Farming Simulator 2009 problem!

poruka: 28
|
čitano: 19.869
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Farming Simulator 2009 problem!

Evo ovako sa navedenom igrom imam problem na windows 7 ultimate x86 i non stop neš serenda za drivere od grafe a drivere od grafe neču instalirat a ni nisu instalirani jel ako instaliram onda blue screean non stop mi počne izbacivat! a svaka druga igra radi!

 

slika 1 prvo nju izbaci kada stisnem u redu dođe slika 2

1 1
2 2
Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2009 problem!

Kako ocekujes da ces pokrenut igru bez instalacije drivera za graficku?

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Farming Simulator 2009 problem!
F1-IVO kaže...

Kako ocekujes da ces pokrenut igru bez instalacije drivera za graficku?

Ali kako rade sve druge igre? a to neradi? e pa nije do drivera jel ako drivere stavim onda ide blue screean tj kad ga restartam nakon instalacije drivera pa prema tome!

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2009 problem!

Prvo: ako ti rade ostale igre onda imas drivere jer 7-ica automatski instalira drivere prilikom instalacije.

Drugo: prema prvoj slici igra ti ne prepoznaje graficku tj. jer vidis da ti pise da nemoze pokrenut 3D sistem i da zahtjeva shader model 2.0 (nema drivera pa nezna o kojoj se grafickoj radi).

Trece: skini ispravne drivere za 64-bitni sistem i nebi smio imat blue screen.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Farming Simulator 2009 problem!
F1-IVO kaže...

Prvo: ako ti rade ostale igre onda imas drivere jer 7-ica automatski instalira drivere prilikom instalacije.

Drugo: prema prvoj slici igra ti ne prepoznaje graficku tj. jer vidis da ti pise da nemoze pokrenut 3D sistem i da zahtjeva shader model 2.0 (nema drivera pa nezna o kojoj se grafickoj radi).

Trece: skini ispravne drivere za 64-bitni sistem i nebi smio imat blue screen.

Imam 32 bitni sistem i bilo koje drivere da stavim za moju grafu nerade i nerade i nerade samo blue screean! a koji shader ima moja grafa (moj pc) a baš sam skinuo s službene stranice igru da nebude da je crackana!

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2009 problem!

Sorry. Sad sam vidio da imas 32-bitnu verziju.

Cudno da ti javlja blue screen cim instaliras nove drivere. Jesi probao sa starijom verzijom istih? Rekao bih da je do igre (premda cudno ako je skinuta sa sluzbene stranice) ali isto tako mi nije jasno zasto ti ostale rade a kad instaliras novije drivere dobijes BSOD.

Probaj podignut u safe modu i obrisat stare sa Driver sweeperom drivere pa onda restart i instalirat nove.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Farming Simulator 2009 problem!

Ta igra nešto neštima! evo neradi kod mene na w7 sada sam probao na ovoj konfi AMD Athlon 2500+ 2gb ddr400 ati x1900pro hdd 40+80gb mbo neka asrock os win xp svi driveri instalirani i isto ko i na ovom di je w7 izbacuje error! a svi driveri od prvog do zadnjeg instalirani i opet isto a konfa je malo iznad preporučene ta di je xp!

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2009 problem!

Onda desni klik na igru i delete forever!Cool

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Farming Simulator 2009 problem!
F1-IVO kaže...

Sorry. Sad sam vidio da imas 32-bitnu verziju.

Cudno da ti javlja blue screen cim instaliras nove drivere. Jesi probao sa starijom verzijom istih? Rekao bih da je do igre (premda cudno ako je skinuta sa sluzbene stranice) ali isto tako mi nije jasno zasto ti ostale rade a kad instaliras novije drivere dobijes BSOD.

Probaj podignut u safe modu i obrisat stare sa Driver sweeperom drivere pa onda restart i instalirat nove.

I u safe modu čak sam bio od frenda posudio grafu HD4650 tj bila je kod mene dok mu je komp došo s servisa i kada sam i njene drivere instalirao isto na w7 nije radilo a uklonjeni bili driveri originalni i stare i nove ma sve drivere grafe probo! evo s ove str sam skinuo igru LINK

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
15 godina
protjeran
offline
RE: Farming Simulator 2009 problem!
F1-IVO kaže...

Onda desni klik na igru i delete forever!Cool

Heh ali svidla mi se igra na youtube pa bih htio probat igrat! a jel ima slična igra toj a da radi?

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2009 problem!

Procitaj ovo sa njihove support stranice. Ima bas o tvom problemu.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
2 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Farming Simulator 2009 problem!
F1-IVO kaže...

Procitaj ovo sa njihove support stranice. Ima bas o tvom problemu.

Hvala! probat ču to što oni kažu!

 

 

EDIT: De oni kažu drivere da stavim de ise...šta da radim ako opet blue screean izbaci?

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.1.2010 23:50 (Mato_Ivanovac).
15 godina
protjeran
offline
Farming Simulator 2009 problem!

Sredio! Otišao sam na Windows Ažuriranje (update) i Ažuriro drivere od grafe pisalo pod obavezno!

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Farming Simulator 2009 problem!

Evo i kod mene problem. Sada me zanima podržava li moja x1600 shader 2.0 ili veci.

Probao ovaj njihov opengl i kaže da imam samo 1.0

Pomagajte ljudi, dali je vrijeme za novu grafu.

Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2009 problem!
Pačo kaže...

Evo i kod mene problem. Sada me zanima podržava li moja x1600 shader 2.0 ili veci.

 

Shader model 3.0

http://www.amd.com/us/products/desktop/graphics/other/Pages/x1600-specifications.aspx

16 godina
offline
RE: Farming Simulator 2009 problem!

E pa to sam i ja znao, stavio nove drivere i sve, ali opet mi govori da nemam tog sm2.0

Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2009 problem!

Jesi instalirao directx?

mozda je jednostavno grafa slaba za tu igru.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Farming Simulator 2009 problem!

Pa šta nebi windows sedmica trebala vec imati ugrađen directx. Grafička je još super, igrao i far cray i COD. Nevjerujem da nebi mogla pokrenut. Samo mi izbaci prozorčić da nemam sm2.0. i neka instaliram nove drivere.

Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2009 problem!

http://www.farming-simulator.com/support.php    ovdje sve mozes nac..

leonard
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2009 problem!

Imam Graficku Ati RADEON 9200 (128) imali na njoj Shader 2.0 ili vise ? Pomozite :)

 

Hasan Mesanovic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Farming Simulator 2009 problem!

Pozdrav, ovako meni igrica normalno radi ali me mući što moram s mišom pogađati kada oću kliknuti na start tipku ili kupiti traktor jer nema kursora nigdje pa onda moram ciljati..

Zanima me dali je to netko uspio riješiti s nekim patchom i kojim?

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2009 problem!

ej ivo mozes li mi pomoc kompjuter mi stalno izbacuje blue scren sustav mi je windows 7 ultimate 64 bitni i isto kada sam htio instalirati farming simulator izbacivalo mi je to  2010 o 3D modu na grafickoj bio bih ti jako zahvalan kada bi mi pomogao

14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2009 problem!
gigo10 kaže...

kompjuter mi stalno izbacuje blue scren sustav mi je windows 7

Potraži pomoć ovdje

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2009 problem!

Zeznuo sam se sustav mi je 32-bitni a neki dio mi je 64-bitni.Važil ta stranica i za 32-bitni sustav????

14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2009 problem!

Važi, napiši tamo da imaš problem sa bsod-om, pa će ti neko pomoći.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2009 problem!

gdje mogu naci drajvere za moju graficku
ali da su besplatni za skinuti moja graficka je:
ATI radeon 2600 pro AGP 256 MB
trebajumi za ovu igru a sistem mi je 32-bitni
ako mi mozete pomoci dajte mi link sa
stranice gdje odmah pise da skinem te drajvere
nemogu toliko trazit po internetu
kad se skoro pa uopce ne razumijem

 

14 godina
neaktivan
offline
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2009 problem!

Moze li mi neko dati link za shader model 2.0? Hvala unapred

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice