Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.147.399
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

U MP mislis? Redovito se desava,samo odspavas i eto posla.

Bravo, tu pjesmu volim ... {#}

 

Robocraft22 kaže...

a jel moguće početi igrati sa profilom koji je npr. lv20 i ima svoj kamion ili moram baš krenuti od nule?

Moze, ali onda se vise ne vracaj u SP tj. napravi 1 save za MP i 1 za SP i koristi ih samo tamo za sta su predvidjeni ...
Iz SP se uvjek moze u MP ali obrnuto ne ...

 

---------------------------- edit:

Novi Mp: 0.1.2 R2 Alpha

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2014 17:03 (suMaper).
9 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

ja sam fino krenuo od nule u mp i ide lagano. no doživio sam čudan bug ili što već je. uzmem posao, krenem izlaziti iz dvorišta firme i kamion skoči u zrak te se preokrene, šteta 56% a prikolica 14%. bio je jedan lik sa kamionom taman na granici safe area. kada sam izlazio prošao sam desnim dijelom kroz njega. jel moguće da mi je zato kamion odskočio u zrak kao da je na trampolinu?

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da, ne treba zaboraviti da je to ipak tek alpha ...
Taj problem na granici sudar/ne sudar zona je i njima dobro poznat, a bude, bude jednog dana ...
Trebas proci tu granicnu liniju (i kamion i prikolica cijelom duzinom) pazeci (ili zureci) da te nitko ni ne dotakne jer inace se desava to (a svasta) .

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam jedno pitanje:

dali Steam podržava kupnju sa Maestro karticom Zagrebačke banke?

Pitam jer nemam Mastercard ni Visu..{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
tino26 kaže...

Imam jedno pitanje:

dali Steam podržava kupnju sa Maestro karticom Zagrebačke banke?

Pitam jer nemam Mastercard ni Visu..{#}

Ne, Maestro su loše kartice, skoro ih nigdje ne prihvataju

Probaj vidjeti da li Skrill podržaje Maestro, ako podržaje super, ako ne, ništa onda, iz BiH ne podržaje, možda iz HR podržaje

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2014 20:48 (Haker_x).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
tino26 kaže...

Imam jedno pitanje:

dali Steam podržava kupnju sa Maestro karticom Zagrebačke banke?

Pitam jer nemam Mastercard ni Visu..{#}

Koliko vidim ne

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Regao se na Skrill maloprije i kad idem dodat karticu ne nudi mi Maestro nego samo mastercard, visu itd.. strašno.

Očito Maestro ne podržava ako živiš u RH..hmm. šteta

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Odi u zabu napravit visa karticu... ja sam otvoril racun u 4om mjesecu ove godine, i uz maestro dobil i visu electron... A nisam ju nit trazil hahaha a evo dobro dodje {#}

9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

{#} bu

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2014 22:40 (BennyCro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa, može mala pomoć?

 

Registrirao sam se na ets2mp.com, skinuo klijent, instalirao ga i skinuo winter mod, no imam problem.

Kad pokrenem klijent, ne spaja mi se na multiplayer nego otvara igru normalno kao da sam otvorio SP. Zna možda netko u čemu je problem ili gdje sam eventualno pogriješio?

 

P.S ne znam dal ima kakve veze, ali kad kliknem na ETS2 MP i kad se učita, na onom prozoru gdje biram profile izbaci mi prozor sa porukom o nekakvoj SDK kompatibilnosti. Netko je imao sličan problem, sjećam se da je stavio sliku sa tim prozorom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

izbaci i meni tu neku poruku, kaže kako igra nije za korištenje kao simulator vožnje za stvarne kamione itd. samo kliknem ok i dalje igram normalno

15 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Hmmm... nakon nekog vremena igra mi se sruši i izbaci mi ovaj error. Čitao sam malo po netu ali nisam našao ništa korisno. Da li je netko imao ovakav problem?

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2014 12:12 (Kordy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kordy kaže...

Hmmm... nakon nekog vremena igra mi se sruši i izbavi mi ovaj error. Čitao sam malo po netu ali nisam našao ništa korisno. Da li je netko imao ovakav problem?

Probaj reinstalirati Microsoft Visual C++

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
15 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Haker_x kaže...
Kordy kaže...

Hmmm... nakon nekog vremena igra mi se sruši i izbavi mi ovaj error. Čitao sam malo po netu ali nisam našao ništa korisno. Da li je netko imao ovakav problem?

Probaj reinstalirati Microsoft Visual C++

Probao sam, ista stvar

9 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

opet ja {#}

 

do sada sam imao isporuke do max 4k eura, udaljenost max 250km. i odjednom opet 0 poslova, odem van iz multiplayera i uđem u single. odem vidjeti poslove a tamo njih hrpetina, plaće 25-30k eura. uzmem jedan, odem nazad u mp i taj posao se naravno ne prenese. no sada imam i u mp dostupne skupe poslove, udaljenosti 800-900 km koliko bih i trebao imati ako u obzir uzmem skillove. jel se to i vama događa, da povećanje skillova jednostavno nema efekta u multiplayeru dok god taj profil ne pokrenete preko singleplayera? i kada se vratite nazad u mp tek onda sve radi kako treba?

da znam moram li to raditi svaki put kada podignem skill. ili je to možda zato što sam mp počeo sa skroz novim profilom, čak sam i onu prvu vožnjicu odvezao tako?

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2014 15:03 (Robocraft22).
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nemojte koristit isti profil za SP i MP.Imajte zasebne profile i sve ce bit ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

u tome je stvar, imam profil za singleplayer i kada sam krenuo mp napravim novi, sve dostave sam odradio s tim profilom. no kako levelam tako uzimam nove skillove ali poslovi su uvijek isti, kao da sam tek krenuo voziti. i sad kada nije bilo poslova na popisu s tim mp profilom odem u singleplayer i imam sve poslove koje bih i trebao imati sa svojim skilllovima. vratim se u mp, odaberem taj profil i sada i ovdje imam sve poslove koje sam trebao imati sa svojim skillovima. pa me zanimalo jel to bug i dali se događalo i vama. sad ću vidjeti kada dobijem level, hoću li dobiti nove poslove prilagođene novom skillu ili budem opet morao pokrenuti singleplayer da prihvati povećanje skilla

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Robocraft22 kaže...

opet ja {#}

 

do sada sam imao isporuke do max 4k eura, udaljenost max 250km. i odjednom opet 0 poslova, odem van iz multiplayera i uđem u single. odem vidjeti poslove a tamo njih hrpetina, plaće 25-30k eura. uzmem jedan, odem nazad u mp i taj posao se naravno ne prenese. no sada imam i u mp dostupne skupe poslove, udaljenosti 800-900 km koliko bih i trebao imati ako u obzir uzmem skillove. jel se to i vama događa, da povećanje skillova jednostavno nema efekta u multiplayeru dok god taj profil ne pokrenete preko singleplayera? i kada se vratite nazad u mp tek onda sve radi kako treba?

da znam moram li to raditi svaki put kada podignem skill. ili je to možda zato što sam mp počeo sa skroz novim profilom, čak sam i onu prvu vožnjicu odvezao tako?

Pa ja vec rekoh: "... ne treba zaboraviti da je to ipak tek alpha ... " (i zaradih samo TD {#}

Novi poslovi se dobijaju tek kad nestanu stari, a oni u MP traji i po 800+ sati ...
Da, ponekad je pozeljna mala setnja u SP ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

nije bio td of mene {#}

 

posjetio amsterdam prvi i zadnji put. 5 fps-a, lag i desync. likovi voze po sredini ceste, guraju druge kamione da naprave mjesta za sebe, zabijaju se u sve kao majmuni. kamion oštećen 78%, prikolica 31%. vožnja od 1100km za koju sam na kraju dobio ravno 0 eura i 0 exp. reportao sam preko 20 likova za sudaranje i rađenje gluposti, niti 1 ban. bravo admini

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hehehe ... pa dobro nam dosao u MP ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozz ljudi.
Ima neko prijedlog kako da rješim ovaj problem, kad uđem u igru (MP) samo mi ovo izbaci :(
Probao sam i reinstalirat multy, i reinstalirat igu i opet isto 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2014 19:20 (leotom).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Na koji se nacin radi report za sudaranje odnosno prijavljivanje adminima?

12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
chupa206 kaže...

kad hoću u multiplayer pojavi mi se ovo

 

svaka pomoć dobrodošla

 

 

update-an ets2 ali i dalje isto

 

ima tko da zna rjesit taj problem?

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vidim da MP radi probleme kod dosta ljudi. Ja i dalje pokušavam osposobiti MP, ali zasad pronađena rješenja ne pomažu. Tražim dalje, a u međuvremenu se voze pokloni. Mnogo djece će biti usrećeno. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

MP je u takvoj banani da su morali srušit servere na max 2500 igrača, kako bi sve normalno funkcioniralo. Mapa je ogromna, ceste zjape prazne i jedina budućnost je da serveri primaju što više igrača.

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

po gradovima ih ima i previše. rusi su najveći divljaci, gotovo svaki put kada me netko udari u imenu ima (RUS). a da ima više ljudi bile bi veće i gužve, više sudara i divljanja po gradovima a da ne spominjem još veći lag i fps drop. amsterdam i rotterdam sa 150-200 ljudi su meni gotovo pa neigrivi ali razlog nije 5-10 fps. lagano naprijed i može se voziti u koloni. no kako likovi divljaju.... e to je problem

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Robocraft22 kaže...

nije bio td of mene {#}

 

posjetio amsterdam prvi i zadnji put. 5 fps-a, lag i desync. likovi voze po sredini ceste, guraju druge kamione da naprave mjesta za sebe, zabijaju se u sve kao majmuni. kamion oštećen 78%, prikolica 31%. vožnja od 1100km za koju sam na kraju dobio ravno 0 eura i 0 exp. reportao sam preko 20 likova za sudaranje i rađenje gluposti, niti 1 ban. bravo admini

E to je ono o cemu sam ja pisao.Vozis da bi se netko zabijao,zato ja igram SP i uzivam {#}

 

Za Amsterdam necu ni govoriti,ne igrivo steka ko ludo izbjegavam taj grad u sirokom luku.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...

MP je u takvoj banani da su morali srušit servere na max 2500 igrača, kako bi sve normalno funkcioniralo. Mapa je ogromna, ceste zjape prazne i jedina budućnost je da serveri primaju što više igrača.

A bude, ma sve ce da bude samo polako korak po korak ...
Trenutni krivac je zimski mod koji mi je u SP bas spustio fps ...

We decided to minimze slots amount on Europe 1 server to 2500 to minimize lag. We are going to improve performance within next few days - also we are also going to change host to more powerfull dedicated servers for web, database and game server so everything will be working faster and better . {#}

Yours,
ETS2MP Team ...

 

------------------------

@leotom - ako ti je sve legit posalji crash.log MP-u ...

 

 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2014 22:52 (suMaper).
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

 

------------------------

@leotom - ako ti je sve legit posalji crash.log MP-u ...

 

Ovako, sad sam skužio da je u cijeloj igri problem, a ne u MP.
Dakle, u igru normalno mogu ući samo ako ulazim preko "Laung game with OpenGL"
U svakom ostalom slučaju, dakle kad normalno preko Steama idem na play, klikom na ikonicu ili kako god, igra mi se sruši (ali ne bude prikazan onaj prozorčić kao na slici u mom prethodnom postu, već samo "ETS2- Steam has stopped working"
Kao što rekoh, probao sam i reinstalacijom igre, i i dalje imam isti problem. :(

9 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

koji žestoki exploit... sad mi je jasno zašto neki vozači namjerno udaraju druge

 

spremite igru u multiplayeru, vozite se par minuta i oštetite kamion. učitajte taj save game i kamion je 100% popravljen. savršen način da izbjegnete oštećenja kamiona i tereta ako ste voljni često raditi save game. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.12.2014 0:40 (Robocraft22).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice