H.a.w.x.

poruka: 456
|
čitano: 100.448
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: H.a.w.x.
Oly_E3 kaže...

Američki B2 avion nitko još nije srušio. Od 23 samo se jedan srušio pilotovom greškom prilikom poljetanja. F-22 je novi avion koji ima izvanredne manevarske sposobnosti i 3 ili 4 radara koji na velikoj udaljenosti otkrivaju metu. Su-47 košta oko 70mil dolara dok F-22 oko 130 000 000 dolara.

 e ovako kada se tice SU-47 i F-22

Prvi fazon zbog kojeg Su-47 nije jos usao u Vojnoj sluzbi je to sto kosta puno para i ne ispunjuje sve karakteristike koje su trazene. Koliko sam citao to je 5 ta generacija lovca bombardera visefunkcionalnog. Na testu na arodromu zukovski jednostavno nije dobio zeleno svetlo za serisku proizvodnju bas zbog toga sto kosta puno para iako ke jeftiniji od F-22.. \
-Druga opcija koja nije prosla je to da avion koristi vise od 50% Fly By Wire tako da se od njega ne moze izvaditi max....
- Isto za ruski novi visenameski lovac kandidovao se i Mig 1.42 ukoliko ga neko video, ali na kraju ispalo da ce Sukhoi i Mig zajedno raditi na prototipu koji bi spojio ta 2 aviona... Rezultat be trebao se videti negde 2012 mislim...
- F-22 izgleda stvarno dobro, ima dobre performanse ali je strasno skup. kada bi trebalo zameniti sve F14 Tom Cat koje ima sada Americka vojska sa F-22 kostalo bi skupo, mada mislim da nema sanse sa F-37 Terminatorom bas zbog tog Fly By Wire sistema koji ustvari limitira avion od extremnih manevrisanja i pomaze pilotu oko navigacije...
S.P.Q.R. Senatvs Popvlvsqve Romanvs
15 godina
offline
H.a.w.x.

Ja sam sad odvrtio bench i dobio sam highest fps: 201 a average :77 frama na 1280x1024 sa AAx16Q i AFx16 na konfi iz potpisaSmijeh

Intel Core 2 Quad Q6600 BOX, 4×2.4GHz, 1066MHz MB Gigabyte P35-S3G,DDR II, SATA II Gigabyte GF 9800GT, 512MB DDR3,OC-ed 700/1715/900 2XDDR2 2GB PC6400 (800MHz),SuperTalent, CL5 Chieftec power supply 550W, EPS, ATX 2.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: H.a.w.x.
Oly_E3 kaže...
uljez kaže...

Evo samo da vas pitam kolka je minimalna konfiguracija za H.a.w.x.

 Meni na mom iz potpisa leti na DX 10, AA x4, Sve high (a nemam neki ultra procesor).
 A zašto ne dx10.1?

Mani ide sve na max i u ccc-u  8xaa i 16xaf, adaptive aa, i sve te đinđe i vrti bez problema 60fps-a cijelo vrijeme na dx10.1 u demo-u.

Naime od frenda sam dobio verziju hawx-a koje nema dx10 i dx10.1 pa mogu samo na dx9 igratPlač i prešao sam ju na max postavkama za grafiku i max aa u igri(8x).

Kada imam više od 60fps-a javlja se screen tearing...
Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB +Scythe Musashi/ 2x2GB Kingmax 1066MHz /Corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Asrock 790gx/ Logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
15 godina
offline
RE: H.a.w.x.
avgvstvscaesar kaže...
- F-22 izgleda stvarno dobro, ima dobre performanse ali je strasno skup. kada bi trebalo zameniti sve F14 Tom Cat koje ima sada Americka vojska sa F-22 kostalo bi skupo,
 američka vojska više ne koristi F14. mjenja ga većinom F18. A jel ima F14 u HAWXu?
15 godina
neaktivan
offline
RE: H.a.w.x.
Hyperion kaže...
Oly_E3 kaže...
uljez kaže...
 A zašto ne dx10.1?

 Pa koristim 10.1

Imaš F-14 u HAWX-u
Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4 Intel Core2Duo E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI DDR2 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320GB i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate Service Pack 1 32-bit Windows 7 Ultimate Build 7077
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2009 16:26 (Oly_E3).
15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.x.

samo kad se igra tdm nekad bude lagga pa protivnicki avioni stekaju pa je nemoguce pogoditi

I <3 COD2
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
H.a.w.x.

Da to i mene zna ponekad iritirat kad lagaju,al to je tako kad nemozeno vidjeti ping drugih igraca pa nemamo pojma kakvu ko ima vezu.

Intel Core 2 Quad Q6600 BOX, 4×2.4GHz, 1066MHz MB Gigabyte P35-S3G,DDR II, SATA II Gigabyte GF 9800GT, 512MB DDR3,OC-ed 700/1715/900 2XDDR2 2GB PC6400 (800MHz),SuperTalent, CL5 Chieftec power supply 550W, EPS, ATX 2.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: H.a.w.x.

Jel se treba za igrat online neki patch, preko hamachija... ili kako igrate?

16 godina
neaktivan
offline
RE: H.a.w.x.
Independent kaže...

Jel se treba za igrat online neki patch, preko hamachija... ili kako igrate?

 hamachi ili garena
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
offline
RE: H.a.w.x.

Znaci samo udem u server u hamachi i nist vise netreba?

 

btw. reci ime i pass pa servera pa da nabacimoSmijeh

15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.x.

moze li mi neko pomoci, ili da mi da upastvo kako se najbrze podize level u igri, sada za 25ti...

recimo plan staza koji daju najvize poena i tako to......

S.P.Q.R. Senatvs Popvlvsqve Romanvs
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: H.a.w.x.

to bi i mene zanimalo...ja sam atm 28 lvl

15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.x.

pa rješavanjem challenga dobijaš xp-ove koji ti trebaju za dizanje na viši lvl. imaš dosta challenga i za MP. ne postoji sad posebna mapa za neki challenge, osim za onaj kad trebaš uništit 8 jedinica sa jednom cluster bombom

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: H.a.w.x.
crny88 kaže...

pa rješavanjem challenga dobijaš xp-ove koji ti trebaju za dizanje na viši lvl. imaš dosta challenga i za MP. ne postoji sad posebna mapa za neki challenge, osim za onaj kad trebaš uništit 8 jedinica sa jednom cluster bombom

 da za chalenge sam shvatio jedan deo ali gde bi mogao naci koji su svi chalenge

S.P.Q.R. Senatvs Popvlvsqve Romanvs
15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.x. Online Gaming Talk

Imam jedno pitanje bio bi zahvalan da mi neko pomogne!!!!

 

 

Kako se moze ostvariti veza nrmalnog pricanja dok se igra neka misija bilo da je cooperative bilo da je team match, recimo kako bi moga da se dogovaram sa kolegom koji leti u mom timu ili pricati normalno sa ostalim clanovima koji igraju team match, osim pisanja mislim...

S.P.Q.R. Senatvs Popvlvsqve Romanvs
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.x.

evo ovako najbolje xfire napraviti account oba 2 dodajte se pod prijatelje i da bi pricali otvoris prozora za pricanje snjim i stisnes zeleni slusalicu ako sve radi kako triba mozete pricati

ili mozes skype ili msn za pricanje kako ocete

I <3 COD2
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
H.a.w.x.

jedno pitanje, provider mi je europroNET Bosnia d.o.o

e sad, nikad nisam mereo igrati preko LAN (ne nadje servere, bar u Counter-Strike 1.6)

pa sad, da li ja merem igrat s vama preko Hamachija?!

Games playing: Left 4 Dead, GTA IV i CoD 4 Multiplayer na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: H.a.w.x.
Z1t3 kaže...

evo ovako najbolje xfire napraviti account oba 2 dodajte se pod prijatelje i da bi pricali otvoris prozora za pricanje snjim i stisnes zeleni slusalicu ako sve radi kako triba mozete pricati

ili mozes skype ili msn za pricanje kako ocete

 fazon je bio da pricamo dok igramo znas, da bi se lepo dogovorili. za skype normalno znam
S.P.Q.R. Senatvs Popvlvsqve Romanvs
15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.x. Voice Commands

mozete lepo koristiti glasovne komande ukoliko niste znali a verujem da jeste ali ipak da ih postavim ovde....

 

hawx got the ability to recognize some voice commands
if you had any random missles its just the voice you made was similar to the SHOOT command
you can change the command options such as trigger or hold in the options menu
to activate or deactivate it MIDGAME you need to press V or in xbox360 controller lb+rb
if there is a speaker icon in the left upper corner than voice command is activated
these r the commands and its condition of working:
the command you say - what it does - the respondability of the command



shoot  - as it sounds-works always

double - shoot two missles at once- barely works

engage - wingman att mode -always

radar - tacmap or radar modes - works

weapon\change weapon - changes weapon - always

target\change target - as it sounds - works

cover - wingman deff mode - always

assistance - switch assistance on\off - works

e.r.s (say THE LETTERS E R S) - engaging ers that gates in the sky thing- always

decoy - deploy countermeasures - never tried it

S.P.Q.R. Senatvs Popvlvsqve Romanvs
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sta posle 40 level

Stigao sam 40 level, i sta sada, fali mi rafal m model aviona.... A experience se ne podize.... Moze li mi neko pomoci u vezi toga ili podeliti svoje iskustvo....

jer ovako izlazi da sam sredio igru ali zasto nemam sve modele aviona i kako doci do njih....

 

 

S.P.Q.R. Senatvs Popvlvsqve Romanvs
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2009 13:17 (avgvstvscaesar).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.x.

pozz ljudi

Da ne otvaram novu temu bezveze.

Imam jedan problem s tom igro.

instaliro sam je i sve to, i odigram ja malo i izadem iz nje. Nakon nekih 2 sata uđem ponovo i ne želi uci.

Radi se o piratskoj verziji igre i patchiro sam je i opet ništa.

U task manageru piše kao not responding.

Evo slika.

HAWX HAWX
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2009 20:59 (xrobix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: H.a.w.x.

mozda zato jer koristis windows 7 beta verziju?

15 godina
neaktivan
offline
RE: H.a.w.x.
geek_boy kaže...

mozda zato jer koristis windows 7 beta verziju?

 To je što ja koristim je xp,a ne windows 7, samo sam ja napravio da izgleda ko windows 7
16 godina
offline
RE: H.a.w.x.
xrobix kaže...
geek_boy kaže...

mozda zato jer koristis windows 7 beta verziju?

 To je što ja koristim je xp,a ne windows 7, samo sam ja napravio da izgleda ko windows 7
 a možda baš zbog toga.....  Osmijeh
&quot;You are entering total TeKkno darkness, and this is how we Jack!......LET'S GO!..............................................WE ARE THE JACK-NATION!..............LEEET'S GOOO!!!&quot;
15 godina
neaktivan
offline
RE: H.a.w.x.
zv'jer2 kaže...
xrobix kaže...
geek_boy kaže...

mozda zato jer koristis windows 7 beta verziju?

 To je što ja koristim je xp,a ne windows 7, samo sam ja napravio da izgleda ko windows 7
 a možda baš zbog toga.....  Osmijeh
 da bas....Osmijeh
15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.x.

sad sam igru reinstaliro i opet instaliro i sad normalno radi....a dalje če mo vidjeti Osmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: H.a.w.x.
xrobix kaže...

sad sam igru reinstaliro i opet instaliro i sad normalno radi....a dalje če mo vidjeti Osmijeh

 Meni se je to samo jednom dogodilo.Uključio igru sve radilo dobro,a onda  plavi ekran(ZBOG OC-a).E kada sam podignuo ponovno sustav upalio igru evo ti zvuka no slika nigdje(sve crno).
M.C
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 8:18 (microman).
15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.x.

Molim vas pomozite!

Zelim igrati hawx online multiplayer, ali neznam uopce od kud da krenem... Preko hamachija ili xfire??

Molim vas za savjet!

Phenom 9850, Gigabyte ma78g-ds3h, Gigabyte 4850 1GB ddr3, kingmax 2GB 800Mhz
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
H.a.w.x.

kako hamachi ili xfire to ti nisu niti SLICNI programi

da nema NIKOLE TESLE mi bi danas televizor gledali u MRAKU
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: H.a.w.x.

instaliraj prpgram  hamachi networks

resetirar pc

odi na ovaj link  http://www.networkshamachi.com/default.asp?page=showgames

tu imas neke mreze za tu igru-pokusaj naci neku mrezu sa puno igraca ili napravi svoje

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice