Assassin's Creed: Unity

poruka: 991
|
čitano: 148.250
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Jakic007 kaže...

Gotovo je vise. Isfuran je vise gameplay i cijeli serijal treba zavrsiti i krenuti neki novi na drugu temu. Nema smisla vise grabiti lovu na "istim" igrama. Imam osjecaj da svako dva mjeseca izlazi novi AC.

U tom i jest poanta.
Sve dok oni ostvaruju bilo kakve prodajne rezultate - štancat će i žvakati jedno te isto.

Pošalji onda Ubiju "Nema smisla to što zgrčete lovu!"
Ili bolje napravi peticiju u kojoj ćeš elaborirati i pridobiti narod da ne kupuju tako loše igre.

 

Nek' kamenovanje od "zadrtih" fanova AC franšize krene. 

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
10 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Jakic007 kaže...

Gotovo je vise. Isfuran je vise gameplay i cijeli serijal treba zavrsiti i krenuti neki novi na drugu temu. Nema smisla vise grabiti lovu na "istim" igrama. Imam osjecaj da svako dva mjeseca izlazi novi AC.

Isto kao far cry 4 isfurali su sve već s trojkom i par noviteta u 4-vorci.Ista priča s CoD-om i ostalim igrama koje se ponavljaju.

14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

I nije bas, Far Cry 4 gledaj ko ac revelations. A znas i sam koliko je ac-a iza revelationsa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Jakic007 kaže...

Gotovo je vise. Isfuran je vise gameplay i cijeli serijal treba zavrsiti i krenuti neki novi na drugu temu. Nema smisla vise grabiti lovu na "istim" igrama. Imam osjecaj da svako dva mjeseca izlazi novi AC.

Black Flag mi je bio dobar jer su ubacili brodove, pa je više bilo kao da igram Pirates-e. Još da su napravili i Online verziju u stilu GTA Online. Uff koja bi to igra bila.

 

Za ovo se slažem da je već isfurano, jer mi je više tako svejedno jel trčkaram po zgradama u Firenzi, New Yorku, Londonu ili Parizu.

PSN - DeniZg80
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

Tocno to. Po meni je jedino logicno da zakljuce serijal i osmisle novi. Trebaju biti sretni s uspjehom koji su napravili do sad i da svima ostane AC serijal u sjecanju kao odlican serijal. Ovako svakome pada misljenje svakim novim dijelom koji izade. Naravno oni ne razmisljaju tako i nece prestati stancati nove dijelove dokle god imaju zaradu, a imat ce je uvijek jer kako god okrenes AC ce se kupovati, neki vise, neki manje, ali ce se kupovati u velikim brojkama. Zadnji AC koji sam kupio je AC3 za Wii U i AC3 Liberations za PS Vita-u. Ove kasnije dijelove ne planiram kupiti. Iskreno, najdrazi mi je AC2 jer je bila najveca razlika izmedu AC i AC2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

Mislim da previse vuku za nos igrace kao s ovim nastavkom Rogue koji je indetican kao Black Flag ali uveliko manji i sluzi samo da bih igraci na starim konzolama imali igrati kakav AC. JA osobno ne bih jos da se serijal ugasi, mozda jos dva nastavka da izdaju, jer previse furaju slican sadrzaj dok imaju toliko mogucnosti. Jedan Assassin vezan za Ninja Assassine to bih bilo odlicno, nesto u stilu tenchu a sto je bio. nesto u stilu 1,2 svjetskog ratovanja, moderno doba ili nekoj bliskoj buducnosti. Istina da je vec isfuran sadrzaj ali osobno bih volio vidjeti jednu AC igru u nekom drugacijem settingsu kao sto je Kina ili kao iz filma 5element. A poslije toga neka naprave neku novu franšizu. Jedini je problem sto da nznam nesto naprave taj parkour i trcanje po zgradama bilo u Kini ili Parizu dodje na slicno ili isto pa je pitanje da vec nije kasno za neku igru stavljenu u totalno drugacijem settingsu pa je zbilja doslo vrijeme za gasenje uspjesnog serijala. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.12.2014 13:15 (L1nNk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

Nikada, ponavljam, NIKADA se neće pojaviti AC nastavak smješten u budućnosti. AC je historical adventure, igre kojima je temelj smjestiti borbu assassina i templara u neki real life događaj iz prošlosti, relevantan na svjetskoj razini, što uključuje ubacivanje stvarnih osoba koje su zaista postojali u prošlosti. Stavljanjem ACa u budućnost sve bi to bilo izgubljeno, i to ne bi više bio AC. Osobno preferiram da jedan od idućih ACa bude u starom Egiptu.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

Ja bih volio vidjeti u vrijeme ruske revolucije 1917.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
ROADRUNNER kaže...

Ja bih volio vidjeti u vrijeme ruske revolucije 1917.

A ja u doba Domovinskog rata.

15 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

I da se assassin zove Nemeš{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.12.2014 17:28 (ppetesic).
Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
ppetesic kaže...

I da se assassin zove Nemeš{#}

 

Nemoze biti negativac... mora se zvat Ivan Horvat...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

Lijep pozdrav svima! :)

 

Imam probleme s lag-om u AC: Unity-u..

Citao sam da je ubisoft imao dosta problema s njom od kad je izasla za pc, i da bi sad trebao izci novi patch, koji bi trebao dosta toga zakrpati..

 

Ali htio sam pitati, probao sam smanjiti kvalitetu sve na najmanje, i rezoluciju sam smanjio na najmanje, ali meni i dalje jako lag-a..

 

Zanima me, sta bi se moglo napraviti, jer imam ovu konfiguraciju: 

- CPU: AMD FX(tm)-6300 Six-Core Processor, 3.5 GHz

- RAM: 8.2 GB 

- GPU: Gigabyte GeForce GTX 660 2GB OC

 

Sta nebi trebalo biti dosta to za vrtit ovu igru, barem na najmanjoj kvaliteti?

Jer npr. Battlefield 4, vrtim na High, i uvijek imam oko 35-40 fps..

Dali bi sta pomoglo overclockanje procesora i/ili graficke? Znam da je graficka vec tvornicki overclockana, ali dali bi jos malo sta pomoglo ili ne..

 

I zanima me, ako bih stavio u SLI jos jednu takvu graficku, koliko su performanse bolje i dali se isplati takvo sta napraviti?

 

Hvala unaprijed! :)

Pozdrav!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

ljudi Assasin's u stilu Blade Runnera.. ako se neko sijeca te avanture.... kako bi to bilo dobro.. ne mora se zvai Assisn's creed...ali neka bude ovaj still igre u buducnosti... prejako bi bilo..sta ne ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.12.2014 3:02 (MegaTheJohny).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
MegaTheJohny kaže...

ljudi Assasin's u stilu Blade Runnera.. ako se neko sijeca te avanture.... kako bi to bilo dobro.. ne mora se zvai Assisn's creed...ali neka bude ovaj still igre u buducnosti... prejako bi bilo..sta ne ?

Deus Ex?

Blade Runner je više krimić (po meni). Nisam siguran da bi imalo smisla trčati po krovovima za replikantima.

PSN - DeniZg80
16 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
MegaTheJohny kaže...

ljudi Assasin's u stilu Blade Runnera.. ako se neko sijeca te avanture.... kako bi to bilo dobro.. ne mora se zvai Assisn's creed...ali neka bude ovaj still igre u buducnosti... prejako bi bilo..sta ne ?

Nedavno sam ponovno ju igrao. Fantastiča atmosfera. po meni najbolje prenesena atmosfera sa filam u igru ikad. Volio bih vidjeti nastavak te igre.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.12.2014 10:28 (ROADRUNNER).
9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

Hej jel ima tko ovdje od vas koji su igrali Unity, da je igrao na AMDovom FX 8350, te radeonki R9-290? Ako da, na kojim settinzima ste igrali i koliko fpsa ste dobivali? Thanks

 
1 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

A jel ima iko da je probao na G3220, 4GB RAM-a i R7 250X ili nečemu sličnom? Bar 720p i low detalji?

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.12.2014 15:54 (dokis).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Ronky kaže...

Hej jel ima tko ovdje od vas koji su igrali Unity, da je igrao na AMDovom FX 8350, te radeonki R9-290? Ako da, na kojim settinzima ste igrali i koliko fpsa ste dobivali? Thanks

Za čeg sam dobio tolike TD? Ozbiljno pitam, ne trolam. Planiram uzeti te dvije komponente pa da vidim jel ima tko iskustva sa istima

16 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

Vidi na zvaničnom forumu, trebalo bi da ima ljudi sa takvim konfama.

@dokis: Ja sam na Phenomu II X4, 4GB RAM-a i Radeonu 6950 i imam 12-40 fps. Koliko je to slično tvojoj konfi je pitanje, s obzirom na različite arhitekture, ali ne verujem da bi tiigra radila znatno bolje nego meni.

 

Inače, to je u 1366*768. Nije sve na low jer neke grafičke postavke, koje su pod normalnim okolnostima skupe, ovde ne utiču na framerate. Pretpostavljam da i CPU i GPU, uz lošu optimizaciju, guši ogroman broj objekata (poligona i tekstura) koje treba obraditi, tj odrediti im položaj, sortirati po dubini, pokušati zaključiti koji od njih se smeju odbaciti, pa tek onda iscrtati ono što se vidi. Teksture svakako moraju biti low zbog 4 GB RAM-a, inače ima previše swapovanja.

 

Sačekaj novi Catalyst (za dva dana, trebalo bi da donese mali boost) i patch 4 (gotovo izvesno ne pre narednog vikenda), pa onda vidi.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Ronky kaže...
Ronky kaže...

Hej jel ima tko ovdje od vas koji su igrali Unity, da je igrao na AMDovom FX 8350, te radeonki R9-290? Ako da, na kojim settinzima ste igrali i koliko fpsa ste dobivali? Thanks

Za čeg sam dobio tolike TD? Ozbiljno pitam, ne trolam. Planiram uzeti te dvije komponente pa da vidim jel ima tko iskustva sa istima

Klasika je to ovdje, postaviš pitanje dobiš milju TDova cisto jer se interesiras za nest... Ugl. ovisi gdje si u igri, meni super radi ovako free roam po krovovima, cak i vece guzve ne predstavljaju vise problem ali cim odem u gustu ulicu u Parizu, framerate average bude 25, nije preloše ali definitivno sam ocekivao vise, jer svi namecu kao "ima puno npceva" nema to tolike veze, nit su skriptani da obavljaju nesto (neki da kao sjede pricaju) ali vecina samo glitcha po ulici i hodaju jedni preko drugih... Ti bi u toj situaciji dobivao oko 30-35fpsa posto ja imam FX8320 oc na 4.5 i 280x Vapor X 1100mhz... probao sam i clockati grafu na 1180 (1 fps je porastao) a memory clock sam sa 1500 na 1700 cisto da vidim promjenu i bilo je nekih 5fpsa vise. Tako da nije toliki problem u hardwareu koliko u optimizaciji cijele te igre

Battlelog: D3lBoy-00
11 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Ronky kaže...

Hej jel ima tko ovdje od vas koji su igrali Unity, da je igrao na AMDovom FX 8350, te radeonki R9-290? Ako da, na kojim settinzima ste igrali i koliko fpsa ste dobivali? Thanks

 

Imat ćeš avg. 45 fps sa dropovima na min. ~25 na high.

9 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
kenan.M kaže...
Ronky kaže...

Hej jel ima tko ovdje od vas koji su igrali Unity, da je igrao na AMDovom FX 8350, te radeonki R9-290? Ako da, na kojim settinzima ste igrali i koliko fpsa ste dobivali? Thanks

 

Imat ćeš avg. 45 fps sa dropovima na min. ~25 na high.

Meni je na ultra average 45, al ima šugave dropove na 20.

14 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

Mali update u vezi sljedeće (4.) zakrpe

Battlelog: D3XT3R_HR
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.12.2014 1:04 (-zip-).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

ima li tko problem da mu se prilikom pokretanja igre ona automatski minimizea na desktop?

kliknem da udjem u igru, ona se minimizira i vise se ne mogu vratiti u igru..

 

imam patch 1.3 instaliran

 

edit

nakon restarta windowsa sve ok

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 16:39 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

Svi sa AMD konfiguracijama si pod hitno inštalirajte te nove AMD 14.12 ili kako jih oni zovu Omega. FPS u Parisu mi je skočio za oko 10-15fps u nekim scenama i sada dobivam minimalne FPS od oko 26-28 što je raj prema 15-18 na koliko mi je padalo prije.

 

Sad nek se Ubisoft još požuri sa tim performance patchom kojeg obečavaju pa možda i uspijem Lockati igru na 30fps.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 18:09 (Firefox72).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Firefox72 kaže...

Svi sa AMD konfiguracijama si pod hitno inštalirajte te nove AMD 14.12 ili kako jih oni zovu Omega. FPS u Parisu mi je skočio za oko 10-15fps u nekim scenama i sada dobivam minimalne FPS od oko 26-28 što je raj prema 15-18 na koliko mi je padalo prije.

 

Sad nek se Ubisoft još požuri sa tim performance patchom kojeg obečavaju pa možda i uspijem Lockati igru na 30fps.

R9 280x zadovoljavanje s 30 FPS-a.
GG Ubisoft.

 

Žalim ljude koji su to g*ovno kupili.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
10 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity

Svi sa AMD karticama obavezno skinuti najnoviji Omega driver. Ja danas skinuo i nije normalno koliki sam boost dobio, naj nizi fps mi je 30 bio, ugl oko 45 je. enviroment Ultra High, teksture Ultra high, sjene high, SSAO i FXAA anti aliasing. Igra sad izgleda predivno samo je problem sto sam ju danas odma i prešao, posto sam bio dosao do 10 sequencea sa starim driverima, prije sam igrao na high a dropovi su znali biti i na 25 na odredjenim lokacijama. Tako da obavezno si skinite

Battlelog: D3lBoy-00
12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

Možda glupo pitanje ali dali novi omega driveri mogu poboljšati performanse i u drugim igrama.? Pogotovo starijim ali modiranim kao npr skyrim ili fallout new vegas ili se poboljšanje odnosi samo na novije igre.?

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
sudy_freak kaže...
Firefox72 kaže...

Svi sa AMD konfiguracijama si pod hitno inštalirajte te nove AMD 14.12 ili kako jih oni zovu Omega. FPS u Parisu mi je skočio za oko 10-15fps u nekim scenama i sada dobivam minimalne FPS od oko 26-28 što je raj prema 15-18 na koliko mi je padalo prije.

 

Sad nek se Ubisoft još požuri sa tim performance patchom kojeg obečavaju pa možda i uspijem Lockati igru na 30fps.

R9 280x zadovoljavanje s 30 FPS-a.
GG Ubisoft.

 

Žalim ljude koji su to g*ovno kupili.

a jebiga ja sam isto takav

lockaj me na 30 tolko da mogu igrat ovo zasad je neigrovo a isto sam vlasnik r9 280x (nisam isprobo jos omega drivere)

jest da nije u redu ali sta mogu uciniti kad sam fan ovog notornog i vec izlizanog serijala

13 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
njuska11 kaže...

jest da nije u redu ali sta mogu uciniti kad sam fan ovog notornog i vec izlizanog serijala

Prestati kupovati/igrati?

Nekad veliki serijal, sad se pretvorio u zlatno tele. Muzu lovac za minimalan ulog.
Jednostavno se moraš pomiriti da će i dalje prodavati muda pod bubrege, sve dok ima fanbojčića koji čuju za AC tek od aktualne verzije ili starih, okorjelih fanova koji svojom opijenosti serijalom mogu progutati mizerno dobru, nadasve užasnu optimizaciju.

I sam sam bio takav, do zadnjeg kupljenog AC III. Koji je tada predstavljao nešto novo, ali i put prema ovome što danas imamo.
Tada su promijenili i "unaprijedili" engine, da bismo danas imali to da SLI 780 (ili recimo tvoja/vaša 280X) to jedva žvače na 30 FPS pri kojim postvakama.
Nemojte me krivo shvatiti. Obožavatelj sam serijala od Altaira, od začetka bratstva, no ovo danas što rade ne mogu i neću prožvakati.

Svojim činom ne plaćanja i ne kupovine tih proizvoda (poluproizvoda) samo izražavam svoju razočaranost.
A što više istomišljenika bude, to će prije Craposoft raditi to što radi.

 

I ovo si lijepo rekao, notornog, dobra riječ. No imenica koja priliči tom prijedvu bi bila glupost, nikako više ne serijal.
AC serijal je umro s Eziom. Mogli su tako lijepo završiti serijal s nekim "Reunionom", no oni lutaju, od pirata, preko Kariba do Pariza.
A sad već najavljuju London. Ne, hvala!

Sve dok je tako, ne dam novac za poluproizvod. {#}
Ili ga uopće neću igrati, kao što nisam ni BF, ni Unity. 

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 19:09 (sudy_freak).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice