Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.138.118
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Diablo 3

Lol, gledao sam noćas malo EU DH sezonski leaderboard, ekipa je već očistila GR86, ima ih preko 1000 sa riješenih GR70 (i to ispod 10 minuta!!!).

 

Od prvih 10 3-4 ima Primal Karlei Point, od kojih jedan ima %DMG i %AS!

 

Sve to nakon manje od 30h u sezoni. Osjećam se beznačajno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Lol, gledao sam noćas malo EU DH sezonski leaderboard, ekipa je već očistila GR86, ima ih preko 1000 sa riješenih GR70 (i to ispod 10 minuta!!!).

 

Od prvih 10 3-4 ima Primal Karlei Point, od kojih jedan ima %DMG i %AS!

 

Sve to nakon manje od 30h u sezoni. Osjećam se beznačajno...

 Što jedu ti Hunteri??

Sa kojim buildom igrju Hunteri ove sezone?? Nisam igrao DH.a sigurno 2 godine (možda bi sada mogao )

 

Ja sam novu sezonu krenu sa monkom i na silu sam riješio solo 70.ku.. Ali se isplati malo pomučiti radi šanse za primal.e

 

evo i Monk.ice sa Innas-Generator buildom..

https://eu.battle.net/d3/en/profile/geothia-2872/hero/56542183

Smrt u penziji
15 godina
offline
Diablo 3

NECROMANCER HANDS-ON! New info (Diablo 3 gameplay)

 

Ekipa igra DH Shadow Mantle Impale sa "obnovljenim" quiverom (puca 3 Impale umjesto jednog)

Moj PC  
0 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
@ geothia
Vidim da imaš 6 inna, ali nigde ally... Možeš li to pojasniti? Nisam do sada video inna gen build...
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
@ geothia
Vidim da imaš 6 inna, ali nigde ally... Možeš li to pojasniti? Nisam do sada video inna gen build...

 Set spawna Mystice "sam od sebe".

 

BTW, riješio sam GR70 sa Marauder-om - bez CoE, i bez ijednog Ramaladnija do sad. CoE mi dropao u tom GR70 clear-u.

 

https://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/11811852

 

Moram sad nafarmati malo DB-a pa idem probati craftati nekog pristojnog Karlei-a, čak imam i Lightning SoJ!

15 godina
offline
Diablo 3

koji je wiz build sada aktualan za solo griftove ?
propustio sam zadnjih par sezona, zadnju koju sam igrao isao sam DH shadow impale, a koliko vidim, firebird wiz je dosta nerfan

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
zzZZzz kaže...

koji je wiz build sada aktualan za solo griftove ?
propustio sam zadnjih par sezona, zadnju koju sam igrao isao sam DH shadow impale, a koliko vidim, firebird wiz je dosta nerfan

 Lightning Archon build, općenito gledano, najjači build u cijeloj igri...

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Trenutno je najjači mandal heal lightning wizz. čisti se solo 109 grift bez primala. ja ga igram speedruns su mi gr 85
Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
15 godina
offline
Diablo 3

Dobro jutro,

 

je'l koga usrećio koji Primal u sezoni?

 

Kod mene za sad ništa. Zapravo, ukupno sam dobio 1 do sad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
0 komada primal, a ni ancienti me baš neće
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Da vidimo tko će uletjeti u Closed betu Necro testera!

https://us.battle.net/d3/en/blog/20680310/necromancer-beta-test-coming-soon-4-5-2017

 

EDIT:

NECROMANCER BETA ANNOUNCEMENT! (Diablo 3 patch 2.6)

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2017 8:09 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Ne mogu ni set opremu skupit do kraja a kamoli da pričamo o tome :p
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Da vidimo tko će uletjeti u Closed betu Necro testera!

https://us.battle.net/d3/en/blog/20680310/necromancer-beta-test-coming-soon-4-5-2017

 

EDIT:

NECROMANCER BETA ANNOUNCEMENT! (Diablo 3 patch 2.6)

 Odmah sam išao provjeravati da li mi je uključena prijava za beta testera

 Čeka se poziv u beta program 

 

Hvala, Tomo 

15 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

 Odmah sam išao provjeravati da li mi je uključena prijava za beta testera

 Čeka se poziv u beta program 

 

Hvala, Tomo 

 Sumnjam da ćemo upasti, ali nada umire posljednja.

 

I, NP 

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Kako vama ide sezona do sada?

Meni ide bolesno glatko!

Mogu ju opisati kao ludu sreću ili RNGesus postoji i pazi na mene? 

Drugi dan, kad sam skupio 4 komada seta iz HG padne Furnace - rani problemi sa manjkom DPS-a nestali odmah na T6 riftove i 35 Griftove. 

Iz prvi Bountya padne Avarice i nedugo zatim dobijem ulaz u Vault, problem sa prihodima ne da je nestao, nego sam sada već skoro na 2 milijarde.

Među prvim riftovima mi padne Unity, par sati poslije drugi! Griftove odmah dižem za 10 gore. 

Probao malo tiskat riftove, par dana se mučio sa Griftom 68, ali jučer RNG mape i mobova se posreći i riješim GR 70 sa ČAK 19 sekundi viška, i onda skužim da sam mjenjao Paragone zbog novih cipelica pa zaboravio staviti 114 bodova u Dex...

O Puzzle ringovima, Vaultu i Bovine neću ni pričat, svaki drugi dan se družim sa jednim od to troje, ako ne i češće. 

Ramaldni kockice, trenutno ih imam 5 u stashu (jučer pala 2), oko 4 sam potrošio još prije i mislim da sam isto toliko i podijelio, kao i Unity, nekima sam dao odmah i dva, i to dok sam ih boostao. 

A još nisam ni Paragon 600! Prošle sezone sam dogurao preko 600, i sve navedeno je bilo jaaaako rijetko!

 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 3

pa evo ja krenuo sa barb i skupljam ovaj Raekor set za furious charge build i moram priznati da me iznenadio koliko je taj build sposoban, fali mi još dvije season misije da dobijem zadnja dva komada za kompletan set. taj build je možda najjači do sada koji sam imao protiv elitnih i boss fightova, dakle smo klikćeš i nikad se neće ispraznit jer tako ispada protiv jednog protivnika (return charge), dakle bounties su mi gotovo za minutu dvije dok ne nađem lika kojeg trebam riješiti (ok za sad sam na torment 4) i teže ide kad te gro ekipe napada, ali mislim da je to radi toga što sam relativno slab još lvl 70 i mislim da sam paragon 60, tako da tu još ima dosta napretka, plus bolji raekor setovi.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Je ja sam ga imao prosle sezone, build je dobar i zanimljiv, a boulder toss one shota sve doslovno
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Battle.net nedostupan...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Kad mogu i hoću igrat, onda ne mogu... Prestrašno :'(

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...

Kad mogu i hoću igrat, onda ne mogu... Prestrašno :'(

 Suosjećam..

 

https://img.memesuper.com/7c7d04344fa8e884db2ea3f87ea12525_terribly-tragic-first-world-meme-first-world-problems_1921-1080.jpeg

11 godina
offline
Diablo 3

koji je najbolji build u s10 sa wizardom. Poceo sam sa DMO , cini se ok, al govore da je beskoristan. GR40 obavljam do 7 min.

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...

koji je najbolji build u s10 sa wizardom. Poceo sam sa DMO , cini se ok, al govore da je beskoristan. GR40 obavljam do 7 min.

 Varijacije na temu TalRasha + 4 Vyr + Manald Heal. Obavlja solo GR75 za manje od 5 min, sa non-ancient opremom (osim oružja).

 

Evo, lik lijepo objašnjava varijacije na temu:

Diablo 3 - Wizard Lightning Archon Hydra - Qna Video Season 10 Patch 2.5

7 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
razermario kaže...

koji je najbolji build u s10 sa wizardom. Poceo sam sa DMO , cini se ok, al govore da je beskoristan. GR40 obavljam do 7 min.

 Varijacije na temu TalRasha + 4 Vyr + Manald Heal. Obavlja solo GR75 za manje od 5 min, sa non-ancient opremom (osim oružja).

 

Evo, lik lijepo objašnjava varijacije na temu:

Diablo 3 - Wizard Lightning Archon Hydra - Qna Video Season 10 Patch 2.5

 

ne vjerujem da netko radi GR75 ispod 5 min bez ancient opreme i da nema vise od 600 paragona, sa tim buildom.

 

imas neki video tog 5 min cleara?

15 godina
offline
Re: Diablo 3
X3M kaže...

 

ne vjerujem da netko radi GR75 ispod 5 min bez ancient opreme i da nema vise od 600 paragona, sa tim buildom.

 

imas neki video tog 5 min cleara?

 Ja sam prošle sezone na P700 napravio Wizz-a, imao sam samo relativno loš ancient Pig Sticker, Starfire u cube, i svu opremu (lažem, Tal Chest sa 5% AS ancient) non-ancient i čistio sam 75-ice za 5-6 min. Kad sam skupio malo bolju opremu, a pogotovo bolji Manald Heal ring, čistio sam solo 80-ke za 5-6 min.

To je varijanta sa Zodiac-om i Arcane Torrentom.

12 godina
offline
Diablo 3

ja sam u prošoj sezoni rješavao gr 70 za 7-8-9 min sa lightning wizom, od ancientsa sam imao samo weapon i source. samo kaj mi se više nije dalo grindat za ostali gear...

edit: završio kao paragon 650, što je dosta loše, al i sa takvim statsima se dalo rješavat 70-ke bez beda.

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2017 15:44 (Hornet_93).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
X3M kaže...

 

ne vjerujem da netko radi GR75 ispod 5 min bez ancient opreme i da nema vise od 600 paragona, sa tim buildom.

 

imas neki video tog 5 min cleara?

 Ja sam prošle sezone na P700 napravio Wizz-a, imao sam samo relativno loš ancient Pig Sticker, Starfire u cube, i svu opremu (lažem, Tal Chest sa 5% AS ancient) non-ancient i čistio sam 75-ice za 5-6 min. Kad sam skupio malo bolju opremu, a pogotovo bolji Manald Heal ring, čistio sam solo 80-ke za 5-6 min.

To je varijanta sa Zodiac-om i Arcane Torrentom.

sve 5, pitam samo gdje si vidio da Archon Hydra build bez anchient opreme i niskim paragonom ocisti GR75 ispod 5 min, jel bih to htio vidjet stvarno

 

15 godina
offline
Diablo 3

Necromancer beta je live (nisam dobio poziv...):

https://us.battle.net/d3/en/blog/20698502

 

Datamine patch-a 2.6.0 na PTR-u:

http://www.diablofans.com/news/48888-ptr-patch-2-6-0

 

EDIT:

Quin69 koji mjesecima nije igrao D3 naravno streama Necro-a. Deadset koji za community radi čuda nije dobio invite 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2017 9:04 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Necro skilovi

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

[Diablo 3] (PATCH 2.6.0) CHALLENGE RIFT

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2017 12:00 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice