Last Epoch

poruka: 77
|
čitano: 14.227
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Last Epoch

 

Igra koju ne treba predstavljati ,nakon skoro 5  godina izlazi iz bete. Da ,  21.2.24. je dan D za Diablo 4 i PoE .

 

 

 

 

Éire
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Last Epoch

Ne kužim odkud to razmišljanje da je izlazak ijedne od te 4 igre koje su sad najrazvikanije, loš za onu drugu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Last Epoch
Šta valja?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Last Epoch

Probao nedavno, nije loše, ali Grim Dawn ipak bolji, pogotovo co op.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Last Epoch
DukeOs kaže...

 

Igra koju ne treba predstavljati ,nakon skoro 5  godina izlazi iz bete. Da ,  21.2.24. je dan D za Diablo 4 i PoE .

 

 

 

 

 hoće li biti neki multiplayer slično kao u Diablu 4? jednostavno ne mogu igrati igre koje nemaju multiplayer, premonotone su.

Diablo4 je KATASTROFAAAAAAAAAA. 

13 godina
offline
Last Epoch

Igra ima sve ; grafika izmedu poe i d4 , multiplayer , loot filter , crafting , trade , nije p2w, skliovi , itemizacija je second to none..

Po izlasku ide 1.0 update koji jos poboljsava grafiku. Trenutno jos ima par minor bugova koji bi trebali po izlasku biti rijeseni.

Ja igram necromancera sa kolegom, predobar osjecaj, nakon poe i d4.

Ako ovim tempom nastave raditi na igri, poe 2 ce biti mala beba za ovaj arpg.

Diablo 4 vodi jedino u animacijama cut-scena koje ionako nestaju nakon sto se prodje kampanja.

Pa ako je Wudijo, jedan od najvecih diablo hardcore strimera presao na LE nema tu sta vise da se prica.

Éire
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Last Epoch

Éire
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Last Epoch

Najbolji  video ikad napravljen : 

 

Éire
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Last Epoch
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Last Epoch
Drago127 kaže...

 Ogroman update 

Waiting for you Travelers in the Keepeer's Kamp

Éire
14 godina
offline
Last Epoch

1.0 verzija stvarno ima bolji izgled

 

 

 

Baš je nezgodno kad 2 dobre igre izađu u isto vreme (Helldiver 2 i Last Epoch).

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Last Epoch

temeljem onog sto sam vidio, a uzimajuci u obzir u kojem je stanju d4, kao i cinjenica da mi se igra arpg tip igre, sigurno cu zaigrat LE.

no, nije priša, nek se malo slegne prasina, jedno tjedan nakon izlaska cu krenit.

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
online
Re: Last Epoch
Obi Wan kaže...

temeljem onog sto sam vidio, a uzimajuci u obzir u kojem je stanju d4, kao i cinjenica da mi se igra arpg tip igre, sigurno cu zaigrat LE.

no, nije priša, nek se malo slegne prasina, jedno tjedan nakon izlaska cu krenit.

 Trenutno je naglasak žestoki na ovoj igri, kolega (dodao si ga u klan na D4) ima 2 lika na max level i kaže da je igra preluda.

Ja si razmišljam da li odmah sutra, ili čekat, ali budući da mi se nešto igra, a svrbe me i prstići, mogao bih do kraja dana pokleknuti.

 

U svakom slučaju, ima mikrotransakcija, koliko vidim samo kozmetika, ali...

 

Sa druge strane, za 40€ nije grozno uzeti ju... nemam pojma, djeluje ok.

 

Zamjerke oko rebuilda ne znam jesu li riješene, previše ima kombinacija da bi "sam slagao build" , a još gore "eksperimentirao" ako se ne može respec/rebuild. Taj dio me najviše muči.

Za ovo nisam siguran, to su bile negativne kritike na steam iz 2022./početak2023. ako dobro pamtim, ne znam je li se što mijenjalo od tada.

15 godina
offline
Re: Last Epoch

Sve možeš respec-ati osim mastery-a kojeg izabereš na lvl 20.

To be or not to be
14 godina
offline
Last Epoch

Za razliku od PoE gdje stvarno možeš zbrikati lika za crvene mape ako ne pratiš guide, Last Epoch je puno ležerniji. Možeš bez problema doći do empowered monolita sa svakim buildom. Možda nećeš raditi coruption 400-500 runove već 200-300 ali nije strašno. Preporučujem da prvi run igraš što ti se sviđa.

 

Respektanje isto nije tako strašno. Za razliku od PoE gdje trebaš puno curencyja, u LE trebaš samo malo vremena). Kada respektaš skill ostaje ti dio skill poena ovisno o levelu (max 10 poena) a ostatak moraš ponovno izgrindati sa xp boostom. Na većim levelima (u monolitima) kada dobivaš veći xp od mobova to ide brzo (8-10 monolit runova). Samo nemoj mijenjati sve skillove odjednom, ostavi jedan dps skill maxan.

 

Za pasive tree ti treba samo gold.

 

Samo mastery se ne može respektati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2024 13:51 (Drago127).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Last Epoch

Jel ima kakav način za odzumirati kameru kao u Grim Dawn, da se vidi veća površina. Ova "to close camera" mi je huge turn off, kao i PoE. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2024 13:54 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Last Epoch

To je samo za pc?Tek sam nedavno cuo za igru,dali ima nativnu gamepad podrsku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Last Epoch
MEGATAMA kaže...

To je samo za pc?Tek sam nedavno cuo za igru,dali ima nativnu gamepad podrsku?

nesto sam citao al ne znam jel sluzbeno.

navodno ima u 1.0 patch notes

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2024 16:09 (Obi Wan).
13 godina
offline
Last Epoch

Put do slave Last Epocha 

Éire
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Last Epoch

Kaže na Steam page-u da ima "Partial Controller Support".

12 godina
suspendiran
offline
Re: Last Epoch
MEGATAMA kaže...

To je samo za pc?Tek sam nedavno cuo za igru,dali ima nativnu gamepad podrsku?

 Ja peglam po arr verziji sa ps4 controllerom bez problema. v0.9.2r.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2024 16:17 (Cryogenic).
11 godina
offline
Last Epoch

U D4 blizu 800h pa mozda probam ovo da malo promjenim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Last Epoch

Vidim  svi zauzeti igranjem  hehe

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Last Epoch

Izašao je besplatni EXE.   :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: Last Epoch
lmutak kaže...

Izašao je besplatni EXE.   :)

 

15 godina
online
Last Epoch

Osim jučerašnjih problema, danas je super i guštam u igri u pauzi od posla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Last Epoch
Ne kužim jednu stvar. Što bez obzira igrao online ili offline za 3 mjeseca ostajem bez lika??
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Last Epoch
Azmo kaže...
Ne kužim jednu stvar. Što bez obzira igrao online ili offline za 3 mjeseca ostajem bez lika??

 Kada završi sezona/cycle/legue svi sezonski likovi se prebacuju u legacy cycle/sezonu i možeš nastaviti igrati s njima. Samo legacy likovi neće imati pristup novim stvarima u novoj sezoni/cycleu. Za to moraš napraviti novog sezonskog lika. To je postala normalna stvar u ARPG-ovima.

15 godina
online
Re: Last Epoch
Azmo kaže...
Ne kužim jednu stvar. Što bez obzira igrao online ili offline za 3 mjeseca ostajem bez lika??

 Ovo je toliko player friendly igra da to još nisam vidio... 

Cycle se reserira, likovi postaju legacy, isto ko D3,4 , isto ko PoE , ...

Igraš HC lika, on umre, prebaci se u standard Cycle lika... dakle ne gubiš ni njega, već nije više HC

15 godina
online
Last Epoch

Mali problem kod ovako "male" igre, tj. tima koji ju je razvio, je kad nešto ne radi, a oni su iscrpljeni od pripreme launcha i bug fixa, je da kad oni odu spavati, a ne može se ulogirati u nju, nema nikoga da pokuša popraviti stvar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice