Baldur's Gate III

poruka: 440
|
čitano: 169.001
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Baldur's Gate III
picajzla0707 kaže...
gamer88 kaže...

...A u brdo slučajeva se ni ne moraš boriti sve možeš kroz razgovor srediti.

to mi je tako bezveze da je to strašno

imam kickass ekipu i sad se tamo s nekim kretenom moram nadmudrivat ili mu se uvlačit u pakšu da bi ga prošao

da ne spominjem da se satima kasnije osjećaš kao pizda što ga nisi izravnao sa zemljom

daš mu po pičci i vozi dalje uzdignuta čela 

 

Meni je išla na živce ona githyanki patrola... napravim sve da izbjegnem borbu jer su prebrutalni, i onda mi ne povjeruju radi nekog pozadinskog "Save failed" rolla. I probam opet, i opet isto, i opet... i onda nakon šestog puta kako reloadam i odgovaram na ista pitanja bude "Save succeeded" i povjeruju mi šta sam rekao i samo odu :-) A niti ne vidiš kolko rola, kaj rola ni ništ.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
Bitanga kaže...

Meni je išla na živce ona githyanki patrola... napravim sve da izbjegnem borbu jer su prebrutalni, i onda mi ne povjeruju radi nekog pozadinskog "Save failed" rolla. I probam opet, i opet isto, i opet... i onda nakon šestog puta kako reloadam i odgovaram na ista pitanja bude "Save succeeded" i povjeruju mi šta sam rekao i samo odu :-) A niti ne vidiš kolko rola, kaj rola ni ništ.

 tu sam išao na to da ova moja beštija komunicira s njima i onda na uvjerevanje, prošlo od prve

nisam niti došao do fajta s patrolom, ali sam zato kasnije sve pobio u onom podrumu od manastira

12 godina
offline
Baldur's Gate III

IGN review: 10/10, Masterpiece

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Baldur's Gate III

Oooooo daaa!!!

 

Ryzen među igrama!

 

\o/\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Baldur's Gate III
Kant kaže...

Oooooo daaa!!!

 

Ryzen ...

 Znaš gdje se postaju slike... čeka se s nestrpljenjem.

12 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
picajzla0707 kaže...
gamer88 kaže...

...A u brdo slučajeva se ni ne moraš boriti sve možeš kroz razgovor srediti.

to mi je tako bezveze da je to strašno

imam kickass ekipu i sad se tamo s nekim kretenom moram nadmudrivat ili mu se uvlačit u pakšu da bi ga prošao

da ne spominjem da se satima kasnije osjećaš kao pizda što ga nisi izravnao sa zemljom

daš mu po pičci i vozi dalje uzdignuta čela 

 to je taj krđanski mentalitet :D

16 godina
offline
Baldur's Gate III

meni je super za roleplaying kada s bardom mogu dijelove uz pricu prec bez borbe, isto kao da igram fallout s max charismom da dobijes bolje opcije

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
Gemmy kaže...

meni je super za roleplaying kada s bardom mogu dijelove uz pricu prec bez borbe, isto kao da igram fallout s max charismom da dobijes bolje opcije

 s bardom igra...

jesil to ti grdoviću?

16 godina
offline
Baldur's Gate III

poceo igrat kao thief, ali se prebacio na barda, kada je vec astarion thief

 

nije da moras igrat popularnim klasama

 

de mi reci ako sam i falio, ako sam odabrao penis C, ili sam trebao nesto drugo sta je meta?

 

moram priznat da je onaj respec od 100g super stvar, hrpu buildova sam isprobao

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
Gemmy kaže...

de mi reci ako sam i falio, ako sam odabrao penis C, ili sam trebao nesto drugo sta je meta?

 ma što bi falio, svatko igra kako mu paše

i što je meta?

15 godina
offline
Baldur's Gate III

Vjerojatno ste vec vidjeli ovo, no ja se bas dobro nasmijao pa za svaki slucaj da podijelim.

 

https://www.youtube.com/shorts/rAf5owK0I-0

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Baldur's Gate III

Igra je meni 9 od 10.

 

Vratila me u doba Neverwinter Nightsa 2. toliko da sam počeo ponovo slušat audioknjige R.A. Salvatorea.

 

Taman da prođem prvi act, odem na walktrough skužim koliko sam preskočio i počenem ponovo sa drugom klasom. 

 

U ovom treba kao u starom Whiskeyu - uživat.

 

Jedina zamjerka kao i svim Larianovim igrama su bugovi koji baš kvare savršenstvo i potpunu imerziju. Najbolji frend je neće pipnut barem par mjeseci dok je još ne ispoliraju. 

 

Ovo je valjda prva igra koju ću igrati do besvjesti jer je replay value fantastičan.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Baldur's Gate III

Kakve su vam performase u act 3 u gradu?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
Proveo sam stotine sati uz BG1 i 2, Icewind Dale, Neverwinter...

Zatim taj žanr nisam ni pipnuo valjda čitavo desetljeće sve do pojave Pillars of Eternity 1 i 2 koje su za moj ukus oni iz Obsidiana pretjerano iskomplicirali umetanjem raznih mehanika.

Koliko je teško adaptirati se na Baldurs Gate 3? DOS nisam igrao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
nkdz kaže...
Zatim taj žanr nisam ni pipnuo valjda čitavo desetljeće sve do pojave Pillars of Eternity 1 i 2 koje su za moj ukus oni iz Obsidiana pretjerano iskomplicirali umetanjem raznih mehanika.

Koliko je teško adaptirati se na Baldurs Gate 3? DOS nisam igrao.

Potpuno isti slučaj ko i ti. Vjeruj 0% teško. Odmah se privikneš, ak si na miš/tikovnica.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
12 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
nkdz kaže...
Proveo sam stotine sati uz BG1 i 2, Icewind Dale, Neverwinter...

Zatim taj žanr nisam ni pipnuo valjda čitavo desetljeće sve do pojave Pillars of Eternity 1 i 2 koje su za moj ukus oni iz Obsidiana pretjerano iskomplicirali umetanjem raznih mehanika.

Koliko je teško adaptirati se na Baldurs Gate 3? DOS nisam igrao.

 Igra je doslovno NWN2 na steroidima i sa uber grafikom. Ja sam malo zazirao (isto sam veteran žanra), ali brzo dođeš na svoje.

 

Jedino mi je žao što je prelazim i što je nisam ostavio za zimske dane. Pilarsi su mi bili previše opširni (tekst tekst pa opet tekst), ovo je taman. 

 

Meni je jako bitno kad igram takve igre da mi je setting poznat. Sve rase, klase i spellove i svijet. Puno se lakše uživim i posvetim.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
16 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
picajzla0707 kaže...
tu sam išao na to da ova moja beštija komunicira s njima i onda na uvjerevanje, prošlo od prve
nisam niti došao do fajta s patrolom, ali sam zato kasnije sve pobio u onom podrumu od manastira

 Ja sam išao korak dalje, čitav manstir je sada jedna velika ruševina i ne može se više ni ući tu :)

12 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
Gemmy kaže...

poceo igrat kao thief, ali se prebacio na barda, kada je vec astarion thief

 

nije da moras igrat popularnim klasama

 

de mi reci ako sam i falio, ako sam odabrao penis C, ili sam trebao nesto drugo sta je meta?

 

moram priznat da je onaj respec od 100g super stvar, hrpu buildova sam isprobao

 bard na lv 3 dobije sleight of hand, a vec imas trap disarm i lockpick a i vjerojatno high dex pošto su bardovi charisma/dex.

tak da astariona fala bogu ni nemoras imat u partyu :) Bard je mrak!

8 godina
offline
Baldur's Gate III

Igrate li na dx ili vulkanu, i treba li me uopce biti briga na kojem igram?

 

Koliko sam vidio, rade jednako....

 

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
Damir22 kaže...

Igrate li na dx ili vulkanu, i treba li me uopce biti briga na kojem igram?

 

Koliko sam vidio, rade jednako....

 

 Hehe, ak se mene sjećaš iz teme windows. Dx grafu (rtx2060) i proc (8600k) nabija na max temperature. Vulkan obje oko 60 stupnjeva. Vulkan all the way s ovom starudijom od hardwera. Da, limitirao sam frejmove na 60, nije fps pa mi više ni ne treba.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2023 20:29 (Super64).
8 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
Neznam, pokusao sam naci neku razliku, ali nisam uspio.....

Frejmovi su tu negdje, 95-100 na 1080p, 65-75 na 1440p, sve ultra, temperature su identicne, zauzece cpu isto.....

Obicno bi vulkan trebao imati bolji frejm na istim postavkama, to me je i zbunilo.

Jedina uocljiva razlika je ta sto kad je na dx onda je monitor "taj i taj", na vulkanu je "generic pnp monitor"....

No na obadva je 165hz.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
Super64 kaže...
Damir22 kaže...

Igrate li na dx ili vulkanu, i treba li me uopce biti briga na kojem igram?

 

Koliko sam vidio, rade jednako....

 

 Hehe, ak se mene sjećaš iz teme windows. Dx grafu (rtx2060) i proc (8600k) nabija na max temperature. Vulkan obje oko 60 stupnjeva. Vulkan all the way s ovom starudijom od hardwera. Da, limitirao sam frejmove na 60, nije fps pa mi više ni ne treba.

 ja imam jos vecu starudiju i nikad ne nabije na max temperature (i7 7700k na 4.8ghz) i 1070 nvidia. 1080p 60 sve na high. Grafa je na 60/70 celzija ,proc zbog clocka i air coolinga 80ak.

 

 

3 godine
offline
Re: Baldur's Gate III
Damir22 kaže...

Igrate li na dx ili vulkanu, i treba li me uopce biti briga na kojem igram?

 

Koliko sam vidio, rade jednako....

 

 

od 3:09 krece relevantni dio.

Origin: IsusCmarobnjak
13 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
picajzla0707 kaže...
gamer88 kaže...

...A u brdo slučajeva se ni ne moraš boriti sve možeš kroz razgovor srediti.

to mi je tako bezveze da je to strašno

imam kickass ekipu i sad se tamo s nekim kretenom moram nadmudrivat ili mu se uvlačit u pakšu da bi ga prošao

da ne spominjem da se satima kasnije osjećaš kao pizda što ga nisi izravnao sa zemljom

daš mu po pičci i vozi dalje uzdignuta čela 

 pa možeš ti proći razgovor i kasnije napast lika i ubit ga...dupli exp

11 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
gamer88 kaže...

 pa možeš ti proći razgovor i kasnije napast lika i ubit ga...dupli exp

 ionako je igra preobimna, nešto neka ostane za drugi prohod

16 godina
offline
Baldur's Gate III

Planiram danas pokrenuti. Gledao sam one knjižice s glavnim npc likovima. S obzirom na te likove, što je najbolje staviti na glavnog igrača? Koje klase i skillovi nisu dovoljno zastupljeni kod tima u cjelini?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
Korny1603987 kaže...

Planiram danas pokrenuti. Gledao sam one knjižice s glavnim npc likovima. S obzirom na te likove, što je najbolje staviti na glavnog igrača? Koje klase i skillovi nisu dovoljno zastupljeni kod tima u cjelini?

Nemoj se opterecivat sto je najbolje.

Izaberi ono sto ti se cini najzabavnije i igraj s time, zabavi se i otkrivaj nove stvari.

Cak i ak krivo izaberes i ne svidi ti se nesto, dobijes kasnije u igri opciju da zamijenis klasu i napravis izmjene kakve hoces.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
Korny1603987 kaže...

Planiram danas pokrenuti. Gledao sam one knjižice s glavnim npc likovima. S obzirom na te likove, što je najbolje staviti na glavnog igrača? Koje klase i skillovi nisu dovoljno zastupljeni kod tima u cjelini?

 

Pa jbg ovisi o tome kakvog lika ti želiš igrati i koje ćeš origin likove vući sa sobom. Ja recimo uopće ne igram s Astarionom, ni minute, jer je moj lik rogue. Nemam čak ni wizarda, jer mi je Gale ljigav, pa sa mnom idu Wyll, Shadowheart i Karlach.

 

Ne volim puno miksati ekipu, pa većinu prolazim s takvim sastavom osim ako baš neki razgovor zahtijeva da u ekipi imam npr. Lae'zel. Neki drugi put igrat ću s drugim likovima.

 

Dakle prvo smisli što ti želiš igrati, pa na temelju svog lika vidi s kojima ćeš još igrati.

 

Btw. nevezano za ovo, nakon 110 sati stigoh u Baldur's Gate.  Slijedi završni akt... Čudo jedno kakva je ovo igra. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Baldur's Gate III

ja sam uzeo wizarda za glavnog lika i sasvim je oke, ali da uzmeš ono što bi volio biti i kreneš sve ostale likove možeš kasnije promjeniti u bilo što. Jedino je bitno da imas rogue u ekipi po nekom mom mišljenju za lockpicking.

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
online
Baldur's Gate III

Ne može se baš sve promijeniti, ne možeš promijeniti rasu koja je bitna za daljnji tijek igre osim na samom početku igre niti možeš mijenjati izgled svog lika, možeš i to sa shapeshifting spellom ali to nije trajno i ne možeš customizirati izgled osim na početku kad kreiraš svoj lik.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.8.2023 13:25 (notloB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice