Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.093.268
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
8 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

isti cpu i gpu... (radi video samo klikni)

 

Evo mu postavki:

 

CPU: i3-8100 3.6ghz

GPU- Msi GTX 1070 Aero Overclocked 100mhz core 500 mhz memory

 

klokao je grafu, a cpu neznam jeli klokao neda mi se trosit 2 sek, idem spavat :)

 

ps: ako nisi vidi zadnje drivere za grafu, mozda pokusaj i nvidia expirience one njihove preporucene postavke.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2018 3:16 (Kresimir4).
7 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Taj sam video i gledao :) Baš je dosta velika razlika na GTA V.

 

Što se tiče tomb raidera, na videu je prosjek 114 fps-a, meni je 110 na istom benchmarku. Tako da samo na GTA neš ne štima, odnosno, ne podudara se. Ja imam "samo" 8gb rama, razmišljao sam kupiti 16gb ili ne pošto 8gb košta oko 800 kuna, al su me videi na youtube-u uvjerili da nije potrebno jer je u igrama razlika maksimalno do nekih 5-10% bila.

 

Optimizirao sam sada na Geforce Experience-om, malo je bolje, al ne znatno. Nekad se spusti nešto ispod 60 fps-a, a nekad dođe do 90-100 (rijetko). Driveri su friški. Očekivao sam zbilja malo više u ovoj igrici.

 

Btw, 75 stupnjeva na full loadu je normalno za grafičku?

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2018 3:51 (daniel2809).
15 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

ako neko jos igra nek me doda Adnan3003 (Social Club) da odigramo misije koje su mi ostale u bunkeru :))

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2018 10:14 (DangerousB).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Pozdrav svima.

 

Postavljao sam pitanje ranije slicno ovome.

Krenuo sam igrati GTA i imam jos 2 frenda ponekad i treceg s kojim igram, kreiram sesiju u koju mogu uci samo oni koje ja pozovem i sve to uredno radi obavimo misiju i posle svake misije nas igra razbaca pa moram ponovo slati invite obojici.

Postoji li nacin da nas posle misija ne razbaca svakoga na svoju stranu ???

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Od zadnjeg updatea stalno error code 217,nikako da downloada 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Pozz počeo sam igrati pred malo tako da sad u onlineuigram samo trke. Šta bi ste mi preporučili da prvo radim, kako npr dobiti kuću itd. Gledao sam neke tutorijale ali mi nije baš jasno.

Može neki di je objašnjen korak po korak ili nek mi neko napiše otprilike šta mi je raditi
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

radiš misije, dobivaš novac na kapaljku i kupuješ stvari koje su abnormalno skupe. ili keširaš eure pa kupuješ novac u igri tako. igra ima masu, masu, masu stvari koje su užasno skupe. čak i apartmani su ti nekih milijun dolara a trebaš ih za raditi heists. bunkere i ostalo da ne spominjem, cijene su desetak milijuna dolara za sve to. a npr. jedna utrka ti daje 25-30k dolara za win i to sada kada je bonus. uglavnom, grind je užasan. a novac trebaš za zgrade, odjeću, aute, oružje, municiju, body armor itd

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2018 12:01 (Skullscar1989).
7 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

danas sam pokusao uc u online i pise mi cloud cant finde files. sta da radim

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Šta bi morao promjenit da vrtim gta 5 na Medium ili High ?Ja bi dodao još 4 gb rama i grafičku  GTX1050, a procesor je ja mislim ok?Samo je pitanje dal moja matična podržava ovu grafičku?

pOtPiS
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Tu je problem i manjak rama i grafa i cpu (GTA V je inace CPU intensive igra).

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
zviznemte kaže...
Pozz počeo sam igrati pred malo tako da sad u onlineuigram samo trke. Šta bi ste mi preporučili da prvo radim, kako npr dobiti kuću itd. Gledao sam neke tutorijale ali mi nije baš jasno.

Može neki di je objašnjen korak po korak ili nek mi neko napiše otprilike šta mi je raditi

Skini si FiveM mod i igraj modane servere, puno zabavnije, bolje i povrh svega lakse je zaradit lovu i nesto si priustiti a mofova imas hrpe, od ultra realnih gdje ne mozes krasti aute i gdje je voznja otezana (npr ne mozes bjezati sa sportskim autom po offroad cestama) do ovih slicniji orginalu.

13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Pa mislio sam dodat 4 gb rama i gore navedenu grafičku samo ne znam dal je matična podržava?Znači i procesor je loš morao bi i njega mjenjat?

pOtPiS
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

A gle, ti si u škripcu jer jedno vuče drugo... treba ti jači CPU a pošto za taj socket nemaš ništa puno jače ni isplativije za taj socket trebaš i novu ploču te novi DDR4 ram jer su sve platforme dns na DDR4.

 

10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Na kojem si serveru na FiveM? Ja sam bio na nekom americkom, grindao za kucu i modane aute, puna kuca droge i onda bio wipe 1.1. Teško mi je nac dobar FiveM server, dakle da nema spawnanja auta, teleportiranja... Vec da je normalna mapa, kupovina stanova/kuca, poslovi, real life auti itd.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 21:31 (D3lBoy).
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Nisam sada dosta dugo igrao, ali najvise vremena sam proveo na Badlands i pogotovo The Wack Pack jer mi tamo ekipa igra. Dakle mozes raditi normalne poslove (popravci, rudarenje, hitna sluzba, vuč služba, taxi, dostava hrane.....)a mozes i drogu skupljat, pakirat i prodavati. Kupujes si svoja vozila, obavezno ih moras kljucat kada izlazis da netko ne ukrade. Policajci su ti pravi igraci tako da moras pazit na sva oravila i sljedit ih inace placas kazne i ides u ćuzu. Takodjer moras poloziti autoskolu inace placas kaznu ako te zaustave bez vozacke. Moras si kupiti dozvolu za nosenje oruzja ali u oruzarnici imas ogranicen broj oruzja, postoji crni market za ostalo ali ako te uhvate sa tim oruzjem oduzimaju ti ga i placas kaznu i ides na hladjenje u ćuzu. Stvarno je opsirno i zabavno. Naravno mozes i banke/trgovine pljackati. Lovu od droge moras oprati btw.

To je wack pack, Bandlands je jos otezana verzija gdje ne mozes krasti aute od NPC-a, ako vozis recimo 50 vise od ogranicenja mogu ti uzeti vozacku, ako vise puta ponovis taj isti prekrsaj uzmu ti trajno i ne mozes vise ju ni dobiti nazad. Ako te u autu uhvate sa drogom uzmu ti i auto i sl.

 

Meni su full zabavni modovi, ovaj regularni MP je meni zamoran i brzo dosadi.

 

6 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Jel se još nekome dok igra GTA V pojavljuje kao transparentni objekt sa točkicama(traje sekundu ili dvije)?

~~Sontax~~
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Da li itko zna od vas rijesiti error u luncheru c000007b   probao sam sve od reinstalcije igre do drajvera za grafu winsa updejta sve se i nikako znaci samo mi kada bi treba play stinsuti dode ovo, niti safe mode ne pomaze

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Frenkyca kaže...

Da li itko zna od vas rijesiti error u luncheru c000007b   probao sam sve od reinstalcije igre do drajvera za grafu winsa updejta sve se i nikako znaci samo mi kada bi treba play stinsuti dode ovo, niti safe mode ne pomaze

 

Jesi probao 

 

 

1 First, go where you have installed the gtav.exe my is in D:\Programmi\GTAVLauncher.exe

2 Now create a shortcut of gtavlauncher.exe, right click and hit properties, now you have to add -verify after your directory here an example

D:\Programmi\GTAVLauncher.exe -verify

apply and save

3 Done, hit the shortcut and the verify will start!

 

15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
krokodil kaže...
Frenkyca kaže...

Da li itko zna od vas rijesiti error u luncheru c000007b   probao sam sve od reinstalcije igre do drajvera za grafu winsa updejta sve se i nikako znaci samo mi kada bi treba play stinsuti dode ovo, niti safe mode ne pomaze

 

Jesi probao 

 

 

1 First, go where you have installed the gtav.exe my is in D:\Programmi\GTAVLauncher.exe

2 Now create a shortcut of gtavlauncher.exe, right click and hit properties, now you have to add -verify after your directory here an example

D:\Programmi\GTAVLauncher.exe -verify

apply and save

3 Done, hit the shortcut and the verify will start!

 

 Jesam i na negdje više od pola pukne taj verify i ne šljaka

11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC
http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Ok, i kakve to veze ima s GTA i s PC-om na kraju krajeva?

12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

pa bolji gta u western svijetu. jedino je šteta kaj ne dolazi na pc.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Instalirah bas nedavno gta V, nisam nikad igro, jel bi trebo instalira update 1.33 i 1.36? Donose li ikakva znacajna poboljsanja? Ima li jos neki must have mod ili nesto sto bi se "trebalo" instalirat da igra bolje radi ili lijepse izgleda. Imam gtx 1060 tako da nema problema s pokretanjem

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Bi li se isplatilo zamjenit cpu za ovu igru? Nasao povoljno i5 3470s, sad me zanima bi mi smanjio stutter. Fps je ok, ne treba mi jaca grafa, ionako igram na med-high bez aa i ostalih deraca, samo me zivcira kad se okrenem u voznji, zatrza sve, a fps je 50+. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Bi ali bi i dalje zapinjalo, bolje štedi za nešto novije

Battlelog: D3lBoy-00
10 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Nezz vidi cu, oglas je povoljan ovo bi proda sta imam tako bi me ispalo da cu potrosit "samo" 150kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Pozdrav. Dali još netko ima ovakav problem ( i ako da kako ga je riješio) u GTA V, naime pokrenem igricu, učitava se "Story Loading" i tu odjednom stane i izbaci me van, ako se već negdje vrtilo ovo pitanje, isprike ali previše je postova da bi se sve pročitalo. Hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
boki707 kaže...

Pozdrav. Dali još netko ima ovakav problem ( i ako da kako ga je riješio) u GTA V, naime pokrenem igricu, učitava se "Story Loading" i tu odjednom stane i izbaci me van, ako se već negdje vrtilo ovo pitanje, isprike ali previše je postova da bi se sve pročitalo. Hvala :)

 Original ili pirat?

8 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Pirat pirat

10 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Nije ti vise skupo, 150kn za cd key. I nemoras drhtat oce li radit. 

 

nemoj me krivo shvatit, ne bi da ja nisam nikad skida filmove i igre

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice