Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.098.376
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
15 godina
offline
Battlefield 1

sam da javim nist nije pomoglo.. inace sam bio na starijim driverima 16.nešto. ,sve bilo ok do ovog zadnjeg updatea sad sam probao maknuti afterburner, staviti nove drivere no sve je isto... 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
red_bull kaže...

sam da javim nist nije pomoglo.. inace sam bio na starijim driverima 16.nešto. ,sve bilo ok do ovog zadnjeg updatea sad sam probao maknuti afterburner, staviti nove drivere no sve je isto... 

 Znaš što ti preostaje.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
red_bull kaže...

sam da javim nist nije pomoglo.. inace sam bio na starijim driverima 16.nešto. ,sve bilo ok do ovog zadnjeg updatea sad sam probao maknuti afterburner, staviti nove drivere no sve je isto... 

 Znaš što ti preostaje.

 Poslati ti jednu bocu medice?

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
red_bull kaže...

sam da javim nist nije pomoglo.. inace sam bio na starijim driverima 16.nešto. ,sve bilo ok do ovog zadnjeg updatea sad sam probao maknuti afterburner, staviti nove drivere no sve je isto... 

 Znaš što ti preostaje.

 Vratiti se na Direktor? Ima više metanola pa dok pije slabije vidi?

14 godina
offline
Battlefield 1

danas mi je ping ok a lag strasan.ima jos netko slicnih problema

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
red_bull kaže...

sam da javim nist nije pomoglo.. inace sam bio na starijim driverima 16.nešto. ,sve bilo ok do ovog zadnjeg updatea sad sam probao maknuti afterburner, staviti nove drivere no sve je isto... 

 Znaš što ti preostaje.

 ALT-F4 i uninstall?

Evo. problem riješen:)

(G)jokaCRO ingame
15 godina
offline
Battlefield 1

Battlefield 1 Network Graph & Performance Icons Explained

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Hvala Danny_HR  na injekcijama. Bila je dobra akcija u subotu.

Shotgun 10-A Hunter

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield 1

pozdrav ekipa, uzeo sam B1 prije par dana, i mogu reći da sam baš zadovoljan, inače i nisam toliko za multiplayer igre, i zadnje što sam igrao tako je bio CoD4, tako da me nema već neko vrijeme u tom filmu, al evo sad baš uživam u tome

 

u svakom slučaju imam dva pitanja, prvo je jel ima možda neko neki savjet tak za početnika, jel se treba na nešto posebno fokusirati, šta je pametno kupovati od oružja i tako, sad najviše udaram conquest i operations, to mi je najzabavnije

 

drugo pitanje je jel se isplati kupovati season pass, tj. premium pass, kakve su reakcije na taj they shall not pass? nadam se da će skoro biti nekih popusta, sad da dajem 50 eura za season pass stvarno nije malo love

 

hvala svima na pomoći

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1

1. U prvoj poruci sam stavio link na Davorov YouTube. I on je tek počeo igrati BF serijal i jako lijepo uvodi početnike u igru! Definitivno preporučam pogledati. Kratki i jasni videji.

2. Prilično je dobro prihvaćen prvi DLC. Nemamo pojma kakvi će biti slijedeći. Ako ti se BF sviđa, kupi Premium (season pass). Dosta ljudi s foruma ga još nije kupilo jer im se ne dopada BF, ili ne vjeruju da DICE može napraviti dobar posao. Prije koji stranicu sam stavio tutorial kako ga jeftinije kupiti. Na mobitelu sam, pa mi je malo teže pretraživati, potraži sam.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Battlefield 1

tesko da ce uskoro premium biti na akciji jer je nedugo bio a i to je bilo cudno jer EA nema navike tak rano stavljati premium na snizenje...

imas jos tu dole na kraju postova poveznicu za drugu temu sa nickovima pa dodaj ekipu da ne igras sam

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
LeftY_CRO kaže...

tesko da ce uskoro premium biti na akciji jer je nedugo bio a i to je bilo cudno jer EA nema navike tak rano stavljati premium na snizenje...

imas jos tu dole na kraju postova poveznicu za drugu temu sa nickovima pa dodaj ekipu da ne igras sam

 

Kad je to premium bio na akciji? Osnovna igra je bila na akciji već par puta, ali premium koliko znam nije.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Q-Tip kaže...
LeftY_CRO kaže...

tesko da ce uskoro premium biti na akciji jer je nedugo bio a i to je bilo cudno jer EA nema navike tak rano stavljati premium na snizenje...

imas jos tu dole na kraju postova poveznicu za drugu temu sa nickovima pa dodaj ekipu da ne igras sam

 

Kad je to premium bio na akciji? Osnovna igra je bila na akciji već par puta, ali premium koliko znam nije.

 

Ne znam povodom čega, ali bilo je sniženje premiuma. Gledam sad račun, ja sam svoj kupio 13.12. za €35. Redovna cijena je 50.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
12 godina
offline
Battlefield 1

 

Za promjenu nešto pametno govore

Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
Q-Tip kaže...
LeftY_CRO kaže...

tesko da ce uskoro premium biti na akciji jer je nedugo bio a i to je bilo cudno jer EA nema navike tak rano stavljati premium na snizenje...

imas jos tu dole na kraju postova poveznicu za drugu temu sa nickovima pa dodaj ekipu da ne igras sam

 

Kad je to premium bio na akciji? Osnovna igra je bila na akciji već par puta, ali premium koliko znam nije.

 negde prije 2 mjeseca je bio -40%

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
15 godina
offline
Battlefield 1

kad izlazi dlc da se posebno kupni? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...

 

Za promjenu nešto pametno govore

 Dobro govori, ali mislim da EA i DICE ne zanima to, i dalje zarađuju više na ljudima na konzoli koji su spremni platit DLC, tako da gg BF1. Ne možeš ih ni krivit kad im je to bolji poslovni plan.

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
DangerousB kaže...

kad izlazi dlc da se posebno kupni? 

 Pa trebao bi danas. Od danas i ovi koji nemaju premium mogu spectate-ati ljude na novim mapama.

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
DangerousB kaže...

kad izlazi dlc da se posebno kupni? 

 Pa trebao bi danas. Od danas i ovi koji nemaju premium mogu spectate-ati ljude na novim mapama.

 evo bas gledam jos se nigdje nije pojavio u prodaji vajlda ce u toku dana 

11 godina
offline
Battlefield 1

danas sam frisko instalirao windowse i bf1, monitor mi je spojen na dp port a tv na hdmi, i na monitoru ne mogu podesiti full screen. sta god probao nece, a kad prebacim na tv bude full. jel to neki bug?

 

mislim da je problem u driverima. jer kad stavim 4k rez bude lijepo. a kad smanjim na 2k onda nece. a prije reinstalacije je bilo ok.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 15:29 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
dennocro kaže...

danas sam frisko instalirao windowse i bf1, monitor mi je spojen na dp port a tv na hdmi, i na monitoru ne mogu podesiti full screen. sta god probao nece, a kad prebacim na tv bude full. jel to neki bug?

mislim da je problem u driverima. jer kad stavim 4k rez bude lijepo. a kad smanjim na 2k onda nece. a prije reinstalacije je bilo ok.

 Najjednostavnije s DDU maknuti driver i ponovo ga instalirati.

Najjednostavnije rješenje, pa ak ne upali, onda ideš istraživati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Battlefield 1

probao nece. a prije 2 dana je radilo sa starim win. idem traziti rjesenje

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
dennocro kaže...

probao nece. a prije 2 dana je radilo sa starim win. idem traziti rjesenje

 A kako je u drugim igrama?

 

Ak je tamo OK, onda obriši Battlefield 1 direktorij iz My Documents.

Prije napravi kopiju jer ćeš ostati bez svih podešenja u igri.

Ako proradi super, al moraš sve iz početka podešavati. Ak ne upali, samo vrati fajlove.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
dennocro kaže...

probao nece. a prije 2 dana je radilo sa starim win. idem traziti rjesenje

 A kako je u drugim igrama?

 

Ak je tamo OK, onda obriši Battlefield 1 direktorij iz My Documents.

Prije napravi kopiju jer ćeš ostati bez svih podešenja u igri.

Ako proradi super, al moraš sve iz početka podešavati. Ak ne upali, samo vrati fajlove.

 u drugim igrama je ok, trenutno sao imam forzu horizon, al je ona full
mozda je problem u tom direktoriju jer sam bio napravio backup prije brisanja winsa da ne moram podesavati sve i samo vratio prije skidanje igre.

 

isto ne zeli, on na sekundu bude full i onda vrati border

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 17:30 (dennocro).
12 godina
offline
Re: Battlefield 1

A kad klikneš Alt+Enter?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

A kad klikneš Alt+Enter?

 udje i nakon sekunde opet se vrati. sve sam probao sto mi je palo na pamet. cak sam i tv iskljucio koji je preko hdmi. a na tvu mogu sve, i full ekran sa vecom i manjom rezolucijom nego je tv, fullhd je. a kad to probam na monitoru nece

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
dennocro kaže...
CyberDemonVZ kaže...

A kad klikneš Alt+Enter?

 udje i nakon sekunde opet se vrati. sve sam probao sto mi je palo na pamet. cak sam i tv iskljucio koji je preko hdmi. a na tvu mogu sve, i full ekran sa vecom i manjom rezolucijom nego je tv, fullhd je. a kad to probam na monitoru nece

 Meni neće u full screen ako mi je u igri podešeno na full screen nego samo ako stavim na borderless. Ne znam jesi to probao...

9 godina
offline
Battlefield 1

jel mi može netko objasniti u operationu, ako me medic oživi jel svejedno gubimo onaj score? koliko sam shvatio imamo 3 bataljuna, i kao preko 200 vojnika jel i svaki put kad te ubiju izgubimo 1 vojnika, jel ga gubimo i ako te medic oživi kad te roknu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Cansee kaže...

jel mi može netko objasniti u operationu, ako me medic oživi jel svejedno gubimo onaj score? koliko sam shvatio imamo 3 bataljuna, i kao preko 200 vojnika jel i svaki put kad te ubiju izgubimo 1 vojnika, jel ga gubimo i ako te medic oživi kad te roknu?

 Dobiješ natrag taj ticket ako te netko oživi.

Do sad je u battlefieldu bilo da gubiš ticket tek kad se respawnaš. Tako da u skučaju ako te medic oživi niste izgubili ništa, a ako te ne oživi tek sljedeći spawn ide ticket dole.

Moguće da su u BF1 to mjenjali pa odmah gubiš ticket, ali ti se vrati kad te netko oživi.

15 godina
offline
Battlefield 1

Eto izgleda da je DLC odnosno premium djelomično besplatan. Sad ne znam jel to jer je jučer počeo battlefest ili će uvijek biti tako.

 

Uglavnom ako vi NEMATE premium,a imate kolegu koji IMA premium i on vas pozove u party(valjda i meč) moći ćete s njime igrati nove mape. Znači samo mape, nova odlična oružija i dalje ne možete koristiti nego morate kupiti DLC ili premium.

Osim toga ako ste sami i nema kolege možete biti spectator na novim mapama, tako da vidite kako izgledaju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 14:11 (Jack Sparrow).
Moj PC  
5 0 hvala 4
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice