Fallout 3

poruka: 852
|
čitano: 172.029
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Fallout 3
Nobles kaže...

čujem da ima dlc retail. jel ima kod nas za kupiti, algoritam and such.....

kao microsoft points ne možeš kupovati ako nisi usa, kao ni prepaid. Iznenađen

zanima me pc verzija.

pogledaj ovdje http://www.game.co.uk/search.aspx?platform=10&s=Fallout+3+&sort=itemOrderasc&page=1

jeftinije je nego kod nas

14 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Fallout je prelegendaran igre..pregršt opcija i nikad ne dosadi....uglavnom...ja sam ju igrao prije 2-3mjeseca i onda ju obrisao i sacuvao save games na cd-u kako bi poslije kad ga ponovo insatliram mogao nastaviti tamo di sam stao....samo sto je sad problem....instaliram uredno igricu i uđe onako na sekundu pise ono stand by (kako to vec izgleda kada se ulazi u fallout) i samo me itzbaci i iz igre i to kakogod instaliro....craka nema...nisam ni 1. put moro crackirat jel mozda neko zna o cemu bi se tu moglo radit....jedno 10 puta sam instaliro i obrisao pokusavajuci instalirati tu igruPlač

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Fallout je prelegendaran igre..pregršt opcija i nikad ne dosadi....uglavnom...ja sam ju igrao prije 2-3mjeseca i onda ju obrisao i sacuvao save games na cd-u kako bi poslije kad ga ponovo insatliram mogao nastaviti tamo di sam stao....samo sto je sad problem....instaliram uredno igricu i uđe onako na sekundu pise ono stand by (kako to vec izgleda kada se ulazi u fallout) i samo me itzbaci i iz igre i to kakogod instaliro....craka nema...nisam ni 1. put moro crackirat jel mozda neko zna o cemu bi se tu moglo radit....jedno 10 puta sam instaliro i obrisao pokusavajuci instalirati tu igruPlač

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

jel valja sta ova nova ekspanzija? otprilike kolko sati igranja

[URL=http://www.pokerstrategy.com/uV7CDI][IMG]http://www.pokerstrategy.com/media/tellafriend/en/Forum/Banner3.gif[/IMG][/URL]
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2009 16:49 (Sim4).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Fallout 3

doso 

Mothership Zeta vi koji igrate navalite 

 

 

 

bolje JOGA nego DROGA....SMRTONST od DROGE je MAXIMALNA cak 110% to znaci da su neki umrli cak i 2 puta..nemojte se smijati to je u drogi moguce...... http://crocoh.blog.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
hrvatskafarkasevec kaže...

doso 

Mothership Zeta vi koji igrate navalite 

 

Dojmovi?

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

ja sad skidam torrent gdje ako stines tipku do br 1 tj. za otvorit konzolu igra freeza jer taj uploader je stavio anti cheat system xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
Razerlake kaže...

ja sad skidam torrent gdje ako stines tipku do br 1 tj. za otvorit konzolu igra freeza jer taj uploader je stavio anti cheat system xD

 

Ma, OK, tu i ne trebaju cheatovi, laganini se napreduje i glavni lik je gotovo uvijek one-man-army, nego su mi bitni dojmovi o ovom novom DLC i što je donio nedavni patch 1.7. Hvala

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
Faerdhur kaže...

 

Ma, OK, tu i ne trebaju cheatovi, laganini se napreduje i glavni lik je gotovo uvijek one-man-army, nego su mi bitni dojmovi o ovom novom DLC i što je donio nedavni patch 1.7. Hvala

ma nadam se da je ok btw. imas origigi ili?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
Razerlake kaže...

ma nadam se da je ok btw. imas origigi ili?

 

OFC.

 

A što se tiče sadržaja zadnjeg DLC mislim da "mlate mrtvog konja", "praznu slamu", itd. Zbunjuju pridošlice u Fallout svijet.  Vidio sam trailer. U prva dva Fallouta smo samo imali nagovještaj aliena po random encounteru sa srušenim brodom i nailaskom na njihov pištolj. A sad su ispleli cijelu priču s alienima. Simpatični su likovi iz Bethesde Osmijeh mlate li ga mlate...

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

e di ima kod nas to kupiti u Algoritmu? ili i koliko je cijena jer ako je preko 400kn ne isplati mi se nabavim origigi iz Austrije za jedno €25-€30

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
Razerlake kaže...

e di ima kod nas to kupiti u Algoritmu? ili i koliko je cijena jer ako je preko 400kn ne isplati mi se nabavim origigi iz Austrije za jedno €25-€30

 

Ja sam uvijek za digitalnu verziju. Jeftinije je. direct2drive.com ili steam.com, uglavnom (sviđa mi se što Steam uglavnom apdejta sve igre koje kod njih kupim i ne moram misliti o patchevima). Nađi usporedbu cijena na webu.

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2009 12:34 (Faerdhur).
15 godina
protjeran
offline
RE: Fallout 3
Faerdhur kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

doso 

Mothership Zeta vi koji igrate navalite 

 

Dojmovi?

 

 

ma ja sam zaglavio u operation anchorage tak da nisam isprobo

bolje JOGA nego DROGA....SMRTONST od DROGE je MAXIMALNA cak 110% to znaci da su neki umrli cak i 2 puta..nemojte se smijati to je u drogi moguce...... http://crocoh.blog.hr/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
hrvatskafarkasevec kaže...

ma ja sam zaglavio u operation anchorage tak da nisam isprobo

*SPOILER*

 

 

Odglavi se što prije ako si mali level, jer je jedna od mnogih nagrada na kraju te ekspanzije Winterized T-51b armor, za koji me iznenadilo da ne moram imati power armor skill (igram F3 drugi put, pa sam tek na lvl8), a dobar je gotovo kao originalni T-51b (vidi taj članak). Ne znam jel' to neki bug ili nije, ali dobro dođe na malim levelima Namigiva

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Ja još imam za istražit point lookout iako sam prešao glavni quest, a mothership zeta se po traileru čini jako zanimljiv.

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

evo, upravo se instalira (ponovo) Fallout3 jer sam danas nabavio mothership zeta pa da i to vidimo. ovaj put neću odustati i konačno ću proći igru (mislim na glavni quest i ostale DLC).

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
Raving Rabbid kaže...

evo, upravo se instalira (ponovo) Fallout3 jer sam danas nabavio mothership zeta pa da i to vidimo. ovaj put neću odustati i konačno ću proći igru (mislim na glavni quest i ostale DLC).

Samo naprijed, meni je trebalo 90 sati bez dlcova

15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
kero kaže...
Raving Rabbid kaže...

evo, upravo se instalira (ponovo) Fallout3 jer sam danas nabavio mothership zeta pa da i to vidimo. ovaj put neću odustati i konačno ću proći igru (mislim na glavni quest i ostale DLC).

Samo naprijed, meni je trebalo 90 sati bez dlcova

imam stari save tako da ne moram ama baš sve ispočetka, ali sam još daleko do kraja. možda još potražim neke modove s kojima dobivam nove queste. može preporuka za par dobrih moda?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
hellraiser1110 kaže...

Ja još imam za istražit point lookout iako sam prešao glavni quest, a mothership zeta se po traileru čini jako zanimljiv.

Moram te razočarat jer govore da je zadnji dlc teško smeće, da je dosadan, linearan i nemaštovit te da je kratak, za pointlookout govore da je zanimljiv i duži od ostalih

15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
Raving Rabbid kaže...
kero kaže...
Raving Rabbid kaže...

evo, upravo se instalira (ponovo) Fallout3 jer sam danas nabavio mothership zeta pa da i to vidimo. ovaj put neću odustati i konačno ću proći igru (mislim na glavni quest i ostale DLC).

Samo naprijed, meni je trebalo 90 sati bez dlcova

imam stari save tako da ne moram ama baš sve ispočetka, ali sam još daleko do kraja. možda još potražim neke modove s kojima dobivam nove queste. može preporuka za par dobrih moda?

Od modova sam koristio samo jedan u kojem dobiješ veliki lanser nuklearne rakete, kad opališ drmne kao bomba u megatonu. Evo video i imaš u opisu link za download.

https://www.youtube.com/watch?v=7qjyNEBt2ao&feature=related

16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
kero kaže...

Moram te razočarat jer govore da je zadnji dlc teško smeće, da je dosadan, linearan i nemaštovit te da je kratak, za pointlookout govore da je zanimljiv i duži od ostalih

 

Tako je sa svim stvarima. Ne može sve biti zanimljivo. Uglavnom, komentari (i malo onoga što sam do sad odigrao) kažu da su Pit i Point Lookout kvalitetniji DLCovi, a Anchorage i Zeta lošiji. Osobno znam da je Anchorage vrlo linearan i ne baš maštovit, ali ima dobru nagradu na kraju, a i dobar je za leveliranje.

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
15 godina
offline
Fallout 3

Ja sam skinuo zadnji dlc, i isprobo sve radi mislim dođe mi quest i radio stanica, ali nisa isprobo jer sam nedavno počeo tek igrati fallout, tak da mi ostaje igrati još ovako igru do kraja + dlcove!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Fallout 3

toplo preporucam da si nabavit đukelu(psa) jer je jaaako velika pomoc nerealno je jak moram 100x ga upucat alien blasterom da crkne(mislim da je on jaci cim ste veci lvl)

 

evo

kako ga naci...sad me zanima ako ima jos netko kao ovaj pas da ide savama (mislim da sam vido nekog super mutanta)

bolje JOGA nego DROGA....SMRTONST od DROGE je MAXIMALNA cak 110% to znaci da su neki umrli cak i 2 puta..nemojte se smijati to je u drogi moguce...... http://crocoh.blog.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
Fallout 3

evo pogled sam malo naso 

 

Here are the NPC's for hire that i have found. Charon, Fawkes and Sarge are my personal favorites.

* Butch DeLoria - Your Former Bully can be hired after "Trouble on the Homefront" mission if you choose to [spoiler], after he can be found in the Muddy Rudder in Rivet City.

* Charon - A VERY large ghoul found in the DC underground, Bought for 2000/1000 caps depending on your barter skill. you can also [spoiler] to get him AND some bad karma for free. He uses a Combat Shotgun with unlimited ammo and durability, and can wear Power Armor.

* Clover : Bought for 1000/500 depending on speech level in Paradise Falls, you must have a low karma to buy her.

* Dogmeat : found fighting two raiders in the north east area of Scrapyard. Dogmeat does not use your one NPC Slot.

* Fawkes : Release him from his cell in Vault 87 Then... [spoiler], afterwards he will join your party if your Karma is high enough. Find lamplight to the west first for the best route to vault 87. If he does not join you then look for him in the DC underground. Fawkes is a bad@ss and as such wields a Gatling Laser, However he cannot wear Armor.

* Jericho : Found in Megaton, You will need 1000 caps and a low karma level. He can wear Power Armor, but unfortunately he seems to die at random in megaton after some time, try to hire him early if you can (hopefully this will be patched).

* Sergeant RL-3 : bought for 1000 caps outside RoboCo near Tenpenny Tower, you must be neutral to buy Sarge. He uses a Flamer and Laser gun with unlimited ammo, however you need a high repair skill to repair any damage he takes. 

* Star Paladin Cross : Can be found at the Citadel, she will only join you if your karma is high enough, and will leave if it drops to low.

 

>fallout.wiki<

bolje JOGA nego DROGA....SMRTONST od DROGE je MAXIMALNA cak 110% to znaci da su neki umrli cak i 2 puta..nemojte se smijati to je u drogi moguce...... http://crocoh.blog.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

zanima me kako dalje kad zavrsim FO3 mislim na zadnji quest "Project Purity" citao sam da je prvi DLC "Operation: Anchorage" skinuo sam ga ali mi nece sve sam ispravno napravio i opet loadam na project purity control room i cekad da prode onaj shit kad uneses kod i pricaju o tom Lone Wonderer-u tj. igracu i poslije toga mi dodu Credits???

a negdje sam cito da je prvi DLC poslije zadnje misije Broken Steel i da mozes nastaviti free roam po Wastelandu i kako sam gledao kad pokrenes Broken Steel si u The Citadel donesu te tam iz onog control rooma

ajd plz odg

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

za ovaj prosli post znam sta je krivo. posto imam crackanu verziju ne mogu official patchovi, a posto je taj DLC ist crackani opet mi treba crackani patch KOJI NEPOSTOJI!!!! autor od tih DLC-ijeva (SKIDROW) je napisao da trreba "Fallout 3 v 1.1 razor1911 patch" koji nema na cijelom netu svit torrenti su fake ili imaju virus, a jedan ispravni pise Error the link has expired -.-

ako netko ima bilo koji crackani patch v 1.1 + nek mi da na PM molio bih, Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Fallout 3

Ako se završi igra, ne može se na "Op. Anchorage", treba učitati neki Save prije Citadele.

 

Ako se ima Broken Steel, onda se može nastaviti igra, pa pretpostavljam u tom slučaju i naknadno otići u Anchorage, Pitt i Point Lookout...

 

@Razerlake:

Igra se može normalno patch-ati iz bilo kojeg izvora došla i bez ikakvih drugih modifikacija pokrenuti direktno dvoklikom na Fallout3.exe (Launcher ne radi u tom slučaju), ali se ne može odabrati koje DLC-ove aktivirati. Zato preporučam korištenje FOMM (Fallout Mod Manager), zadnja verzija s kojim se može ručno odabrati koje modove koristiti i pokrenuti igru.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.8.2009 10:30 (TomoR).
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

da cuo sam za taj FOMM ajd plz obijasni kak da to koristim. jer citao sam na official str. da ak nemas barem v 1.1 patch nemozes primiti signal za anchorage jer je to bio bug i nemozes bez patcha

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Fallout 3

OK, prvo stavi 1.7 patch (UK ili US, ovisi koju verziju igre imaš; pretpostavljam US):

http://fallout.bethsoft.com/eng/downloads/updates.html

 

S ovim patch-em ti rade svi DLC-ovi...

 

Stavi DLC u za njega određeno mjesto (....\Fallout 3\Data).

 

Instaliraj FOMM i pokreni ga dvoklikom na njegovu ikonicu. U njemu odaberi "Operation Anchorage" tako da bude kvačica kod njega i pokreni igru iz FOMM-a.

 

Sve bi moralo raditi!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
TomoR kaže...

OK, prvo stavi 1.7 patch (UK ili US, ovisi koju verziju igre imaš; pretpostavljam US):

http://fallout.bethsoft.com/eng/downloads/updates.html

 

S ovim patch-em ti rade svi DLC-ovi...

 

Stavi DLC u za njega određeno mjesto (....\Fallout 3\Data).

 

Instaliraj FOMM i pokreni ga dvoklikom na njegovu ikonicu. U njemu odaberi "Operation Anchorage" tako da bude kvačica kod njega i pokreni igru iz FOMM-a.

 

Sve bi moralo raditi!

al ja imam crackanu verziju tako da patch vjerovatno nece raditi, probat cu ga sad skinut al nece jer mi dode ona 5360 error da nema xlive.dll probat cu a ako ne radi bis mogo uploadati taj .dll file pa da ga ja sad modam u FO3 folder?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice