Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.148.346
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Scania Fanatic kaže...
stolic kaže...

moze pomoc sa modovima za igru?? nisam bas imo vremena igrat igru pa nisam ni koristio modove pa bi zamolijo nekoga ako moze da mi da neke dobre modove koje i sam koristi ako nije problem...

Modova imaš ko lopova u zatvoru, svih vrsti! Tako da reci nešto konkretno za šta te modovi zanimaju, dal za tuning, fiziku, grafiku ili zvuk ?

za fiziku , zvuk , mapu , prikolice  

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

­

♥ One and Only Scania \8/♥
Moj PC  
11 2 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne mogu a da ne primjetim da imamo najvecu citanost a sedam puta manje poruka ... {#} ... {#}

Euro Truck Simulator 2  - 11.132 poruka - 3.846.835 citanja
              Battlefield 3  - 75.790           - 3.832.256

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2014 16:08 (suMaper).
Moj PC  
11 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

U nekoliko bolesnih zavoja (malo prije mene čovjek proletio) koje sam prolazio i u 3-čoj u iščekivanju da motor prokuva kao neizbježnu popratnu pojavu imam 1% oštečenja prikolice. Jel može netko reči između kojih gradova se nalazi zloglasna "ruta smrti" da znam da neidem..?{#}

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2014 18:54 (Zekat).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ta cesta ispod te kojom si išao ti je još gora, bar koliko se sjećam :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Dali su sve mape TSM/GoingEast/Scandinavia/Gobin/Rumunjska, (osim Mađarske za koju znam da je drugačija) rađene u istom omjeru prostor/vrijeme?

Ja sam trenutno na zadnjoj verziji TSM-a i vozeči (s tempomatom) 80km/h pređem 80km za 1h po vremenu iz igre, što odgovara 3:12s u realnom vremenu. Se nekom da napravit test na nekoj drugoj mapi ako odgovor nije poznat?  

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Dali su sve mape TSM/GoingEast/Scandinavia/Gobin/Rumunjska, (osim Mađarske za koju znam da je drugačija) rađene u istom omjeru prostor/vrijeme?

Ja sam trenutno na zadnjoj verziji TSM-a i vozeči (s tempomatom) 80km/h pređem 80km za 1h po vremenu iz igre, što odgovara 3:12s u realnom vremenu. Se nekom da napravit test na nekoj drugoj mapi ako odgovor nije poznat?  

Stand alone mape su pravljene u drugim dimenzijama..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...
Zekat kaže...

Dali su sve mape TSM/GoingEast/Scandinavia/Gobin/Rumunjska, (osim Mađarske za koju znam da je drugačija) rađene u istom omjeru prostor/vrijeme?

Ja sam trenutno na zadnjoj verziji TSM-a i vozeči (s tempomatom) 80km/h pređem 80km za 1h po vremenu iz igre, što odgovara 3:12s u realnom vremenu. Se nekom da napravit test na nekoj drugoj mapi ako odgovor nije poznat?  

Stand alone mape su pravljene u drugim dimenzijama..

Znači postoje dvije verzije (Stand alone i sve druge) ili postoje razlike i između stand alone mapa? 

Jel možeš napisat koje su stand alone mape?

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

A rumunjska i mađarska koliko ja znam ,dalje nisam niti probavao.. Standalone znači da nema veze s ovom original mapom od ETS

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
ivanoile kaže...

Treba li za autobuse skinut nekakve posebne modove? Skinuo sam mod za bus,ali ne mogu nac bus u niti jednom salonu.

Jesi li aktivirao mod ? Profil > Uredi > ...

Probao,svejedno nista.Skinuo sam recimo i mod za novi Actros(mp IV) ni njega ne prikazuje iako sam ih uredno "aktivirao" pod tim "Uredi".Sve datoteke su .scs formatu.A igra je 1.8.2.5s  ,za modove uglavnom pise da jesu za taj 1.8.2.5

Di2 & EPS FTW!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...

A rumunjska i mađarska koliko ja znam ,dalje nisam niti probavao.. Standalone znači da nema veze s ovom original mapom od ETS

Mađa i Rumunjska su rađene u istom omjeru?

Po mom izračuna TSM je rađen ~19:1 u odnosu na stvarnost.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2014 18:38 (Zekat).
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
ivanoile kaže...


Probao,svejedno nista.Skinuo sam recimo i mod za novi Actros(mp IV) ni njega ne prikazuje iako sam ih uredno "aktivirao" pod tim "Uredi".Sve datoteke su .scs formatu.A igra je 1.8.2.5s  ,za modove uglavnom pise da jesu za taj 1.8.2.5

Nisam siguran al mislim da 1.8.2.5 i 1.8.2.5s nisu posve isti, stoga ti možda zbog toga ne rade modovi.

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

S označava Steam i isti je ko i obična verzija.

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Ne mogu a da ne primjetim da imamo najvecu citanost a sedam puta manje poruka ... {#} ... {#}

Euro Truck Simulator 2  - 11.132 poruka - 3.846.835 citanja
              Battlefield 3  - 75.790           - 3.832.256

Meni je to u potpunosti razumljivo, jer ljudi se čude da nas ima takvih koji volimo te takozvane dosadne igre! Recimo moji frendovi su svi probali ETS bio 1 il 2, igrali su možda koji dan il dva samo da bi isprobali sve kamione i tuning na svim kamionima a dalje nemaju volje! {#}

Never late in a \8/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Scania Fanatic kaže...
suMaper kaže...

Ne mogu a da ne primjetim da imamo najvecu citanost a sedam puta manje poruka ... {#} ... {#}

Euro Truck Simulator 2  - 11.132 poruka - 3.846.835 citanja
              Battlefield 3  - 75.790           - 3.832.256

Meni je to u potpunosti razumljivo, jer ljudi se čude da nas ima takvih koji volimo te takozvane dosadne igre! Recimo moji frendovi su svi probali ETS bio 1 il 2, igrali su možda koji dan il dva samo da bi isprobali sve kamione i tuning na svim kamionima a dalje nemaju volje! {#}

Ne znam za vas ali ja volim voziti i u stvarnom zivotu pa zato i igram jedino ovu igricu. Od malena sam nekako volio okretati volan {#}

spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ima li itko link od madjarske mape? Na ets2.lt ne valja link.

The future is Fusion - AMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
MaXt0r kaže...

Ima li itko link od madjarske mape? Na ets2.lt ne valja link.

Probaj ođe:

http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=32&t=24305&sid=5873ffbb676f1825c86b48e5773eefa9

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
ivanoile kaže...

Probao,svejedno nista.Skinuo sam recimo i mod za novi Actros(mp IV) ni njega ne prikazuje iako sam ih uredno "aktivirao" pod tim "Uredi".Sve datoteke su .scs formatu.A igra je 1.8.2.5s  ,za modove uglavnom pise da jesu za taj 1.8.2.5

Kad pokrenes igru prvo se pojavi "Odaberi profil" prvo odaberi profil (klik na njega) a zatim dole levo imas "Uredi", klik na to dobijes "Uredjivanje profila" i desno cekiras mod koji zelis, vidi sliku ...

Ako i dalje nece daj link od tog Actrosa ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
ivanoile kaže...

Probao,svejedno nista.Skinuo sam recimo i mod za novi Actros(mp IV) ni njega ne prikazuje iako sam ih uredno "aktivirao" pod tim "Uredi".Sve datoteke su .scs formatu.A igra je 1.8.2.5s  ,za modove uglavnom pise da jesu za taj 1.8.2.5

Kad pokrenes igru prvo se pojavi "Odaberi profil" prvo odaberi profil (klik na njega) a zatim dole levo imas "Uredi", klik na to dobijes "Uredjivanje profila" i desno cekiras mod koji zelis, vidi sliku ...

Ako i dalje nece daj link od tog Actrosa ...

Jesam,to sam i napravio sa modovima.

 

http://ets2mods.org/2014/02/mercedes-benz-actros-mp-iv-v-3-0-fixed-pink-fuel-tank/ ovo je od Actrosa ili je ovo samo update moda?

Di2 & EPS FTW!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...
Hrvek1909 kaže...

A rumunjska i mađarska koliko ja znam ,dalje nisam niti probavao.. Standalone znači da nema veze s ovom original mapom od ETS

Mađa i Rumunjska su rađene u istom omjeru?

Po mom izračuna TSM je rađen ~19:1 u odnosu na stvarnost.

Neznam jesu rađene u istom omjeru, ali su standalone mape..

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
ivanoile kaže...

Jesam,to sam i napravio sa modovima.

 

http://ets2mods.org/2014/02/mercedes-benz-actros-mp-iv-v-3-0-fixed-pink-fuel-tank/ ovo je od Actrosa ili je ovo samo update moda?

nemas ga ni na net prodavnici ?

 

EDIT:

mod radi ok ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2014 22:10 (suMaper).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...
Zekat kaže...
Hrvek1909 kaže...

A rumunjska i mađarska koliko ja znam ,dalje nisam niti probavao.. Standalone znači da nema veze s ovom original mapom od ETS

Mađa i Rumunjska su rađene u istom omjeru?

Po mom izračuna TSM je rađen ~19:1 u odnosu na stvarnost.

Neznam jesu rađene u istom omjeru, ali su standalone mape..

Mapa nemoze biti standalone, samo kamion, sve mape zamjenjuju original ETS2 mapu.

Kamion jedino moze biti standalone, sto znaci da, skines mod za Scaniu i ona nece zamjenjivati nikoju Scaniu iz igre, nego ce biti dodana kao novi mod, npr. ova R620 sto ja vozim.

Posto svaka mapa mijenja original ETS 2 mapu, nemoze nikako biti standalone..

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Mozda sam se krivo izrazio, ali mislio sam da ta mapa nema nikakve veze s iti jednom drugom mapom, brisu se sve ostale i postoji samo ta..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...

Mozda sam se krivo izrazio, ali mislio sam da ta mapa nema nikakve veze s iti jednom drugom mapom, brisu se sve ostale i postoji samo ta..

Nebrisu se sve ostale, nego se zamjeni postojeca iz igre!!

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Madja, Rumunjska etc su samostalne (Standalone) mape zato sto postoje samo one.
Zasto zamjenjuju ets2 mapu ? A koju mapu zamjenjuje ets2 ???
Novi (dodati) kamion je Standalone ali ne i mapa, znaci li to da je Skandi Standalone ???

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
Hrvek1909 kaže...

Mozda sam se krivo izrazio, ali mislio sam da ta mapa nema nikakve veze s iti jednom drugom mapom, brisu se sve ostale i postoji samo ta..

Nebrisu se sve ostale, nego se zamjeni postojeca iz igre!!

Ako aktiviraš onu neku opciju da se aktivira Magyar mapa, pod kojim načinom ne nestanu sve ostale mape iz igre i postoji samo ta? Jer je samo JEDAN mod uključen?

Uostlaom, suMaper ti je rekao ono što sam ja govorio, STANDALONE u slobodnom prijevodu je SAMOSTOJEĆA, a dobro ti je i pojasnio, ako kamion je standalone, kako nije i mapa koja zamjenjuje nešto što više ne postoji?

U pravu smo obojica, suMaper i ja ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...
Kiki287 kaže...
Hrvek1909 kaže...

Mozda sam se krivo izrazio, ali mislio sam da ta mapa nema nikakve veze s iti jednom drugom mapom, brisu se sve ostale i postoji samo ta..

Nebrisu se sve ostale, nego se zamjeni postojeca iz igre!!

Ako aktiviraš onu neku opciju da se aktivira Magyar mapa, pod kojim načinom ne nestanu sve ostale mape iz igre i postoji samo ta? Jer je samo JEDAN mod uključen?

Uostlaom, suMaper ti je rekao ono što sam ja govorio, STANDALONE u slobodnom prijevodu je SAMOSTOJEĆA, a dobro ti je i pojasnio, ako kamion je standalone, kako nije i mapa koja zamjenjuje nešto što više ne postoji?

U pravu smo obojica, suMaper i ja ;)

Mislim da niste u pravu sto se toga tice, ali nmvz...

U zadnjih 6-7 godina koliko igram SCS trucking series igre, nikad nisam cuo da se izraz "standalone" koristi za mapu, nego samo za kamione koji ne zamjenjuju ove iz igre, nego su nanovo dodani.

No dobro dosta necemo o tome, ja mislim jedno, vi drugo i super, mozda smo oboje u pravu, mozda taj izraz ne vrijedi isto za mape i kamione..

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 13:24 (Kiki287).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

- Jel mozete preporucit neku mapu gdje ima puno prepreka, zavoja, uzbrdica, nizbrdica..?

Utorak=Novi PC= Yeaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

- Jel mozete preporucit neku mapu gdje ima puno prepreka, zavoja, uzbrdica, nizbrdica..?

Nije bas da imas velik izbor mapa, imas TSM mapu, mapu Mađarske ili mapu Skandinavije, probaj nesto od te tri, ja vozim Skandinaviju, dobra mapa ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 13:28 (Kiki287).
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

{#}.

 
0 2 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice