Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.147.573
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hoce li ubacit snijeg u mp?

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Pozdrav, ima li ovdije neko da se zeli mijenjat ja bih htio ets2 a imam dosta samo recite sta treba?

CoolerMaster Support
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
ivanoman kaže...

Pozdrav, ima li ovdije neko da se zeli mijenjat ja bih htio ets2 a imam dosta samo recite sta treba?

U krivu crkvu si se dosao molit {#} Salim se ali sumnjam da ce ti netko tu u temi dat ets 2 za nesto,probaj u temi razmjena i poklanjanje igara.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Ne znam da li je ukraden mod ali brzo skinite da ga slučajno ne maknu. Nije samo skin kako piše, već komplet kamion.

Eh, tek sad kuzim zasto si onomad hvalio ovaj mod a sutio o kriminalnom fps-u, jer ja znam da to nije tvoj stil.
Pa sad vidim da si hvalio prelijepu komsinicu koju si mogao samo da gledas ali ne i da "provozas" ... {#}
Bilo je tih modova i ranije i na isti fazon, samo je trebalo pogledati velicinu moda. I da, nestajali su u vrlo kratkom roku isto kao i ovaj (vec ga nema) ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel treba i DLC za multiplayer?

samo nešto struže..
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
baso533 kaže...

Jel treba i DLC za multiplayer?

Ne

 

Šta igrate od mapa za 1.14.?

 

Dali se mogu kombinirat mape npr. Spanish Industrial Zone  Map(EMAT MAP) i Rus Map v1.4?

http://ets2.lt/en/category/maps/

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.11.2014 14:31 (Zekat).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Spanish Industrial Zone je za 1.13.3
Za 1.14 su: Rus Map v 1.4, Ro Map Add-On v3.7.2 (mala), Eastern Express v 4.0 + Addon i MHA Pro EU Map v 1.6 (nas covik MsHeavyAlex koji trenutno daje free key za ets2+dlc za Steam)
Cini se (neki kazu) da Rus Map i MHA Pro rade zajedno, ostali mix-evi nece moci ...
Skandi 1.8 (+4 grada u italiji) i TSM "Ce bude cim bude gotovo", ni prije ni kasnije ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.11.2014 15:58 (suMaper).
Moj PC  
1 1 hvala 1
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel se može nekako promjeniti sjedište firme ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Možeš, vrlo jednostavno. Samo premjestiš svog lika u drugu garažu u koju želiš i automatski ti se time mjenja i sjedište na tu garažu. 

Moj PC  
1 1 hvala 1
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Možeš, vrlo jednostavno. Samo premjestiš svog lika u drugu garažu u koju želiš i automatski ti se time mjenja i sjedište na tu garažu. 

A registracije na kamionima se isto mjenjaju ili ostaju iste ? Ne mogu ove francuske vise gledat ... 

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nemoj me držati za riječ, ali da... Mislim da se mjenjaju ako je garaža u drugoj državi. A možeš se i prijavit na World of Truck i napraviti svoju registraciju, za svoj kamion.

 

Usput: ETS2 akcija na Steamu, 60% popust. Igra 6.80€, DLC Going East 4.99€. Više informacija na LINKU .

Moj PC  
2 1 hvala 1
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jednom rekoh da je ProMods zapoceo Island, cini se da to jos uvijek napreduje ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
2 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

je li eastern express mapa kompatibilna sa promods ili sa TSM ?

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ima neka mapa koja se može ubaciti u 1.14.2 bez da se mora krenuti iz početka ? 

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Rucipe kaže...

Jel ima neka mapa koja se može ubaciti u 1.14.2 bez da se mora krenuti iz početka ? 

Sve ove mape se mogu nastaviti sa starim profilom:
Eastern Express v 4.0 + Addon i
Rus Map v 1.4,
MHA Pro EU Map v 1.6
Ro Map Add-On v3.7.2 (mala),

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Rucipe kaže...

Jel ima neka mapa koja se može ubaciti u 1.14.2 bez da se mora krenuti iz početka ? 

Sve ove mape se mogu nastaviti sa starim profilom:
Eastern Express v 4.0 + Addon i
Rus Map v 1.4,
MHA Pro EU Map v 1.6
Ro Map Add-On v3.7.2 (mala),

Koja je ima najviše zavojitih cesta , bez makadama ?

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Eastern Express v 4.0 + Addon je najveca pa u tom smisli i najsarenija, ima cak i snijega gore na sjeveru ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 2 hvala 1
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

kako naci i pokrenuti mod sto ubacim u documents, mod????

miki12345
 
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Odaberi profil i stisni EDIT, kad ti se otvori desno na listi uključi mod koji želiš. Samo pazi da su ti modovi kompatibilni sa verzijom koju koristiš, drugim modovima i mapama koje koristiš.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

gif

http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
9 1 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

TSM map 5.3 za v1.14 ja vani ... {#}

TSM map 5.3: http://bitly.com/bundles/thomastsm/O
TSM JPM 5.3: http://bitly.com/bundles/thomastsm/P

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
3 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Jednom rekoh da je ProMods zapoceo Island, cini se da to jos uvijek napreduje ...

slike su stvarno super... zanima me ovaj snijeg, je li to kombinacija s nekim modom, ili je vječni snijeg? i zna li se kad izazi ProMods za 1.14 verziju?



zna li netko kako promijenit parametre za izlazak i zalazak sunca (kad počinje i završava)?

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.11.2014 19:27 (spoonman039).
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

kako da pronađem agenciju za radnike??? da zaposlim vozaca, nigdje nema na mapi za pronaci.....

 

miki12345
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Čemu komliciranje? Zašto jednostavno ne zaposliš kroz izbornik i odaberes agenciju za zapošljavanje?

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jaoo izludit ću..odvozio rutu sa oko 600km,i možda zadnjih 30km prije cilja mi izbaci iz igre.. koristio sam onaj tsm novi,znači da je sigurno u njemu problem

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.11.2014 10:23 (DuMe).
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
DuMe kaže...

Jaoo izludit ću..odvozio rutu sa oko 600km,i možda zadnjih 30km prije cilja mi izbaci iz igre.. koristio sam onaj tsm novi,znači da je sigurno u njemu problem

Zar ti nije uključen autosave ?

http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Haker_x kaže...
DuMe kaže...

Jaoo izludit ću..odvozio rutu sa oko 600km,i možda zadnjih 30km prije cilja mi izbaci iz igre.. koristio sam onaj tsm novi,znači da je sigurno u njemu problem

Zar ti nije uključen autosave ?

 Ma ne igra ulogu auto save, jer i meni se isto desava, uzeo sam rutu 800km i predjem nekih 150km i uvijek na istom mjestu me izbaci iz igre, i to odmah na povrsinu i pise ETS not respording... 

 

nema drugog nacina neg da prekinem posao, i uzmem drugi... tako mi se je prije par mjeseci desavalo sa lukom Calais... na ulazku u grad me izbaci na povrsinu, al bas svaki put, i morao sam obrisat i opet instalirat ets da radi normalno.. ( bojim se da cu i sad morat isto uradit )

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

meni na eastern express mapi na ruti koju vozim, crasha svako 50-70 km, ne znam u cemu je problem, mozda je do mape... i na TSM mi je vrlo cesto znalo crashat pa svako malo moram save radit, iritirajuce pravo

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I jos jedno slikanje u SCS-u, Pavel je govorio dosta a rekao nista ... {#}

Interview mit Pavel Sebor (na njemackom)

Simuwelt-Team: Koji kamion u Euro Truck Simulator 2 je najbolji ?

Pavel Sebor: To se može promijeniti s vremena na vrijeme, ali u ovom trenutku mi se sviđa aktuelni Volvo FH 16 koji je vrlo dobar ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ugrađeni xenoni i air suspension, pa evo par beauty shotova :D Tu je jos koja slikica sa danasnje ture Zurich - Vitebsk 2227km {#}

Prazan autoput, pravac ;) Prazan autoput, pravac ;)
Samo se gume potrosile. Valjda nisu predviđene za brzinu preko 120km/h :D Samo se gume potrosile. Valjda nisu predviđene za brzinu preko 120km/h :D
Moj PC  
6 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice