Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.150.931
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

MP 0.1.4 R3 je vani ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dali je ista procedura za igranje MP? Skinem client i igram ili se nesto promjenilo? Dali MP podrzava zadnji patch?

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 21:17 (Xperiax1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

evo okupljeni na danasnjem konvoju :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

koje sprdanje, 25 prometnih, jedno 5 izvlačenja iz snijega itd 

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
JuXo kaže...

koje sprdanje, 25 prometnih, jedno 5 izvlačenja iz snijega itd 

 nije iz snijega nego iz kanala, mučili se 15 minuta, 15 % štete i na kraju f7+enter...bar je bilo zabavno  i 100 km do odredišta ja završio na boku...ludilo... 

14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

jbg ja imam winter mod 

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
BennyCro kaže...
JuXo kaže...

koje sprdanje, 25 prometnih, jedno 5 izvlačenja iz snijega itd 

 nije iz snijega nego iz kanala, mučili se 15 minuta, 15 % štete i na kraju f7+enter...bar je bilo zabavno  i 100 km do odredišta ja završio na boku...ludilo... 

 i ti i macgyver i onaj mali bosanac zaboravio mu ime :D

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo jos malo slika iz konvoja

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

isuse, vrištim 

 

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2015 13:47 (JuXo).
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
JuXo kaže...

isuse, vrištim 

 

 ajmeee, ne mogu doć k sebi 

15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

....

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Skinuo sam neke modove za igru,i udem u igru,idem na profil uredi i ukljucim ih ali modova nigdje,kako da znam da mi rade i di da ih nadem?

černaus
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Bilo je puno puta o tome riječi.

Moraš paziti da ti se verzija moda podudara sa verzijom igre, a isto tako da ti se modovi međusobno podržavaju (ne rade svi modovi zajedno ili na svim mapama).

Što se pronalaženja modova tiče, jedna od stranica gdje većina ljudi skida je www.ets2.lt .

 

Nadam se da imaš original igru. Ukoliko nemaš, prije daljnjeg postavljanja pitanja nabavi original.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Hoce li se ubrzo organizovat kakv konvoj...i imali ko firmu pa da pitam imal mjesta za mene u kakvoj firmi na mp sam CUCA11

muhamed
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

eo zadnje 2 večeri smo vozili konvoj, prekjučer bug.hr ekipa, sinoć mi iz firme (nas 6)

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Novi servis, zamjenjuje sve servise bez dilera na ets2+dlc mapi: http://ets2.lt/en/new-service-2/

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

koja nakarada

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

V10 mašina, Mercedes NG 2635 ;)

Moj PC  
11 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

U zadnjih nekoliko dana pozabavio sam se  Environment modovima od Ataka i Rafaela i mislim da sam pronašao dobitnu kombinaciju

 

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam istu kombinaciju i izgleda brutalno igra.

s ovim Rusima nikad dosadno s ovim Rusima nikad dosadno
đe ste kokeeeeeee :D đe ste kokeeeeeee :D
kako mu je to uspjelo nitko ne zna kako mu je to uspjelo nitko ne zna
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dali ce igra radit bolje tj na vecim detaljima ako reinstaliram igru?

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 18:30 (Xperiax1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Dali ce igra radit bolje tj na vecim detaljima ako reinstaliram igru?

 Dobit ćeš poboljšanje od 0,001 %.. Bolje makni kojekakve modove

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo akcije na HumbleBundleu: 6,49€ za GoldEdition ETS2

 

http://bit.ly/1ACl16Z

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo slika s puta..

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

SCS objavio novi post. Novi trajekti predstavljeni, a ako se ne varam na jednoj slici se i još jedna nova prikolica vidi.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

SCS objavio novi post. Novi trajekti predstavljeni, a ako se ne varam na jednoj slici se i još jedna nova prikolica vidi.

 Mislim da ima dvije nove.Ova prva slika,prikolica za aute i zadnja ova zuta.Nadam se da ce skoro izbacit dlc.

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imaš pravo, da. Na tu žutu nisam ni obratio pažnju. 

 

Vidim da se dosta vodi rasprava oko tog DLC-a, kupiti ili ne idosta je pobornika na obje strane, ali što se mene tiče, ja kupujem DLC. Možda ne odmah kad izađe, već budem pričekao neku akciju opet. ali uzet ću.

 

Mislim da nema uopće smisla vodit rasprave oko toga. Onaj tko želi kupit će, onaj tko ne želi i kome se ne sviđa ne mora kupiti. Win-win situacija za sve. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...
Igzy20 kaže...

SCS objavio novi post. Novi trajekti predstavljeni, a ako se ne varam na jednoj slici se i još jedna nova prikolica vidi.

 Mislim da ima dvije nove.Ova prva slika,prikolica za aute i zadnja ova zuta.Nadam se da ce skoro izbacit dlc.

 Ako misliš na ovu žutu to je opentop ona je odavno prisutna u žutoj, zelenoj i sivoj(smeđoj) boji koliko se sjećam, a ove za auta i stoku su izgleda te nove koje se mogu primjetit na ovim dosada objavljenim slikama

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uzet ću i ja taj novi DLC, samo pričekat malo bolju cijenu.

Mislim da bi mogli zapaprit sa cijenom...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Eh, baš nemam sreće.

Nisam podosta vremena vozio i rekoh idem danas odvoziti jednu turu, pokrenem igru i odmah razočarenje.... Ponovno stari problem se vratio.

Kamioni se ponašaju kao da nema tereta, kao da im ništa ne pruža otpor. Nije bitno koliko je težak teret, kamion ubrzava bez otpora.

 

Također, na postavkama na kojima sam prije igrao bez problema sad jako trza i teško je za voziti. Moram probat reinstalirat igru, ali pošto nemam volje za to, pričekat će neko vrijeme.

 

Problem je u mom laptopu, a pošto sam još neko vrijeme osuđen na njega bez mogućnosti da prijeđem na neki normalan komp (vjerojatno PC, ne laptop), morat ću se naviknuti na ta  koja mi laptop stvara.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice