Heroes of Newerth (HoN)

poruka: 138
|
čitano: 15.768
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
vulerious kaže...

Kakvi su vaši dojmovi na novu verziju 3.0. Mislim da su napokon krenuli kako treba sad je i okolina i kvaliteta prikaza heroja nekako na novoj razini, informacije o herojima onakve kakve i trebaju biti opširne i jednostavne plus animirana ikona :) sve u svemu odličan 5.

dafuq?

13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

pozdrav!!! ako netko zeli kupiti hon LEGACY acc 1700 rating RANKED ima skinova + svi heroji naravno jer je premium acc!! pm me skype:vujkan

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Vujoo kaže...

pozdrav!!! ako netko zeli kupiti hon LEGACY acc 1700 rating RANKED ima skinova + svi heroji naravno jer je premium acc!! pm me skype:vujkan

ja ga uzmem ako mi platiš 200kn {#}  Kompanija koja je izradila igru (S2) je več odustala od hona i napravila novu MOBA-u

13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

na igri se radi jos kao prvo svaka kompanija zasebna za svaku igru to ti je jasno :)!! ne moras dati pare daj daiblo 3 reaper of souls expanziju i acc je tvoj + imam 1 lol acc viska 30 lvl eu west :)!!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

može li se oživjeti ova tema na forumu stalni sam igrač hona a imam osjećaj ko da sam jednini na svijetu koji je igra

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Nisi nisi, ima nas jos... :) Doduse, sada samo mazemo midwarse...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

ima li koga da igra?, dajte ingame name-ove, pa da bacimo

 

moj je djdado, pa me slobodno dodajte

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.1.2015 17:58 (dado16).
11 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

imali koga od naših da igramo :D :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
funny games kaže...

imali koga od naših da igramo :D :D 

 Uffff, davno se ovo prestalo igrat, sto je uopce s igrom trenutno, mislim da sam procito da se sad preko garene igra?

11 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

Ima promjena dosta, malo su je pokvarili seratori iz garene :D  ima novih heroja,mapa malo drugačija i novi sistem rangiranja(nema više mmr nego bronze, silver, gold itd).Sve u svemu i dalje mi je bolje od lola svakako

15 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Uvjijek je bilo bolje od LoL-a, ako ništa, bolje su bili balansirani heroji... Al od DotA-e 2 nikad nije bio bolji, a džabe je dota... pa ono.

 

Ja sam kupio HoN čim se pojavio na tržištu, imam legacy acount, al nisam ga palio 2-3 godine sigurno

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

nikad nisam volio online igre ali hon mi je prva pa je valjda zato najdraža :D probao lol i dotu ali nisu mi ostavili takav dojam iako je hon rađen prema doti(ali na steroidima).Ja ga nisam igrao godinu i nešto radi komplicirane operacije tetive palca ali počeo sam opet da nekada ubijem vrijeme kuci.

6 godina
protjeran
offline
Heroes of Newerth (HoN)

I ja imam od pocetka account, ali ima zadnje 3 godine stalno ping servera za poludit, a prije toga ping bio ispod 60. Nadam se da ce ako je istina to s garenom da ce biti manji ping.

http://www.aocsource.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

imam ping oko 90 sa tele 2 ruterom.ono radi bez štekanja...nema problema sa tim ali ima problem sa gomilom idiota koji igraju svoju igru bez timskog duha(uz to i ne znaju osnove)

16 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Valjda je zato HoN propao, a DOTA lagano propada,a LoL je i dalje vjerojatno najveća igra na planeti.

Osobna mišljenja su kao šupci, svi ih imaju. Samo na Balkanu se osovna mišljenja tretiraju kao apsolutne istine nasprem činjenica.
11 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
HAL kaže...


Osobna mišljenja su kao šupci, svi ih imaju. Samo na Balkanu se osovna mišljenja tretiraju kao apsolutne istine nasprem činjenica.

  

Bravo balkanac sjedi jedan...

14 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Ja imam ekipu, jednom tjedno nešto roknemo nas 3... Dobar je HoN još, čak mi i paše što se furaju na istočna tržišta sa skinovima i pizdarijama, a to mi je tako odbojno pa me ni ne zanima trošenje para na kozmetičke stvari. :) Problem je da ponekad nema timske igre, ali ako se nas 3 barem kooordiniramo, možemo fino igrat.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

Ocemo se dodati ?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice