League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.461.737
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...

Iduće srijede mi više paše.

 

Eto nek mi se sad jave svi koji budu igrali...

Ja bi vam se pridruzio osim ak nest na faksu ne iskrsne al javim.

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
9 godina
offline
League Of Legends

Pozdrav,

 

Dečki/cure dal ima netko neki savjet kako da se popnem iz S2 u gold. Main role mi je support i stvarno se trudim al je zapelo u silveru 2 i ne ide dalje.

od silvera 5 do silvera 2 sam došo u nekih tjedan dana i jednostavno ne mogu dalje. a stvarno želim dobit nagrade za gold na kraju sezone.

da li ima netka dobra duša da me carry-ja na smurfu ili nešta :P. {#}

 

edit: nick; Guzoslav, EUW

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2014 22:26 (Baldric).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Baldric kaže...

Pozdrav,

 

Dečki/cure dal ima netko neki savjet kako da se popnem iz S2 u gold. Main role mi je support i stvarno se trudim al je zapelo u silveru 2 i ne ide dalje.

od silvera 5 do silvera 2 sam došo u nekih tjedan dana i jednostavno ne mogu dalje. a stvarno želim dobit nagrade za gold na kraju sezone.

da li ima netka dobra duša da me carry-ja na smurfu ili nešta :P. {#}

 Ak ne uspijes u G5 do 1.11. dodaj me iScream da sredimo to :)

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
9 godina
offline
League Of Legends

U mom slučaju je ovaj problem, igram često sa prijateljima i svatko ima svoj role. Ja igram support. Kod supporta u silveru ne možeš puno utjecat na gejm ("kerijat").

Ja mogu dobro wardat, i pingat na drake-a i brojat cooldown na spellove.

Ali kad dobiješ team koji ima lošeg adc, automatski je bot izgubljen. 

Ovo mi je druga sezona koju igram, prošlu sam bio silver pa želim napravit napredak {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Baldric kaže...

U mom slučaju je ovaj problem, igram često sa prijateljima i svatko ima svoj role. Ja igram support. Kod supporta u silveru ne možeš puno utjecat na gejm ("kerijat").

Ja mogu dobro wardat, i pingat na drake-a i brojat cooldown na spellove.

Ali kad dobiješ team koji ima lošeg adc, automatski je bot izgubljen. 

Ovo mi je druga sezona koju igram, prošlu sam bio silver pa želim napravit napredak {#}

Da se sa supportom carryat sam moras znat igrat agresivno. Uzmi leonu, tam u silveru niko nezna protiv nje ( bar iz mog iskustva, no offence to anyone :) ) . Ak znas dobro sa threshp, sa njim se isto mogu odlicni playevi raditi . Janna,nami,alistar su isto ok, ak zelis doc do golda uzmi si 1-2 supporta sa kojima ti dobro ide i samo njih igraj. I igraj agresivno bez obzira kojeg supporta igras, sam moras nauciti granice agresivnosti. Stoji citavo vrijeme kraj ili ispred svog adc-a ( a ne iza kak to cesto supportovi na tom elou rade + Nofak) . S losim adc-om je tesko dobiti lane, al ak ga dobro protectas mozes bar pomoci da manje feeda.  Probaj nac nekog il par adc-ova sa kojim ces duoat, ak nemas nikog dodaj nekog adc-a nakon game koji ti se cinil da zna igrati pa ga pitaj za duo. I wardaj kad god stignes i pazi kaj se dogada okolo na mapi jer bar u svojem slucaju znam da sam ko adc vecinom se fokusiro na minione i harasanje bez da gledam dal mi ko dolazi gankat od protivnika :) pa mi support uvijek moro pingat.

 

Ak ti treba jos savjeta napisi koje supporte igras pa ti napisem kaj ja ko adc main ocekujem od tog support championa da radi.

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
9 godina
offline
Re: League Of Legends

Trenutno najviše igram Morganu, Leonu, Blitza i Thresha. Imam sve support i secondary support champione i sa svakim sam odigrao minimalno 20 gejmova. Imam plan da do početka sezone uzmem još nekih rune i kupim par stranica. Dosta gledam i tier liste kad patch izađe pa po tom biram kog ću igrat. Trenutno su god tier leona, blitz, morgana i janna. I znam da puno ljudi podcjenjuje support ulogu ali ja ju volim igrat.

13 godina
offline
Re: League Of Legends
death_zombi kaže...

Da se sa supportom carryat sam moras znat igrat agresivno. Uzmi leonu, tam u silveru niko nezna protiv nje ( bar iz mog iskustva, no offence to anyone :) ) . Ak znas dobro sa threshp, sa njim se isto mogu odlicni playevi raditi . Janna,nami,alistar su isto ok, ak zelis doc do golda uzmi si 1-2 supporta sa kojima ti dobro ide i samo njih igraj. I igraj agresivno bez obzira kojeg supporta igras, sam moras nauciti granice agresivnosti. Stoji citavo vrijeme kraj ili ispred svog adc-a ( a ne iza kak to cesto supportovi na tom elou rade + Nofak) . S losim adc-om je tesko dobiti lane, al ak ga dobro protectas mozes bar pomoci da manje feeda.  Probaj nac nekog il par adc-ova sa kojim ces duoat, ak nemas nikog dodaj nekog adc-a nakon game koji ti se cinil da zna igrati pa ga pitaj za duo. I wardaj kad god stignes i pazi kaj se dogada okolo na mapi jer bar u svojem slucaju znam da sam ko adc vecinom se fokusiro na minione i harasanje bez da gledam dal mi ko dolazi gankat od protivnika :) pa mi support uvijek moro pingat.

 

Ak ti treba jos savjeta napisi koje supporte igras pa ti napisem kaj ja ko adc main ocekujem od tog support championa da radi.

{#}

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ja stvarno ne znam zašto mi uopće govorimo o Nofaku kao o supportu, on je više teret kada igraš bot nego support...

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2014 15:45 (X-Plosiv).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Baldric kaže...

Trenutno najviše igram Morganu, Leonu, Blitza i Thresha. Imam sve support i secondary support champione i sa svakim sam odigrao minimalno 20 gejmova. Imam plan da do početka sezone uzmem još nekih rune i kupim par stranica. Dosta gledam i tier liste kad patch izađe pa po tom biram kog ću igrat. Trenutno su god tier leona, blitz, morgana i janna. I znam da puno ljudi podcjenjuje support ulogu ali ja ju volim igrat.

Dobri su ti supporti, na blitza sam potpuno zaboravio, sa njim doslovce mores carryat game. Pogodis par hookova na lane, nafeedas carrya i onda ides okolo hookat ostale laneove. Samo vjezbaj, prati sta buildaju/rune/masterije i kaj se igra preko probuilds.net i doc ces do golda do kraja sezone :) .

Sretno

win4crazzy kaže...

 

{#}

Kaj je najsmjesnije, u svojih 3god kolko mainam adc-a period u kojem sam igrao najbolje je bilo kad me nofak supporto. Puno naucis kad igras protiv challanger bot laneova sa supportom koji stoji 2 metra iza tebe i krepa 8 puta u prosjeku po game {#} .

 

 

Btw znam da se nebi bas smjele stavljat ilegalne stvari na forum al s obzirom da nist ne reklamiram nit nudim svejedno dat cu mali savjet. Neznam da li ste vidjeli al za nekih mjesec dana se ukidaju refferali u ovakvom obliku kakav je sad. Sad ce biti velka navala ljudi koji ce kupovati refferale + riot radi na tom novom sistemu pa je jako malo sansa da vas ulove ako kupite refferale. 20-25€ kolko kostaju ti refferal servisi na netu za 19k rp-a, 40k ip-a, 2 skina i runepage je prilika s vrlo malim rizikom a velikom dobiti koja nestaje za mjesec dana, tak da ko zeli rp na lagan nacin sad mu je prava prilika :) .

I P.S.  da me slucajno nebi ljudi slali u inbox di to kupiti to vam ne mogu reci, nije tesko naci (elitepvp) tak da snađite se oko toga sami.

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.10.2014 1:52 (death_zombi).
9 godina
offline
League Of Legends

ko zna koliko se bodova dobije po team ranked igri za otključavanje onih wardova. jel 1 win=1 bod

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
Baldric kaže...

ko zna koliko se bodova dobije po team ranked igri za otključavanje onih wardova. jel 1 win=1 bod

http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/27asrg/ranked_team_rewards_ward_skins/

 

  • You will get 3 points for every 5v5 Team Ranked win
  • You will get 1 point for every 3v3 Team Ranked win
  • Once you earn your points it doesn't matter if you leave the team or even if it's disbanded.
  • You will receive only the best ward skin you qualify for.


btw jel zna netko hoce li radit nove loading screen bordere, ili cemo dobit stare? stari su mi losi svi ispod diamonda, mislim da bi ih trebali malo uredit...

EUW - pomijac ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.10.2014 12:34 (darko099).
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
darko099 kaže...
Baldric kaže...

ko zna koliko se bodova dobije po team ranked igri za otključavanje onih wardova. jel 1 win=1 bod

http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/27asrg/ranked_team_rewards_ward_skins/

 

  • You will get 3 points for every 5v5 Team Ranked win
  • You will get 1 point for every 3v3 Team Ranked win
  • Once you earn your points it doesn't matter if you leave the team or even if it's disbanded.
  • You will receive only the best ward skin you qualify for.


btw jel zna netko hoce li radit nove loading screen bordere, ili cemo dobit stare? stari su mi losi svi ispod diamonda, mislim da bi ih trebali malo uredit...

http://www.surrenderat20.net/2014/10/2014-ranked-season-ends-on-november-11th.html

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
death_zombi kaže...
Baldric kaže...

Trenutno najviše igram Morganu, Leonu, Blitza i Thresha. Imam sve support i secondary support champione i sa svakim sam odigrao minimalno 20 gejmova. Imam plan da do početka sezone uzmem još nekih rune i kupim par stranica. Dosta gledam i tier liste kad patch izađe pa po tom biram kog ću igrat. Trenutno su god tier leona, blitz, morgana i janna. I znam da puno ljudi podcjenjuje support ulogu ali ja ju volim igrat.

Dobri su ti supporti, na blitza sam potpuno zaboravio, sa njim doslovce mores carryat game. Pogodis par hookova na lane, nafeedas carrya i onda ides okolo hookat ostale laneove. Samo vjezbaj, prati sta buildaju/rune/masterije i kaj se igra preko probuilds.net i doc ces do golda do kraja sezone :) .

Ja sam igro sad 2 gamea sa Jannom ( s obzirom na to kolko sam igro u zadnje vrime, to je puno ) i moram reć da je ona užasno jaka, nikad je nisam volio igrati, al vidio sam proove kako rasturaju s njom pa sam je odlučio isprobati. I s njom se može agresivno igrati i izvrsno peelati za AD-a i cijeli tim. Ultu i neznam najbolje koristiti al za to treba vježbe.

 

EDIT: Wardovi, wardovi, wardovi. Nemožeš više kao prošle sezone sam cijelu viziju kontrolirat al moreš bar dio mape.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.10.2014 14:36 (Blizek).
14 godina
offline
League Of Legends

Izvlacenje teamova za UVI.hr LoL turnir sa nagradom od 1600€ koji ce se odrzati na velesajmu pocinje za 15min! U 18:00!

 

http://www.twitch.tv/uvihr !

EUW: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Blizek kaže...
death_zombi kaže...
Baldric kaže...

Trenutno najviše igram Morganu, Leonu, Blitza i Thresha. Imam sve support i secondary support champione i sa svakim sam odigrao minimalno 20 gejmova. Imam plan da do početka sezone uzmem još nekih rune i kupim par stranica. Dosta gledam i tier liste kad patch izađe pa po tom biram kog ću igrat. Trenutno su god tier leona, blitz, morgana i janna. I znam da puno ljudi podcjenjuje support ulogu ali ja ju volim igrat.

Dobri su ti supporti, na blitza sam potpuno zaboravio, sa njim doslovce mores carryat game. Pogodis par hookova na lane, nafeedas carrya i onda ides okolo hookat ostale laneove. Samo vjezbaj, prati sta buildaju/rune/masterije i kaj se igra preko probuilds.net i doc ces do golda do kraja sezone :) .

Ja sam igro sad 2 gamea sa Jannom ( s obzirom na to kolko sam igro u zadnje vrime, to je puno ) i moram reć da je ona užasno jaka, nikad je nisam volio igrati, al vidio sam proove kako rasturaju s njom pa sam je odlučio isprobati. I s njom se može agresivno igrati i izvrsno peelati za AD-a i cijeli tim. Ultu i neznam najbolje koristiti al za to treba vježbe.

 

EDIT: Wardovi, wardovi, wardovi. Nemožeš više kao prošle sezone sam cijelu viziju kontrolirat al moreš bar dio mape.

Jaka je ona, meni uz nami najdrazi support. Problem je kaj je dosta teska, u nizem elou nije tolko jaka jer ju neznaju bas igrat, vecina njih sam spama Q bezveze i nist drugo ne radi.

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

U koliko sati je finale worldsa po nasem vremenu?

EUNE: blazzers
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

U koliko sati je finale worldsa po nasem vremenu?

8:45 sutra nedjelja ujutro

---

 

U vezi gore navedenog streama, doslo je do tehnickih problema te nismo mogli doci live. Video ce biti uploadan uskoro.

EUW: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.10.2014 22:57 (Ferritin).
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Ferritin kaže...
exorc1st kaže...

U koliko sati je finale worldsa po nasem vremenu?

8:45 sutra ujutro

---

 

U vezi gore navedenog streama, doslo je do tehnickih problema te nismo mogli doci live. Video ce biti uploadan uskoro.

Igra se Best of 5, jel tako ?

Nisam u toku više jer ne igram ovu igricu, ali volio bih pogledat. Jedino je problem što sam u školi do pola 11 sutra.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
13 godina
offline
League Of Legends

finale su u nedjelju

Respect the Raise...!
 
2 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends

Pozdrav svima ...

Evo igram LOL relativno dugo ali relativno malo .. :)

Godinu dana imam acc i rijetko kada igram tako da sam na lvl 14 tek ali u zadnje vrijeme nesto malo cesce ulazim u igru i odigram recimo 1 dnevno dok imam nesto vremena ...

Ugl zanima me postoji li neka str koja je posvecena LOLu ali da je na hrv jeziku ... Ono tipa i LOL neznam upgrade heroja ili buildovi i te sheme .. ? 


http://saniell.geek.hr
12 godina
offline
Re: League Of Legends
JohnyS kaže...

Pozdrav svima ...

Evo igram LOL relativno dugo ali relativno malo .. :)

Godinu dana imam acc i rijetko kada igram tako da sam na lvl 14 tek ali u zadnje vrijeme nesto malo cesce ulazim u igru i odigram recimo 1 dnevno dok imam nesto vremena ...

Ugl zanima me postoji li neka str koja je posvecena LOLu ali da je na hrv jeziku ... Ono tipa i LOL neznam upgrade heroja ili buildovi i te sheme .. ? 


Ne znam da li ima hrvatski sajt, ali ima srpski ako ti to odgovara http://lol-serbia.net/ nisam clan sajta, ali mislim da je dobar i mogu ga preporuciti.

Darko
9 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends

tnx

http://saniell.geek.hr
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Evo prijavljujem se i ja za gameove srijedom, ako se uspijemo skupit.

EUNE: kocunar Battle tag(HS): kocunar
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ima neko od vas možda onaj referal bot?

Pošto živimo u ovako bogatoj državi pa nemogu platit nekog da mi to radi...

 

EUW :Cpt DANEvious
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

SSW

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends

Jeste li primjetili, vi koji meinate ADC, da ste u glavnom focusu, kao da vas RIOT stavio na pocetnu stranu i da oni koji vas ubiju dobijaju novi skin, dok vas tim nikad ne fokusira njihovog adc-a ?

Darko
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
DarkoKwon kaže...

Jeste li primjetili, vi koji meinate ADC, da ste u glavnom focusu, kao da vas RIOT stavio na pocetnu stranu i da oni koji vas ubiju dobijaju novi skin, dok vas tim nikad ne fokusira njihovog adc-a ?

Pa jbg, ADC je rola koja uglavnom radi najviše dmg-a i zato te svi fokusiraju, zbog tvoga je tvoje pozicioniranje iznimno bitna stvar prilikom igranja marksmana. Što se tiče nefokusanja tuđeg ADC-a, na to ti neznam odgovor, ako se lijepo pozicioniraš dosta često te nitko nemože fokusat, a i često nije najpametnije da cijeli tim ide na ADC-a, ako je protivnički tim pametan uništit će vas prije nego dođete do njihovog ADC-a.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Blizek kaže...
DarkoKwon kaže...

Jeste li primjetili, vi koji meinate ADC, da ste u glavnom focusu, kao da vas RIOT stavio na pocetnu stranu i da oni koji vas ubiju dobijaju novi skin, dok vas tim nikad ne fokusira njihovog adc-a ?

Pa jbg, ADC je rola koja uglavnom radi najviše dmg-a i zato te svi fokusiraju, zbog tvoga je tvoje pozicioniranje iznimno bitna stvar prilikom igranja marksmana. Što se tiče nefokusanja tuđeg ADC-a, na to ti neznam odgovor, ako se lijepo pozicioniraš dosta često te nitko nemože fokusat, a i često nije najpametnije da cijeli tim ide na ADC-a, ako je protivnički tim pametan uništit će vas prije nego dođete do njihovog ADC-a.

 

Pusti ti to, većina ljudi ne zna da je nekad pametnije tenka uništiti, pa tek onda na ADC.

14 godina
offline
League Of Legends

to nije određeno, ovisi o situaciji, previše je faktora da bi se izvelo neko pravila koga treba prvoga fokusirati.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends

Zadnjih 10 ranked gejmova AFK ili u mojem ili u njihovom teamu ne znam vise koji se k dogadja. {#}

EUW: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice