Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.363.373
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Rodić kaže...
nine kaže...

ona raketa je zanimljiva.. behemoth možda?

vjv. malo OP ako se pojavi u MP, ali bilo bi fora hititi to u puni cap par puta  mega-ultra-monster kill 

 To ti je V1 raketa :)

 

Mozda ju je commander poslao....

12 godina
protjeran
offline
Battlefield V

ma kopirali airstrike iz cod4lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Ovo je sve:

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Battlefield V

jedan lik na fejsu je napisao:

Napokon saznali što znači V, Vagina

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Kod igranja sa Squadom dobijaju se squad bodovi.

Njih može iskoristiti squad leader za:

Bacanje V1, JB2 rakete

Dimne zavjese

Ammo i health drop

Specail weapon, ko oni snajperi u BF4

Flamethrower tank, može ga koristiti samo squad

 

 

Nema više behemota i elite classa

 

Oružje se otključa igranjem klase

 

Dodaci na oružju se otključavaju igranjem s tim oružjem, na foru specialization tree 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 23:48 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
8 0 hvala 7
7 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

 ide u detalje...

 

Po ovome što on priča BF je potpuno promijenjen i čak mi se čini da bi to moglo dobro funkcionirati.

 
2 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Reveal je bio loš, ali igra možda ispadne jako dobra:

 

 

Po ovome što Jack priča igra je puno više hardcore nego prije. Pretpostavljam da je i Westie isto pričao u onom Cyberovom postu, ali evo i Jackov video ukoliko ne želite debelom shillu davat klikove.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 0:13 (animosity_frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Battle royal ali ne :D

 

Jedan dio Operationsa - "četvrti dan", svatko ima samo jedan život! Igra se do last man standing.

Iskače se iz aviona... Ima se malo municije...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Reveal je bio loš, ali igra možda ispadne jako dobra:

 

 

Po ovome što Jack priča igra je puno više hardcore nego prije. Pretpostavljam da je i Westie isto pričao u onom Cyberovom, postu ali evo i Jackov video ukoliko ne želite debelom shillu davat klikove.

 Ovo gore što sam napisao je iz Jackovog videa

 

Potpuno druga igra nego što su prikazali. Nije mi jasno...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
animosity_frenzy kaže...

Reveal je bio loš, ali igra možda ispadne jako dobra:

 

 

Po ovome što Jack priča igra je puno više hardcore nego prije. Pretpostavljam da je i Westie isto pričao u onom Cyberovom, postu ali evo i Jackov video ukoliko ne želite debelom shillu davat klikove.

 Ovo gore što sam napisao je iz Jackovog videa

 

Potpuno druga igra nego što su prikazali. Nije mi jasno...

 

Suludo dobro zvuči ovo što je ispričao. Tolko novog ima da mora složiti poseban video za klase i progresiju. Kolko je nadrobio toga, zvučio kao da će se moći igrati idućih 5 godina.

 

Edit:

Pričali smo kako DICE nema muda za radikalne promjene, ali ovo je stvarno nešto drugo... Ukinut health regen (ne potpuno, ali nerfan jako), ukinut visual recoil(!), tjeranje na igranje u squadu,... Kao da su skupili sve konstruktivne kritike još od BF3 i stavili ih u ovu igru. Ako sam dobro čuo, moći će se i spol odabrati. Nije baš autentično, ali fuck it, koga briga ako je gameplay dobar.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 0:11 (animosity_frenzy).
9 godina
offline
Battlefield V

http://prntscr.com/jlt3nf

 

Battlefield V- Bucks Editon...

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield V

System Requirements
OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
Processor (AMD): AMD FX-6350
Processor (Intel): Core i5 6600K
Memory: 8GB RAM
Graphics card (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2GB
Graphics card (NVIDIA): nVidia GeForce® GTX 660 2GB
DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 50GB

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
8 0 hvala 5
12 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

http://prntscr.com/jlt3nf

 

Battlefield V- Bucks Editon...

 Ma odlično!

Nek samo sve ostane na izgledu, svi imaju sve mape i GG

 

Deluxe edition - 600kn!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 0:10 (CyberDemonVZ).
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

trailer vrlo los... Pozitivne stvari - resuply metaka manualniji, nove animacije u kretanju, lijepa grafika...

 

iako je pocetni dojam los, moglo bi ovo nakraju ispasti cisto dobro...

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
BeLLicus kaže...

http://prntscr.com/jlt3nf

 

Battlefield V- Bucks Editon...

 Ma odlično!

Nek samo sve ostane na izgledu, svi imaju sve mape i GG

 

Deluxe edition - 600kn!

 

Samo da ne bude sve prešareno od silnih modifikacija likova, ono trči ti frajer sa pofarbanom glavom u plavo ko Mel Gibson u Brave Heart. Mislim ne treba sudit igri po ove 2 minute trailera, BTF 1 trailer nas je bacio sve na dupe a igra je brzo dosadila. Gameplay je ono što pije vodu, jbg više ćemo znati 6.9 kad je EA play.

11 godina
offline
Battlefield V

preko hong konga:

standard - 54.66 usd

deluxe - 80.14

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

preko hong konga:

standard - 54.66 usd 350kn

deluxe - 80.14 - 505kn

 Preko Koreje

Standard: 310kn

Deluxe: 450kn

 

EU

Standard: 444kn

Deluxe: 590kn

 

Preko Thailanda se ne isplati, skoro iste cijene ko kod nas.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 0:21 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Samo da ne bude sve prešareno od silnih modifikacija likova, ono trči ti frajer sa pofarbanom glavom u plavo ko Mel Gibson u Brave Heart. Mislim ne treba sudit igri po ove 2 minute trailera, BTF 1 trailer nas je bacio sve na dupe a igra je brzo dosadila. Gameplay je ono što pije vodu, jbg više ćemo znati 6.9 kad je EA play.

 Spominjao je drugačiju odjeću, war paint po licu, izgleda lica, hlače i čizme. 

Za sad zvuči Ok....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Po jackovoj prici ovo ima dosta dobrih promena. I sve deluje da moze da bude zanimljivo. Trailer je saren zbog fortnite dece. I dzek kaze da je metalna ruka stvar kostumizacije.
Mislim da ce u V svi biti zadovoljni. Deca farbaju face i stavljaju metalne ruke, casual igraci uzivaju u lepoj grafici, hardcore igraci uce recoil na puskama.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Kaže Drakesden:

 

"I have received a map list for Battlefield V. Stay tuned. Premium = subscription system for future content. It's basically Premium just... So... It's still there."

 

"Exactly. It's Premium without content packs, but supposedly 'consistent' content. It's inventing warm water basically." (Po ovom podcrtanom se vidi da je fakat hrvat, ovu frazu valjda niko nigdje ne koristi osim mi tu balkanci..)

 

 

Znači moglo bi bit premiuma kao Subscription service za neki budući content (mape nisu u igri bar su tako rekli devovi na liveu)..

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Trailer loš.  Trebali su kao za BF1 prikazati više igre, mapa i to. A ne prikažu 30 sekundi akcije i to random sprejanje po svemu u totalnom kaosu. Tolko je sve izmješano da ne kužiš što je u biti gameplay, a što nekakva cutscena.

Ali ako je ovo sve gameplay.

Grafika dobra, ali blur je prek previše, pa sve zamučeno kamo god okrene, a i blješti opet sve na sve strane. Ako mogu to sve zgasiti, a ne da mi ko u BF3 supernova umjesot sunca.

Akcija, napucavanje i to sve ne mogu suditi kad premalo toga smo vidjeli, valjda zato ispalo tolko razočaranjae, čak lošije od novog COD koji je više toga prikazao u svoj prvom revealu.

 

Inače po ovome što ljudi piše za squad suradnju i da nema full regena , te ostale stvari zvuči jako dobro. Ovo za skinove i te stvari me baš i nije tolko briga, ako su kao u Rainbow Six je ok, samo da nisu kao u Fortniteu

Ovo nešto za gradnju možda samo coop, ali ako je multiplayer nadam se da nešto u stilu što Squad ima. 

 

I netko je napisao da je ovo coop, ali zašto je gore scoreboard sa ticketima i zastavama? 

 

Ugavnom za sad izgleda loše, ali ovo što se piše dobro. Tako da trba pričekati pravi gameplay jer ovo je kita od reveala. 

 

P.S. Nadam se da neće na EA playu biti prikazan samo usrani Coop. Koga briga za to?!

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Ovo za skinove i te stvari me baš i nije tolko briga..

 

ja se već vidim sa prosthetic rukom, fedorom na glavi i izgorenom facom 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
9 godina
offline
Battlefield V

Umjesto Bad Company 3, dobili smo Pirate Company 

 

S obzirom da mi je ww2 tema mozda i najbolja za FPS, nadam se da će drugi traileri pokazati da je ovaj trailer bio samo loš prvi dojam 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Veliki fokus bit će postavljen na postavljanje utvrda. Umjesto gas maske iz Battlefielda 1, u petici će svi igrači imati alate s kojima mogu popravljati stvari, graditi rovove i sl. Kaže HCL...

 

Nadam se da je ovo za Coop također ili nešto takvo, ne želim kad se zaletim na likove da mi prokopavaju rupe do Kine u pola fajta. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
U Squad igri ta gradnja i kopanje ok rade.

Eh da i uopče nisam imao onaj feeling da je igra smještena u WW2. Sve nešti ruši pasa i kaos. Lik koji je radio trailer je jako mali inspirscije imao.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

heheh neka su ih uredili s hejtom i dislajkovima, prije 2 god ovo je doživio cod, a sad bf nailazi na otpor

Moj PC  
6 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield V

Youtuberima ne vjerujem ni riječi.

Video nalikuje COD sranju i još kad sam vidio ono  uklizavanje i pucanje

Likovi ko iz Far Cry a ne WW2

Govno mu ko preorda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nadam se da sam u krivu i da će igra ipak biti dobra

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 1:15 (MRSKI).
Moj PC  
7 0 hvala 1
9 godina
offline
Battlefield V

Već vidim da će onaj sliding na leđima biti cancer..


Trajler za Apocalypse DLC je bio vrh naspram ovog

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Šareno, preskriptano i čak me sram što u pozadini se čuje originalna thema. Svugdje vrište vagine, sve eksplodirava sve te baca...

 

nezz, ala cod i fortnite still predstavljanja, ali dobro, sami smo si krivi kad gaming populacijom vladaju djeca koja kradu mamama kartice.

 

Ovo ću ispratiti do gameplaya, zanima me koliko hardcore može biti i koliko je skill nužan, ako mi ekipa bude okolo trčala i skakala i gradila neke kuće poslat ću to sve u materinu.

 

Previše sranja, malo konkrentog gameplaya mi čine ovaj trailer daleko najgorim u bf, ako ne i cijeoj franšizi...ali dobro, pratit dalje razvoj igre i što dečki stavljaju po temi.

 

Svalka čast cbyer, lefty, kuky i ostali koji stavljaju konkretnosti, gj!

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Veterani Battlefielda kad vide ovaj trailer :
Moj PC  
3 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice