Descent Underground

poruka: 8
|
čitano: 1.985
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Descent: Underground

Službeno je potvrđeno, u izradi je remake legendarnog Descenta i to u Unreal Engine-u 4 

 

Website

 

 

Danas je startao i Kickstarter za projekt.

Lijep pozdrav ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2015 22:17 (Dado_ZG78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Descent Underground

Znao sam. :)

Pravi revival SF žanra, nema šta. :) SC, Elite i sad Descent. Koliko sam samo vremena proveo uz jedinicu i dvojku... nostalgija. Baš sam se pred par tjedana malo prisjećao gledajući gameplay snimke na YT. Jedan od omiljenih mi serijala.

 

Šteta što ima samo multiplayer.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2015 20:13 (Moloch).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Descent Underground
Moloch kaže...

Šteta što ima samo multiplayer.

 Mislim da su rekli da će biti i SP sadržaja.. 

Lijep pozdrav ;)
16 godina
offline
Deescent Underground

Hm, iskreno, mislio sam da će im bolje ići kampanja i da će do sada već imati traženi iznos.

 

Nadam se da će projekt zaživjeti jer treba nam SF igara (pogotovo u UE4)  :)

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Deescent Underground

Za sada ne izgleda bajno..  biti će napetih zadnjih nekoliko dana kampanje..

Lijep pozdrav ;)
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2015 8:41 (Dado_ZG78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Descent Underground

Mislim da im je najveća greška što su se odlučili za "multiplayer shooter first" pristup kad su pokrenuli kampanju. Meni asocijacije na Descent nikako nisu MP shooter, već SP maze solving. Vjerujem da je tako za većinu potencijalnih backera koji su igrali stare Descent igre. Po meni, fail u prepoznavanju svoje ciljne populacije.

 

Ovako je ekipa došla, vidjela prvi KS blurb, zaključila da to nije ono što ih zanima i otišli dalje... da su postojanje/planiranje i SP kampanje malo više naglasili od početka, a ne samo kroz neki kasniji update na KS stranici, vjerujem da bi bez problema ostvarili cilj.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2015 12:19 (Moloch).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Descent Underground
Moloch kaže...

Mislim da im je najveća greška što su se odlučili za "multiplayer shooter first" pristup kad su pokrenuli kampanju. Meni asocijacije na Descent nikako nisu MP shooter, već SP maze solving. Vjerujem da je tako za većinu potencijalnih backera koji su igrali stare Descent igre. Po meni, fail u prepoznavanju svoje ciljne populacije.

 

Ovako je ekipa došla, vidjela prvi KS blurb, zaključila da to nije ono što ih zanima i otišli dalje... da su postojanje/planiranje i SP kampanje malo više naglasili od početka, a ne samo kroz neki kasniji update na KS stranici, vjerujem da bi bez problema ostvarili cilj.

 Ima nešto na tome..  prvi dojmovi su najvažniji.

 

Ipak, šteta bi bilo da ovaj projekt ne zaživi, nadam se da će pronaći sredstva.

Lijep pozdrav ;)
16 godina
offline
Descent Underground

I 3 sata prije kraja kampanje Kickstarter je uspješno financiran - čestitke Wingmanu i ekipi 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice