Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

poruka: 453
|
čitano: 126.341
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
14 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Presao "The Ballad of Gay Tony" i poceo igrati "The Lost and Damned" koji me nije bas previse odusevio.....no mozda ce biti ok kada budem malo vise igrao.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
win32 kaže...

Presao "The Ballad of Gay Tony" i poceo igrati "The Lost and Damned" koji me nije bas previse odusevio.....no mozda ce biti ok kada budem malo vise igrao.

Meni je isto tako bolji TBOGT,ali u "The Lost and Damned" jedna stvar mi je dobra,Tv.Pogledajte Tv u clubhouseu.Ja sam odvalio od smijeha.

Republican Space RangersCool

15 godina
online
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

negdje sam pročito da se može pušiti cigareta, jel to istina?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
win32 kaže...

Presao "The Ballad of Gay Tony" i poceo igrati "The Lost and Damned" koji me nije bas previse odusevio.....no mozda ce biti ok kada budem malo vise igrao.

znači poslije instalacije odmah na Gay Tony Ballads! ohoho Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Pitanjce dali je itko igru isprobao na x-64 os-u?

Probao sam na Win 7 x-64 i meni se neće pokrenut sad neznam dal me nešta drugo zeza.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
486dx4 kaže...

Pitanjce dali je itko igru isprobao na x-64 os-u?

Probao sam na Win 7 x-64 i meni se neće pokrenut sad neznam dal me nešta drugo zeza.

Ja igram na win7 x64 i radi.

Samo čudno kako ti ne radi kad imaš original.

Bad Company 2 status: http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Kuky90
16 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Nešto drugo te zeza, meni radi bez problema na 64bitnoj 7ici.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
dekstroza kaže...

Nešto drugo te zeza, meni radi bez problema na 64bitnoj 7ici.

Meni isto.

13 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Tvrdy kaže...
dekstroza kaže...

Nešto drugo te zeza, meni radi bez problema na 64bitnoj 7ici.

Meni isto.

i meni

14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Evo nekoliko korisnih multiplayer savjeta od Rockstara:

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/5141/rockstar_game_tips_mastering_multiplayer_in_episodes_from_liberty_city.article

 

I još jedna informacija za sve korisnike XBOX360:

Ovotjedni DEAL OF THE WEEK je The Ballad of Gay Tony za samo 1200 Microsoft bodova.

 
0 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
FiCo_Ri kaže...

Imam jedan problem.. Kada uđem u igru sve super i odem na Play npr. Lost & Damned i kliknem start i umjesto da se pocne loadat mi samo crni ekran.. a frapsi idu.. na to mislim da igra responda al se ne loada.. ima ko rijesenje.. Mršti se

Isti problem :S uđem u igru odaberem TBoGT i smanjim sve na najmanje rezoluciju i sve :S I niš samo crni ekran probo sam i na tlad i ist nece :S

[url=http://www.rewards1.com/index.php?referrer_id=992682][img]http://www.rewards1.com/images/referralBanners/02.jpg[/img][/url]
15 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Gamer71 kaže...

evo baš sam instalirao igru  i pošto sam se zamijenijo sa frendom imam grafičku 8600gt. i sad imam problem i igra mi radi onako skroz na low i šteka lagano. pošto imam win 7 igra mi sigurno koristi dx 10, pa me zanima jel mogu ja promjenit negdje da mi igra koristi dx 9 ??

Mislim da ti procesor treba biti na nešto većem taktu...

 

BTW imam cra** igru ali frend mi je dao kod od njegove originalne igre pa sam napravio live account, i možemo se istovremeno spojiti na MP....... ja i on sa istim kodom, WTF??????????

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2010 8:38 (lovac82).
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Pomoč!!!!!! Kako sejvati igru ako nije original? Nemogu ju nikako registrirati, a bez toga nema smisla igrati jer sam svaki put na početku!!!!!!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Mislim da trebaš napraviti offline windows live account

14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
pepecisco kaže...

Pomoč!!!!!! Kako sejvati igru ako nije original? Nemogu ju nikako registrirati, a bez toga nema smisla igrati jer sam svaki put na početku!!!!!!!!

kada prvi puta ulaziš u igru i kad te pita za onaj account na windows live, ti odaberi da želiš OFFLINE account jer za save mislim da moraš imati account

 

SVI NA EREPUBLIK --- pokažimo tko smo mi Hrvati cijelome eSvijetu! Ako hoćeš pomoći eHrvatskoj javi mi na pm
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

A jel iko zna,dal mogu da ubacim neki mod iz GTA IV kao npr.: speedometer,mod za kontrolu saobracaja,ili neko ljepse auto jer sam vidio da je 95% auta ostala ista kao u GTA IV ??

Negdje sam procitao da postoji i noviji patch od 1.0.6.0 za gta episodes from liberty city,dali je neko instalirao,te sta donosi taj patch kad je i 1.0.6.0 dobro uraden i dobro optimiziran ??

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Taj novi patch je za Episodes from Liberty City (1.1.0.0 ili 1.0.1.0 ili 1.1.1.0) nez tako nešto a za GTA 4 je zadnji 1.0.6.0

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
lovac82 kaže...

Taj novi patch je za Episodes from Liberty City (1.1.0.0 ili 1.0.1.0 ili 1.1.1.0) nez tako nešto a za GTA 4 je zadnji 1.0.6.0

 A jel iko zna,dal mogu da ubacim neki mod iz GTA IV kao npr.: speedometer,mod za kontrolu saobracaja,ili neko ljepse auto jer sam vidio da je 95% auta ostala ista kao u GTA IV ??

13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

DEčki....ja sam novi...imam problem......lijepo ja upalim komp.....upalim gta eflc sve super idem start dlad ili tbogt i sam je ona crni ekran.....moše ko pomoć?

Antonio Boltek
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Samo da upozorim da nebi eskaliralo - rasprava ni traženje pomoći za piratski softver nije dozvoljeno.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Ja imam i gta IV i gta EfLC koji rade dobro osim kod gta EfLC (gay tony nastavak) igra mi dosta zastajkuje pa je malo problem za obavljati misije  kako treba. Zanima me u cemu je problem, dali u igri ili necem drugom?    HVALA

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
RIKY D kaže...

Ja imam i gta IV i gta EfLC koji rade dobro osim kod gta EfLC (gay tony nastavak) igra mi dosta zastajkuje pa je malo problem za obavljati misije  kako treba. Zanima me u cemu je problem, dali u igri ili necem drugom?      HVALA

  ovisi koja je konfiguracija na kojoj igraš, da li imaš najnovije drivere za grafičku, patch.. meni npr nekad više trza the lost and damned zbog više fizike, odnosno zbog motirista..

14 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Ja kolko sam igrao,sad sam zavrsio The Lost and Damned i primjetio da mi vise steka i ima uzasno puno bugova,za razliku od The Ballad of Gay Tony mi uopce ne steka i da se normalno igrat!Cool

13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

a u k....c.....onda ništ.....ali ako netko zna o čemu je riječ.....(black screen)....

Antonio Boltek
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Moram se malo pohvaliti: Evo montaže koju sam napravio koristeći video editor. Nažalost sa video editorom sam napravio samo klipove a cijelu montažu sam kompletno uredio u Vegasu.

COMMENT BIATCH!Izlanuo se

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2010 14:58 (ivann.n).
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

a jel možda problem (black screen) to što imam pentium 4?

jer je igra oriđiđi

originalSmijeh

Antonio Boltek
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
GtA-EfLc kaže...

a jel možda problem (black screen) to što imam pentium 4?

jer je igra oriđiđi

originalSmijeh

na pentiumu 4 igrat gta4Izlanuo se za fino igranje trebas imat neki dobar triple/quad coreNamigiva

Moja graficka je 100% pamuk!!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

onda ništa......prebacujem ja na gta4 ......:)

Antonio Boltek
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

... Veliki si razmak napravio... LOLOLOLOLLOO!!

15 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
GtA-EfLc kaže...

a jel možda problem (black screen) to što imam pentium 4?

jer je igra oriđiđi

originalSmijeh

Pa može se pokrenuti na Pentiumu 4, provjereno iz prve ruke....... također imaš brdo dokaza(video-a) po internetu...... max 5 FPS, pa ti igraj Belji se

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice