Fallout 3

poruka: 852
|
čitano: 171.499
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

I opet piratluk...

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

zomg neda mi se dati 350 kn za igru koju poslije bacim ca posto dodu nove -.-

znam da piratstvo nije ok al jbg

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Fallout 3
Razerlake kaže...
TomoR kaže...

OK, prvo stavi 1.7 patch (UK ili US, ovisi koju verziju igre imaš; pretpostavljam US):

http://fallout.bethsoft.com/eng/downloads/updates.html

 

S ovim patch-em ti rade svi DLC-ovi...

 

Stavi DLC u za njega određeno mjesto (....\Fallout 3\Data).

 

Instaliraj FOMM i pokreni ga dvoklikom na njegovu ikonicu. U njemu odaberi "Operation Anchorage" tako da bude kvačica kod njega i pokreni igru iz FOMM-a.

 

Sve bi moralo raditi!

al ja imam crackanu verziju tako da patch vjerovatno nece raditi, probat cu ga sad skinut al nece jer mi dode ona 5360 error da nema xlive.dll probat cu a ako ne radi bis mogo uploadati taj .dll file pa da ga ja sad modam u FO3 folder?

zbilja dobra igra i zbilja bi svi trebali dati lovu za nju zbog količine zabave koju pruža (ali ne i za expanzije jer se one po meni trebale biti u orginalu)

i btw. patchevi rade i neorginalnim verzijama

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

evo skinuo sam Operation Anchorage i onaj patch koji sam trazio i proso u manje od 1 i po. po meni taj DLC je kratak al jbg ipak je to bila samo pred ratna simulacija ali sam pokupio dobre rewardove. sad me zanima dali svi DLCijevi moraju biti po redu instalirani da bi radili npr. Operation Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Point Lookout i Mothership Zeta ili npr. Operation Anchorage pa Broken Steel itd. dali to ima veze ako ne dali se moze pristupiti sadrzaju od The Pitt ako prije instalirate Broken Steel pa ond The Pitt?

malo zbunjujuce,a ? xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Fallout 3
Razerlake kaže...

evo skinuo sam Operation Anchorage i onaj patch koji sam trazio i proso u manje od 1 i po. po meni taj DLC je kratak al jbg ipak je to bila samo pred ratna simulacija ali sam pokupio dobre rewardove. sad me zanima dali svi DLCijevi moraju biti po redu instalirani da bi radili npr. Operation Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Point Lookout i Mothership Zeta ili npr. Operation Anchorage pa Broken Steel itd. dali to ima veze ako ne dali se moze pristupiti sadrzaju od The Pitt ako prije instalirate Broken Steel pa ond The Pitt?

malo zbunjujuce,a ? xD

Ja sam instalirao sve dlc-ove od jednom i rade, dobio sam sve radio stanice i nove questove.

16 godina
offline
Fallout 3

mislim da nije bitno kojim ih redom dodaješ jer su neovisni jedan o drugome, eventualno ako ideš prvo instalirati npr. Mothership Zeta moraš patchirati do v1.7

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout 3

Trebalo bi raditi kojim god redoslijedom ih instaliraš i odigraš; no za Broken Steel moraš završiti original igru da ga možeš pokrenuti (ali on diže lvl cap na 30...)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
TomoR kaže...

no za Broken Steel moraš završiti original igru da ga možeš pokrenuti (ali on diže lvl cap na 30...)

 

Za ovo nisam siguran. Kad sam krenuo drugi put Fallout 3 mislim da nisam imao stare savegame datoteke, pa mi se poruka da mogu levelirati do 30 pojavila čim sam završio i izašao iz Anchorage simulacije, a Broken Steel nisam otpočeo.

 

Čudno.

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
15 godina
offline
Fallout 3

Ma bitno je da je Broken Steel samo instaliran (za lvl cap 30), ali se u njega ne može ući dok se ne završi igru...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

nisam vidio da ima ovo opciju kao mnoge igre, glupo pitanje ali jbg. zanima me dali se moze igrati 2 profila jedan main a drugi za ovako ze zabavljat? jer kad kliknem "New" mi dode message "Do you wish to start a new game and delete all the saved data?" tako neka poruka

pa sad dali je moguce ne znam, mozda postoji neki mod ili add-on za tako nesto

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
Razerlake kaže...

nisam vidio da ima ovo opciju kao mnoge igre, glupo pitanje ali jbg. zanima me dali se moze igrati 2 profila jedan main a drugi za ovako ze zabavljat? jer kad kliknem "New" mi dode message "Do you wish to start a new game and delete all the saved data?" tako neka poruka

pa sad dali je moguce ne znam, mozda postoji neki mod ili add-on za tako nesto

 

Nisam pri igri, ali mislim da možeš otvoriti više profila, pa pod svakim profilom po jednog lika. Pazi na opciju "Autosave", kažu da je znala "pregaziti" napravljene likove pod drugim profilima, ali to je rijedak bug, jer drugi kažu da im svi profili rade kako treba.

 

A za modove pregledaj Nexus zajednicu...

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 14:28 (Faerdhur).
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Fanovi, jeste li vidjeli ovo?

 

Fallout: New Vegas

 

Sorry, ako vam je to poznata tema, ali mi je bilo zanimljivo...

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
Faerdhur kaže...

Fanovi, jeste li vidjeli ovo?

 

Fallout: New Vegas

 

Sorry, ako vam je to poznata tema, ali mi je bilo zanimljivo...

 

 

za post prije Thx a za ovo sam vec cuo nadam se da ce biti isto kao i ovaj Fallout(mislim na smisao price i mogucnosti)

16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Nadam se da bi mi netko od vas mogao pomoci. Odigrao sam cijeli Fallout 3 i htio bih kupiti DLC-e preko Games for Windows Live servisa. Stvar je u tome sta mi uopce nije jasno kako. Pokusavao sam vec (intalirao sam Games for Windows klijent i kreirao Windows Live ID account), ali ne znam kako kupiti "bodove". Kada kliknem na Games for Windows Live klijent za kupovinu bodova posalje me na stranice za billing information. Tamo pod country/region stoji USA i to se ne da promijeniti. Unaprijed zahvaljujem na pomoci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Počeo sam igrat Fallout 3(znam, znam kasnim jako). Sad mi nije jasno zašto sam toliko odgađao da ga odigram. Igra je remek djelo, jedna od boljih koje sam ikad igrao. Prijeđimo na stvar.. Zanima me koliko fallout 3 ima završetaka. Nemoj te govoriti šta se dogodi nego samo kolko ih ima. Možda je neko već spomenuo u raspravi, ali ja nisam naišo. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
Afro_Deco kaže...

Počeo sam igrat Fallout 3(znam, znam kasnim jako). Sad mi nije jasno zašto sam toliko odgađao da ga odigram. Igra je remek djelo, jedna od boljih koje sam ikad igrao. Prijeđimo na stvar.. Zanima me koliko fallout 3 ima završetaka. Nemoj te govoriti šta se dogodi nego samo kolko ih ima. Možda je neko već spomenuo u raspravi, ali ja nisam naišo. Hvala.

 

Završni video ti se sastoji od nekoliko kratkih videa (dijelova) skrpanih u jedan veliki:

 

  1. svima isti
  2. ovisi o karmi (3 moguća - good, bad, neutral)
  3. 6 videa koji mogu biti prikazani ako si završio određeni quest (ako nisi nijedan završio video neće biti prikazan, ako si ih završio više inset će biti samo iz jednog)
  4. 5 koja ovise o tvojoj odluci na kraju igre
  5. 3 koja ovise o jednoj tvojoj odluci vezane uz ... (ako doneseš jednu odluku taj segment neće biti prikazan)
  6. 2 - ovisi o spolu 
  7. 8 - ovisi o rasi, stylingu itd...

 


dakle zadnji video ti ima masu kombinacija

 

a što se tiče baš odluka na kraju igre - ja se mogu sjetiti njih 4

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Fallout 3 sam prešo četiri puta i prešo sam sve dlc-ove čak i ovaj najnoviji mothership zeta

Sve što mogu reći najbolji rpg svih vremena bolji od obliviona kojeg sam isto puno igrao

FALLOUT 3 je NAJBOLJI

STA me gledas kad mi NEDAS
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Mod bez kojeg se igra ne isplati igrati.

http://www.youtube.com/watch?v=icIygHdSGFc&feature=PlayList&p=04E802B01DFA9487
 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
RE: Fallout 3
mRvac kaže...

Fallout 3 sam prešo četiri puta i prešo sam sve dlc-ove čak i ovaj najnoviji mothership zeta

Sve što mogu reći najbolji rpg svih vremena bolji od obliviona kojeg sam isto puno igrao

FALLOUT 3 je NAJBOLJI

Meni je isto jedna od boljih igara koje sam igrao, makar ga jos nisam preso sad sam postao na broken steel dodatu, jos mi ostaju point lookout i motership zeta. Sad već imam 53 sati igre valjda cu uspjeti prosi sve kodatke do 60-65 sati.

16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Razgovori ugodni.

 

http://www.youtube.com/watch?v=icIygHdSGFc&feature=PlayList&p=04E802B01DFA9487
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

jedva čekam new vegas nažalost još se ništa nezna o njemu i neradi ga bethseda

STA me gledas kad mi NEDAS
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Fallout 3

Ha vidjet ćemo kako će ispast...

 

Ja sam sada snimio Fallout 3 sa svim DLC-ovima i mnogo modova koji pretvaraju igru u savršenstvo (za one koji je vole). Evo stranice sa odabirom najboljih modova:

http://falloutmods.wikia.com/wiki/Fallout_3_Mods , kao i Fallout3nexus: http://www.fallout3nexus.com/

Ja sam stavio sljedeće modove i igra je postala pre dobra:

Unofficial Fallout 3 Patch, Terrain pack, Marts Mutant Mod, Weapon mod kits, A.C.E. Amplified Crippled Effects, Sniper Accuracy,
LadyDeadlockAtmospheric SunGlare 101, Wasteland Weather Overhaul, Pipboy BetterUI, Pipboj 3000 new textures...

dotore1
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 9:23 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
M_dipl. kaže...
MegaMass 2000 kaže...

Mod bez kojeg se igra ne isplati igrati.

Potpuno nebitan mod za igru koja prije svega cilja na ozbiljniju publiku koja voli dobru priču. Bar što se mene tiče.

  Potpuno bitan mod koji cilja na ozbiljnu publiku, jer pridonosi realnosti. Bar što se mene tiče. Pored toga, da bi mod bio dobar ne mora biti vezan za priču, nego recimo može pridonjeti gameplayu itd....

 

 

Btw, evo još jednog moda kojeg bih vam toplo preporučio. Oni koji očekuju duboku priču od ovog moda, mogu komotno prošetati dalje.

 

http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=7670 

http://www.youtube.com/watch?v=icIygHdSGFc&feature=PlayList&p=04E802B01DFA9487
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 10:38 (MegaMass 2000).
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
MegaMass 2000 kaže...
Btw, evo još jednog moda kojeg bih vam toplo preporučio. Oni koji očekuju duboku priču od ovog moda, mogu komotno prošetati dalje.

 

http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=7670 

 

Dobar, stavio sam ga.

 

Ne znam jel' ovo već bilo, ali meni je zanimljivo - Fallout 3 u poznatim oklopima Osmijeh Stavio sam i na screenshot temu.

 

Warhammer 40k Space Marine armor

Blood Raven Blood Raven
Legion of the Damned Veteran Legion of the Damned Veteran
Me a skeptic? I hope you have a proof!
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

gledam ove modove i gledam.. i potiho se nadam da cu vidjeti neki tipa...

 

"S.P.E.C.I.A.L now works!" mod... ili

"Real tund Based MOD!" ili

"Back to Isometrack!" mod..

 

ali kuac... samo mod za vece sise.. mod za sjajniji armour.. mod za jednostavnije razvaljivanje glava...

 

Todd crkni.

Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Fallout 3

Da, zaboravio sam stavit tri odlična moda:

Fallout 3 Reborn, FOOK i Welcome to the wasteland. Welcome to the wasteland mod je u početku bio izrazito težak (malo municije, majne ljekova, itd, itd...., a oružja nisu bila izbalansirana nego su Raideri trebali i dalje popit 5 metaka u glavu), ali uz dodatak Reborn MOD-a oružja postaju moćnija... FOOK daje nove teksture i zvukove oružja. Tako da ova tri MOD-a u kombinaciji sa mnogim drugim, (prije sam ih nabroijo), koji dodaju nove questove, neprijatelje itd, čine igru fenomenalnom....

dotore1
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
doktor1 kaže...

Da, zaboravio sam stavit tri odlična moda:

Fallout 3 Reborn, FOOK i Welcome to the wasteland. Welcome to the wasteland mod je u početku bio izrazito težak (malo municije, majne ljekova, itd, itd...., a oružja nisu bila izbalansirana nego su Raideri trebali i dalje popit 5 metaka u glavu), ali uz dodatak Reborn MOD-a oružja postaju moćnija... FOOK daje nove teksture i zvukove oružja. Tako da ova tri MOD-a u kombinaciji sa mnogim drugim, (prije sam ih nabroijo), koji dodaju nove questove, neprijatelje itd, čine igru fenomenalnom....

meni je igra fenomenalna i bez modova jedino šta mi je potrebno bilo su dlc-ovi

STA me gledas kad mi NEDAS
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
mRvac kaže...

meni je igra fenomenalna i bez modova jedino šta mi je potrebno bilo su dlc-ovi

Nisi stavio ni osnovni mod za usporavanje raspadnja opreme?!

 

Raspadanje opreme je uvezeno iz Obliviona i u Falloutu 3 je prebrzo i besmisleno oduzima vrijeme.

 

Mogu se složiti da zračenje uništava opremu, ali u toj se igri oprema raspada kao da se igramo u moru kiseline, a raspada se samo oprema, ne i živi organizmi. Iznenađen

 

Zato mod za usporavanje raspadanja daje mnogo ugodnije igranje. Bez toga je igranje čisto mazohističko ili igrač ima previše vremena za stalno popravljanje i traženje materijala za to.

 

 

Me a skeptic? I hope you have a proof!
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2009 15:39 (Faerdhur).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
Faerdhur kaže...
mRvac kaže...

meni je igra fenomenalna i bez modova jedino šta mi je potrebno bilo su dlc-ovi

Nisi stavio ni osnovni mod za usporavanje raspadnja opreme?!

 

Raspadanje opreme je uvezeno iz Obliviona i u Falloutu 3 je prebrzo i besmisleno oduzima vrijeme.

 

Mogu se složiti da zračenje uništava opremu, ali u toj se igri oprema raspada kao da se igramo u moru kiseline, a raspada se samo oprema, ne i živi organizmi. Iznenađen

 

Zato mod za usporavanje raspadanja daje mnogo ugodnije igranje. Bez toga je igranje čisto mazohističko ili igrač ima previše vremena za stalno popravljanje i traženje materijala za to.

 

 

istina ali ja sam bildao repair skill i popravljao svakih 6-7 minuta i nije mi bilo teško

problem je ako nemaš skill pa ce ti se oruzja raspast i davati slab damage u žaru borbe a nigdje trgovca da popravi to

STA me gledas kad mi NEDAS
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Evo da se i ja uključim u raspravu o mod-ovima. Ja neću još nikakve mod-ove stavljat jer nisam još ni original priču prošao, a uskoro dolazi Game of the Year Edition pa ću vidjeti koje su mod-ove stavili na disk kao što su i učinili s Oblivionom.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice