FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 880.159
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 19

Jučer sam igrao 5 online utakmica i u svih pet je veza bila 5 crtica i nikakvih lagova niti trzanja nisam imao u igri.

Jesu oni to stavili servere za online ili koji kurac se događa?!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

Sto mislite da ce biti u Marquee Matchupsima?

Sevilla - Real bi moglo. Liverpool - Chelsea? Igraju Liga Kup i onda ELP 29.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 11:41 (sexytoiletpaper).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Primjetio sam da su slobodni udarci u fifi 19 isti kao u fifi 18. Te slobodnjake nikad nisam skuzio kad ih na treningu pucam skoro svaki mi udarac ide u raslje a kad je utakmica i idem pucati lopta odleti u pm. U fifi 18 a i u fifi 19 nisam vidio nikad da je netko zabio slobodnjak. Jeste li vi vidjeli ikada da je netko zabio iz slobodnjaka naravno ne racunaju se ona dodavanja vec mislim samo na udarce?

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 19

Jel netko zna ako uzmem fifa 19 standard edition, jel mogu poslije kupiti dlcove preko ps storea? evo npr. kupio sam god of war standard edition i ne mogu više ništa kupiti a ima nekih dlcova

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Cansee kaže...

Jel netko zna ako uzmem fifa 19 standard edition, jel mogu poslije kupiti dlcove preko ps storea? evo npr. kupio sam god of war standard edition i ne mogu više ništa kupiti a ima nekih dlcova

FIFA nema DLC, a ako i bude, biti će besplatan kao što je bio DLC u FIFI 18 za Svjetsko prvenstvo.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 19

Kupio je sada za PS4, nek idu u pizdu mater. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Cansee kaže...

Jel netko zna ako uzmem fifa 19 standard edition, jel mogu poslije kupiti dlcove preko ps storea? evo npr. kupio sam god of war standard edition i ne mogu više ništa kupiti a ima nekih dlcova

Koliko ja znam god of war nema nikakvih dlcova niti o tom mogu nac na netu nista.

Milim na novi god of war.

Origin_Steam: hrka11
9 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
Cansee kaže...

Jel netko zna ako uzmem fifa 19 standard edition, jel mogu poslije kupiti dlcove preko ps storea? evo npr. kupio sam god of war standard edition i ne mogu više ništa kupiti a ima nekih dlcova

Koliko ja znam god of war nema nikakvih dlcova niti o tom mogu nac na netu nista.

Milim na novi god of war.

 

Da da novi, a nije to dlc, uglavnom u onom nekom specijalnom izdanju se dobiju neki armor i štit

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Cansee kaže...

 

Da da novi, a nije to dlc, uglavnom u onom nekom specijalnom izdanju se dobiju neki armor i štit

Ako pod DLC smatraš armor i štit onda FIFA ima DLC u vidu kartica i paketića.

Ovo sam morao napisati da me ne napadneš za par dana kako nisi dobio Ronalda i Neymara :P

[19xx] 4ntraks
9 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
Cansee kaže...

 

Da da novi, a nije to dlc, uglavnom u onom nekom specijalnom izdanju se dobiju neki armor i štit

Ako pod DLC smatraš armor i štit onda FIFA ima DLC u vidu kartica i paketića.

Ovo sam morao napisati da me ne napadneš za par dana kako nisi dobio Ronalda i Neymara :P

 ček, šta stvarno ne dobiješ sve igrače?

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Cansee kaže...

 ček, šta stvarno ne dobiješ sve igrače?

Ovisno o verziji igre koju kupiš dobiješ bonuse.

U najjačoj verziji su bonus Ronaldo i Neymar, ali samo na posudbu - nekih 7 utakmica otprilike.

+ pakete 20 ili 40 paketa - ovisno o verziji igre.

Pogledaj na storeu - sve ti piše.

[19xx] 4ntraks
9 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
Cansee kaže...

 ček, šta stvarno ne dobiješ sve igrače?

Ovisno o verziji igre koju kupiš dobiješ bonuse.

U najjačoj verziji su bonus Ronaldo i Neymar, ali samo na posudbu - nekih 7 utakmica otprilike.

+ pakete 20 ili 40 paketa - ovisno o verziji igre.

Pogledaj na storeu - sve ti piše.

 

to zvuči loše. ja nisam dugo igrao fifu, zadnja je bila 2009 ak se dobro sjećam, tak da uopće ne znam kak sad to sve funkcionira, al vidim da je hrpa ljudi uzbuđena zbog ove najnovije pa reko možda da kupim i malo isprobam. al sad kad ovo čujem da se moraju dodatno plaćati neki igrači (pravom lovom) s tim se neću zamarati

11 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Jebo im ja mrtvu mater svima iz EA neka ih vise netko sve pobije. Ostala mi jos jedna utakmica dok mi ne prodje trial. Igram protiv lika koji ima najjace francuze griezmana mbappea i ostale gadove. Zabije mi gol takav sugavi kao i sto i svaki primam u ovoj prokletoj igrici. Uzmem frajeru loptu ali mu ne uzmem lopta se nekako magicno odbije njemu u noge i tako tri puta za redom dok mi nije presao sve te igrace lopta nikako nije mogla otici u pm ne moralo se bas njemu u noge vratiti i zabije mi gol ja popizdim stav full atacking zabijem mu gol ubrzo sa nekih 5m. Onda opet imam sansu predjem mu golmana i idem odmah zapucati sa 6m udaljenosti i on me pokosi sledja dobije crveni karton a ja penal a to sto je lopta usla vec u gol to nista to se ne racuna. Normalno lik mi obrani penal a lopta se odbije do auta a ja sam vec dva puta skinuo penal u ovoj igri i svaki put se lopta odbila napadacu u noge da pospremi prazan gol. I onda ostatak tekme cista tlaka ja samo prijetim pucam a onaj njegov golman mi je skinuo 4 lopti u petercu baca se kao superman kako je moguce da je netko toliko brz da skine volej sa 3m udaljenosti. I normalno tekma zavrsi 1:1 a ja se mogu fuckati sto se tice bodova sigurno me sutra sustizu i izgubit cu gold 1 rank a da mi je EA dopustila pobijedu taman bi se osigurao za sutra.

 Aj skrati malo s pisanjem romana. Uzmi si dnevnik pa pisi svoje dozivljaje iz fife, necemo samo tvoje cmoljenje tu citat.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
13 godina
odjavljen
offline
FIFA 19

Evo, dovoljno mi je bilo probati 2 utakmice da skužim da je igra teško sranje. Sretno vama koji ćete živce izgubiti zbog igre, ali ja svoje novce bacat na ovo smeće neću :) Journey je jedino što sam htio probat, ali radije ću pogledat na youtubeu sve cutscene i onda sam miran haha

 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: FIFA 19
footballer kaže...

Evo, dovoljno mi je bilo probati 2 utakmice da skužim da je igra teško sranje. Sretno vama koji ćete živce izgubiti zbog igre, ali ja svoje novce bacat na ovo smeće neću :) Journey je jedino što sam htio probat, ali radije ću pogledat na youtubeu sve cutscene i onda sam miran haha

 

Nek si ti nama dosao reci ono sto mi znamo zadnjih 4 godine. "haha"

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Cansee kaže...
Skilledžija kaže...

Ovisno o verziji igre koju kupiš dobiješ bonuse.

U najjačoj verziji su bonus Ronaldo i Neymar, ali samo na posudbu - nekih 7 utakmica otprilike.

+ pakete 20 ili 40 paketa - ovisno o verziji igre.

Pogledaj na storeu - sve ti piše.

 

to zvuči loše. ja nisam dugo igrao fifu, zadnja je bila 2009 ak se dobro sjećam, tak da uopće ne znam kak sad to sve funkcionira, al vidim da je hrpa ljudi uzbuđena zbog ove najnovije pa reko možda da kupim i malo isprobam. al sad kad ovo čujem da se moraju dodatno plaćati neki igrači (pravom lovom) s tim se neću zamarati

 Krivo si shvatio. Ako kupiš Ultimate Edition onda kao bonus dobiješ Ronalda i Neymara na posudbu sedam utakmica. Imaš ih sedam utakmica, kasnije odu, igraš kao i da ih nije bilo. Kasnije ih bez problema kupiš za coinse ili ih dobiješ u paketu onu i s njima igraš kao i sa svakim drugim igračem. Plus u Ultimate Edition verziji dobiješ 40 Jumbo Rare Gold Pack koje dobiješ svaki tjedan po 2 (mislim), a u Standard Edition dobiješ 20 takvih paketa.

Znači, te stvari su samo bonus za one koji kupe Ultimate edition. Možeš slobodno uzeti Standard edition, nećeš dobiti ovu dvojicu na posudbu po 7 utakmica, ali ostalo je sve isto. Ne moraš ih kupovati stvarnim parama.

 

------

 

Inače, ja imam Origin Access Premier (100€ godišnje) pa u sklopu toga imam i FIFA19 Ultimate Edition i to sam imao pristup igri još od 19.9. Meni je igra dobra, bolja od prošle verzije. Zabavna, baš te tjera da igraš još. Vidim da je popularno govoriti da je igra smeće, sranje i slično. Slažem se, nije savršena. Niti će ikad biti. Uostalom, kad je toliko smeće, žašto ju još uvijek igrate? Igra nije realistična? Ako želite da bude realistična uzmite loptu i idite na igralište, livadu bilo gdje, nemojte to tražiti na računalu/konzoli.

Division Rivals me oduševio, stvarno odlična stvar, bolja od onih dnevnih natjecanja koja su bila do sada. Upao sam u 6. diviziju, trenutno sam došao do Rank II u toj diviziji, prvi rang je daleko. Nisam neki ekstra igrač, imam omjer 29-4-20, od tih 20 poraza dva su diskontekta pri vodstvu 1-0 zbog toga što mi je internet ne baš najbolji, a bilo bi i još 2-3 više pobjede da Squad Battles ne igram s rezervnom ekipom, ali i tamo sam na granici između Elite 2 i Gold 1.

 

Kao što rekoh, imam 2 tima. To mi je zbog toga da ne trošim previše coinsa na fitness kartice pa u Squad Battles igra druga ekipa dok je prva na klupi, a u Division Rivals je obrnuto.

 

 
 

9 godina
offline
FIFA 19

jel ima neki tournament mod, tipa sad mi dođe društvo nas 8 i izaberemo svako svoj tim i onda igramo turnir? sjećam se da je to imao pes davno davno

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19

Ofkors da ima...mores birat vise nacina natjecanja,turnira itd...sad imas i house rules postavite svoja pravila itd.

Netko od kolega ti more jos vise pisat ako ima volje.

Uglavnom ima.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Grisha kaže...

 

Slažem se, nije savršena. Niti će ikad biti. Uostalom, kad je toliko smeće, žašto ju još uvijek igrate? Igra nije realistična? Ako želite da bude realistična uzmite loptu i idite na igralište, livadu bilo gdje, nemojte to tražiti na računalu/konzoli.


  

Ovaj argument mi je uvijek drag za pročitati. Da, čudno je svake godine dati 700 kuna za igru i očekivati neku dozu realnosti ili neki napredak u igri. Još je čudnije kada to očekuješ od igre s največim budžetom u ovoj industriji. Mrak ti totalno padne na oči kada shvatiš da ova igra svake godine donese oko 2 milijarde dollara zarade. Najviše u industriji. Zar u takvim okolnostima netko očekuje još i neku realnost u igri? Gle, ne znam za ostale forumaše ali ja volim nogomet i igram ga cijeli život a to je vjeruj mi više nego što većina ovdje ima godina. Upravo zato što kužim neke stvari u i oko nogometa uz sve ovo što sam nabrojao očekujem neku dozu realnosti u igri.Bar onako kako je ja vidim.

 

Pogotovo kada shvatiš da si u fifi 14 imao bolji osjećaj udarca nego što ga imaš u fifi 19. Ja bih želio da igra bude bolja a ne gora. Želim da savke godine osjećaj igranja bude bolji a ne gori. Stoga ovi argumenti, uzmi loptu i na livadu su neozbiljni. Pasivnošću nećemo dobiti bolju igru. Ja svake godine pošaljem desetak mailova i nabrajam im što po meni ne valja u igri. Drago mi je nakon što sam pisao a mnogi su me podržali na ea forumu da smo već sljedeće godine dobili da mi ne možeš pauzirati igru kada ti se digne i da znam kada ćeš se vratiti u igru. Neka svatko od nas odradi svoju dionicu i možda dobijemo bolju igru. Nećemo je dobiti ako uzmemo loptu i odemo na livadu.

12 godina
offline
FIFA 19

Kupiš igru za 500, 600 kn i onda igraš i nerviraš se i kritiziraš tu istu igru. Uz to ulupaš još tko zna koliko para na neke coinse, paketiće šta već... 

Meni se čini da nije problem samo u igri:) Ovo je već jedna vrsta ovisnosti, a svaka ovisnost ne donosi ništa dobroga. Odoše vam živci ljudi, a zdravlje je najvrednije. Uz to pati i obitelj i to sve zbog neke igre, obične igre.  

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Problem je kaj ovdje vecina ekipe prosipa tesku negativu, ostali se povedu i tema nije citljiva uopce.

 

Ono kaj sma primijetil. Nema vise bijesnog sprintanja po 90min jer nakon prvog poluvremena taj igrac je mrtav. Isto tako ping pong kako neki ovdje pricaju ne postoji.

Utakmice mi ne završavaju rukometim rezultatom. Cak se odigra 0-0. Ono kaj je zanimljivo je taj time shot koji je doslovno maknuo dvije stvari. Nabijanje sa 25m sa odredenim igracima i trpanje gajbi, te double tap po podu i gol. Predobro je kad napravi protivnik akciju i pred golom ju nabije na krov stadiona. Dakle, vidi se Skill gap koji ce se morat savladati.

 

Gameplay je sporiji, tromiji. Puno vise treba graditi akciju da bi uopce doso do gola. Ono najbitnije. Ko se je trudio naucit igrat obranu u 18... Ovdje je bog i batina.

 

Nije savrsena fifa, ali je od 18 miljama ispred. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Neki korisni savjeti...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 23:23 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Neki korisni savjeti...

 

 

 

 Ja sam jako cesto radio u prijasnjim fifama to da promijenim stranu igre tako da posaljem visoku loptu na drugi dio terena. Volio sam to raditi jer bi se znalo otvoriti prostora ali ove godine kad god sam isao promijeniti stranu lopta je letila dosta dugo i sporo i rezultat je bio taj da protivnik nadskoci mog beka i otvori mu se kontra. Bit ce mi dosta koristan taj savjet da drzim R1+tipku za ubacaj jer vidim po prilozenom da lopta puno brze leti.

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Zasto svake godine ova igra sve vise lici na mortal kombat a ne simulaciju nogometa. Neka mi neko objasni zasto 90% prekrsaja nije a je ili je a nije. Ili ove abnormalne akrobacije i poluskarice sta svako drugi igrac moze a ne moze

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jučer sam se na poslu malo igrao na marketu, zaradio nekih 50k skroz lagano. Prije nego odem doma sve uložio sve u igrače i mislim si da je dosta s marketom dok ne počnem igrat ozbiljnije. 

 

I doma nemam mira pa još malo počnem klikat na mobu, jutros se probudio s novih 80k a krenuo praktički od nule. Ukupno sam preko 300k u profitu, nadam se da me neće sjebat market sad kad full igra izađe 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

Jel moze netko ukratko dati kakvu natuknicu sto tice trejdanja? Sto gledati i slicno?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Što izabrati?

Otvorit ću nagradu popodne kad dođem doma jer mi je veći gušt u igri otvarati packove :)

Najbliži sam drugoj opciji pošto mi sad na početku treba čim više igrača za SBC i eventualno ekipu.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam uzeo ovu untradable. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

Jel moze netko ukratko dati kakvu natuknicu sto tice trejdanja? Sto gledati i slicno?

Nema tu neke filozofije. Ja osobno ne mogu pratiti nekoliko liga jer mi je to previše. Igram  s englezima i onda njih pratim i znam sve cijene za sve bitne igrače. Kada to znaš onda ti samo treba vremena da možeš sjediti za računalom. I naravno strpljenja. Nema šanse da ti dnevno ne ulete bar dvije jako dobre kupnje. Ako ti se to ne da onda su ti ziher rare fitnessi. Sada ih nitko ne treba, no već preko vikenda postat će tražena roba. Ovih dana vidim moglo ih se uzeti za 350 coinsa, koliko su danas ne znam, nisam gledao. Recimo, ja sam ih prošle godine uzeo oko 300 i sve prodao po 1000 coinsa a nisam niti jednog platio više od 450 coinsa. Lijepa zarada iako nije brza zarada kao s karticama.

 

Jučer ujutro gundogan je išao za 6300 coinsa a kada je izašao u totw u prvih sat vremena je skočio na 14k coinsa. Po meni, odluči se za jednu najviše dvije lige i prati cijene. No ne prati cijene koje su na marketu već prati najnižu buy now cijenu za koliko kartica ode te koliko kartica postiže na bidanju. Tada znaš za koliko max možeš kupiti određenog igrača kako bi zaradio. Sve dalje je stvar sreće ili kako ministrica žalac kaže, tko prvi njegova djevojka.

 

Inače, jučerašnji dan ulazi u povijest jer je po prvi put jedan igrač dinama izašao u TOTW. Lijepo je vidjeti dinamov grb u TOTW.

6 godina
offline
FIFA 19

Ako se ne varam, sutra bi trebali izaci OTW tako da ako birate packove, cuvajte ih do sutra.

 
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice