Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.137.373
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Počeo sam malo igrati Wizza u zadnje vrijeme i slažem ga još, T2 glatko a moze i vise uz malo patnje. 

U tih 20-ak sati igre, baš lijep ptrogres solo, uzivam, isprobavam, lijepo je, šareno.

 

Šte me baš dojmilo, dropnuo mi je nekakav 2h sword (3.400 dps cak bez ikakvog enchanta) - Scourge (na poslu sam pa nemam screen shot) sa 20 i kusur % demonic fury explode kao spec attributom i vidim da rastura kada se aktivira pa me čudi da neko ovako dobar wepapon nije spominjao.

 

Sa nekih 950 ths dmg-a (unbuffed)i uobicajenim critovima od 5-8 mio, prilikom aktivacije radi preko 20 mio. dmg-a, i to svaki peti attack, svakih 3 sekunde cca....

Baš sam ugodno iznenadjen i pogotovo je dobar jer kaci sve monstere u radijusu (sigurno barem radijus 8-10). Predobar sword a prvi put cuo za njega kad mi je pao.

I love this game, kad i poslije toliko igre i čitanja, dropa nesto što me pozitivno iznenadi.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Imam wizarda na T6, firebird build oko 38 GR, i koliko znam taj scourge i nije nešto popularno oružje među wizardima. 

Među wizardima su popularni Sun Keeper, Serpents Sparker, Thunderfury, Wand of Woh, The Furnace i Maximus. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jedino sta valja za FB Wizza je Maximus,Sun Keeper,Furnace i to tocno tim redosljedom.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/52676431
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Jedino sta valja za FB Wizza je Maximus,Sun Keeper,Furnace i to tocno tim redosljedom.

Sa 2.1.2, bar kako je trenutno stanje Serpent Sparker + T&T će također biti jako "viable".

9 godina
offline
Diablo 3

Evo, sinoć bilo mjesec dana kako igram ovu igru, još se učim i čitam, i non stop se iznenađujem, u pozitivnom smislu mislim, sve legendarne gemove digao na level 28, GR 27 mi zadnji koji sam igrao, nakupio key za 28 29 30 GR pa njih planiram ovih dana krenuti, probao sam i Hardcore, level 70 s Barbarom, ali sam skoro na Hardu jučer zalegao (Fanatic Lunatic se zaletili, grupica od 8 komada) pa HC ostavljam za bolje dane i kad budem imao više koncentracije.

 

Sve u svemu, kao što mi je netko napisao na forumu, držim se jedne klase, u mom slučaju Barbara i igram Torment VI, onako bez opterečenja, skupljam opremu za ostale klase pa kako budem skupljao tako i njih ću da dižem i njih. Wizard mi izgleda interesantno, a ni WD ne izgleda loše. Ali dok mi Barbar ne dosadi ništ drugo osim njega neću ni da pokušavam da igram.

 

Dodatak:

A ajde da probam GR 28, kad se poslože elite pa sam se samo prošetao kroz Rift. Hoće to ponekad, a nekad zapnem pa muku mučim.

Greater Rift level 28 pređen solo Greater Rift level 28 pređen solo
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2014 18:46 (FrostyDog).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Moj shadow monk,ovaj transmog mi je super ispao

 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/52676431
 
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Diablo 3 je pay2play ko WoW ili buy2play?

Find me here |||: Steam: |CRO|Vitaly™ ||| Origin: MasterNerdx ||| Uplay: CRO_Vitaly ||| Proud to be Mrcina "www.mrcine.org" multigaming clan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Skillzor70 kaže...

Diablo 3 je pay2play ko WoW ili buy2play?

 

buy2play

Tigar Krezumica
9 godina
offline
Re: Diablo 3
Skillzor70 kaže...

Diablo 3 je pay2play ko WoW ili buy2play?

 

Jednom kad kupiš igru to je to (barem zasada). Jedino što moraš (ili nemoraš) kupiti i ekspanziju Reaper of Souls da dobiješ pristup Adventure modu i dizanju likova do 70 (Vanilla može samo do level 60). I moraš imati stalnu konekciju na internet, igru nemožeš igrati offline, bilo da igraš solo ili u grupi od 4 igrača.

 

Moja preporuka je neka od web trgovina, oko 40$ su obje igre, ali ako želiš možeš na battle.net da napraviš acc, skineš Starter Edition, isprobaš 5 klasa do level 13 ili do Skeleton Kinga (to ti je 1/3 prolaza u Act I, otprilike, igra ima 5 Act-ova). Kad kupiš cd-key samo ga ukucaš na battle.net i nastaviš tamo gdje si stao s Starter Edition (znam jer sam ja tako napravio).

 

Dodatak:

Skupilo se opreme, pa išao malo Crusadera provozati i probati RoRG dobiti, i naletim na Goblina, Vault mi otvorio. Baš me veseli.

Vault otvoren, fino Vault otvoren, fino
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2014 23:12 (FrostyDog).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Jedino sta valja za FB Wizza je Maximus,Sun Keeper,Furnace i to tocno tim redosljedom.

Zasto su Maximus i Sun Keeper ispred Furnacea? 

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...
XSX kaže...

Jedino sta valja za FB Wizza je Maximus,Sun Keeper,Furnace i to tocno tim redosljedom.

Zasto su Maximus i Sun Keeper ispred Furnacea? 

Nisu to sam naveo od najslabijeg do naj jaceg.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/52676431
15 godina
offline
Diablo 3

Ah, sorry, krivo sam shvatio.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 3

Ajd da malo pokrenem Hardcore Seasons, i pade mi 1H oružje kakvo nisam dosada viđao na Softcore. Sve u svemu više nego zadovoljan za 30minuta igranja danas.

 

{#}

 

Dodatak:

A evo na Hardcore i prvi Boss pao na Torment I, fino ide zasada s Barbarom, a i pale mi hlače Depth Diggers s jako ljepim statistikama, dosada najbolje koje sam u igri ja vidio. Sve u svemu na Hardcore nešto pada, nešto sam pravim i guram (dok ne poginem).

 

Dodatak 2:

A eto i prvi Hardcore lik poginuo, krenem Rift čistiti, ide super, sve bez problema, odjednom zalaga, latency otisla u nebo, dok se sve vratilo na normalu lik mrtav. Super. Ovo je prvi put u igri uopšte da mi je toliko zalagalo.

1H Weapon 1H Weapon
Prvi Boss pao Prvi Boss pao
Poginuo moj barbar, a taman smo se navikli jedan na drugoga Poginuo moj barbar, a taman smo se navikli jedan na drugoga
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.12.2014 13:19 (FrostyDog).
 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Uff, uspio sam (naći jedan rift sa Conduit-om) riješiti GR38 sa Condemn Crusader-om u sezoni i doći na leaderboard.

 

38-ice uglavnom čistim na vrijeme do bossa, par puta mi falilo 15-20 sekundi da skinem bez Conduita. Čak i 40-tke čistim na vrijeme do bossa, ali ne ide.

 

Fali mi par stvari za optimirati opremu (CDR, Holy damage, sekundarni affixi na opremi), ali zadovoljan sam. Ovo je inače rezultat oko 40 riftova na GR38-40 u kojima uglavnom nije bilo Pylona, ovo je bio prvi i jedini Conduit na koji sam naletio.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Evo zanimljivi CHC/CHD kalkulator:

http://d3resource.com/critcalc/

 

Ukucate koji vam je trenunti CHC/CHD, i sa lijeve strane koliko biste dobili CHC ili CHD sa zamjenom nekog itema - pa vam ispiše je'l bolje dizat CHC ili CHD, i to za koliko posto. Npr, kada rolate prstenje pa niste sigurni je'l bolje 6CHC ili 45+ CHD.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Jedino sta valja za FB Wizza je Maximus,Sun Keeper,Furnace i to tocno tim redosljedom.

 

Rimeheart za freeze Wizza?

Dropao mi sinoc pa kontam da mu dam šansu, je li neko slozio kakav t6 build oko ovog weapona?

 

16 godina
offline
Diablo 3

Može netko staviti link svog DH na većim G riftovima, zanimaju me sljedeće stvari - gear, el. damage, skillovi i leg. gemovi. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Može netko staviti link svog DH na većim G riftovima, zanimaju me sljedeće stvari - gear, el. damage, skillovi i leg. gemovi. 

LINK

  Ima tu mjesta za još dosta napretka.. recimo gem u amuletu... ali nije loše za sada.. 

Smrt u penziji
15 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Može netko staviti link svog DH na većim G riftovima, zanimaju me sljedeće stvari - gear, el. damage, skillovi i leg. gemovi. 

Do GR40 možeš proći sa Fire+Ice buildom:

http://www.diablofans.com/builds/1162-marauders-6set-cold-rocket-build (za Passive koristim, Cull of the weak, Balistics, Steady Aim, i Awareness/Custom engineering)

 

iznad toga ti treba Lightning build:

http://www.diablofans.com/builds/3053-meticulous-punishment-tier-45-update-26-oct-2014

 

Ali, Lighning build kao takav je "mrtav" sa Patch 2.1.2, no već vidim varijante Lightning Marauder+Natalya u nastajanju za 2.1.2.

13 godina
offline
Diablo 3

jeli ima neki ETA za 2.1.2? trenutno sam van đira skroz {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...

jeli ima neki ETA za 2.1.2? trenutno sam van đira skroz {#}

Realno, ne bi trebao prije nego Sezona 1 završi (zbog svih promjena oko Greater Riftova koje uvode); a za nju su rekli da će najaviti 30 dana unaprijed kad će završit (a to još nisu).

 

Suprotno planovima, da će PTR biti kratak produžen je do iza nadolazećih praznika:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/15698800050#1

 

Na osnovu svega navedenog, teško prije veljače 2015.

16 godina
offline
Diablo 3

pozz, evo nabavio d3 bez ekspanzije, dajte mi recite di ima povoljnijih expanzija za kupt ili je sam ofišal na betelnetu?

 

hvala!

mrakky
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
mrakky kaže...

pozz, evo nabavio d3 bez ekspanzije, dajte mi recite di ima povoljnijih expanzija za kupt ili je sam ofišal na betelnetu?

 

hvala!

Ja sam ovdje kupovo,sve je bilo u redu.

 

http://www.gamesrocket.com/download/Diablo-3-Reaper-of-Souls-Add-On.html

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/52676431
16 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...
mrakky kaže...

pozz, evo nabavio d3 bez ekspanzije, dajte mi recite di ima povoljnijih expanzija za kupt ili je sam ofišal na betelnetu?

 

hvala!

Ja sam ovdje kupovo,sve je bilo u redu.

 

http://www.gamesrocket.com/download/Diablo-3-Reaper-of-Souls-Add-On.html

tnx, al jel ima možda negdije još jeftinije?
malo su me ovi blagdani isisali, a i znate kak je :)

mrakky
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
boxer kaže...

Može netko staviti link svog DH na većim G riftovima, zanimaju me sljedeće stvari - gear, el. damage, skillovi i leg. gemovi. 

Do GR40 možeš proći sa Fire+Ice buildom:

http://www.diablofans.com/builds/1162-marauders-6set-cold-rocket-build (za Passive koristim, Cull of the weak, Balistics, Steady Aim, i Awareness/Custom engineering)

 

iznad toga ti treba Lightning build:

http://www.diablofans.com/builds/3053-meticulous-punishment-tier-45-update-26-oct-2014

 

Ali, Lighning build kao takav je "mrtav" sa Patch 2.1.2, no već vidim varijante Lightning Marauder+Natalya u nastajanju za 2.1.2.

..da mrtav defenitivno.. po meni će dosta ljudi koji su do sada igrali DH.a odustati od njega jer se totalno mijenja filozofija igranja sa Hunterom..

Smrt u penziji
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ma tko hoće neka odustane , mi pravi hunteri ćemo se prilagoditi  :) 

Meni nove promjene sa M6 setom uopće ne smetaju. Doduše cijelu sezonu prašim po HC-u i malo me frka ići na visoke Griftove da ne stradam taman kad sam svoju huntericu dovukao skoro do savršenstva

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.12.2014 22:50 (Grozota).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Od DH-a će odustat samo oni koji nikad nisu ni znali kako se klasa igra nego samo uskočili na "postavi sentrije i čekaj" vlak.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo da se pohvalim . Prvi Thunderfury koji mi je ikad pao  :)  Nisam očekaivao da će mi ikad pasti pošto igram isključivo sa DH otkad je igra izašla al me fino posrao  :) 

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.12.2014 0:34 (Grozota).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

Evo da se pohvalim . Prvi Thunderfury koji mi je ikad pao  :)  Nisam očekaivao da će mi ikad pasti pošto igram isključivo sa DH otkad je igra izašla al me fino posrao  :) 

Pa sinko ovo je brutalno odličan TF :D
Čestitam ti :D

15 godina
offline
Diablo 3

Ubih Josha Mosquiera-u. Ne da loot, zdapi. {#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice