Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.138.704
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Leopold_IV kaže...

U dilemi sam da li dobar Ashera set Shoulders/Pants + RORG mijenjati sa 2 maurder dijela kako bi dobio full set?

Pri tome bi morao zrtvovati i odlicne Magefist rukavice...

 

Kakva su vasa iskustva DH-ovci, vrijedi li onaj bonus full seta odricanja svega ovoga.

Naravno da vrijedi. Postaviš sentrije i skakućeš uokolo dok sve ne umre.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Diablo 3

Meni jučer u sezoni na Crusader-u dropao Unity sa STR, 5,5CC, 7%CDR i 12% Elite Damage... Dođe mi da rerollam Elite Damage u socket...

 

I definitivno moram Akkhan set "popraviti", previše itema sa % life, jednostavni mi fali VIT...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/47409923

 

Nešto kemijam s opremom, nikako da mi dropa onaj Condemn shield (je na početku ali mi je užasno loš bio), a i ovaj BoP je loš (FOTF ni jedan do sad, Mortal Drama već nekih 5-6 puta...), morao sam nešto rollati u socket... Ako mi padne Ramaladni (ni jedan do sad, a skoro 200 paragon), I RORG-ovi mi loši padaju, kada padnu (samo 2 do sad)...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 9:37 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Meni jučer u sezoni na Crusader-u dropao Unity sa STR, 5,5CC, 7%CDR i 12% Elite Damage... Dođe mi da rerollam Elite Damage u socket...

Zašto ne, ionako je najbitniji 50% dmg reduction. Eventualno ako nemaš leorics crown i vigilante belt preračunati malo trebaš li uopće CDR na ringu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
TomoR kaže...

Meni jučer u sezoni na Crusader-u dropao Unity sa STR, 5,5CC, 7%CDR i 12% Elite Damage... Dođe mi da rerollam Elite Damage u socket...

Zašto ne, ionako je najbitniji 50% dmg reduction. Eventualno ako nemaš leorics crown i vigilante belt preračunati malo trebaš li uopće CDR na ringu.

Za sad trebam i CDR-a i CC-a itd... A imam samo taj Unity za sad, pa mi skoro nebitno.

 

Imam i Leoric Crown, ali opet nije VIT nego +% life, imam i Akkhan Helm, ali i ovako mi je CDR ispod 40% (i sa paragon bodovima u CDR-u).

 

Imam još puno toga za uštimat. Sa Akkhanom ispod 10M toughness... Doduše, uspio sam tenkat u 4 igrača lvl 33 riftu jučer relativno pristojno (no bili tu i Marauder i jedan Firebird koji su često dizali mene i Monka...). Vigilante Belt još nisam dobio, Kadala me baš ne voli u sezoni. Nemam ni BT remen, koji bi mi dobro sjeo (s obzirom na relativno pristojan ammy), izgleda da ću sad vrtiti remenje. Doduše dropalo mi već dva dijela Marauder-a {#}

 

Kada stavim Rolanda imam oko 18M toughness, ali se "vučem" i na T4, jednostavno nije endgame set, čak i sa Piro Marrelom.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 9:47 (TomoR).
13 godina
offline
Diablo 3

Jako teško da će Rolanda toliko moći buffati, a da surviveability bude na razini Arkhana. Permenent 150% armora i jedan free revive svakih 20 sekundi nema ni jedna klasa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...
... ali probaj napraviti ono sto i ja tj. farmat hoadric na T6.

.

Mislim da bi mene farmali na T6 a ne ja njih.

Već na T4 ide presporo.

{#}

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
15 godina
online
Re: Diablo 3
Zura kaže...
win32 kaže...
... ali probaj napraviti ono sto i ja tj. farmat hoadric na T6.

.

Mislim da bi mene farmali na T6 a ne ja njih.

Već na T4 ide presporo.

{#}

Ajde kad me vidiš navečer online, dogovorit ćemo nešto...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Mislim da bi mene farmali na T6 a ne ja njih.

Već na T4 ide presporo.

{#}

Ajde kad me vidiš navečer online, dogovorit ćemo nešto...

Šta, htio bi me farmati :P

Nisi li trenutno sezonac?

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
15 godina
online
Re: Diablo 3
Zura kaže...
TomoR kaže...
Mislim da bi mene farmali na T6 a ne ja njih.

Već na T4 ide presporo.

{#}

Ajde kad me vidiš navečer online, dogovorit ćemo nešto...

Šta, htio bi me farmati :P

Nisi li trenutno sezonac?

Ma treba i moj "normalni" WD bolji RoRG.

 

Ali, ako ti dropa SMK (Starmetal Kukri), onda je moj {#}

15 godina
offline
Diablo 3

igramo brat (barb) i ja sinoc sezonu kad ono padne mi Furnace sa 3.7k, 49% to elites, 1054 strength, 8% cdr.... na monku...barem je brat sretan :)

 

uglavnom, mislim da sam dobio svaki moguci item osim flying dragona... vec pocinjem mislit da ne postoji

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn -II- Bnet: Gaap#2615
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 10:31 (mrsmith).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Ma treba i moj "normalni" WD bolji RoRG.

 

Ali, ako ti dropa SMK (Starmetal Kukri), onda je moj {#}

..a meni daš Ethernal Union ako padne :)

Osim ako želiš da izvadim WD-a iz svoje kolibe van na sunce da ne moraš rolati Str u Int, ali mi je on upola slabiji od Cruskija.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
15 godina
online
Diablo 3

Razmišljam je'l bi se ovo isplatilo lvl-at do 25 (barem), za Crusader-a:

http://eu.battle.net/d3/en/item/gogok-of-swiftness

 

I staviti umjesto:

http://eu.battle.net/d3/en/item/mirinae-teardrop-of-the-starweaver

 

Bio bi AS buff za 2H-oružja, a i trebalo bi manje "investirati" u CDR na opremi. Kombinirano sa Slash/Zeal to bi bio fini boost AS-a.

 

Kombinacija gemova bi bila onda:

 
 
 Bane of the Powerful i Bane of the Trapped sam dovukao do lvl25.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 10:47 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Razmišljam je'l bi se ovo isplatilo lvl-at do 25 (barem), za Crusader-a:

http://eu.battle.net/d3/en/item/gogok-of-swiftness

 

I staviti umjesto:

http://eu.battle.net/d3/en/item/mirinae-teardrop-of-the-starweaver

 

Bio bi AS buff za 2H-oružja, a i trebalo bi manje "investirati" u CDR na opremi. Kombinirano sa Slash/Zeal to bi bio fini boost AS-a.

 

Nemam još nijedan gem na crusu, ali mislim da ću staviti mirinae umjesto gogoka koji mi je na Monku fora. Kod Crusa em ne koristim primary attack, em mi AS nije toliko bitan sa holy shotgunom. A najveći problem kod gogoka mi je što to povećanje CDR-a radi samo ako si uključio skill dok je buff bio aktivan. Znači moraš uključiti AC baš onda dok je buff poprilično visoko da bi imao koristi od CDR-a što po meni i nije baš neki dobitak. To jest, barem sam stekao takav dojam preko d3 foruma.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Diablo 3
Zura kaže...
win32 kaže...
... ali probaj napraviti ono sto i ja tj. farmat hoadric na T6.

.

Mislim da bi mene farmali na T6 a ne ja njih.

Već na T4 ide presporo.

{#}

Sinoc solo odradio samo dva hoadrica i dropa opet RORG, za sada su mi svi ti RORG ispali iz hoadrica....cudno.

 

Makar jako los je dropao, priznajem. {#}

 

---

 

Nego barbari, napokon sam sinoc nasao vremena dici Bane of the Powerful na 25.

 

Koji iduci na dizem? 

 

Mislim da imam ove na raspolaganju:

 

Bane of the Trapped

 

Gem of Efficacious Toxin

 

Gogok of Swiftness

 

Invigorating Gemstone

 

Mirinae, Teardrop of the Starweaver

 

Simplicity's Strength

 

Taeguk

 

Wreath of Lightning

 

Zei's Stone of Vengeance

 

....te umjesto cega ga staviti na nekom ringu?

 

Ako cu stavljati na npr RORG, onda definitivno idem na drugi jer mi je trenutni najbolji koji mi je dropao pa ga ne bi rolao za socket.

Bolje cu neki drugi rolat.

 

Baraba

 

Steta sto sam mjenjanjem amuleta na barbi ostao bez dodatnih 20% fire damage-a, sada sam se spustio na 96%.

 

P.S.

 

Kakvo je stanje s Hellfire ringom i amuletom tj. isplati li se farmat materijale?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 12:26 (win32).
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

DH narode, koja je po vama najbolja kombinacija za oruzje DH:

 

- Manticore + onaj bombardier ruksak

- neki drugi 2H Bow/Xbow + bombardier ruksak. Onaj Buriza xbow mi djeluje dobro zbog piercinga i freeze sanse.

- 2x 1h crossbow sa +270 CHD

 

Ne znam sta od toga da ganjam kod Kadale?

 

Ima li koji iskusni DH da me prosvijetli.

 

Trenutno imam 2 one handera sa svaki sa oko 2.700 dmga (nije Deneta set).

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Da se pohvalim jučerašnjim ulovom

 

 

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Leopold_IV kaže...

DH narode, koja je po vama najbolja kombinacija za oruzje DH:

 

- Manticore + onaj bombardier ruksak

- neki drugi 2H Bow/Xbow + bombardier ruksak. Onaj Buriza xbow mi djeluje dobro zbog piercinga i freeze sanse.

- 2x 1h crossbow sa +270 CHD

 

Ne znam sta od toga da ganjam kod Kadale?

 

Ima li koji iskusni DH da me prosvijetli.

 

Trenutno imam 2 one handera sa svaki sa oko 2.700 dmga (nije Deneta set).

Po meni je i dalje ( uz Marauder full set) najbolje manticore + ruksak

Imam i kridershot 2765 dps al i dalje za više GRiftove mi je bolji manticore 2700+ dps-a

Imam i daneta set jedan je 2900+ dps drugi 2850 dps al ova prva kombinacija i dalje mi se pokazuje uvjerljivo najbolja

 

Ni Buriza nije loše ako padne dobar roll al pošto je namam ne mogu govoriti o njoj

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 16:43 (Grozota).
13 godina
offline
Diablo 3

Meni se Buriza dopada jer planiram preći na više cold damagea pa onda koristiti devouring arrow. Ali za baš velike težine (recimo GR35+) mislim da je manje bitno koji xbow kad ionako samo bježiš uokolo. Za 1h kažu da je ok, ako uspiješ dostići najviši mogući attack speed, 4.15 mislim da je. Inače je 2h bolji izbor.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 17:47 (Hexfire).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...
Leopold_IV kaže...

Po meni je i dalje ( uz Marauder full set) najbolje manticore + ruksak

Imam i kridershot 2765 dps al i dalje za više GRiftove mi je bolji manticore 2700+ dps-a

Imam i daneta set jedan je 2900+ dps drugi 2850 dps al ova prva kombinacija i dalje mi se pokazuje uvjerljivo najbolja

 

Ni Buriza nije loše ako padne dobar roll al pošto je namam ne mogu govoriti o njoj

Koliko sam gledao po onim Grift listama od svih klasa DH nosi najraznolikije oruzje. Za marauder set, negdje sam procitao, iz nekog razloga je najbolje 2h + bombardier. A od 2h, mislim da je najtrazeniji i najbolji Etrayu. Zbog 15-20% + cold damage-a. Ja znam cesto mijenjati i izprobavati burizu, etrayu, pus spitter, helrack ...

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 18:07 (Eld).
13 godina
offline
Diablo 3

ja sam baš jučer iskompletirao maraudera.. droppao mi je dobar weap za cold, pa sam odmah i ramu nekeljio..

nisam ga još ni stigao pošteno isprobati, proletio sam jučer na brzinu kroz gr28, tako da se čini da funkcionira..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...

ja sam baš jučer iskompletirao maraudera.. droppao mi je dobar weap za cold, pa sam odmah i ramu nekeljio..

nisam ga još ni stigao pošteno isprobati, proletio sam jučer na brzinu kroz gr28, tako da se čini da funkcionira..

@Nine pogledaj prvi hellfire amulet za monka sto sam iskraftao. Sada isprobavam neke kombinacije opreme ali ovo mi nekako najbolje lezi.

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Zeepday-2714/hero/6865730

 

Pokusvam Wave of light mijenjati sa Dashing strike ali nekako mi to bas ne prija ...

 

 

13 godina
offline
Diablo 3

WoL ti je dosta neprodukvian, gubiš dps zato što prekidaš generiranje spirita.. isto tako prekidaš i heal, odnosno life on hit.

najbolje je samo rokati spirit generator uz spam mantre.

BoH - Infused with light je po meni obavezan i bez peshkova i velikog cdr-a..

 

ja sam uspio skinuti 34. tako da sam si spustio CDR na cca 30% (sa 46.66) u korist dosta većeg attack speeda.

skužio sam da build sve bolje funkcionira kako dižeš attack speed.

 

dashing strike runa od 15% as-a je isto zanimljiva {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...

WoL ti je dosta neprodukvian, gubiš dps zato što prekidaš generiranje spirita.. isto tako prekidaš i heal, odnosno life on hit.

najbolje je samo rokati spirit generator uz spam mantre.

BoH - Infused with light je po meni obavezan i bez peshkova i velikog cdr-a..

 

ja sam uspio skinuti 34. tako da sam si spustio CDR na cca 30% (sa 46.66) u korist dosta većeg attack speeda.

skužio sam da build sve bolje funkcionira kako dižeš attack speed.

 

dashing strike runa od 15% as-a je isto zanimljiva {#}

Meni je CDR oko 31% i mislim da je to sasvim dovoljno i slazem se da je mozda i bitniji attack speed. Da, primijetio sam da manje vise svi koriste BoH - Infused with light uz Dashing strike - Radiance (ili Way of falling star). Neka volim isprobavati :)

16 godina
offline
Diablo 3

Pozz ekipa, nije me dugo bilo u temi pa da se pridružim, malo sam se "ažurirao"...{#}

 

Odigrao sam nekih 10-tak sati, malo izmijenio build, prešao Malthaela na T1.

RoS je super, posebno mi se sviđaju adventure mod i riftovi, no i druge novosti su odlične.

 

Možda 5 ili 6 gnom mi je otvorio portal "Vault", odlična stvar za nabijanje love, a boss Greed je humoristično osvježenje. Zna li se kolike su šanse za dobijanje portala?

 

Btw, sinoć sam imao problem sa konekcijom sa BNetom, net mi je uredno radio kada sam alttabao igru, no bio sam u greater riftu, te iako su neprijatelji i napadi bi neresponzivni, timer na progress baru je i dalje neumoljivo išao, a zbog loše konekcije sa bnetom bio sam nemoćan da išta poduzmem pa ovaj rift nisam mogao završiti na vrijeme.

 

Kako to da kada se desi problem sa konekcijom da timer i dalje normalno ide? (na zadnjoj slici) Hebemu više always online politiku.

 

 

sve se smrzlo zbog problema sa konekcijom ali timer i dalje ide? sve se smrzlo zbog problema sa konekcijom ali timer i dalje ide?
Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 21:06 (boxer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Mislim da je šansa za vault portal nekih 5-10% ovisno o težini na kojoj igraš. I ne možeš ga dobiti unutar rifta. 

 

Vezano uz to, baš lako je sad do love. Čim dobiješ onaj boon of the hoarder gem nemaš više brige. Sad na T6 dobijem oko 8m golda po riftu, a to je 10 - 15 minuta posla. I još mi je gem na rank 1. Urnebesno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

par pitanja kao prvo ako imam recimo na weapon - 1200-1330 poison damage i imam na recimo amuletu 20% poison skill increase to se znaci ne aplicira na weapon - nije skill. ali da li ima itema koji pojacavaju sav poison damage, znaci sve zivo i skilove i weapon i sta ve ? stavio sam onaj gem koji proca bleed damage kao physical jer ga valjda i petovi procaju i white damage mi skoci sa 700k na 2.7milja, ne upgradeani gem ono lvl1 sto je ludnica ali zapravo open nula u usporedbi sa ekipom koja satire sa 30-40-50 milja damagea. ja kao wd moram cekat svaki put da mi dog satere sve jer je moj damage laughable. imam onaj dagger kod kojeg poison dart pierca protivnike i shard of hate, sve sa socketima i dosadilo mi, presporo sve, bacim pestilence i cekam da dog pocist sve redom.

druga stvar koji gemovi, recimo onaj koji roka sa 2k poison da li se taj damage povecava sa statom 20% poison increase ili ne ? sta je bolje za WDa furat posion ili physical ako idem na max pet damage ?

kako uopce nabudzit wda da radi sam 20 milja damagea bez petova ?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
hipshizik kaže...

kako uopce nabudzit wda da radi sam 20 milja damagea bez petova ?

 

moraš igrati jade build da bi radio damage bez petova. on radi ogroman damage, ali za njega ti treba podosta opreme.

preporučam ti da za početak igraš pet build dok ne nabaviš opremu za jade..

 

probaj si skillove ovako složiti.. http://eu.battle.net/d3/en/calculator/witch-doctor#WlQUTY!RTWV!bbbaZb

sipaš žabice po mobovima, stvaraš fetishe i čekaš da petovi sve pobiju.

ako imaš mask of jeram i tasker and theo, već u startu bi trebao kršiti jako brzo.. i uz ovaj build ti paše physical dmg.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Diablo 3

evo kratki rezome nakon sto sam igrao diablo na pcu i sada na konzolama lagana usporedba.

Mogu samo kratko i jasno reči da je igra igriva podjednako na obje platforme. Možda više na PC-u jer je sada izašla verzija 2.1 -nadam se da uskoro izlazi i za konzole jer me živcira 5 riftkeya dati za otključavanje. Loot system je bolji na PC-u , tako mi se čini. Ovdje na konzolama recimo 4 puta zaredom dobijem set chest armor i to uvijek firebird, pa mi baca skroz neke stvari po više puta stvarno za poluditi. Ring of the royal grandaur, pa sta rec preko 100 horradic cachea sam otvorio i ništa, a Stone Of Jordan, witching hour , Andariels visage, Thunderfury, Tal Rasha set ili neki dobar amulet ili ring su stvarno rijetki, eto došao sam do paragona 120 i jos nista od toga. 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Ima li neki posebni cilj zašto farmati bountije i horadric cache osim da se dobije keyrift? Horadric sadrži neke legendarije koji se teže dobijaju u riftovima ili je nešto drugo u pitanju?

Prvi horadric koji sam otvorio dropao mi je RORG mada loših afixa.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Ima li neki posebni cilj zašto farmati bountije i horadric cache osim da se dobije keyrift? Horadric sadrži neke legendarije koji se teže dobijaju u riftovima ili je nešto drugo u pitanju?

Prvi horadric koji sam otvorio dropao mi je RORG mada loših afixa.

Legendariji koji padaju iz horadric cachea ne padaju nigdje drugdje u igri.

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn -II- Bnet: Gaap#2615
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice