FIFA 15

poruka: 7.673
|
čitano: 603.443
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FIFA 15
Skilledžija kaže...
deathlegend kaže...

jel moze objasnjenje zasto su naglo skocile cijene igraca na pc-u npr. di maria max sa 40k na 58k i oce li to ostat tako ili ce past opet

Vjerojatno zato da potaknu prodaju istih.

Ja npr. imam Di Mariju i već dugo ne igram s njim jer je panj, a ne da mi ga se prodavat jer ide za kikiriki.

Sad ga možda i stavim na bubanj?

 Kad su podebljali cijene Neymar je isao za 150, a sada je vec 120 :S

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
15 godina
offline
FIFA 15
Je li možete ovog trena ući u ovo smeće od igre te pokrenuti fut? Samo louda i tako stoji...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

Pred neki dan sam nešto primjetio i od onda pratim situaciju.

Naime, Courtois je truba od golmana.

Pa njemu svaka lopta ispadne iz ruke i onda se baca k'o riba na suhom da je ponovo dohvati.

Ima on dobrih obrana, nije da nema, ali zbog ovog gore sam dobio puno golova i to me jako živcira.

Najteže mi padaju golovi koji su plod nekog odbijanca ili buga.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 15
Skilledžija kaže...

Pred neki dan sam nešto primjetio i od onda pratim situaciju.

Naime, Courtois je truba od golmana.

Pa njemu svaka lopta ispadne iz ruke i onda se baca k'o riba na suhom da je ponovo dohvati.

Ima on dobrih obrana, nije da nema, ali zbog ovog gore sam dobio puno golova i to me jako živcira.

Najteže mi padaju golovi koji su plod nekog odbijanca ili buga.

 Evo ja neznam.. mozda je pc verzija malo zbugana vise od konzolske verzije... znaci courtois je meni ako ne najbolji golman kojeg sam imao.. znaci s njim imam negdje 700 tekmi i tip je vrh nikad problema nisam imao... sad sa neuerom imam oko 150 tekmi isto je dobar al mi se courtois cini boljim.

PSN: Chov1ch
12 godina
offline
Re: FIFA 15
Encyanix kaže...

 Evo ja neznam.. mozda je pc verzija malo zbugana vise od konzolske verzije... znaci courtois je meni ako ne najbolji golman kojeg sam imao.. znaci s njim imam negdje 700 tekmi i tip je vrh nikad problema nisam imao... sad sa neuerom imam oko 150 tekmi isto je dobar al mi se courtois cini boljim.

Ja ga baš pratim u zadnje vrijeme i 80% lopti mu prvo ispadne iz ruke da bi ih on hvatao po terenu kasnije.

Dobivam glupe golove zato jer on nije u stanju uhvatit loptu čvrsto u ruke.

Ono pred neki dan što sam pisao je izravno njegova krivica - kad je obranio i dok se dizao loptu rukama stavio u gol.

 

 

BTW

Nemojte me uvjeravat da nema takvog čita i da mi je internet loš jer nema šanse da mi se svako malo dogodi da mi kao pukne igra i dobijem poraz umjesto pobjedu.

Evo, sad igram protiv panja koji ima nabrijanu ekipu, ali mi ne može prići golu.

Prvo poluvijeme završi 0:0, on ima 0 šuteva na gol, a ja 6/4.

Na poluvremenu mačak vadi Suareza i IF Griezmana i ubacuje Messija i Ronalda, ali mu ni to ne pomaže.

Zabijem mu za 1-0 i redam šansu za šansom.

Imao sam dva penala poslije toga i on mi brani oba.... neću reći da je to čit, ali čudno da sam gađao kuteve, a lopte skoro po sredini - on naravno stoji u sredini i pobere obje.

No, nema veze, igramo mi dalje i ja stišćem... dobije on loptu na Messija i krene vrtuljak... vrti se mali, a ja mu loptu ne mogu oduzeti i sjuri mi se u 16 m i negdje s penala opali, a moj golma obrani.

Ja uzmem loptu i krenem u kontru, odjednom punke veza - disconected from EA online - gledam router - sve OK - veza nije pukla... ulazim nazad u igru i gledam statse - računalo mi poraz.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 15

Je čit je... hahahahaha :D isuse kako placem. Ne mora bit da ti se router iskljuci, dovoljno je da na trenutak pukne veza i ti gubis konekciju. Hebiga... dogada se... Cudan kut penala i to... mozda je skripting u pitanju -.-

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...

Je čit je... hahahahaha :D isuse kako placem. Ne mora bit da ti se router iskljuci, dovoljno je da na trenutak pukne veza i ti gubis konekciju. Hebiga... dogada se... Cudan kut penala i to... mozda je skripting u pitanju -.-

Ali uvijek se to dogodi kad je situacija u moju korist.

Još niti jednu takvu partiju nisam izgubio, a da sam imao negativan rezultat i da me je protivnik razbijao.

Uvijek kad ja dominiram i vodim, odnosno pobjeđujem.

 

Ovo danas... pa lik je bio očajan jer mu ni Messi, a bogami ni Ronaldo nisu dali nikakvu prednost i baš kad sam ja u kontri gdje je bilo izgledno da popije još jedan gol meni pukne veza???!!

Inače mi nikad ne puca dok sam u lobiju i slično, al kad pobjeđujem u igri onda da - prečesto se to događa da bi bila slučajnost.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 15

Courtois na računalu i na PS4 nebo i zemlja. Definitivno na računalu ima s njim tragikomičnih situacija koje nisam primjetio na PS4. Isto tako skužio sam da likovi izlaze nakon negativne reze i to je pravilo neovisno o PS4 ili PC verziji. Svi izlaze i nikada mi to nije bilo jasno. No meni nakon takve situacije uvijek zabilježi pobjedu tako da ne znam zašto je kod tebe drukčije?

Ako tebi pukne veza normalno je da ti bilježi poraz. E sad, zašto puca veza? Jedan dan sam imao slučaj da mi je u pet tekmi četiri puta pukla veza. Uvijek sam ja vodio i uvijek mi je zabilježilo poraz. Prestao sam igrati jer je očito da mi je nekaj bilo s vezom koja je inače odlična. Drugi dan sve po starom. Bez ijednog prekida s moje strane.. Čudne su to stvari iako ne bi bilo loše da malo porade na tim serverima. neki put zna frustrirati, pogotovo kad ti je bitan rezultat..

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Meni se desi kad vodim 4-5 razlike da protivnik izađe i igra mi kaže it will determine outcome, i samo me vrati na glavni meni i utakmice nema nigdje, kao da nije ni igrana 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Kako oni misle popravit ovu jadnu igru kad ni osnovna pravila sudenja se ne postuju u ovoj jebenoj igri, ODKAD TO SE SUDI PENAL GOLMANU U KOGA SE IGRAC ZALETIA I SRUSIA NA TRAVU U NJEGOVIH JEBENIH 5 METARA

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 15
deathlegend kaže...

Kako oni misle popravit ovu jadnu igru kad ni osnovna pravila sudenja se ne postuju u ovoj jebenoj igri, ODKAD TO SE SUDI PENAL GOLMANU U KOGA SE IGRAC ZALETIA I SRUSIA NA TRAVU U NJEGOVIH JEBENIH 5 METARA

 Ma fizika je skroz u *****. I najgori su oni koji to exploitaju na način da samo bezumno šprintaju i zaletavaju se u 16m nadajući se da dobe neki glupi penal. Stvarno ne kužim one kojima je zaabvno igrati na taj način. 

 

Evo neki dan situacija za plakati u Online seasons. Ide visoka lopta u moj 16-erac, moj obrambeni skače i izbija loptu. U trenutku skoka, protivnički napadač iz nekog razloga uklizava ispod mog braniče. Branič se iz skoka spušta i padne na njega i nakon toga se 10 sekundi valjaju po podu ko napaljeni tinejdžeri. Rezultat: penal za mog protivnika. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2015 9:01 (Hexfire).
12 godina
offline
Re: FIFA 15
To je čit, imas ga za par eura kupiti na ebayu :)
Naletavam redovitno na likove sa tim govnom u 1. i 2. diviziji.
[19xx]C3c1l
12 godina
offline
Re: FIFA 15
C3c1l kaže...
To je čit, imas ga za par eura kupiti na ebayu :)
Naletavam redovitno na likove sa tim govnom u 1. i 2. diviziji.

 Daj molim te stavi link, ja ne razumijem kako netko moze napravit cheat za padanje igraca hahah

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
15 godina
offline
Re: FIFA 15
C3c1l kaže...
To je čit, imas ga za par eura kupiti na ebayu :)
Naletavam redovitno na likove sa tim govnom u 1. i 2. diviziji.

 Ne znam kakav je to čit na PS4 ali ista stvar se događa. Golman u 5 m izađe na centaršut i pobere loptu a s leđa se u njega zabije protivnički igrač i napravi očiti prekršaj u napadu a za nagradu dobije penal?

 Da se sad  ne ponavljamo jer takvih situacija ima mali milijun i očito je da su to neki propusti u igri i da ih treba riješiti. To su osnovne stvari, poznavanje i primjena pravila u nogometnoj igri... onda možemo dalje..

14 godina
offline
FIFA 15

Dojam demo-ta: svaki udarac ulazi.. jedno 30 longshoteva sam zabio u par tekmi

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 15
Encyanix kaže...

Dojam demo-ta: svaki udarac ulazi.. jedno 30 longshoteva sam zabio u par tekmi

 Na kojoj težini?

14 godina
offline
Re: FIFA 15
movie kaže...
Encyanix kaže...

Dojam demo-ta: svaki udarac ulazi.. jedno 30 longshoteva sam zabio u par tekmi

 Na kojoj težini?

 U futu onaj sto po defaultu bude i defentivino su golmani najgori do sad.. i par tekmi sam odigro protiv brata tako da tezina nebi trebala ovisit o perfomancama golmana.. 

PSN: Chov1ch
12 godina
offline
FIFA 15

Tezina ovisi o perfomansama golmana... zato se 1v1 uvijek igra na world class ili legendary.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...

Tezina ovisi o perfomansama golmana... zato se 1v1 uvijek igra na world class ili legendary.

 kako god okrenes stisnes svaki put udarac skoro do kraja i nema sanse da fula.. znaci skarice i te fore sve idu u raslje..

 

Evo moj upload al ovo je nista sta sam sve pozabijo.. 

 

 

PSN: Chov1ch
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2015 7:34 (Encyanix).
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

jel moze meni neko objasnit zasto je polufinale gold cupa uvik puno jebenog aidsa

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 15
deathlegend kaže...

jel moze meni neko objasnit zasto je polufinale gold cupa uvik puno jebenog aidsa

 Aj prevedi, ne kužim pitanje?

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Encyanix kaže...
SimeKZ kaže...

Tezina ovisi o perfomansama golmana... zato se 1v1 uvijek igra na world class ili legendary.

 kako god okrenes stisnes svaki put udarac skoro do kraja i nema sanse da fula.. znaci skarice i te fore sve idu u raslje..

 

Evo moj upload al ovo je nista sta sam sve pozabijo.. 

 

 

 Masu dobri golovi 

I always tell the truth.Even when I lie.
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Igram na xboxu 360 i imam neke probleme koji su užasno frustrirajući. Ne znam da li je to tako igrica napravljena (ili je samo tako loša za xbox) ili ja nešto krivo radim. Molim vas za pomoć

 

1) Driblanje i uzimanje lopte. Igram isključivo sa bratom, jedan protiv drugoga i redovito nakon što se lopta izvede sa centra zaletimo se prema golu i ne možemo jedan drugome uzeti loptu. Znači sa centra dođemo u situaciju 1 na 1 sa golmanom. I to kvazidribljanje se sastoji samo od promjene smjera trčanja i kombiniranja sa šprintevima. Čak je teško prići igraču da mu se ukliže!!! Kako uzeti loptu?? Ovo je toliko frustrirajuće da razmišljam skinuti PES u nadi da će on biti bolji

 

2) Automatsko prebacivanje igrača. Šprintam sa jednim igračem, on mi sam iznenada prebaci na drugoga i sa tim drugim onda zašprintam u smjeru kojim sam šprintao sa prvim igračem ( a to je najčešće krivi smjer, od protivničkog igrača ) i praktički si razmaknem obranu i igrače

 

3) Suđenje. Da li kvaliteta suđenja ima veze o težini na koju je podešena igra?

 

4) Sprintanje. Kako je moguće da igrač koji vodi loptu bude brži u sprintu od onog bez? (bez obzira koji igrač vodi loptu) I kad budem u blizini da ga moj igrač može rukom povući jednostavno mi pobjegne.

 

5) Presjecanje lopte. Iako je moj igrač u dosegu lopte nikada je ne presječe nego je jednostavno preskoči!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 15
Zoko kaže...

Igram na xboxu 360 i imam neke probleme koji su užasno frustrirajući. Ne znam da li je to tako igrica napravljena (ili je samo tako loša za xbox) ili ja nešto krivo radim. Molim vas za pomoć

 

1) Driblanje i uzimanje lopte. Igram isključivo sa bratom, jedan protiv drugoga i redovito nakon što se lopta izvede sa centra zaletimo se prema golu i ne možemo jedan drugome uzeti loptu. Znači sa centra dođemo u situaciju 1 na 1 sa golmanom. I to kvazidribljanje se sastoji samo od promjene smjera trčanja i kombiniranja sa šprintevima. Čak je teško prići igraču da mu se ukliže!!! Kako uzeti loptu?? Ovo je toliko frustrirajuće da razmišljam skinuti PES u nadi da će on biti bolji

 

2) Automatsko prebacivanje igrača. Šprintam sa jednim igračem, on mi sam iznenada prebaci na drugoga i sa tim drugim onda zašprintam u smjeru kojim sam šprintao sa prvim igračem ( a to je najčešće krivi smjer, od protivničkog igrača ) i praktički si razmaknem obranu i igrače

 

3) Suđenje. Da li kvaliteta suđenja ima veze o težini na koju je podešena igra?

 

4) Sprintanje. Kako je moguće da igrač koji vodi loptu bude brži u sprintu od onog bez? (bez obzira koji igrač vodi loptu) I kad budem u blizini da ga moj igrač može rukom povući jednostavno mi pobjegne.

 

5) Presjecanje lopte. Iako je moj igrač u dosegu lopte nikada je ne presječe nego je jednostavno preskoči!

 

1. Ovo prvo je baš vezano uz 15-icu. Glupi bug, propust, glitch kako god ga hoćeš nazvati. 

 

2. U opcijama si staviš na manualno mijenjanje igrača. Ne vjerujem da ijedan ozbiljniji igrač igra na automatski.

 

3. Nema. Takvo je kakvo je.

 

4. Jer EA.

 

5. Ovo nisam baš primjećivao. Možda je neki problem baš sa 360 verzijom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
odjavljen
offline
FIFA 15

Imam pitanje i problem.

Pitanje je kad će se odnosno hoće li se ažurirati transferi sa zadnjeg roka?

Problem je da nemogu napraviti security question u FUT, kaze mi "your security question can't be created" i jednostavno izadje iz FUT

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Pozdrav,isplati li se uzeti sada FIFU 15, ima li igraca ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 15
AdMer12 kaže...

Pozdrav,isplati li se uzeti sada FIFU 15, ima li igraca ?

 U pravilu situacija i nije nešto bajna nakon što izađe nova verzija. Posebno na PC-u gdje se ionako proda puno manje primjeraka od konzola. Ak možeš jeftino nabaviti riskiraj, ali možda bi ti bilo pametnije pričekati koji mjesec pa uzeti 16 kad cijena padne ako ti je trenutnih cca 250kn previše.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
odjavljen
offline
Re: FIFA 15
AdMer12 kaže...

Pozdrav,isplati li se uzeti sada FIFU 15, ima li igraca ?

 Ja imam 15 trenutno i igram, nađe se igrača nema problema, ali savjetujem ti da pričekaš mjesec-dva i preko meksičkog origina će bit 16 full jeftino, ja sam ovu prošle godine tak kupio za nekih100-150 kn ne sjećam se trenutno.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Pozdrav,nedavno san uzea FIFU 16 za PC ali posto moj komp i nie bas nesto uspija san nekako nastimat rezoluciju i sve to da ne zapinje ali jos se tu i tamo osjete lagovi i zapinjanje i sa vidin dae FIFA 15 250kn trenutno pa me zanima dali bi mi isla kliko tliko glatko i bez lagova i zapinjanja na sljedecoj konfiguranciji:
Intel Pentium CPU G620 @ 2,60GHz
4,0GB RAM
AMD Radeon HD 6450
I kliko se puta moze inst. orginal 16-ka iman je na Originu i planiran je proda.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 15
lg g2 problem kaže...
Pozdrav,nedavno san uzea FIFU 16 za PC ali posto moj komp i nie bas nesto uspija san nekako nastimat rezoluciju i sve to da ne zapinje ali jos se tu i tamo osjete lagovi i zapinjanje i sa vidin dae FIFA 15 250kn trenutno pa me zanima dali bi mi isla kliko tliko glatko i bez lagova i zapinjanja na sljedecoj konfiguranciji:
Intel Pentium CPU G620 @ 2,60GHz
4,0GB RAM
AMD Radeon HD 6450
I kliko se puta moze inst. orginal 16-ka iman je na Originu i planiran je proda.

 Moraš prodati cijeli account. Ne možeš prodati samo 16-icu

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice