Sjemenke i sadnice duhana

poruka: 45
|
čitano: 57.085
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Sjemenke i sadnice duhana

pošto imam tatu pušača a njegovi pokušaji prestanka pušenja ne uspijevaju onda barem neka puši nešto bez kemikalija, katrana i ostalih droga koje se stavljaju u duhan.

pa ako im dobra duša koja bi me uputila na mjesto gdje se može nabaviti nešto od ovoga u nazivu teme

ako ništa barem savijet kako nabaviti već sušeni duhan

unaprijed hvala :)

 

smiješno je to kako sjemenke trave (i travu) mogu nabaviti u pola sata , a sjemenke duhana tražim već tjedan dana bez uspijeha xD

14 godina
offline
Sjemenke i sadnice duhana

Teško ćeš to pronać ali domaći duhan je odvratan.Neka kupi drum ili golden virginia(moji omiljeni),rizlu i nek mota.{#}

Pušim ove duhane već 4.g i cigarete su mi odvratne,nemogu pušiti to smeće.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.1.2011 23:19 (Anti-fa).
14 godina
neaktivan
offline
Sjemenke i sadnice duhana

A kaj nije zabranjeno doma sijat/sadit kaj god svoj duhan?

Cogito Ergo Sum
14 godina
offline
Sjemenke i sadnice duhana

Mislim da nije(nema razloga zašto bi bilo zabranjeno).

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.1.2011 23:20 (Anti-fa).
14 godina
neaktivan
offline
Sjemenke i sadnice duhana
Cogito Ergo Sum
15 godina
neaktivan
offline
Sjemenke i sadnice duhana

Najbolja kombinacija

Noi siamo come la nostra fede...Immomartali...
14 godina
neaktivan
offline
Sjemenke i sadnice duhana
Daj vutre brateeeeeeeeeeeeeee,haha
zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana
Apocalypso kaže...

A kaj nije zabranjeno doma sijat/sadit kaj god svoj duhan?

Duhan nije isto što i marihuana...  :)

 

Nema razloga da uzgoj duhana za vlastite potrebe bude zabranjen jer duhan nije opojno sredstvo ili droga.

 

EDIT: kupovni duhan je možda i najjednostavnije rješenje; jest da vjerojatno ima nešto kemikalija, ali sigurno manje od tvorničkih cigareta. Čuo sam da je gro štetnih tvari u tvornički proizvedenim cigaretama i u rizli, tak da je zdravije pušiti kad sam motaš.

Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.1.2011 23:34 (i_rambo_plache).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana
i_rambo_plache kaže...
Apocalypso kaže...

A kaj nije zabranjeno doma sijat/sadit kaj god svoj duhan?

Duhan nije isto što i marihuana...  :)

 

Nema razloga da uzgoj duhana za vlastite potrebe bude zabranjen jer duhan nije opojno sredstvo ili droga.

 

EDIT: kupovni duhan je možda i najjednostavnije rješenje; jest da vjerojatno ima nešto kemikalija, ali sigurno manje od tvorničkih cigareta. Čuo sam da je gro štetnih tvari u tvornički proizvedenim cigaretama i u rizli, tak da je zdravije pušiti kad sam motaš.

Logike...to znaju i mala djeca.

 

Naravno da ne možeš sadit duhan bez da prije ne potpišeš ugovor...

Noi siamo come la nostra fede...Immomartali...
14 godina
neaktivan
offline
Sjemenke i sadnice duhana

ja mislin da mu je najbolje da travu puši, pusti ti duvan :)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana
Champollion kaže...

Logike...to znaju i mala djeca.

 

Naravno da ne možeš sadit duhan bez da prije ne potpišeš ugovor...

Mislim da Zakon o duhanu vrijedi samo za osobe koje se bave prodajom duhana. Nitko ti ne može zabraniti da uzgajaš legalnu supstanciju...

Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana
i_rambo_plache kaže...

Mislim da Zakon o duhanu vrijedi samo za osobe koje se bave prodajom duhana. Nitko ti ne može zabraniti da uzgajaš legalnu supstanciju...

Ajd mi još samo objasni kako ćeš nabavit sadnice na legalan način??

Noi siamo come la nostra fede...Immomartali...
14 godina
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana
Pitas po selima u slavoniju ima toga tu koliko hoces! Mi smo ko klinci znali osusit u kolibi list pa pusit :-)
My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
Sjemenke i sadnice duhana
al na legalan nacin,lako je na ileganal nacin naci.
zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
14 godina
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana
Nades nekoga neka ti pokloni :-)
My Life Is A Very Serious Game...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana
Champollion kaže...
i_rambo_plache kaže...

Mislim da Zakon o duhanu vrijedi samo za osobe koje se bave prodajom duhana. Nitko ti ne može zabraniti da uzgajaš legalnu supstanciju...

Ajd mi još samo objasni kako ćeš nabavit sadnice na legalan način??

Ne znam, ne bavim se uzgojem duhana...  -.-

Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana
i_rambo_plache kaže...
Champollion kaže...
i_rambo_plache kaže...

Mislim da Zakon o duhanu vrijedi samo za osobe koje se bave prodajom duhana. Nitko ti ne može zabraniti da uzgajaš legalnu supstanciju...

Ajd mi još samo objasni kako ćeš nabavit sadnice na legalan način??

Ne znam, ne bavim se uzgojem duhana...  -.-

Znam da se ne baviš al kako onda možeš pisat o nečem o čemu stvarno pojma nemaš, nije mi jasno stvarno.

Noi siamo come la nostra fede...Immomartali...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana
Champollion kaže...
i_rambo_plache kaže...
Champollion kaže...
i_rambo_plache kaže...

Mislim da Zakon o duhanu vrijedi samo za osobe koje se bave prodajom duhana. Nitko ti ne može zabraniti da uzgajaš legalnu supstanciju...

Ajd mi još samo objasni kako ćeš nabavit sadnice na legalan način??

Ne znam, ne bavim se uzgojem duhana...  -.-

Znam da se ne baviš al kako onda možeš pisat o nečem o čemu stvarno pojma nemaš, nije mi jasno stvarno.

Ali znam da je duhan legalan. Ako je legalan, nema razloga zašto ga fizička osoba ne bi smjela uzgajati za vlastite potrebe. Uostalom, pitanje kojim se ja i ti bavimo nije stvar uzgoja duhana, već je to pravno pitanje i nabava i uzgoj duhana nema veze s pitanjem legalnosti. Iskreno sumnjam da se ti išta više kužiš u uzgoj duhana od mene. Ili ti možda posjeduješ plantažu pa je tvoja riječ ispred moje? Ako se ne baviš uzgojem duhana, otkud ti petlja da meni držiš prodike? To je licemjerno. A pitanja nabave sjemenki/listova duhana se nisam ni dotaknuo (baš zato što o tome ništa ni ne znam), a ako nemaš šta više pametno reći, bolje nemoj ništa govoriti. Ionako smo u offtopicu jer autora topica zanima kako nabaviti duhan, a ne je li legalan.

Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda
13 godina
protjeran
offline
Sjemenke i sadnice duhana

Vidim da si iz Bestovja,ako se ne varam,to je u Zg,hmmmm.

Da u Slavoniji ga imas jako puno,meni odmah pada na pamet stara cesta prema Osjeku,u biti ako ides autoputem,izadi u Đakovu i nastavi prema Osjeku.Prije Čepina imas Siroko Polje(tako se zove selo),odmah pored ceste imas duhana kao u prici.

Napravi kao ja,iscupas si jednu biljku i zamotaj ju u vrecicu,onako korjenje sa zemljom,to radi negdje u 2 mj,kada fino zagrije!

Tu biljku presadi i prvu godinu ju ne diraj,neka pusi jos ove iz trgovine{#},na godinu biljka ce ti procvjetati i u "cvjetovima" ces imati sjemenke,koje vadi kada se cvjet osusi i VOILA! eto ti sjemena.

O uzgoju duhana imas na netu koliko god hoces,pa trazi!

Nije bitno gdje ces ukrasti biljku,ja znam eto za Siroko polje i oko Sl.Broda(al Bog te ne bi naveo tamo)

Sjemenke nasi poljoprivrednici nabavljaju preko Agrokora i to samo uz potvrdu da si seljak{#}.

 

 

Edit:Evo dida mi kaze da su ti naj biljke one domace.jer one daju dugogodisnji prihod,a ove industrijske su hibridi-traju 1 god i nema sjemenki{#}

 

JBG:probaj naci domaće ima toga,samo se raspitaj.

Ja kada sam to cupao,nisu bili zastupljeni hibridi u tolikoj kolicini kao danas!

i sinoć sam na stojećki dvije u birtiji popio rakije
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2011 13:01 (Godfahter).
16 godina
neaktivan
offline
Sjemenke i sadnice duhana

a dal ti možeš nabavit sjemenke pa poslat poštom ?

mislim slavonija mi nije baš blizu :/

 

13 godina
neaktivan
offline
Sjemenke i sadnice duhana

Ja derem po skiji..prvi dojam mi nije bio bajan (bilo pre jako) ali nakon par dana navike shvatis da je u biti puno bolje od kupovnih cigareta i jacinu cigarete ti odredunje vlaznost duhana i sada kada zapalim kupovnu hocu dusu iskasljat.

Probao sam verginiu,drum,dukat,samson,nelle i mogu slobodno rec da je sve to bolje od bilo koje kupovne cigarete ali skija mi uistinu pase, a i jeftinija je :)

 

A da ne govorim o tome da me kutija izade 3.5 kn pa ti sad vidi matematike (18kn / 3.5 = 5 kutija za cijenu jedne) uz to i pusim manje jer mi se neda stalno motat i nema vise uzaludno izgorenih cigareta za kompom zbog zaboravljanja da sam zapalio. Uglavnom dozivio sam financijski preporod xD

 

Za one koji mozda neznaju izrezite jabuku na kriske i drzat ce vam duhan vlaznim

The best way to be boring is to leave nothing out.
13 godina
protjeran
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana
Anti-fa kaže...

Teško ćeš to pronać ali domaći duhan je odvratan.Neka kupi drum ili golden virginia(moji omiljeni),rizlu i nek mota.{#}

Pušim ove duhane već 4.g i cigarete su mi odvratne,nemogu pušiti to smeće.

Ja pušim travu,hahaha,zezam se,pušim samo godinu dana,početnik sam,jedino da nabavi stroj za rezanje duhana samo to će ga stajati,ili 60 tisuća kuna kazne ili zatvor,neznam što je bolje jel bolje raditi cigarete ili kupiti,meni je bolje napraviti cigaretu,nije to neki problem uzmeš mašinicu,staviš u nju duhan,sva mudrost svijeta,a da sadiš duhan mislim da i to nije dozvoljeno kod nas u hrvatskoj...

Mrzim slagati konfee...
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2011 14:12 (Lazoooo).
14 godina
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana

dozvoljeno je saditi ako sadis za sebe nesmije preprodavati... inace posto pusis samo godinu dana bolje prestani odmah nego kad uhvati maha vjeruj mi ja nisam slusao kad su mi pricali sad je tesko prestat ufff...ali se moze ako si ustrajan

My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
protjeran
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana
CroVandal kaže...

dozvoljeno je saditi ako sadis za sebe nesmije preprodavati... inace posto pusis samo godinu dana bolje prestani odmah nego kad uhvati maha vjeruj mi ja nisam slusao kad su mi pricali sad je tesko prestat ufff...ali se moze ako si ustrajan

Jbg društvo me nagovorilo

Mrzim slagati konfee...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana

Ali znam da je duhan legalan. Ako je legalan, nema razloga zašto ga fizička osoba ne bi smjela uzgajati za vlastite potrebe. Uostalom, pitanje kojim se ja i ti bavimo nije stvar uzgoja duhana, već je to pravno pitanje i nabava i uzgoj duhana nema veze s pitanjem legalnosti. Iskreno sumnjam da se ti išta više kužiš u uzgoj duhana od mene. Ili ti možda posjeduješ plantažu pa je tvoja riječ ispred moje? Ako se ne baviš uzgojem duhana, otkud ti petlja da meni držiš prodike? To je licemjerno. A pitanja nabave sjemenki/listova duhana se nisam ni dotaknuo (baš zato što o tome ništa ni ne znam), a ako nemaš šta više pametno reći, bolje nemoj ništa govoriti. Ionako smo u offtopicu jer autora topica zanima kako nabaviti duhan, a ne je li legalan.

 

 

zato što država na njemu ubire najviše love!!

 

 

on: sadi,koga briga za par biljčica{#}

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana
Lazoooo kaže...
CroVandal kaže...

dozvoljeno je saditi ako sadis za sebe nesmije preprodavati... inace posto pusis samo godinu dana bolje prestani odmah nego kad uhvati maha vjeruj mi ja nisam slusao kad su mi pricali sad je tesko prestat ufff...ali se moze ako si ustrajan

Jbg društvo me nagovorilo

Bravo ti,oš diplomu za glupost?

Cogito Ergo Sum
13 godina
protjeran
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana
Apocalypso kaže...
Lazoooo kaže...
CroVandal kaže...

dozvoljeno je saditi ako sadis za sebe nesmije preprodavati... inace posto pusis samo godinu dana bolje prestani odmah nego kad uhvati maha vjeruj mi ja nisam slusao kad su mi pricali sad je tesko prestat ufff...ali se moze ako si ustrajan

Jbg društvo me nagovorilo

Bravo ti,oš diplomu za glupost?

Može!!!

Mrzim slagati konfee...
14 godina
neaktivan
offline
Sjemenke i sadnice duhana

Ontopic

Ja sam i mislio na to da mora imat ugovor o proizvodnji,ali gledaj ako možeš nabavit nekak ko ti brani,uzgajao bi duhan,ne neku drogu.Sretno

Official document of being an dumbass Official document of being an dumbass
Cogito Ergo Sum
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana
Lazoooo kaže...
CroVandal kaže...

 

Jbg društvo me nagovorilo

bi skocio i u bunar da ti drustvo kaze?

13 godina
protjeran
offline
RE: Sjemenke i sadnice duhana
traktorista kaže...
Lazoooo kaže...
CroVandal kaže...

 

Jbg društvo me nagovorilo

bi skocio i u bunar da ti drustvo kaze?

Mama silazi s kompjutera

Mrzim slagati konfee...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice