Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.362.386
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Trailer mi djeluje vrlo progresivno, lajkić, ali ako budu samo 2 roda u ovoj igri, ja ju ne kupujem! 

Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

I netko je napisao da je ovo coop, ali zašto je gore scoreboard sa ticketima i zastavama? 

 

 ja sam napisao, na prvu mi se tako cinilo.

sad kad opet pogledam trailer jasno mi je da sam (nadam se) u pravu iz razloga sto su naveli da ce coop imati random generirane zadatke a i ako bacis pogled u traileru dok lik dobi pusku postane rambo, niko mu nista ne moze a protivnici izgledaju totalno skriptirano. njega niko ne dotake osim onoga "shhhh" lika al i to coop frendovi pociste. s druge strane, hcl je takodjer naveo da se radi o prvom prikazu coopa tako da bi to to bilo onda.

 

vidjet cemo u narednom vremenu sto kaj zakaj, ali od svih reveal trailera ovaj mi je na dnu negdje (bf3 i bf4 su mi imali najbolje)

 

edit: jos informacija

 

No auto health regen.

Pick up ammo/health from a bag yourself.

Long reviving animation.

Build frontlines & defensive positions.

3D spotting moving away from HUD/Minimap spamming.

Tow & fortify vehicles.

Throw back & catch grenades in the air.

 

 

 

Battlefield V has no Battle Royale mode, but DICE is looking into how It could work in Battlefield. DICE creative director (Lars Gustavsson) declined to mention whether or not the studio would include the mode at some point post-launch.

 

sto se tice zena  u bfv, igraci ce moci customize (kustomizirat?!) svoje vojnike i samim time odrediti da li ce igrati sa zenskim ili muskim likom.

takodjer moci ce se sloziti kompletni soldier loadout, ne ko dosad nego sasvim drugacije (skrti su sa informacijama)

 

eto tolko zasad, ako najdem jos kaj napisem dok dojdem sa posla. ili u medjuvremenu.

 

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 7:56 (LeftY_CRO).
15 godina
offline
Battlefield V

Trailer mi je bio koma naspram BF1 ali nema veze, kupuje se i igra anyway!

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

EA je napravio jako veliku grešku, sliku ženske su stavili na "Standard Edition" to je ovaj jadni edišn tamo joj je i mjesto. Dok je naravno na ovom pravom "first class", "Deluxe Editionu" naravno muškarčina, tako i treba biti...

Prvo crnci u BF1, sad žene pirati...Eh nadam se da ovaj trailer, i ove gluparije nemaju veze s multiplayerom, možete sjebati sve i SP i co-op, ali neka bar MP bude ono kaj mi želimo da bude.

 

Vidim da su system requirementse samo prekopirali s BF1, dao bog da bude tako, ali hmm hmm...

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 8:21 (Promster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Sami si krivi. Odnosno njihov marketinški tim i tko radi trailer. Ono hajpaš ljude na BF5 čak se i zna da je WW2. Onda napraviš trailer u kojem ne prikažeš gotovo ništa što bi trebalo ukazivati na taj rat. 

 

Ono umjesto da ljudima pokažu nekakva iskakanja padobranac, iskrcavanje na normandiju, jurišanje popularnih Tigar tenkova ili štuka aviona. Ono što ljudi žele i očekuju od settinga u WW2, što je popularno iz tog rata. Oni cijeli trailer posvete tome da nam pokažu da je ženska u igri. Ma koga briga s kim igramo, samo mi pokaže gameplay. Recimo BF1 je to sve pokazao i nahajpao ljude do kraja, ovo je čisto ništa.

 

Eh da i jedva čekam da budem puškaram kao crna ženska u vojsci nacističke njemačke. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 14:12 (Jack Sparrow).
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Trejler je fejl, slažem se, pa ćemo se strpit do gameplaya. (za koliko, dva tjedna? nisam polovila)

Jedino što me zanima jest što se podrazumijeva pod live eventovima. To mi je okej fičr u mmo rpg open world igrama, ovdje mi djeluje kao da su zbunjeni kam bi dalje sa franšizom pa čačkaju bezveze. I ovi odbijanci od većih eksplozija, sve su to super đinđe za SP-ove, tu bi mogle radit nepotrebni dernek ali živi bili pa vidjeli.

 

I ove dramice oko rodova lol, ne budu vam pimpeki otpali kad vas najfa ženski lik, kaj ste se uzvrpoljili :D

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Šareno, preskriptano i čak me sram što u pozadini se čuje originalna thema. Svugdje vrište vagine, sve eksplodirava sve te baca...

 

nezz, ala cod i fortnite still predstavljanja, ali dobro, sami smo si krivi kad gaming populacijom vladaju djeca koja kradu mamama kartice.

 

Ovo ću ispratiti do gameplaya, zanima me koliko hardcore može biti i koliko je skill nužan, ako mi ekipa bude okolo trčala i skakala i gradila neke kuće poslat ću to sve u materinu.

 

Previše sranja, malo konkrentog gameplaya mi čine ovaj trailer daleko najgorim u bf, ako ne i cijeoj franšizi...ali dobro, pratit dalje razvoj igre i što dečki stavljaju po temi.

 

Svalka čast cbyer, lefty, kuky i ostali koji stavljaju konkretnosti, gj!

 

Upravo tako, trailer je bil koma koda ga je Micheal Bay napravio gledajuci COD trailere..

 

Meni ovo izgleda ko Fornite, pre šareno za jednu WWII igru plus customization tipa steampunk?? ruke na ženskama i jebeni medeki na tenkovima, a 

grand operations tj. zadnji dio istih je čisti battle royal da ocu taj cancer BR igrati bi ga i igral..

 

Nadam se da nas bude gameplay razuvjeril mada sumnjam, baš su mi ubili hype.

 

Ukulele kaže...

 

 

I ove dramice oko rodova lol, ne budu vam pimpeki otpali kad vas najfa ženski lik, kaj ste se uzvrpoljili :D

 

Made me chuckle , siguran sam da vecini nije problem u tome dapace volimo žene nego je problem u forsiranju toga.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 9:07 (dad0r).
11 godina
offline
Battlefield V

za 2 tjedna nadam se da budu izbacili proper trailer, jer na ea play bude multiplayer (gameplay?)

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

Made me chuckle , siguran sam da vecini nije problem u tome dapace volimo žene nego je problem u forsiranju toga.

 Ma sve pet, stoji. Ali dođem vidjet oćel se rejđat oko drugog svjeCkog, reskin vajn, novi fičri, kad ono vađiđi drama.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
6 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Napokon odmak od učmale Normandije i sličnih izlizanih fronti. Uz norveški pokret otpora kao jednu kampanju možda dobijemo i onu s Titovim partizanima, to bi bilo zanimljivo.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Radi ovog sam ja kupio komp i počeo igrati igre:

 

 

 

 

A toga sad nema.........

 

 

P.S.

I to ukucao u google "Best video card 2011", izletilo ATI HD 6970, ja kupio i dobio zvuk aviona kad se igra igra...

Koji fail 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 9:37 (Soldier977).
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

ovo ne zaslužuje nositi ime battlefield

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

ovo ne zaslužuje nositi ime battlefield

 Kako ne. Ovo je Battlefield Heroes 2

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Sve novosti na jednom mjestu:

 

https://www.pcgamer.com/everything-you-need-to-know-about-battlefield-5/?utm_content=buffer97031&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb

 

Preporučujem čitanje, jer po ovome što je napisano igra je "shut up and take my money" materijal.  Nekako mi je nevjerojatno da su sve te mehanizme utrpali u jednu igru. Ne spominje se baš da puno toga može biti i poslovično bugovito, budući da smo doslovno zapljusnuti promjenama.

 

Mislim da je jedina stvar koja mi se ne sviđa ovo:

 

Squad leaders are given a radio call-in functionality akin to the commander mode of previous Battlefields. Squad points earned by working together to capture or defend objectives and racking up kills can be cashed in for special and abilities such as the V1 rocket strike seen in the trailer.

 

Mrzim kad me nešto poklopi iz vedra neba, za što ne postoji nikakav counter. Fuck dat shit!

 

S druge strane čini mi se da ćemo uživati u gun playu:

 

Random bullet deviation is gone. Previously, small, randomized jumps in horizontal recoil (the degree of how much your gun pulls to the right or left when firing) governed a weapon’s stability, but it often resulted in annoyingly imprecise shots. DICE explained that it’s returning to the classic FPS style of fixed recoil patterns for BF5’s guns—simply, the first few shots will always go to the same place. As you keep firing, the recoil will become more dramatic and your shots will spread out, but in mostly-predictable ways.

Status effects such as stance, movement, jumping, and bullet caliber will, of course, further dictate how much each gun will bounce around. The mathy details of the changes will eventually be calculated by the Battlefield community’s number-crunchers, but for now, it looks like burst control is back in play.

 

Jebeno!

Moj PC  
9 0 hvala 4
12 godina
offline
Battlefield V

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Meni se cini kao da bi bf mogel opet zakoracit u kompetitivne vode. Zivi bili pa vidli..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Angry Joe interview sa onim likom iz DICE-a

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield V

Ma ovo je namjerno prikazano ovako loše kako bi novi Bad Company 3 trailer dobio svu pozornost

 

P.S. One can only hope

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield V

ja cu uzeti igru 100%, bez obzira na fail trailer mislim da necu biti razocarani s obzirom da sam samo htio ww2 i to sam dobio.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Više manje svi ćemo je uzeti i peglati i uživati i tu i tamo se žaliti, ali ovako na prvi pogled, moglo je to i bolje...

Ako V bude kako se čini da bude, onda mislim da nas nakon toga moraju iznenaditi sa BC3 i da to stvarno mora biti na razini...

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Battlefield V

Jao ljudi sto ste se tiltali cim ste vidjeli zenu u ratu.

http://mentalfloss.com/article/29219/11-women-warriors-world-war-ii

Evo, malo edukacije sa prvog google linka koji sam otvorio.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Pa ovo je bio samo reveal,nisu prikazali nista od gameplaya skoro.Treba cekat 6. mjesec za multiplayer reveal i gameplay neke mape.Previse se zalimo na taj trailer.Treba cekat pravi multiplayer gameplay.Usporedivati ovo sa bf3 caspian border nema smisla jer je tamo bio prikazan multiplayer a ovdje samo nesto malo co-op.Mislim da ce igra biti dobra,naucili su se pameti na bf3 i bf4 sa netcode problemima i lagovima.Bar se nadamo da jesu
Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 11:46 (Doca15).
Moj PC  
6 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Women are represented, people of colour are represented,I identify as an attack helicopter and they can't represent me???

 

Ovaj Dice je skroz izgubio kompas, pretuzno ovo izgleda.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

ovo je dost loše

 

nije to taj BF identitet...

13 godina
offline
Battlefield V

Trailer možda je mrvicu razočaravajuć, ali ono što je jackfrags u videu na prošloj stranici napričao meni osobno zvuči OK.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Evil Access kaže...

Women are represented, people of colour are represented,I identify as an attack helicopter and they can't represent me???

 

Ovaj Dice je skroz izgubio kompas, pretuzno ovo izgleda.

 

Sasvim suprotno. Igre su se odavno prestale prodavati isključivo muškim, bijelim tinejdžerima koji su uglavnom bolje stojećeg standarda u odnosu na dobar dio svijeta. Te se stvari ne rade zato jer je nekome stalo do političke korektnosti, nego zato jer mogu ubrati dobru paru na tome. Istražili su to oni jako dobro i vidjeli su da imaju neiskorišten potencijal u recimo ženskoj populaciji. Baci oko kolko ima cura koje streamaju Fortnite, Overwatch, R6S,... Jest da su te stvari površne, ali privlače publiku, jer se lakše poistovjetiti sa nekim ko je tvog spola/boje kože/dobne skupine. Zato postoji customizacija izgleda protagonista. Mislim da sama prezentacija jako djeluje na našu podsvijest, samo je pitanje do koje granice ići.

 

Slažem se ja da dolazi do apsurda i pogađa me jer se radi o povijesnom materijalu. Recimo u BF1 mi je bio neopisiv turnoff potpuno odstupanje od stvarnosti i nisam se nikako mogao uživiti u igru, iako sama po sebi nije toliko loša (za BF serijal mi je bila abominacija, da se razumijemo). S druge strane radi se o igri i svako od nas će odrediti koja je to granica preko koje ne može preći. Trailer je bzveze, da, ali zato skoro sve drugo ukazuje da će igra biti epic, a ne Vagina. Ako će mogućnost odabira spola barem malo povećati udio ženske populacije u BF-u, onda neka, nema to utjecaja na gameplay. Žene poboljšavaju svijet. :-)

6 godina
offline
Battlefield V

Nije mi jasno kako je ljudima takvo sto uzasno. Kompanije rade zabavu od horora drugog svjetskog rata, dan d je postao level na kojem se respawnas ko lud, bacas granate na svoje i trckaras pijan/nadrogiran. I to je ok jer je to puno respekta prema ljudima koji su umrli u istoj borbi, ali ubaciti crnce, zene, azijate i koji vec kurac drugo je uzas i kako se oni usuduju tako unistiti sjecanje na ljude koji su umrli u tome ratu. Istom onom od kojeg su, jos jednom, napravili igricu u kojoj mozes ocekivati da ce te ekipa teabaggati, psovati te i slicno.

Pa dajte sjasite vise, radi se o igri, ako imate "respekt" prema umrlima u drugom svjetskom ratu krenite prosvjedovati protiv krivog prikaza istoga rata i zbog toga sto su od njega napravili zabavnu igricu.

 
6 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Battlefield V
Igra bu dobra, samo ova zelezna wannabe robotska ruka i rokeze smetaju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

koji cringe fest....

 

pogledas nekoliko foruma i izgubis volju za zivit a kamoli igrat sa tim istim ljudima...

ovome smeta boja,ovome blur, ovome previse detalja,jednom je sve pre brzo,drugom smeta zena,trecem proteza,cetvrtom boje na licu...

 

vec cese svih djep i radi se zivotna odluka o kojoj ce ovisiti cijela gamerska karijera tj, oces li napraviti preorder sada na osnovu dvominutnog trailera ili ne,jer ako se ne naruci odmah gubis virtual rep,ako naruci bit ce nazvat fortnite pederom...

 

wtf ljudi...

Moj PC  
10 0 hvala 3
12 godina
offline
Battlefield V

mislim da je onaj na 1:28 chiter 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice