Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.135.475
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Powerleveling sa novim gemom.. ludnica

 

Smrt u penziji
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...

Powerleveling sa novim gemom.. ludnica

 

 

 

Ovo je strašno,najbolje da Blizzard službeno izda neki Cheat Engine pa tko želi može odmah imati sve likove na lvl 70 i paragon 1000.

13 godina
offline
Diablo 3

Dosad ionako više manje svi već imaju likove lvl 70 pa će ovo biti korisno za levelanje drugog lika na Seasonsu. Možda će malo nerfati, ali ne vidim ništa loše u tome. XP gain neće biti toliko primjetan kad već imaš hrpu paragona, a i odbacuješ 130% crita što nije mala stvar.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...
striko kaže...
Franjo15 kaže...

 

 

 

 

Koristio sam Kridershot i makao sam Cluster arrow (troši najviše hatreda) i stavio preparation (sa runom koja vraća 45 hatreda postepeno u 15 sekunda). Sentryji pucaju samo kad i ja pucam, ali ne moram nišaniti u ništa. Sentryji i dalje samostalno nišane. Pa bih jednostavno posadio 3 sentrya i makao se par ekrana unazad, pucao u zid, i kad se vratim sve je očišćeno. Hatred je non stop na maximumu. Prvi put kad stavljate sentrye možete staviti 3 komada bez čekanja, i nakon toga 8 sekundi pauze. AKo poginete, možete odmah nakon oživljavanja staviti opet 3 komada, pa je i to malo lakše.

 

Najveća promjena (po meni) je ta što više DH neće moći žuriti na čelo grupe i raditi sve sam. Sada je definitivno pozadinski lik, i MORA imati tenk ili dva ispred sebe.

 

 

Prvo i prvo zelis imat cluster arow pogotovo ako igras s kriderom.A daj mi molim te reci kad je hunter sibo sam naprijed u partyu?Pa nije on tank da to radi,hunter je zadnji iza svih i tuce najace od svih,znam jer mi je hunter main i rijesio sam lvl 41 solo da igram griftove cesto islo bi to i do 43 sigurno,i sta su sad napravili s tim da moras sam napadat da bi sentry napado isto,napravili su to da se ja opet sakrijem iza zida i pucam u zid {#}.Isti vrag drugo pakovanje.Apsulutni bis item je kridershot kojeg vecina jos nije ni vidjela kak izgleda,sve ostalo nece bit ni blizu dmgu sa kriderom i ruksakom jer je to automatski 2 sentrya manje.Ja se dam kladit da ce do livea jos 100 stvari promjenit jer ovo ne valja.Druga stvar uopce ne razumijem zasto non stop spominju tu hydru i t&t pa da nabrijes ias na max i dalje ta hydra nece radit neki znatni dmg jedino ju je fora vidjet na steroidima.Pokusali su nesta napravit i "popravit" po meni nije im bas uspjelo.

Hm, evo što se dogodi kad pospan pišeš i igraš!

 

Dakle, kad imaš Kridershot, ne motraš mijenjati ništa u skilovima. Ostavis i Sentry i Cluster arrow i Elemental i Multishot. Jer oni svi trose Hatred prilikom pucanja, a Kridershot to mijenja u to da generira Hatred. NE TROŠI GA UOPĆE!!!

 

Bez Clustera sam imao max dmg oko 61 milijun, a sa opet uključenim clusterom sam imao najviše 79 milijuna dmg. A kad pustim prst da se iživljava na lijevoj tipki miša, imam po 3-4 klika u sekundi. Znači, UKUPNO puno veći dmg nego ranije...

 

I pogriješio sam, stavio sam preparation koji vraca 45 discipline u 15 sekundi, a ne vraća hatred (ta runa).

 

Što se tiče odlaska na čelo, na T6 sam uvijek išao ispred svih - nije mi se dalo čekati...

A i na 40+ griftovima se to znalo događati. Ne namjerno, ali ekipa je bila glupa i tupa i neupotrebljiva, pa bih ja na kraju radio svu štetu i oživljavao druge. Bili smo u GR 41, 2 DH i 2 barbara. Oba barbara sa Raekorom i Furnaceom, jedan 619, drugi 548. Ja sam bio na 590, drugi DH na 650. I ova 2 barbara jednostavno ne znaju igrati -a jedan je još bio u grupi koja je završila GR 48. Drugi DH je otišao iz igre, i ja sam onda sam sve radio - ova 2 su tu bili samo za ukras i War cry. Znači, moglo se (pa čak i morlo ići naprijed).  I još nekoliko puta sam imao slične grupe...

16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Nisam vidio Kridershot nikada (na svojim DH, čak ni za transmog), i razumijem šta si htio reći...

 

Što se tiče Hydre, možda će se morati imati TnT; probao sam nakratko Wizza na PTR-u (tako mi došlo, iako mi nije main), bez TnT i trebala mi je cijela vječnost (par sekundi duže po packu nego na live a.k.a vječnost) da mi krene Firebird bonus procat. nisam imao TnT u stashu da probam razliku. Nadam se da će taj dio apply-anja 3000% damage as fire "malo popraviti".

Hm, nisam ni ja ranije. ALi prije 3 tjedna su mi u 5 dana pala 3 Kridera, a i još dosta ekipe ga je isto dobilo.

Ja sam ga čak nudio ekipi u partyju,i nitko ga nije htio uzeti..

Tako da možeš očekivati da ti padne uskoro.

 

To je jedna od najavljenih stvari u omom "razgovoru" sa autorima Diabla na Diablo forumu.

Najavili su lakše GRiftove, i to se događa. Najavili su i veći drop rate legova koje nitko nikad nije vidio osim na slikama i linkovima drugih igrača. Jedno sam igrao sa drugim WD (koji je imao specifičnu, ali odličnu kombinaciju skilova i opreme), on je kukao da mu je SMK pao tek nakon 1000 sati igranja.

Meni je dosad palo sve legendarno oružje osim Furnacea, i nadam se da će s njim wizz živnuti.

 

Što se tiče PTR, Wizza i T&T rukavica, uzmi u obzir da je DMG hydre smanjen upola, to ti taman čini tih par sekundi razlike. 

 

 

 

15 godina
offline
Diablo 3

Nije toliko problem u hidri, to sto joj je dmg prepolovljen nadoknadjeno je IAS-om, problem je sto je nastao neki bug pa neki skillovi ne procaju firebird kako bi trebali...

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...

Nije toliko problem u hidri, to sto joj je dmg prepolovljen nadoknadjeno je IAS-om, problem je sto je nastao neki bug pa neki skillovi ne procaju firebird kako bi trebali...

Da, izgleda da svi DoT (Damage over Time) skill-ovi se ne zbrajaju prema onih 3000% (Blizzard recimo, te buff od Poison gema npr.)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...
geothia kaže...

Powerleveling sa novim gemom.. ludnica

 

 

 

Ovo je strašno,najbolje da Blizzard službeno izda neki Cheat Engine pa tko želi može odmah imati sve likove na lvl 70 i paragon 1000.

Shvatit ćeš nakon kojih par tisuća sati igranja da je ovo jako pozitivna stvar..

Smrt u penziji
14 godina
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...
FrostyDog kaže...
geothia kaže...

Powerleveling sa novim gemom.. ludnica

 

 

 

Ovo je strašno,najbolje da Blizzard službeno izda neki Cheat Engine pa tko želi može odmah imati sve likove na lvl 70 i paragon 1000.

Shvatit ćeš nakon kojih par tisuća sati igranja da je ovo jako pozitivna stvar..

dušu dalo za hardcore :D

napokon dočekao DNF i Diablo 3
9 godina
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...

Shvatit ćeš nakon kojih par tisuća sati igranja da je ovo jako pozitivna stvar..

 

 

A tko zna, možda i je pozitivna stvar, tek sam krenio,10 dana u igri zvanoj Diablo 3, trenutno igram Torment II, paragon 132, ide i Torment IV ali mi je II idealna za brzo farmanje i skupljanje set predmeta. Greater Rift sam odradio 19 zadnji level, ključ broj 20 čeka da se psihički pripremim pa da ga odigram, a i lagano dizem gemove po levelima kako mi ključevi padaju.Još testiram što mi je najbolje i najlakše s kombinacijama raznim.

 

A sad da li ću je igrati baš toliko sati, tko zna, možda i da.

 

A evo bacio jedan brzinski prije spavanja, i pade mi konacno Ring of Royal G., pa me zanima sto da micem s njega jer mi treba socket, ja bih maknuo life per hit ? jel to ok?

pao nakon tri dana pao nakon tri dana
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.11.2014 1:53 (FrostyDog).
16 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Kupujem laptop i D3 je jedna od 2 igre koje mislim igrati. Laptop bi bil kombinacica i5-4210u / i74510u procesora i 840m graficke. Pa me zanima dal ko igra na takvim laptopima jer se ne mogu odluciti za rezoluciju laptopa. Dal mogu s tim igrati d3 na 1920x1080 sa stabilnih 60fps-a ili da uzmem s rezolucijom 1366x768.

Ne mogu na netu najti bas testove s tom kombinacijom. Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
hUntEr kaže...

Kupujem laptop i D3 je jedna od 2 igre koje mislim igrati. Laptop bi bil kombinacica i5-4210u / i74510u procesora i 840m graficke. Pa me zanima dal ko igra na takvim laptopima jer se ne mogu odluciti za rezoluciju laptopa. Dal mogu s tim igrati d3 na 1920x1080 sa stabilnih 60fps-a ili da uzmem s rezolucijom 1366x768.

Ne mogu na netu najti bas testove s tom kombinacijom. Hvala unaprijed.

ja imam i5 i 640m na laptopu i igra leti bez problema :)

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
16 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
LeftY_CRO kaže...
hUntEr kaže...

Kupujem laptop i D3 je jedna od 2 igre koje mislim igrati. Laptop bi bil kombinacica i5-4210u / i74510u procesora i 840m graficke. Pa me zanima dal ko igra na takvim laptopima jer se ne mogu odluciti za rezoluciju laptopa. Dal mogu s tim igrati d3 na 1920x1080 sa stabilnih 60fps-a ili da uzmem s rezolucijom 1366x768.

Ne mogu na netu najti bas testove s tom kombinacijom. Hvala unaprijed.

ja imam i5 i 640m na laptopu i igra leti bez problema :)

A na kojoj rezoluciji i s kolko fps-a?

13 godina
offline
Re: Diablo 3
hUntEr kaže...

Kupujem laptop i D3 je jedna od 2 igre koje mislim igrati. Laptop bi bil kombinacica i5-4210u / i74510u procesora i 840m graficke. Pa me zanima dal ko igra na takvim laptopima jer se ne mogu odluciti za rezoluciju laptopa. Dal mogu s tim igrati d3 na 1920x1080 sa stabilnih 60fps-a ili da uzmem s rezolucijom 1366x768.

Ne mogu na netu najti bas testove s tom kombinacijom. Hvala unaprijed.

Na 1366x768 će ti ići sigurno na high i 60 FPS-a. Za Full HD ćeš možda morati malo skresati detalje, ali sama igra nije toliko zahtjevna da se trebaš puno brinuti. Da i7 ima 4 jezgre bilo bi bolje uzeti njega, a ovako ti je tu negdje. Možda je dugoročno sigurnije ići na i7, ali nećeš puno promašiti ni sa i5.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
hUntEr kaže...

Kupujem laptop i D3 je jedna od 2 igre koje mislim igrati. Laptop bi bil kombinacica i5-4210u / i74510u procesora i 840m graficke. Pa me zanima dal ko igra na takvim laptopima jer se ne mogu odluciti za rezoluciju laptopa. Dal mogu s tim igrati d3 na 1920x1080 sa stabilnih 60fps-a ili da uzmem s rezolucijom 1366x768.

Ne mogu na netu najti bas testove s tom kombinacijom. Hvala unaprijed.

Na 1366x768 će ti ići sigurno na high i 60 FPS-a.

ako je {#}

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...
geothia kaže...

Shvatit ćeš nakon kojih par tisuća sati igranja da je ovo jako pozitivna stvar..

 

 

A tko zna, možda i je pozitivna stvar, tek sam krenio,10 dana u igri zvanoj Diablo 3, trenutno igram Torment II, paragon 132, ide i Torment IV ali mi je II idealna za brzo farmanje i skupljanje set predmeta. Greater Rift sam odradio 19 zadnji level, ključ broj 20 čeka da se psihički pripremim pa da ga odigram, a i lagano dizem gemove po levelima kako mi ključevi padaju.Još testiram što mi je najbolje i najlakše s kombinacijama raznim.

 

A sad da li ću je igrati baš toliko sati, tko zna, možda i da.

 

A evo bacio jedan brzinski prije spavanja, i pade mi konacno Ring of Royal G., pa me zanima sto da micem s njega jer mi treba socket, ja bih maknuo life per hit ? jel to ok?

Miči ovaj zadnj stat: life per hit

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
16 godina
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

 

A evo bacio jedan brzinski prije spavanja, i pade mi konacno Ring of Royal G., pa me zanima sto da micem s njega jer mi treba socket, ja bih maknuo life per hit ? jel to ok?

Kod takvih situacija za prstenje i amulete najbolje ti je da ostaviš offensive stats nauštrb defanzivnih. Najbolja kombinacija bi ti bila kad bi imao crit hit + crit dmg i primary stat + slot.

 

U slučaju da imaš ofenzivne statove na prstenu onda žrtvuj attack speed ili crit hit a ostavljaj primary i crit dmg.

 

Crit hit uvijek možeš nadomijestiti na rukavicama amuletu, bracerima, offhandu i helmet.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.11.2014 16:43 (boxer).
9 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Crit hit uvijek možeš nadomijestiti na rukavicama amuletu, bracerima, offhandu i helmet.

 

Ma još je meni sve to nejasno,ali se polagano učim,i maknuo sam vitality da dodam socket.Ma pasti će opet neki RoRG s boljim postavkama,tek sam krenio. A i ovo je prvi.

 

Sve u svemu zasada ide super,barem osobno mišljenje,otkako sam stavio gem za golde, njih ne nedostaje, preko 300M skupljeno u par dana,danas sam krenuo Torment IV istom brzinom kao jučer Torment III,paragoni se samo dižu, 170 trenutno,bitno mi je da što prije Rift završim. Probati ću večeras i Torment V s malo drugačijim postavkama,ali mislim da će da ide.

Ali u zadnjih 70-80 paragona u igri nijedan set item mi nije pao, sva set oprema mi pala do paragon 80 (ili tako nekako) ili mi je Kadala dala. Zanimljivo.

13 godina
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

 

Ma još je meni sve to nejasno,ali se polagano učim,i maknuo sam vitality da dodam socket.Ma pasti će opet neki RoRG s boljim postavkama,tek sam krenio. A i ovo je prvi.

 

Sve u svemu zasada ide super,barem osobno mišljenje,otkako sam stavio gem za golde, njih ne nedostaje, preko 300M skupljeno u par dana,danas sam krenuo Torment IV istom brzinom kao jučer Torment III,paragoni se samo dižu, 170 trenutno,bitno mi je da što prije Rift završim. Probati ću večeras i Torment V s malo drugačijim postavkama,ali mislim da će da ide.

Ali u zadnjih 70-80 paragona u igri nijedan set item mi nije pao, sva set oprema mi pala do paragon 80 (ili tako nekako) ili mi je Kadala dala. Zanimljivo.

RNG jbg.

 

Neki dan s monkom mi padne 4-ti dio seta, a minutu kasnije mi Kadala baci 5-i. Farmaš 100 sati pa ništa i onda dobiješ 3 set itema u roku pola sata.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

RNG jbg.

 

Neki dan s monkom mi padne 4-ti dio seta, a minutu kasnije mi Kadala baci 5-i. Farmaš 100 sati pa ništa i onda dobiješ 3 set itema u roku pola sata.

 

 

Tako je meni pao Immortal Kings set, 4 komada u jednoj večeri, na Torment I, na ActI sva četiri u sat i pol kad sam išao da dobijem RoRG ali mi tada nije pao. Peti je pao iduće jutro, otada od Immortal Kings ništ, nisti prismrditi. Kao da je netko pipu zatvorio. Kadala mi daje opremu za Monka,WD i Wizarda, pa i to lagano skupljam pa kad se odlučim igrati s tim klasama imati ću zgodan start. Zanimljivo je da nijedan komad legendarne/set opreme za Crusadera do sada nisam dobio. Možda zato jer nemam nijednog Crusadera napravljenog? Tko bi ga znao.

13 godina
offline
Diablo 3

Ma igra ima tendenciju da te baš prca u zdrav mozak. Na primjer ja u cca 200h farmanja sa DH-om nisam dobio ni jedan dio Maurader seta, a prvi set item koji mi je pao na Crusaderu nakon što sam došao do lvl 70 je bio DH Maruader chest. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

Ma igra ima tendenciju da te baš prca u zdrav mozak. Na primjer ja u cca 200h farmanja sa DH-om nisam dobio ni jedan dio Maurader seta, a prvi set item koji mi je pao na Crusaderu nakon što sam došao do lvl 70 je bio DH Maruader chest. 

200 sati farmanja na t6 ili na nize?Velika je razlika.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
16 godina
offline
Diablo 3

 Bildo sam DH, falila su mi dva dijela za marauder set (helmet i chest). Potrošio sam 10 000 sharodva za chest i nisam dobio. Nakon toga spustim na T1 i odradim 13 riftova i ispadne mi chest, withcing hour i kod kadale dobijem skoro na prvu helmet za maraudera. Fucking Torment 1... Slično sam odradio i za Firebird set, isto T1. Da li je u pitanju RNG ili brže farmanje T1 riftova tko će znati.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...
Hexfire kaže...

Ma igra ima tendenciju da te baš prca u zdrav mozak. Na primjer ja u cca 200h farmanja sa DH-om nisam dobio ni jedan dio Maurader seta, a prvi set item koji mi je pao na Crusaderu nakon što sam došao do lvl 70 je bio DH Maruader chest. 

200 sati farmanja na t6 ili na nize?Velika je razlika.

Neznam cemu ovi downvotovi...ja sam nakon 200 sati igre s hunterom rijesavo gr40,skupio cijeli set itd,ali to je opet ona prica o t6 i gearanju.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
13 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Neznam cemu ovi downvotovi...ja sam nakon 200 sati igre s hunterom rijesavo gr40,skupio cijeli set itd,ali to je opet ona prica o t6 i gearanju.

Baš mi je drago zbog tebe, ali ne vidim kakve veze to ima sa mojim iskustvom. Farmao sam T3/T4 jer mi je za više trebao... Maruader set. Na koju foru da onda farmam T6. Smiješan si.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Diablo 3

Zaboravih napisati da mi se sinoć po prvi puta od kada igram ovu igru u jednom riftu pojavilo otprilike nekih 20 goblina raspoređenih na prvoj polovini mape. Niti jedan od *upaka nije otvorio vault {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Zaboravih napisati da mi se sinoć po prvi puta od kada igram ovu igru u jednom riftu pojavilo otprilike nekih 20 goblina raspoređenih na prvoj polovini mape. Niti jedan od *upaka nije otvorio vault {#}

 

Ah, da ih je bilo i tisuću ne bi ti se otvorilo. Jer se u riftu ne može otvoriti vault. Tako da se ne uznemiravaš radi toga.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
XSX kaže...

Neznam cemu ovi downvotovi...ja sam nakon 200 sati igre s hunterom rijesavo gr40,skupio cijeli set itd,ali to je opet ona prica o t6 i gearanju.

Baš mi je drago zbog tebe, ali ne vidim kakve veze to ima sa mojim iskustvom. Farmao sam T3/T4 jer mi je za više trebao... Maruader set. Na koju foru da onda farmam T6. Smiješan si.

Pa pričaš da te igra prca jer u 200 sati nije dala set item,sto je malo vremena kad igraš t3 i zapravo se nemaš čemu cudit,naravno da smo svi morali počet od nekuda i igrali smo tu težinu,samo je razlika sto neki jednostavno ne žele opremiti prvog lika za t6 pa bi im i druge bilo lakše opremati nego igraju sa svakim po malo na t1-t3 i onda se cude kako im nista ne pada.Ovo nejde tebe,pišem općenito.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
13 godina
offline
Diablo 3

Pričam o RNG-u. Govoriti da je 200h farmanja na T4 malo je meni urnebesna izjava. Na Crusaderu za 40h dobijem svaki koristan item za klasu, a na DH mi treba preko 200 za prvi set item. Možda je to tebi normalno, ali meni sigurno nije. Općenito imati ultra rijetke iteme koji su neophodni za neki build u igri gdje nema drugog načina za doći do njih osim i isključivo sreće, je promašeni game dizajn. Toliko od mene. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Tu se slazemo,ja bi najrade htio da uvedu neki event koji moras rijesit i jako je tezak ali kao nagradu da daju rijedak item sto se toplo nadam da bi u buducnosti moglo bit,ovak je i dalje sve stvar srece.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice