Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.282.710
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
OBLAKprasine kaže...

ZDS je ustastvo i fasizam? Sta onda niste ti i slicni tako pricali kad se RH branila, recimo pjesma cavoglave pocinje sa ZDS (a znas kad je nastala)?

 

ZDS je zakonom zabranjen i kažnjiv izraz (do 700kn kazna konkretno), kao što je u njemačkoj Sieg Heil.

BTW fun fact, boj na čavoglave je isto plagijat, i to partizanske pjesme  evo ti ako ne vjeruješ 

 

OBLAKprasine kaže...

Vidim nemas nista reci na to kad ceca pjeva po klubovima, to je ok zar ne?

 

Znaš onu, "i couldn't care less".. i ovak i onak po cajkama ne visi ekipa progresivnog razmišljanja. Najvećim djelom su to konzervativci, glasačko tijelo HDZ-a, pa čak i mladež HDZ-a 

 

OBLAKprasine kaže...

I ne kuzim svrhu kad se linka sa indexa, tako i ja mogu sa dnevno hr ili kamenjara. Ni jedno ni drugo nisu objektivni mediji.

 

objektivno ili ne, sadržaj nije fejk i potvrđuje upravo ono o čemu smo zapravo raspravljali.

 

EOD, mislim da daljnja rasprava nema smisla..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
OBLAKprasine kaže...

ZDS je ustastvo i fasizam? Sta onda niste ti i slicni tako pricali kad se RH branila, recimo pjesma cavoglave pocinje sa ZDS (a znas kad je nastala)? Kako onda nitko to nije smatrao ustaskim poklikom? Koje civilizirane zemlje, npr. mislis na njemacku u kojoj djeluje NPD kao stranka, ej kao stranka koja se kandidira na izborima

Sta ti nisi pricao protiv Tudmana i Todorica kad se hrvatska branila? Sta nisi protiv HDZa?

Vidim nemas nista reci na to kad ceca pjeva po klubovima, to je ok zar ne?

Jel ceca koristi cetnicke pozdrave i poziva na mrznju na koncertima? Mislim pitam, ja ne slusam cecu, kao sto je vec netko rekao, Thompson i Ceca imaju istu ciljanu publiku.

No dobro s obzirom da se nikad necemo sloziti bolje da odmah prekinemo raspravu (ne odustajem, samo nema smisla ponovno lockat temu). I nemojte mi linkat sto kolinda i plenki govore i sam sam napisao da ima drugih problema osim otkazivanja koncerta.

I ne kuzim svrhu kad se linka sa indexa, tako i ja mogu sa dnevno hr ili kamenjara. Ni jedno ni drugo nisu objektivni mediji.

Linkana je cinjenica, a to je pjesma koju je doticni pjevao. Ako ti imas problem s razumijevanjem tako neceg osnovnog, vec te kod tako nekakve osnovne stvari oplete kognitivna disonanca, onda doista nema nikakvog smisla raspravljanja s tobom.

 

A kad smo kod poreza zar nije vlasnik idexa takoder zaboravio platiti porez? Ili se ni vi toga ne sjecate? Ali bitno da njegov medij pise o postenju (nije da branim ni jedno ni drugo ali shvatices zasto sam rekao da indexov link meni ne znaci nista)

Zasto prebacujes lopticu? Zar smo mi odvjetnici matije babica ili sto da nam kod price o Thompsonu protuargumentiras s Babic je isto? O cem ti razmisljas?

 

EDIT: ne kuzim odakve vam tolika bojazan od ustasa kad sve prozivate ustasama? Gdje ih vi vidite toliko, ja bome osim na slikama pojedinih idiota nigdje? Razumio bi da je jesen pa vidite dimnjacara na ulici al ovako...

Vidimo ih osim na slikama, na koncertima Thompsona, izbornim plakatima, stadionima, glavnom trgu RH, brojnim spomenicima, takoder i u razvikanim strankama i saborskim mjestima. Ne znam di ih jos trebam vidjeti da bi bilo ok pricati protiv ustasa?

 Probaj malo razmislit o ovim pitanjima koja sam ti postavio.

Nemoj brzo i emotivno odgovarati. Pusti neka se emocije slegnu.

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.5.2017 11:25 (Psiho246).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

 

Pametno je građanska liberalna opcija ideološki, a organizacijski su obiteljski obrt - žena i muž vode stranku. U normalnoj zemlji bi im se svi rugali, ovdje kod nas je to okej.

 

 

Dakle, vani bi im se rugali samo zato jer su supružnici? Neovisno o tome je li ideja koju zastupaju kvalitetna ili ne?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
lovacmaki kaže...

 

Dakle, vani bi im se rugali samo zato jer su supružnici? Neovisno o tome je li ideja koju zastupaju kvalitetna ili ne?

  Ma rugaju im se i ovdje. Blesav naziv stranke i naivan pokušaj stvaranja političkog OPG-a. U ovoj zemlji je  narod toliko ispižđen prevarama i šarlatanima da čak i ako bi se kojim čudom pojavila neka politička opcija stvarnog djelovanja za opću korist ne bi imala šanse.

 

Ovdje tko nije pukao nije normalan

16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
lovacmaki kaže...

 

Dakle, vani bi im se rugali samo zato jer su supružnici? Neovisno o tome je li ideja koju zastupaju kvalitetna ili ne?

 

 

Ja sam napisao najjasnije što sam mogao u dva posta i obrazložio, a ti i dalje ne shvaćaš. Mislim da problem nije na mojoj strani.

 

 

This space for rent!
9 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

@nine. da onda mi reci zasto su neki na sudu oslobodeni zbog ZDS kad je zabranjen. Objasni kako nije zabranjen na zastavi i simbolu HOS-a, ako je tako onda djelomicno dovodis u pitanje i samo sudjelovanje te postrojbe u ratu. Nadodat cu ti cinjenicu kako je HOS takav kakav je bio i kakav je sad bio u sastavu OSRH, kao i sudjelovao skupa sa kasnije osnovanomABiH i u pocetku s TOBiH. Koliko znam zastava HOS-a je i dalje sve po zakonu i redovito vijori se na raznoraznom manifestacijama. Htio ti to ili ne. 

Zanimljiv ti je odgovor za cecu, hoces da ja tebi linkam s yt njezine "nastupe" po razrusenom Vukovaru? Ali da ne brine tebe to.... Dobro napredujemo, prije sam bio ujo sad sam samo glasac HDZ-a i ponikao u mladezi istoj.  Kad se nema sto pametno napisati onda se pise ovo, ne brini navikao sam. Da inace se na narodnjacima okuplja grupe velikih intelektualaca,finjaka i sama krema viskog drustva.  Bravo majstore!

Ne nije objektivno, a to je bitno. Kako sam rekao mogu i ja linkat dnevnohr ili druge 'desnicarske' portale, da li sam time ja u pravu? Sumnjam, isto kao i ti.

 

@pshio. Ajde sad ti nadi na ovoj temi gdje sam ja pisao suprelative i za tudmana i todorica. Cak stovise, za one stvari za koje se trebalo kritizirati sam kritizirao, tako da....

Da ceca ne koristi cetnicke pozdrave, samo je udovica cetnika koji je poklao (al doslovno) xy ljudi, pljackao, tjerao, palio. Ceca je "samo" dizala moral cetnicima i petokolonasima po vukovaru, ono cisto da budu nabrijani posto je vec pocela jesen, kise... a trebalo je napuniti jame na ovcari

Pisem o indexu i matiji babicu jer se voli linkat njegov portal. Zar je laz da je lijevicarski nastrojen? Nije, isto kao da kazes da bug pise o receptima. Covjek se otvoreno deklarira kao lijevicar i takav mu je portal zar ne? Jel dnevnohr  i slicni desnicarski, jeste, pa prema tome nemoj pametovati.

Sto se tice ustasa: na stadionima je to bilo sve ok do dolaska prosle vlade. Ako mi ne vjerujes onda ne pratis nogomet. Ako ne vjerujes meni onda citaj malo navijacke forume, pogledaj malo utakmica HNL-a itd itd. Zanimljivo je kako taj pozdrav smeta odredenoj udrugi iz rijeke kojoj je na celnoj poziciji covjek prezimena poznatog ako se samo malo gugla, dakle doticnom smeta i pjesma "Lijepa li si" ili recimo "Oj hrvatska mati" ili recimo poklil U boj u boj. Sad da ja tebe pitam, da li smatras i to ustastvom?

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
OBLAKprasine kaže...

@nine. da onda mi ...

 

 

@pshio. Ajde sad ti ...

 

Sto se tice ustasa: na stadionima je to bilo sve ok do dolaska prosle vlade. Ako mi ne vjerujes onda ne pratis nogomet. Ako ne vjerujes meni onda citaj malo navijacke forume, pogledaj malo utakmica HNL-a itd itd. Zanimljivo je kako taj pozdrav smeta odredenoj udrugi iz rijeke kojoj je na celnoj poziciji covjek prezimena poznatog ako se samo malo gugla, dakle doticnom smeta i pjesma "Lijepa li si" ili recimo "Oj hrvatska mati" ili recimo poklil U boj u boj. Sad da ja tebe pitam, da li smatras i to ustastvom?

 

 Ti nisi sav svoj.

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
OBLAKprasine kaže...

 @pshio. Ajde sad ti nadi na ovoj temi gdje sam ja pisao suprelative i za tudmana i todorica. Cak stovise, za one stvari za koje se trebalo kritizirati sam kritizirao, tako da....

Da ceca ne koristi cetnicke pozdrave, samo je udovica cetnika koji je poklao (al doslovno) xy ljudi, pljackao, tjerao, palio. Ceca je "samo" dizala moral cetnicima i petokolonasima po vukovaru, ono cisto da budu nabrijani posto je vec pocela jesen, kise... a trebalo je napuniti jame na ovcari

Pisem o indexu i matiji babicu jer se voli linkat njegov portal. Zar je laz da je lijevicarski nastrojen? Nije, isto kao da kazes da bug pise o receptima. Covjek se otvoreno deklarira kao lijevicar i takav mu je portal zar ne? Jel dnevnohr  i slicni desnicarski, jeste, pa prema tome nemoj pametovati.

Sto se tice ustasa: na stadionima je to bilo sve ok do dolaska prosle vlade. Ako mi ne vjerujes onda ne pratis nogomet. Ako ne vjerujes meni onda citaj malo navijacke forume, pogledaj malo utakmica HNL-a itd itd. Zanimljivo je kako taj pozdrav smeta odredenoj udrugi iz rijeke kojoj je na celnoj poziciji covjek prezimena poznatog ako se samo malo gugla, dakle doticnom smeta i pjesma "Lijepa li si" ili recimo "Oj hrvatska mati" ili recimo poklil U boj u boj. Sad da ja tebe pitam, da li smatras i to ustastvom?

 Nije fer da ti ne odgovorim, cisto da probas shvatiti od kud dolazi moje misljenje.

 

Ja ne znam od kad je to zlocin kad si necija zena? Mislim ok slazem se, ona je stara olinjala **rvetina bez karaktera i to sve stoji. Ali danas ne vidim da ona velica cetnistvo kao MPT ustastvo. To sto je ona necija bivsa zena i losa osoba nema nikakve veze s tim.

Kada bi isao zabranjivati svaku losu osobu, ne bi pol ljudi moglo imati javno misljenje, a i po kojem bi se kriteriju to odredivalo? Ako Ceca velica cetnicstvo, ja sam prvi da joj se zabrani ulazak u RH pod prijetnjom zatvora.

Sto je njen muz radio je na "dusi" njenog muza.

 

Sto se Indexa tice, jest to je laz sto si rekao. Index je libertarijanski portal. To je dijametralno suprotno od socijalisticko/komunistickog pogleda na svijet. Da, dijele neke vrijednosti jednakosti, sekularnosti i ljudskih prava kao ljevicarski pokreti ali to je to.

Da su u SAD-u, bili bi smatrani desnicarima/republikancima. Portal je poznat da napada i HDZ i SDP bez milosti, zato jer HDZ i SDP nisu libertarijanske stranke, a osim toga su i kriminalci i lopovi.

Tebi se samo cini da su oni ljevicari jer si indoktriniran desnicarskom propagandom. Ja kao ljevicar prezirem neka od misljenja Indexovaca, makar znaju oni pisati dobre stvari. (mislim iz moje prespektive, mozda je libertarijanizam the way to go, ali ja ne mislim tako).

Pisu oni odvratne stvari, kao npr. Oleg, domaci BUGovac koji misli da umjetnost treba u potpunosti biti na trzistu. Za mene je to ekstra debilno, nisko i neljudski...ali on je libertarijanac...ja sam ljevicar...zato i nosimo te etikete jer se tu razlikujemo u misljenju.

Tako da si u potpunosti u krivu i kako sam kazes - lazes. No dobro ne lazes neko si dezinformiran ali sad ce ti mozda bit jasnije.

 

Sto se tice stadiona...nisam ti ja neki lik koji ne zna sta su BBB i Torcida. Ja sam odrastao medu mnogim takvima i znam TOCNO o kakvom se mindsetu radi iz prve ruke.
Meni ne mozes prodavati tu maglu, da se fasizam uvukao preko proslog mandata vlasti...lol.
Mislim medu navijacima ima svakakvih ljudi, ima onih koji su "fasisti" kao sto je vecina Hrvata katolicko...po tradiciji ali ne prakticiraju bas to. Al da ih nema dosta onih pravih, okorjelih...malo morgen. 

 

Pozdrav!

 

- Psiho246
14 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
wyks kaže...

Kurac bi Plenki išta trubio da nije glasanje u 385 polustaških općina po hrvatskoj u nedilju.

 Kurac bi Tomson išta trubio da nije glasanje u 385 polustaških općina po hrvatskoj u nedilju.

12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Psiho246 kaže...

Tebi se samo cini da su oni ljevicari jer si indoktriniran desnicarskom propagandom. Ja kao ljevicar prezirem neka od misljenja Indexovaca, makar znaju oni pisati dobre stvari. (mislim iz moje prespektive, mozda je libertarijanizam the way to go, ali ja ne mislim tako).

Pisu oni odvratne stvari, kao npr. Oleg, domaci BUGovac koji misli da umjetnost treba u potpunosti biti na trzistu. Za mene je to ekstra debilno, nisko i neljudski...ali on je libertarijanac...ja sam ljevicar...zato i nosimo te etikete jer se tu razlikujemo u misljenju.

Tako da si u potpunosti u krivu i kako sam kazes - lazes. No dobro ne lazes neko si dezinformiran ali sad ce ti mozda bit jasnije.

 

 

 Sry frende, poštujem tvoje mišljenje, ali meni je Oleg mraka sa svojom kolumnom.

 

Inače - kod tog mišljenja o umjetnosti prije bih rekao da je Oleg turbo ljevičar, a ti da si onako slobodnijeg mišljenja.

12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ivan dragi kaže...
wyks kaže...

Kurac bi Plenki išta trubio da nije glasanje u 385 polustaških općina po hrvatskoj u nedilju.

 Kurac bi TONSON išta trubio da nije glasanje u 385 polustaških općina po hrvatskoj u nedilju.

 Ftfy

Isprike na dp. Mačak mi skočio na tipkovnicu.

 

Inače, ne zaboravite fakt da velika većina Tonsonovih fanova upravo sluša Cecu poslije, na što im je i sam Pavarotti iz Zagore dao ukor.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2017 1:04 (DarthMarkus).
7 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

e. isusa ti.

sad san dosa izgrada i gledam ovu temu.

vi stvarno o politiki cakulate ??

niste normalni....

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...

 Sry frende, poštujem tvoje mišljenje, ali meni je Oleg mraka sa svojom kolumnom.

 

Inače - kod tog mišljenja o umjetnosti prije bih rekao da je Oleg turbo ljevičar, a ti da si onako slobodnijeg mišljenja.

 Moram priznat da nisam skuzio ovo.

 

Oleg ima libertarijanski pogled na umjetnost, misli da treba biti na trzistu, da drzava mora svoj novac drzati podalje od toga.

Ja mislim da drzava treba subvencionirati umjetnicke dogadaje i umjetnike.

 

Valjda sam ja onda ljevicar, a on libertarijanac? Ako nije tako morat cu odmah promijeniti svoje misljenje!  

 

 

Ok je Oleg, zna ubost zrno...al po meni cesto plitak i nepromisljen...

- Psiho246
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

... kako sam danas napisao ovom jednom što mi bahato pokušava spustit cijenu za izradu web stranice ispod svake razine: "Imam još bolju ponudu - ja ću vama platit da napravite web stranicu. Ok?" 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2017 22:58 (KIKI3ooo).
10 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

 

Totalno se slažem sa Draginim postom u vezi problema predstavničke demokracije kod nas.
Mogu samo potvrditi njegove riječi sa malo detaljnim opisom stanja problema pokušaja bandonačelnika betonizacije parka na Savici.

 

Naime, već 15-ak godina građani Savice vode borbu oko očuvanja parka od betonizacije koju na bahati način želi provesti gradonačelnik u odlasku(ako Bog da!), gdje opetovano isti, ignorira kako sada, tako i prije sve pozive na dogovor i apele građana koji se na sve moguće legalne, zakonite način borbe kontra moći gradnonačelnika. Napokn su institucije reagriale, te su prihvatile 3 od 15 razloga zašto treba odustati od gradnje crkve u parku. Bandić je sve htio tempirati pred izbore, da se vidi kako se eto radi, kako je on ono, sve naj, naj, bla, bla, bla....
Međutim, institucije su reagriale, a pa nije ništa bilo od previđene gradnje crkve u tom parku.

 

Ali, sve to nije bilo dostatno da spriječe samovolju Bandića, pa je isti pod okriljem noći prije nekih mjesec dana dofurao ogradu, te nenajavjeno krenuo ne više graditi crkvu u parku, nego preuređivati park po vlastitom ćefu, bez da se građane Savice išta pita. Međutim, građani Savice su brzo reagirali, te se organizirali te su na vrijeme uspjeli spriječit daljnju devastaciju parka. Čak, su i tijelima išli pred same radne strojeve samo kako spriječili teror osvete Milana Bandića prema samosvjesnim građanima Savice.

 

Trenutno je zaustavljena devastacija parka, organizirane su straže, i orgranizirana su dežurstva, kako ne bi ovi bandićevci počeli opet nenajvljeno raditi ili pak da ne bi došla noćna racija od intervente policije. Ako bi i došlo do takvih nekih pokušaja, odmah straža javlja dežurstvu, te se ljudi odmah dižu na noge, te sakupljaju u parku u obrani javnog parka.
Ako treba i svojim tijelima kontra moći, kontra sile, kontra mraka.

 

Službeno Bandić čeka rezultate izbora, te je onda najavio da nastavlja sa parkom. Hm, znači isti ne odustaje, al' ne odustajemo ni mi, građani Savice.
Bandić je i slao svoje plaćenike u vidu braniteljskih umirovljenika koji su došli zveckati oružjem među poštene građene, te širiti pshiloških teror među ljude, na način da su čak i prijetili maloljetnoj djeci, te su se javno hvalili da imaju "oružje".
Građani Savice, ostaci radničke klase i poštena inteligencija spremni su na otpor bez obzira na cijenu.

 

Sama Incijativa građana nije kontra gradnje crkve u kvartu, ali nije na toj lokaciji. Crkva se gradi na drugoj lokaciji koji stotinu metera dalje gdje neće nikome smetati.
Bandić je organizirao nekakvu anketu koja tobože ima glumiti referendum, te da mu dadne "legitmitet" za daljnu gradnju.
Bez javne rasprave, bahati Bandić nastavlja po svojem, ali neće dokle hoće.

 

Incijativa je Bandiću pokrvarila račune, kako one političke, tako i vjerojatno one mafijaške.
Straže su nastavljene, kao i dežurstva, te je tokom kampanje u duhu demokracije Incijativa organizirala otovrenu rapsravu u parku sa svim koji su htjeli doći.
Bandić kako nije došao, kao ni gđa. Švaljek....

 

Oni, koji trenutno vladaju Zagrebom, hoće ovaj problem onako mimo medija prikazati kao eto, da se jugoslaveni, komunjare bore kontra gradnje crkve, te hoće dijeliti građane Savice po bilo kakvoj osnovi, samo kako bi posvađali ljude, te u mojem mirnom kvartu posijali razdor među ljude, samo kako bi oni što lakše lovili u mutnome.
Isti obrazac se događa i na državnoj razini.

 

Sve tvdrnje bandićevaca su daleko od istine, te mogu potvrditi da na Savici uopće nema ni u tragovima ljudi koji bi iz svojih ideoloških ili drugih uvjerenja išli biti kontra crkve ili kontra bilo koga sve dok to ne ugrožava javni interes svih građana.

 

Osobno, držim da je sva ova silna gradnja crkva po Hrvatskoj samo megalomanija klera koji je udaljen od naroda, te je na krivom putu od onog što vjernicima krščanima poručuje Spasitelj.

Ionako imamo previše crkava koje zjape prazne, te će se početi prodvati kada se Crkva skine sa državnih jasli, jednog dana.

 

Po anketa, Bandić ima dobre šanse da izgubi izbore ili da barem se ograniči njegova moć, dok institucije ne odrade svoj posao, te ga možda pošalju na zasluženi odmor u bajbukanu.

 

Građani Savice su pokazali da iako imamo loše političare, da je moguće polako mijenjati stvari, samo ako se ljudi orgranizraju i pokažu zube.

----------
Kaj se tiče MPT, taj problem je rješavati na sustavnoj i sistemskoj razini po načelima SR Njemačke koja igranje sa svojom zlom poviješću kažanjava sa tri godine zatvora.
Extremiste valja marginalizrati, te im ne dati pravo javnog djelovanja kako ne bi trovali društvo sa svojim lažima.
Ne treba biti pametan, nego treba uvesti njemačke principe. Ionako se furamo na Zapad, pa ajmo onda isto takve kriterije primjeniti i za lokalni fašizam.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
PzKpfw kaže...

 


Trenutno je zaustavljena devastacija parka, organizirane su straže, i orgranizirana su dežurstva,

 

Ako treba i svojim tijelima kontra moći, kontra sile, kontra mraka.

 

Građani Savice, ostaci radničke klase i poštena inteligencija spremni su na otpor bez obzira na cijenu.

 

 

Jeste postavili mrtvu stražu? Čini mi se da je na Savici situacija "Bolje grob nego rob".

11 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

treba mi bolovanje.... cjelovečernje druženje s adezeovim krkanima, lokalnim šerifima, wannabe uhljebima, lažnim esdepeovim ljevičarima, profesionalnim uvlakačima, pratećih priljepuša-strančica te ostalom bagrom mekanih ručica i okorjelih obraza, teško je palo na moje živce

doista težak i mukotrpan te iznad svega potplaćen i nedjeljom neplaćen posao 

 

bemti izbore i tko ih izmisli 

blago li se kolegama u ovim hladovina-medijima poput glorije i buga, gdje se ne moraju svakodnevno jebavat s ovakvim smećem, već o politici mogu sa sigurne udaljenosti mudrovati... i dijelit kartone  

16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

treba mi bolovanje.... cjelovečernje druženje s adezeovim krkanima, lokalnim šerifima, wannabe uhljebima, lažnim esdepeovim ljevičarima, profesionalnim uvlakačima, pratećih priljepuša-strančica te ostalom bagrom mekanih ručica i okorjelih obraza, teško je palo na moje živce

doista težak i mukotrpan te iznad svega potplaćen i nedjeljom neplaćen posao 

 

bemti izbore i tko ih izmisli 

blago li se kolegama u ovim hladovina-medijima poput glorije i buga, gdje se ne moraju svakodnevno jebavat s ovakvim smećem, već o politici mogu sa sigurne udaljenosti mudrovati... i dijelit kartone  

 

Ne razumin kako smo ti mi pošten svit šta se ne druži s političarima krivi za išta. 

 

S kim si, takav si, kaže se.

 

 

 

This space for rent!
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

 

Ne razumin kako smo ti mi pošten svit šta se ne druži s političarima krivi za išta. 

 

S kim si, takav si, kaže se.

 nisam ja niti rekao je netko kriv - ja sam samo zavidan 

 

a ovo drugo... obzirom da živiš u zagrebu, 100% sam siguran da si se češće našao u tramvaju, kafiću ili samo na trgu s hasanbegovićem, culejem, crnojom ili bujancem nego što ja budem prisiljen biti s ovima jednom u dvije godine, pa prema tome pozdravi hasana i ekipu kad jednom prilikom "budeš s njima" 

16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

 

a ovo drugo... obzirom da živiš u zagrebu, 100% sam siguran da si se češće našao u tramvaju, kafiću ili samo na trgu s hasanbegovićem, culejem, crnojom ili bujancem nego što ja budem prisiljen biti s ovima jednom u dvije godine, pa prema tome pozdravi hasana i ekipu kad jednom prilikom "budeš s njima" 

 

 

Koje bizarno skakanje samom sebi u usta.

 

Prvo kmečanje što te posao tjera da se družiš s političarima i zavidiš nama koji to ne moramo, da bi već jedan post kasnije tvrdio da smo ipak mi kojima u prvom postu zavidiš što nismo, ipak više s političarima (nismo - ti si više s njima). 

 

Pusa.

 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 17:02 (Drago).
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Samo sam povukao analogiju na tvoju osnovnoskolsku zajebanciju - s kim si, takav si
...jer ako se to odnosi na mene kad sam radi posla prisiljen izvjestavati iz izbornih stozera, onda se moze odnositi i na tebe kad se nadjes s bujancem u tramvaju - jednako je bedasto
pusa i tebi :D
16 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
AA-d00d kaže...

 Ružan naslov, usudio bih se reći i malograđanski. Ali što jest - jest.

 

Danas su komentari na Jutarnjem i Indexu gori nego na parlametarnim. Toliko glupih trolova koji sipaju mržnju da se čovjek stvarno zapita gdje živi.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...

 .......

 

 Naslov je 90% spot-on, naime nije vukojebina samo tamo gdje je HDZ pobijedio nego je 90% države vukojebina.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 20:09 (AA-d00d).
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
AA-d00d kaže...
DarthMarkus kaže...

 .......

 

 Naslov je 90% spot-on, naime nije vukojebina samo tamo gdje je HDZ pobijedio nego je 90% države vukojebina.

 Hoću reć da je ovo jako nespretno napisano. 

14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

ovako se to radi kod nas u slavoniji

16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...
Samo sam povukao analogiju na tvoju osnovnoskolsku zajebanciju - s kim si, takav si
...jer ako se to odnosi na mene kad sam radi posla prisiljen izvjestavati iz izbornih stozera, onda se moze odnositi i na tebe kad se nadjes s bujancem u tramvaju - jednako je bedasto
pusa i tebi :D

 

 

Jesi ti bio kada u Zagrebu (i tramvaju)?

 

 

Možeš čitav život proživiti da: 

 

a) nikada ne sjedneš u tramvaj

b) nikada u tramvaju ne sretneš ikoga poznatog

 

Mislim da bi se iznenadio u koliko sve tramvaja i na koliko sve lokacija nekoga nema. Nije baš da se svi poznajemo i gledamo. 

 

 

This space for rent!
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...
picajzla0707 kaže...
Samo sam povukao analogiju na tvoju osnovnoskolsku zajebanciju - s kim si, takav si
...jer ako se to odnosi na mene kad sam radi posla prisiljen izvjestavati iz izbornih stozera, onda se moze odnositi i na tebe kad se nadjes s bujancem u tramvaju - jednako je bedasto
pusa i tebi :D

 

 

Jesi ti bio kada u Zagrebu (i tramvaju)?

 rođen i odrastao (ne u tramvaju)

ne da mi se dalje natezati s glupostima, pusa

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice