godina
offline
Rizik

Postoji li neka PC igra da je bazirana baš na ovoj društvenoj igri. Mislim, znam da postoje razne strategije ( da ne bi bilo takvih odgovora), ali me zanima baš igra koja se bazira na riziku? Unaprijed hvala na odgovorima!!!!!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Rizik

Pa ima baš rizik, možeš ga i skinuti s torrenta, a možeš igrati i online na netu. Rizik online.

15 godina
neaktivan
offline
Rizik

ma kupio ja pictionary, to je zabavnije kraće smjesnije puno puno bolje

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Rizik
foi kaže...

Pa ima baš rizik, možeš ga i skinuti s torrenta, a možeš igrati i online na netu. Rizik online.

Thanks for ovo..itakako dobro mada sam lose srece Smijeh

Nemam potpis osim na licnoj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rizik

Ja sam igrao ovaj novi rizik i čini mi se super.... Jedino što me smeta je to da nemam sreće ni za lijek kad napadam, a kada se branim imam i previše srećeIznenađen.......

Life taker and heart breaker
16 godina
offline
Rizik

Axis & allies je 50.000 puta bolja od rizika, pa ako ocete nesto stvarno kvalitetno i zanimljivo igrati gdje je ipak potrebno puno manje srece nego u riziku probajte ovo.

Rizik je prema Axis & Allies kao Doom 1 prema Crysis-u ne moze se uopce usporedivati po nicemu, pa ni po kvaliteti, igrivosti, zanimljivosti, a boga mi ni grafici!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rizik

Ovako, igrala sam i jednu i drugu verziju igre. Više mi se svidja stara jer su u njoj sami zadatci u igri teži i zanimljiviji. Ova  nova ima puno lakše zadatke i igra se prije završi, a uostalom od kada su strelice bolje figurice no minijaturni pješaci, konjanici i topovi?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rizik

ja imam taj rizik sa strelicama i jedna stvar mi nije jasna. odmah na pocetku pise da prvi i drugi igrac pocinju igru bez kartica, treci s 1 karticom a cetvrti i peti s 2 kartice. sto to znaci?? taj dio mi uopce nije jasan. ajde mi molim te to objasni! fala

15 godina
offline
Rizik

ima tko RIZIK za prodati?

15 godina
neaktivan
offline
Rizik

Pozdrav narode, htio bih kupiti igru, ali ovu verziju tocno, ako neko ima ili mi moze nabaviti bio bih mu zahvalan.
Vraća me u mlade dane kojih nazalost vise nema, a stalno smo je igrali, molio bih do Bozica ako se moze nabaviti.

Odi na google i upiši SEARCH...:)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice