Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.138.084
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Mora da te voli RNG.

 

A nije ni čudno. Bacio si pogled u susjedno dvorište i oženio se... 

 

A?

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Nakon sto sam danas pogledao, nakon duljeg vremena, uopce mi nije jasno cemu posluzio ovaj novi patch. Nista nije rijesio.

Opet isti likovi vrte pricu. Monk, Wizzard (koji jedini radi dmg), WD i Barb. Samo su se dogodile neke manje preinake tih likova. Nisam navikao od Blizzarda da bude ovako nesposoban, pa sam iznenadjen.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Nema te što iznenadit, povukli su neke devove na onaj WoW, a ovdje su neke sitnice twikali i malo kozmetike unijeli. U suštini je ovo sezona s najmanje značajnih promjena zato mi nitko od frend liste skoro ni ne igra. Meta je identična ko prošlu sezonu. BTW krila od OW izgledaju sweeet.

13 godina
offline
Diablo 3

Pozdrav ekipa,

 

Počeo sam slashat po Diablu RoS, došo sam do paragon lvl-a 300, i imam par pitanja. Moze li mi netko pojasniti Kanai's cube? Moram li naci taj item iz kojeg zelim izvuc power ili kako to funkcionira? Uglavnom igram WD-a i volio bih iz The furnace-a izvuci onaj damage? Gdje da dodjem do Furnacea ako se mora iz itema izvlacit power?

 

Hvala unaprijed :D

He who dares, Wins!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Seanai kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Počeo sam slashat po Diablu RoS, došo sam do paragon lvl-a 300, i imam par pitanja. Moze li mi netko pojasniti Kanai's cube? Moram li naci taj item iz kojeg zelim izvuc power ili kako to funkcionira? Uglavnom igram WD-a i volio bih iz The furnace-a izvuci onaj damage? Gdje da dodjem do Furnacea ako se mora iz itema izvlacit power?

 

Hvala unaprijed :D

 moras pronaci item iz kojeg zelis izvuci power. item bude unisten u procesu.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Seanai kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Počeo sam slashat po Diablu RoS, došo sam do paragon lvl-a 300, i imam par pitanja. Moze li mi netko pojasniti Kanai's cube? Moram li naci taj item iz kojeg zelim izvuc power ili kako to funkcionira? Uglavnom igram WD-a i volio bih iz The furnace-a izvuci onaj damage? Gdje da dodjem do Furnacea ako se mora iz itema izvlacit power?

 

Hvala unaprijed :D

U biti sve ti pise u cube (odes tamo i saltas 'recepte')... Furnace ti mora pasti da bi mogao kao i sve ostalo.

 

EDIT : Kasnije se sjetio, ali se tek sada spojio. Mozes ga dobiti igrajuci i u grupi, od nekoga iz grupe ako si igrao sa njime u party-u kada je pao. Mislim da je limit za uzimanje te stvari 2 sata, ako se ne varam.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2016 22:56 (Mrgud Veliki).
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Ja trenutno na HC Season igram crusaderom, koristim seeker of the light set sa johannom, puno vise mi pase set nego build koji koriste top igraci trenutno... Za sada cistim do gr47
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

kako to ide sa HC ? jednom umres i ponistavaju ti se lvl-i ? ili kako ?

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...

kako to ide sa HC ? jednom umres i ponistavaju ti se lvl-i ? ili kako ?

 Ostane ti Paragon za drugog lika u HC, kao i stvari u chestu, ali sve ono što si imao na sebi i taj lik su poslani u vječna lovišta.

12 godina
offline
Diablo 3

Tocno tako, ja vec jednog crusadera izgubio ovog cuvam kao zlato 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

http://i.imgur.com/7HDhuZ5.jpg

ljudi sve sam riješio za dobivanje portreta i opreme, osim set dungeona, dobio sam "clue" u onom leoric manoru, i prošao sam catedral 4 level i royal i ništa, piše nešto mad king dal netko zna gdje bih mogao naći to da riješim set dungeon ?

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...

http://i.imgur.com/7HDhuZ5.jpg

ljudi sve sam riješio za dobivanje portreta i opreme, osim set dungeona, dobio sam "clue" u onom leoric manoru, i prošao sam catedral 4 level i royal i ništa, piše nešto mad king dal netko zna gdje bih mogao naći to da riješim set dungeon ?

 Meni ovo lici na nasumicne tekstove (kada vidim page) koji se pojavljuju i koji kao pricaju neku pricu. Mozda se i varam....

12 godina
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...

http://i.imgur.com/7HDhuZ5.jpg

ljudi sve sam riješio za dobivanje portreta i opreme, osim set dungeona, dobio sam "clue" u onom leoric manoru, i prošao sam catedral 4 level i royal i ništa, piše nešto mad king dal netko zna gdje bih mogao naći to da riješim set dungeon ?

 

mad king = king leoric,
lokacija = Royal Crypts, prije samog bossa u onom okruzenom dijelu, kad se priblizis pojavit ce se zeleni portal, skuzit ces 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro
15 godina
offline
Diablo 3

Evo ti lokacije za Helltooth Harness set dungeon:

 

A evo i za sve ostale:

 

Moj clear ako ikoga zanima:

Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Diablo 3

Jel netko koristi sweetfx u diablu, zelim da to malo bolje izgleda nakon 4g...?? davno sam probao no nije radilo!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Stjepanj kaže...

Jel netko koristi sweetfx u diablu, zelim da to malo bolje izgleda nakon 4g...?? davno sam probao no nije radilo!lp

 Nije da pomaze igranju, samo se radi o boljem izgledu kako sam vidio, ali nisam pokusao da ne naletim na nekoga kome je los dan da mi uvali ban zbog aplikacije sa strane....

11 godina
online
Diablo 3

trenutno igram sa seasonal wizardom

 

od objectivsa mi je ostao jos samo complete set dungeon 

 

kad se rijese svi objectivi da li onda sezona zavrsava i lik (zajedno sa svim itemima) prelazi u non-seasonal lika ili moram cekati do kalendarskog kraja sezone da se to dogodi (kad je uopce kraj 6. sezone)?

 

da li je moguce ikako izaci iz sezone sa likom s kojim igram?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Fanu kaže...

trenutno igram sa seasonal wizardom

 

od objectivsa mi je ostao jos samo complete set dungeon 

 

kad se rijese svi objectivi da li onda sezona zavrsava i lik (zajedno sa svim itemima) prelazi u non-seasonal lika ili moram cekati do kalendarskog kraja sezone da se to dogodi (kad je uopce kraj 6. sezone)?

 

da li je moguce ikako izaci iz sezone sa likom s kojim igram?

Complete set dungeon je za Chapter IV, nakon toga ti ide još "rankova" u season journey, pogotovo ako želi otključati stash tab.

 

Sezona će trajati otprilike 3 mjeseca, prije toga se ništa ne prebacuje (osim ako nađeš krila/petove) to je otključano odmah na svim likovima. Moraš čekati kraj sezone.

 

Lik je sezonski dok sezona ne završi.

16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Firebird's set je zlo... 

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Firebird's set je zlo... 

 Na sreću, svi setovi su sad manje više iskoristivi, naravno uvijek će biti u patch-u 1-2 po klasi s kojima se može najviše ići.

 

Pred par patch-eva, ako si htio "visoko" bio si skoro pa ograničen na 2 klase i jedan set po klasi.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Friday kaže...

Firebird's set je zlo... 

 Na sreću, svi setovi su sad manje više iskoristivi, naravno uvijek će biti u patch-u 1-2 po klasi s kojima se može najviše ići.

 

Pred par patch-eva, ako si htio "visoko" bio si skoro pa ograničen na 2 klase i jedan set po klasi.

 

Ovo sam slucajno dobio (ne igram sezonu), i upario sa jos nekim stvarima. Ajme meni... Do prije 2 dana poneki bossevi su me samarali kao balavca. Sad padnu za 5-10 sekundi. Odradim 3 GR-a sinoc bez da sam trepnuo (tek dosao do 28.)

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

 

Ovo sam slucajno dobio (ne igram sezonu), i upario sa jos nekim stvarima. Ajme meni... Do prije 2 dana poneki bossevi su me samarali kao balavca. Sad padnu za 5-10 sekundi. Odradim 3 GR-a sinoc bez da sam trepnuo (tek dosao do 28.)

 Ima boljih kombinacija sa wizzom, mada su digli FB set sto je, je.  Ako ganjas MP, onda TR je bolji....

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
Friday kaže...

 

Ovo sam slucajno dobio (ne igram sezonu), i upario sa jos nekim stvarima. Ajme meni... Do prije 2 dana poneki bossevi su me samarali kao balavca. Sad padnu za 5-10 sekundi. Odradim 3 GR-a sinoc bez da sam trepnuo (tek dosao do 28.)

 Ima boljih kombinacija sa wizzom, mada su digli FB set sto je, je.  Ako ganjas MP, onda TR je bolji....

 

TR?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...
Mrgud Veliki kaže...
Friday kaže...

 

Ovo sam slucajno dobio (ne igram sezonu), i upario sa jos nekim stvarima. Ajme meni... Do prije 2 dana poneki bossevi su me samarali kao balavca. Sad padnu za 5-10 sekundi. Odradim 3 GR-a sinoc bez da sam trepnuo (tek dosao do 28.)

 Ima boljih kombinacija sa wizzom, mada su digli FB set sto je, je.  Ako ganjas MP, onda TR je bolji....

 

TR?

 Tal Rasha.

 

BTW, Blizzard neće kažnjavati ove koji ove sezone koriste Firebird bug:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/20744924301#1

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Tal Rasha.

 

BTW, Blizzard neće kažnjavati ove koji ove sezone koriste Firebird bug:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/20744924301#1

 

Koristim 5 (+1) dijelova Firebird-a, 3(+1) dijela Tal Rasha, Focus set i Krelm's set. Za sada mi se cini da ne moze bolje. DMG koji Firebird radi bossovima tesko moze biti nadmasen....

Freak Show Inc.
11 godina
online
Diablo 3

igram sezonu sa wizardom

 

od season objectiva mi je ostao jos samo dovrsiti set dungeon 

 

moze mi tko reci kojoj tezini bi odgovarao taj dungeon? ja to ne mogu preci - ajd jos i mogu satrat one bijele creepove, ali bosove nema sanse - one hitaju me 

 

inace igram na torment 7 bez problema (doduse i tu me nekad znaju one hitat ako nisam oprezan, ali satrem ih brzo) i greater rift lvl 33 prodjem bez problema (i to ispod time limita) 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Furma-2873/hero/78300572

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2016 8:41 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
Fanu kaže...

igram sezonu sa wizardom

 

od season objectiva mi je ostao jos samo dovrsiti set dungeon 

 

moze mi tko reci kojoj tezini bi odgovarao taj dungeon? ja to ne mogu preci - ajd jos i mogu satrat one bijele creepove, ali bosove nema sanse - one hitaju me 

 

inace igram na torment 7 bez problema (doduse i tu me nekad znaju one hitat ako nisam oprezan, ali satrem ih brzo) i greater rift lvl 33 prodjem bez problema (i to ispod time limita) 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Furma-2873/hero/78300572

 Ja riješio  Talrasha dungeon iz prve sa Flashfire Wizom da nisam ništa mjenjao u odnosu na riftanje. Istina ja farmam TX.

 

Build ak ce ti pomoći: http://www.diablofans.com/builds/78827-flash-fire-wizard-t10-speeds

 

Sad sam ti pogledao profil i vidim da nisi složio još nijedan od popularnih buildova koji funkcioniraju. Preporučio bi ti za početak flashfire da možeš raditi brze riftove i griftove do barem 55.

 

 

11 godina
online
Diablo 3

ma problem je sto mi nije jos dropao nijedan full set (osim ovog sto nosim a kojeg sam dobio kao season awards - a koji ima jebene perkove u kombinaciji sa slow time) 

 

damage output mi je izmedju 30-60mil i stvarno nemam problema sa ubijanjem

jedino prezivaljavanje mi je problem :\

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
Fanu kaže...

ma problem je sto mi nije jos dropao nijedan full set (osim ovog sto nosim a kojeg sam dobio kao season awards - a koji ima jebene perkove u kombinaciji sa slow time) 

 

damage output mi je izmedju 30-60mil i stvarno nemam problema sa ubijanjem

jedino prezivaljavanje mi je problem :\

 Dodaj me dominik#2426 (samo reci da si s Bug foruma), pa kad riftam slobodno se pridruzis, pa ti dam drop koji mi padne na wizu.

15 godina
offline
Diablo 3

Evo, odlučio otključati taj S6 stash tab, i usput skupiti što više transmog-ova. Vjerojatno, ako mi ne dosadi ću ganjat i zadnji dio Season Journey-a.

 

Nikako da naletim na onu koju daje Liv Moore pet u Wheeping Hollow, štoviše, nisam naletio ni na jednog rainbow/pet goblina. Doduše, tek P555 u sezoni. Ali manje/više solo.

 

S druge strane, uspio složiti Staff of Herding u sezoni, pa ću se valjda malo zekat po Whimsyshire da probam otključati Whimsy portrait frame (Evil Oliver je svaki put unutra, Sir William za sad 0 bodova).

 

Čak sam naletio i na Development Hell, te skupio transmogove od tamo.

 

Kako vi stojite po tom pitanju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice