Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.137.660
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Diablo 3

Hah,baš dobro što nisam palio igru danas cijeli dan...a,nisam ni znao za probleme :P

 

BTW,ide mi to na kujac,isti vrag k'o Drakensang,lag tu,bug tamo...jedino što DSO ne moraš kupovat.

 

+ Što me na Diablu uredno kicka iz igre usred rifta ili GRifta dok net uredno radi na ostalim računalima u kući + IPTV

 

Samo se pojavi poruka da sam popušio konekciju :D

 

Greedy Blizz,greedy BugPoint,isto njesra....drugo pakiranje XD

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
fromcelltohell kaže...

Hah,baš dobro što nisam palio igru danas cijeli dan...a,nisam ni znao za probleme :P

 

BTW,ide mi to na kujac,isti vrag k'o Drakensang,lag tu,bug tamo...jedino što DSO ne moraš kupovat.

 

+ Što me na Diablu uredno kicka iz igre usred rifta ili GRifta dok net uredno radi na ostalim računalima u kući + IPTV

 

Samo se pojavi poruka da sam popušio konekciju :D

 

Greedy Blizz,greedy BugPoint,isto njesra....drugo pakiranje XD

 I na temelju čega si zaključio da je problem u Blizzardovim serverima a ne kod tebe? Kakve veza ima što ti misliš da sve kod tebe normalno radi. Ja DC nisam već jako dugo imao, nisam igrao zadnjih par dana, ali ne sjećam se kada sam ga zadnji put imao. Da je do njihovih servera onda bi svi imali problema.

 

Što se tiče patcha, Blizzard ide opet putem cmizdravaca i opet buff. Bezveze, umjesto da je igra teška ko vrag na najvećoj težini, oni slušaju cmizdravce i svaki put je sve lakša.

15 godina
offline
Diablo 3

Mene zna izbaciti iz igre u isto doba dana (kada mi ruter mijenja IP, i koliko god se trudio ruteru se ne da to promijeniti), ili pak kad su Blizz serveri pod napadom (ali i onda imaš sreću da ponekad završiš na OK serveru).

 

Što se tiče težine, T6 je za farmanje ključeva za GR-iftove, koji su po meni novi end game.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
formula1live kaže...
fromcelltohell kaže...

Hah,baš dobro što nisam palio igru danas cijeli dan...a,nisam ni znao za probleme :P

 

BTW,ide mi to na kujac,isti vrag k'o Drakensang,lag tu,bug tamo...jedino što DSO ne moraš kupovat.

 

+ Što me na Diablu uredno kicka iz igre usred rifta ili GRifta dok net uredno radi na ostalim računalima u kući + IPTV

 

Samo se pojavi poruka da sam popušio konekciju :D

 

Greedy Blizz,greedy BugPoint,isto njesra....drugo pakiranje XD

 I na temelju čega si zaključio da je problem u Blizzardovim serverima a ne kod tebe? Kakve veza ima što ti misliš da sve kod tebe normalno radi. Ja DC nisam već jako dugo imao, nisam igrao zadnjih par dana, ali ne sjećam se kada sam ga zadnji put imao. Da je do njihovih servera onda bi svi imali problema.

 

Što se tiče patcha, Blizzard ide opet putem cmizdravaca i opet buff. Bezveze, umjesto da je igra teška ko vrag na najvećoj težini, oni slušaju cmizdravce i svaki put je sve lakša.

Evo i ja sam imao tih problema doduše ne često ali desi se, net radi uredno ali dobijem error i izbaci me iz igre (rifta) i napiše mi da sam izgubio konekciju sa serverom. Problem je što se to desi naprasno, odjednom bez ikakvog prethodnog upozorenja ili manifestacije loše konekcije u igri. Prikaz pinga je bio uredan ali konekcija je izgubljena. 

Inače se problemi manifestuju sa prikazom pinga gdje odleti u crveno ili žuto, ali čak i tada se može igrati ali sa vidljivim lagom, no ovo je sasvim druga stvar igra normalno teče, nema lagg spikova i odjednom bum pukne veza sa serverom. Nakon toga izbaci te u battle net i za sekundu si ponovno u igri. E to je malo čudno jer speedtest ne pokazuje nikakve probleme. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Diablo 3

Otkrio mini-bug (možda je tako bilo i prije ali nisam primijetio) - ako ubiješ Illusionist klona žutog elita, Bane of the Powerful se odmah aktivira.

 

Dodatno, Kadala sad košta više, ali mi se čini da daje puno više legova. Službeno za trećinu više od onog prije patch-a.

 

Petovi mi isto preživljavaju bolje.

 

Za sad, patch mi se sviđa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Otkrio mini-bug (možda je tako bilo i prije ali nisam primijetio) - ako ubiješ Illusionist klona žutog elita, Bane of the Powerful se odmah aktivira.

 

Tako je bilo i prije - illusionist je procao BotP.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
15 godina
offline
Diablo 3

Nemam SMK, sve ove Visage sam bacao u smeće...

 

Ali lik se stvarno sjeti kombinacija, svaka čast:

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

frend je složio tikiland tanka, isto bez smk.. permafear, jedno njesra kaj ne može pullati baš kao monk.

ako uhvati elite na hrpu nema nikakvih affixa, osim electrify koji radi on hit. {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Sto se tice diskonekta, u vecini slucajeva je problem do Blizzarda, a ne do ekipe koja igra.

 

Zasto sve ostalo radi ok, a samo me diskonekta sa servera?

Uostalom, uz Cisco i sve mreze s kojima sam radio i na kojima radim te koje odrzavam, mislim da bi znao ako je problem do mene.

 

To s diskonektom je jedinini razlog sto ne igram HC, mislim da bi skrenio da mi ode lik kao mnogima radi sugavog Blizzarda i losih servera.

 

Isto tako su malo prebahati i trebali bi omoguciti ekipi vracanje lika koji je unisten ako je problem do njihovih losih servera.

Igras ne znam koliko stotina sati i ode ti lik jer sugavi server se zblesira i ovi jos bahato izjave da ih zaboli za tvoga lika.

Nije istina da ga ne mogu vratiti jer kako mozes SC lika vratiti kojega obrises, tako bi mogli vratiti i HC lika ako je naravno njihov problem (druga stvar ako je problem do osobe koja je uletila u igru i tezinu kojoj nije dorasla).

 

Nego, sta je ovo s Kadalom? Gledao sam malo log, ali stvarno su malo pretjerali s cijenama.

 

Pohvalno za kraftanje sto vise ne moras koristiti flawless gemove vec koristis imperial (kojih se ionako lako nakupi ili skrafta).

 

P.S.

 

Ovaj Anthony Evans je kralj, lik je lud.....stvarno radi odlicne stvari i ovaj build je predobar.

Ne igram WD, ali po ovome sto vidim, stvarno je bolesno dobar (pogotovo u rukama majstora zanata).

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 16:40 (win32).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...

Zasto sve ostalo radi ok, a samo me diskonekta sa servera?

Uostalom, uz Cisco i sve mreze s kojima sam radio i na kojima radim te koje odrzavam, mislim da bi znao ako je problem do mene.

 

misliti je drek znati kako se ono kaže. a znati for fact u tim slučajevima zahtjeva puno više od CCNA/CCNP ili šta već. {#}

imam i ja lagove i disconnectove povremeno.. a s obzirom da često igram sa RL frendovima, uspjeli smo utvrditi par pravilnosti..

 

1. DC se zaista zna dogoditi na random. doduše ima i onih situracija kako je tomo rekao zbog refresha public IP-a svakih 24 sata ali se zna i češće događati. Kada se promijeni IP, potreban je ponovni login. Ponekada samo izletiš iz igre i možeš instant opet ući. Pretpostavka je da je do blizzardovih servera.

2. lagovi ne moraju biti do blizzarda. postoje tu naravno lokalni problemi tipa update-i sw-a u backgroundu, i ostale raznorazne otvorene konekcije u windozerima, ukućani koji surfaju itd itd.. što kod nas nije slučaj.

frend i ja smi utvrdili da su problemi ponekada do ISP-a. Naime i frend i ja smo na amisu, 2. frend in game na t-com-u. frenda koji je na amisu narijetko okine isti lag spike kao i mene, dok 3. igra bez brige.. objašnjenje (ili pretpostavka) je u tome što amis ima različit međunarodni link od t-com-a. baš prošli tjedan smo obojica imali učestale lag spike-ove od preko minutu u istom game-u u kojem je 2. frend igrao najnormalnije. također sam u tim trenutcima imao dropove paketa prema određenim destinacijama, dok prema drugima nisam.

3. ponekada (jako rijetko) je stvarno do blizzarda, ono kad se čitav klan žali na lag, + frekventni postovi o lag-u na forumima. dali se radi o ddos-ovima ili njihovim nekim internim problemima je teško znati.

 

poanta svih ovih beskorisnih podataka koje sam načvrčkao je, da uzrok lag-a ne ovisi o 2 strane samo.. treba na stvar gledati malo globalnije.

sve u svemu to se ipak ne događa tako često, pa me ne uzrujava {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Diablo 3

Znam da dosta kasnim, ali gdje je najbolje farmati gobline? jos nemam Boon of the Hoarder pa... Citam kao najbolje Core of arreat
Festering woods Tower of the damned/cursed lvl's 1 and 2    Northern/southern highlands. Imate vi kaj bolje il da po tome idem? takoder povecava li veca torment tezina vecu sansu za spawnom goblina/portala?

 

EDIT: igram 5h i jedva da gobline nadem, a di jos da otvori portal. Postam tu te odem jedan run i evo portala...

For everything you gain, You lose something else.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 18:19 (Strider-X).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Strider-X kaže...

Znam da dosta kasnim, ali gdje je najbolje farmati gobline? jos nemam Boon of the Hoarder pa... Citam kao najbolje Core of arreat
Festering woods Tower of the damned/cursed lvl's 1 and 2    Northern/southern highlands. Imate vi kaj bolje il da po tome idem? takoder povecava li veca torment tezina vecu sansu za spawnom goblina/portala?

Farmao sam Core of Arreat kad mi je trebao vault. Kratka mapa, a velika šansa da se spawna. Barem je tak bilo. Torment ti povećava šansu. Nije neki ogroman postotak, ali ako možeš T6 najbolje tako.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Diablo 3

Ne znam zašto svi žale na 'novu' Kadalu. Danas sam na sedam stotinjak shardova dobio Tasker&Theo i Marouder kacigu. Za sada mi je ( subjektivni ) dojam da je novi sistem bolji ( u skupljanje materijala ne ulazim ).

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 18:29 (Feya).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
formula1live kaže...

 I na temelju čega si zaključio da je problem u Blizzardovim serverima a ne kod tebe?

 

Kakve veza ima što ti misliš da sve kod tebe normalno radi. 

 

fromcelltohell kaže: Nek si ti meni živ,zdrav i ovako pametan,živio ;)

Tigar Krezumica
13 godina
offline
Diablo 3
Pozdrav! Trebam malu pomoć!
Nisam igrao Diablo na PC-u oko godinu dana, a sad sam si uzeo PS4 verziju, Levelao sam lika i sad ne znam kako raditi one gluposti (riftove, keywardene i to...).
Naime, kad sam igrao na PC-u, bili su keywardeni razmješteni u 4 acta, sad ne znam gdje da ih tražim jer u nbormalnoj igri nisam naišao na ni jednoga... Je li se puno promijenilo u godinu dana...?
Hvala!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Yovitssa kaže...
Pozdrav! Trebam malu pomoć!
Nisam igrao Diablo na PC-u oko godinu dana, a sad sam si uzeo PS4 verziju, Levelao sam lika i sad ne znam kako raditi one gluposti (riftove, keywardene i to...).
Naime, kad sam igrao na PC-u, bili su keywardeni razmješteni u 4 acta, sad ne znam gdje da ih tražim jer u nbormalnoj igri nisam naišao na ni jednoga... Je li se puno promijenilo u godinu dana...?
Hvala!

Što se PC-a tiče ostalo je sve isto, jedino su možda u nekom patchu stavili da se spawnaju tek na Torment težini. Moguće da zato nisi ni jednog sreo.

 

Lokacije ovako iz glave su:

 

Act 1: Fields of Misery

Act 2: Dalghur Oasis

Act 3: Stonefort

Act IV: Silver Spire level 1

 

EDIT: Ili vjerojatnije, da se spawnaju tek ako si lvl 70.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 19:52 (Hexfire).
14 godina
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...
win32 kaže...

Zasto sve ostalo radi ok, a samo me diskonekta sa servera?

Uostalom, uz Cisco i sve mreze s kojima sam radio i na kojima radim te koje odrzavam, mislim da bi znao ako je problem do mene.

 

misliti je drek znati kako se ono kaže. a znati for fact u tim slučajevima zahtjeva puno više od CCNA/CCNP ili šta već. {#}

imam i ja lagove i disconnectove povremeno.. a s obzirom da često igram sa RL frendovima, uspjeli smo utvrditi par pravilnosti..

 

1. DC se zaista zna dogoditi na random. doduše ima i onih situracija kako je tomo rekao zbog refresha public IP-a svakih 24 sata ali se zna i češće događati. Kada se promijeni IP, potreban je ponovni login. Ponekada samo izletiš iz igre i možeš instant opet ući. Pretpostavka je da je do blizzardovih servera.

2. lagovi ne moraju biti do blizzarda. postoje tu naravno lokalni problemi tipa update-i sw-a u backgroundu, i ostale raznorazne otvorene konekcije u windozerima, ukućani koji surfaju itd itd.. što kod nas nije slučaj.

frend i ja smi utvrdili da su problemi ponekada do ISP-a. Naime i frend i ja smo na amisu, 2. frend in game na t-com-u. frenda koji je na amisu narijetko okine isti lag spike kao i mene, dok 3. igra bez brige.. objašnjenje (ili pretpostavka) je u tome što amis ima različit međunarodni link od t-com-a. baš prošli tjedan smo obojica imali učestale lag spike-ove od preko minutu u istom game-u u kojem je 2. frend igrao najnormalnije. također sam u tim trenutcima imao dropove paketa prema određenim destinacijama, dok prema drugima nisam.

3. ponekada (jako rijetko) je stvarno do blizzarda, ono kad se čitav klan žali na lag, + frekventni postovi o lag-u na forumima. dali se radi o ddos-ovima ili njihovim nekim internim problemima je teško znati.

 

poanta svih ovih beskorisnih podataka koje sam načvrčkao je, da uzrok lag-a ne ovisi o 2 strane samo.. treba na stvar gledati malo globalnije.

sve u svemu to se ipak ne događa tako često, pa me ne uzrujava {#}

Nije stvar u Ciscu vec u tome sto je problem vecinom do njih, a nije da lupetam napamet.

 

Uostalom, nije tu u igri CCNP (sto bas i nije smijurija) vec redovito odrzavanje mreza i znao bi da je problem do mene posto gledam poprilicno cesto razne gluposti na mrezama (nisu u igri ne znam kakve ogromne mreze, ali je najcesce u pitanuju mreza od minimalno 60 racunala na vise na kojima se uistinu radi sve i svasta).

 

U kuci je jedna kanta koja radi 24/7 i to je moj komp.

Znam koji mi se procesi vrte u pozadini i znam kada je u pitanju update npr. IS alata ili Winodowsa (bar je to stvar koja se iskonfigurira realno u par sekundi).

Nisam primjetio da se diskonekta dok radi drugi komp (koji ionako ne radi vecinu vremena posto ga bolja polovica koristi samo za office rad i update-i kao i sam AV dio je drugacije iskonfiguriran s obzirom na namjenu kompa).

Cak se u poprilicno oskudnom CCleaneru moze dosta toga disejblati ako se bas sumnja na neku odredenu stvar.

Konekcije su rucno iskonfigurirane u firewallu i ne moze biti problem do njih (tu naravno govorim iskljucivo o sebi i svojim racunalima dok ne znam kako se drugi ponasaju prema svojim kantama i koje firewalle koriste i kako su im iskonfigurirani).

Stvar je u tome da Blizzard ocito ima smeca od servera, a dokaz tome su i redoviti problemi koji se prijavljuju na njihovome forumu (uostalom, mozemo i sami cesto vidjeti Blizzardova upozorenja kako ne radi "to i to" te da rade na otklanjanju problema).

 

Ne mora se diskonektanje dogadati cesto, ali dovoljan je jedan diskonekt da ti ode HC lik na kojemu si radio vise stotina sati i najzalosnije je sto se Blizzard ponasa malo bahato oko toga jer nije istina da ti ne mogu vratiti lika (bar ako se utvrdi da je njihov propust u pitanju).

Kao primjer sam dao kada npr. obrises nekog lika i bez problema ga vratis nazad.

 

P.S.

 

Da, dogodi se nekada da je i do ISP-a, ali to uopce ne ubrajam u ovo o cemu pricamo.

 

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
offline
Diablo 3

Spin to Win barb, čovjek ga još dorađuje, najviše ovisi o gemovima, idealan za T6 riftove, sviđa mi se build (manje više ovisi o gemovima):

 

Podsjeća na stare dane MP10 barb slave!

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3
Počeo sam malo igrat DH-a, pa ako ima tko kakav savjet, pogotovo oko skill setupa bio bi zahvalan na idejama/savjetima. http://eu.battle.net/d3/en/profile/Feya-2396/hero/27331674
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

vidim da imaš full marauder i tasker što je najbitniji dio.

evo ti moj dh pa malo kopiraj ostatak.. http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nine-2175/hero/23633185

 

najbolje ti je koristiti 2h xbow ili bow (1h xbow samo za 4.15 breakpoint). u svakom slučaju ti je bitno pogoditi attack speed breakpointove, što ti u principu znači da imaš samo nekoliko brzina pucanja turreta..

uzmeš svoj attack per sec. i pomnožiš ga sa gainom od taskera (u tvom slučaju aps x 1.4). breakpointovi su 2.16, 2.84, 4.15 (najveći je teško postići). ako si npr sa bow dosta iznad 2.84, radije izbaci attack speeda u korist crit dmg-a, ili ako ti fali, negdje dodaj speed.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

I ono najvažnije što je kolega iznad zaboravio reći presloži skilove kako su kod nega.. rapid fire ti ne treba

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pitanje,

ne vidjam kod ekipe više Manticore???

da li on jos uvijek pada i moze li zarolati 2 socketa?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Leopold_IV kaže...

Pitanje,

ne vidjam kod ekipe više Manticore???

da li on jos uvijek pada i moze li zarolati 2 socketa?

 

Pada, ali više nije ništa posebno.

 

Prije je mogao rolati 2 socketa pa su to promijenili jer je bilo OP i stavili da po defaultu rolla oko 30-ak crit damage, a sad su maknuli i to.

 

Što se mene osobno tiče, Kridershot je jedino oružje koje ima smisla sa M6, osim ako se koristi onaj quiver sa chackram promjenom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
Leopold_IV kaže...

Pitanje,

ne vidjam kod ekipe više Manticore???

da li on jos uvijek pada i moze li zarolati 2 socketa?

 

Pada, ali više nije ništa posebno.

 

Prije je mogao rolati 2 socketa pa su to promijenili jer je bilo OP i stavili da po defaultu rolla oko 30-ak crit damage, a sad su maknuli i to.

 

Što se mene osobno tiče, Kridershot je jedino oružje koje ima smisla sa M6, osim ako se koristi onaj quiver sa chackram promjenom.

Kridershot je nepotreban za m6,bilo koji bow sa dobrim rolom ce posluzit i top igracima,isto tako i bilo koji xbow sa dobrim rolom ce posluzit,trenutno ovi sekundarni efekti nisu dovoljno dobri da bi izdvojili neko oruzje na tu razinu da bi mogli rec da je to oruzje puno bolje.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
13 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Kridershot je nepotreban za m6,bilo koji bow sa dobrim rolom ce posluzit i top igracima,isto tako i bilo koji xbow sa dobrim rolom ce posluzit,trenutno ovi sekundarni efekti nisu dovoljno dobri da bi izdvojili neko oruzje na tu razinu da bi mogli rec da je to oruzje puno bolje.

Jedino krider mi omogućava da igra ne postane totalno smeće koje se sastoji od hopsanja uokolo dok sentriji sve ne ubiju. Stoga, najbolje oružje za M6.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
XSX kaže...

Kridershot je nepotreban za m6,bilo koji bow sa dobrim rolom ce posluzit i top igracima,isto tako i bilo koji xbow sa dobrim rolom ce posluzit,trenutno ovi sekundarni efekti nisu dovoljno dobri da bi izdvojili neko oruzje na tu razinu da bi mogli rec da je to oruzje puno bolje.

Jedino krider mi omogućava da igra ne postane totalno smeće koje se sastoji od hopsanja uokolo dok sentriji sve ne ubiju. Stoga, najbolje oružje za M6.

Fulo si klasu ako ti to smeta.Odi na lvl 40 grifta pa ces vidjet jel igra smece.Tamo treba malo znat i igrat.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
13 godina
offline
Diablo 3

ja na t6 postavim turret i hodam dalje, sve i da hoću nebi stigao puno rokati koliko brzo mobovi padaju {#} često samo igram sa mišom.. imam lijevi click turret, desni vault, lijevom rukom podbočim glavu i pičim {#}

 

krider je bolji za buildup i procanje slow-a dok imaš samo jedan turret, ali na visokim griftovima samo provociraš da dobiš po nosu ako staneš i rokaš po mobovima {#} tu se više isplati etrayu koji daje više dps-a {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Fulo si klasu ako ti to smeta.Odi na lvl 40 grifta pa ces vidjet jel igra smece.Tamo treba malo znat i igrat.

Igram DH od samog početka i klasa nikad nije bila ovako broken ko danas. Nemam apsolutno nikakvu namjeru igrati težinu gdje ne stignem sam raditi dmg jer me i propuh ubije.

 

 

@nine

kužim ja sve to, ali ponavljam, gameplay onda postane smećast. Postavi turete. Trčkaraj. Čekaj...... Postavi turete. Trčkaraj. Čekaj..... Bezveze. Skroz su s*ebali najdražu mi klasu. Očekujem neke promjene pod hitno. Sentriji moraju biti nerfani da bi ovo imalo ikakvog smisla.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.9.2014 22:14 (Hexfire).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
XSX kaže...

Fulo si klasu ako ti to smeta.Odi na lvl 40 grifta pa ces vidjet jel igra smece.Tamo treba malo znat i igrat.

Igram DH od samog početka i klasa nikad nije bila ovako broken ko danas. Nemam apsolutno nikakvu namjeru igrati težinu gdje ne stignem sam raditi dmg jer me i propuh ubije.

 

 

@nine

kužim ja sve to, ali ponavljam, gameplay onda postane smećast. Postavi turete. Trčkaraj. Čekaj...... Postavi turete. Trčkaraj. Čekaj..... Bezveze. Skroz su s*ebali najdražu mi klasu. Očekujem neke promjene pod hitno. Sentriji moraju biti nerfani da bi ovo imalo ikakvog smisla.

Kao sto sam reko da bi doso do te razine treba malo znat i igrat ne pomaze samo dobar gear.Meni je M6 zakon uopce mi ne smeta takav nacin igre zato su tu griftovi di se treba snac,gdje sentry ne topi sve pred sobom.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

@nine

kužim ja sve to, ali ponavljam, gameplay onda postane smećast. Postavi turete. Trčkaraj. Čekaj...... Postavi turete. Trčkaraj. Čekaj..... Bezveze. Skroz su s*ebali najdražu mi klasu. Očekujem neke promjene pod hitno. Sentriji moraju biti nerfani da bi ovo imalo ikakvog smisla.

 

Promjeni build? :P

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice