Koja je razlika izmešu the sims 3 orginal i kopije

poruka: 8
|
čitano: 4.090
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koja je razlika izmešu the sims 3 orginal i kopije

zanime me koja je razlika osim sta se mogu kupovat stvari ????

Mrki =)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koja je razlika izmešu the sims 3 orginal i ko

ma možeš ti i downloadat te stvari koje možeš kupit... nisam siguran al ako sims-i 3 imamju kakav online mode onda vjerojatno to nećeš moći igrat... i najveća razlika je to što za original igru moraš dat 350 kn

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2010 19:26 (mavikotas).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koja je razlika izmešu the sims 3 orginal i ko
mavikotas kaže...

ma možeš ti i downloadat te stvari koje možeš kupit... nisam siguran al ako sims-i 3 imamju kakav online mode onda vjerojatno to nećeš moći igrat... i najveća razlika je to što za original igru moraš dat 350 kn

to znam za cijenu...no kak igrat online ? (kad imas orginal) sta pricas s ljudima i tak da imas chat ili ? jer ak se to ne moze djaba dat 350 kn..

Mrki =)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koja je razlika izmešu the sims 3 orginal i ko

neznam za online... jer nisam igrao igru ali ti govorim opčenito jer za puno igara da bi igrao online trebaš imati original cd-key... posebno sad kad je došao Steam, pa Wlive...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koja je razlika izmešu the sims 3 orginal i ko
mavikotas kaže...

neznam za online... jer nisam igrao igru ali ti govorim opčenito jer za puno igara da bi igrao online trebaš imati original cd-key... posebno sad kad je došao Steam, pa Wlive...

a znam da,i za PES,COD... :'(

Mrki =)
16 godina
neaktivan
offline
Koja je razlika izmešu the sims 3 orginal i kopije

Meni su ti Simsi oduvijek bili zabava za dan ili dva, a nakon toga pravi smor. Za online ne znam kakva je. Tako da mi je ova cijena previsoka za ovu igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koja je razlika izmešu the sims 3 orginal i ko

Slažem se sa iron manom ... ma nemoj niš kupovat samo piratsku nabaci i to ti je to...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koja je razlika izmešu the sims 3 orginal i ko
mavikotas kaže...

Slažem se sa iron manom ... ma nemoj niš kupovat samo piratsku nabaci i to ti je to...

ma znam,tak i meni,al cemu onda kupovina org.. :S ak ima chat da pricas s ostalima,ok..ak ne onda bolje piratska,al nisam ni mislio kupovat org,steta mi novaca..radije si kupim novog misa za to..

Mrki =)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice