Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 937.400
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ljudi opet sam se odlučio malo pozabaviti pecanjem, pa imam par pitanjaca.

 

Čuo sam da postoje deedovi vezane uz pecanje i neki questovi u forochelu (čuo sam da postoje 3 ribička questa u forochelu).

Dal netko od vas zna nešto malo više o tome. Hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Trenutno je mir na serveru, svi polako nesto rade, pripremaju se za novi book a da ne spominjem za MoM, pol kina je vec preorder napravilo i lifetime uzimaju odma Smijeh

Pogledao sam nove mape i cini se zanimljivo, jedna cura s servera igra betu i kaze da ce biti ludnica kad izadje igra...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

 

Baš zbog MoM moj kinship ovih dana prestaje s Riftom i Helegrodom pa se zadnjih par tjedana prije ekspanzije kreće u "peglanje" svih traitova za sve članove, ide se pomagati grindati Uru i CD. Svima se, koji to nemaju, perporuča odustajanje od kompletiranja Rift armora, jer MoM donosi nove stvari.

 

Jako dobra populacija na Eldaru.

 

 

Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31 <========]]=0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, baš sam primjetio da zadnja 2-3 tjedna hrpa ljudi riješava deedove kako bi digli traitove.

naime očekuje se pojava novih oružja i armoura koji zahtjevaju određenu razinu nekog traita, pa  se svi pripremaju za zlu ne trebalo.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ljudi nešto ste mi utihnuli. :-(

 

Kako napredujete?

 

Moram napomenuti da će SWIM uskoro proslaviti godinu dana postojanja.

10. studenog 2007 je Kadargo osnovao kin, a prvi članovi te povijesne večeri su bili Talumaril, Morgo i Patuljak.

Početci su bili skromni, ali kin svakim danom raste i jača, a od kada se postigla kritična količina lvl 50 likova riftanje je postala svakodnevica.

 

Zaista imamo odličan kin i odlične ljude koji igraju u njemu, a ponosan sam i na to da u njemu obitava i puno BUGoljubaca jer prava ekspanzija kina je počela otvaranjem ovog topica. :-)

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Istina!

 

SWIM je postao nakupina rijetko kvalitetnih ljudi. Pogotovo ako se uzme u obzir da govorimo o udruženju proizašlom iz igranja online igre.

Ghostara Ashvaraga, Guardian/50 lvl/[EN]Eldar http://swim.forumh.net/index.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

da a vidis koliko nas je sada u kinu brajki je i mene zarazio lotrom :)Cool

 

antonio tucman
15 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

a otkako se berta vratio u kin je ponovo procvao a naj bolja ideja mi je ona sa (swim) bankarom moram priznat da cak i ja imam sada svojeg bankara :)  zanima me sada angmar kakd cu moci tamo killat monstere cini mi se da sam jos pre slab sa minstrelom lvl42 za angmar

 

antonio tucman
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pa mogao bi u Angmaru rokati već sada, ali naravno samo u jugo zapadnom dijelu, Angmara.

Ali čemu žurba, digni još lvl dva pa onda kreni u angmar.

 

Da Berta je stvarno pravi car. :-)

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

sa Massively.com:


Top 5 most-anticipated features of Moria:


    * 5. The Balrog. We all loved the Balrog in the movie, and having the opportunity to battle that beast in-game is an exciting venture.
    * 4.  Two new classes. Both the Warden and Rune-keeper introduce new game mechanics, essentially making LotRO a new game for the seasoned veterans, and a new prospect for those interested in trying something different.
    * 3. New Trait System. The traits have been revamped and now work much like the item sets in Shadows of Angmar. You can combine Trait sets within certain groups to add extra bonuses to your attributes. This is exciting, as it acts almost like a guide to the most effective combinations, and allows you to maximize your potential.
    * 2. Legendary Items Having a weapon and armor that can be advanced much like a companion adds a whole new level to the game. Even after our characters are at their max level, they can proceed to concentrate on their own array of unique items. It's like your own little army of items that you can raise yourself.
    * 1. Quest items leaving inventory bags. That's right. Despite the incredible game mechanic improvements, new areas and new classes, we're most excited about the quest-related items leaving the normal inventory bags and now residing in the quest log itself. This is something we think should have been implemented a long time ago, and it will be incredible to have all that space for stuff that's actually worth money!

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

da ne mislite da sam vas zaboravio

elf champion ili dwarf defender pitanje je sad, nemam ljudi vremena puno za igranje, beba na putu, jedno na vratom, samozaposleni mali privatnik u zakonski slaboregulisanoj drzavi, tako da sam prisiljen na soliranje jer  ne mogu naci party niti imam obraza traziti party pa onda iz njega izaci nakon pola sata i interesuje me koja je od ove dvije varijante bolja za soliranje.

Uglavnom ako bude neko setao po noobovskim zonama i razgledao prirodne ljepote ako spazi dwarfa po imenu Malenalzajeban i elfa Rahatlokuma to sam ja.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

meni je sa championom bilo super igrati solo. pogotovo zbog dosta aoe skillova, da se srediti i više mobova odjednom. možda češ se malo naumirati između lv 9-12 ali nakon tog ide već lakše :)

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

vidis dobra logika, ko zadnji noob nije mi ni palo na pamet da kod farmanja ako imas AOE mozes vise nafarmati a koliko sam skontao champion to ima, tnx. lakse je biti naucen nego iskustveno skontati.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Elem, SWIM je večeras srušio Balroga. Fajt je bio odličan, nitko nije poginuo. 

 

Pretpostavlja se da je ovo prvi put da Zvijer ruši Kin sa ovih prostora. :)

 

 

 

 

Beživotno tijelo Zvijeri Beživotno tijelo Zvijeri
Trofej ispred Kin kuće Trofej ispred Kin kuće
Ghostara Ashvaraga, Guardian/50 lvl/[EN]Eldar http://swim.forumh.net/index.htm
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2008 8:16 (Ghostara).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Čestitam!!!!!

Tko je vodio  raid i tko je sve bio?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Meni je žao što nisam ja mogao sudjelovati u ovom povijesnom događaju.

Valjda ću i ja jednog dana ugrabiti vremena za ubijanje Balroga.

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

impresivno, i fakat vjerujem da je rusenje azbahe izazvalo plimu endorfina.

Reci drogama ne, igraj MMO :))

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Barbarosa kaže...

 

Reci drogama ne, igraj MMO :))

 
He he Cool


I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Vodič je bio Damba u suradnji sa Bertom. :) Sve je prošlo bez incidenta. Gotovo pa savršeno.

Ghostara Ashvaraga, Guardian/50 lvl/[EN]Eldar http://swim.forumh.net/index.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Ghostara kaže...

Vodič je bio Damba u suradnji sa Bertom. :) Sve je prošlo bez incidenta. Gotovo pa savršeno.

 
E, onda to s Dambom nije bio čisti SWIM raid Osmijeh On je svoj zanat pekao u SpartanS, pa čak i stekao viši status tamo zbog svoje vještine.

Ali svejedno, grats, well done!


I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
15 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ljudi svaka čast čestitam!!!!! :))))) jedva cekam da i ja krenem u takve pustolovine :)

antonio tucman
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Faerdhur kaže...
Ghostara kaže...

Vodič je bio Damba u suradnji sa Bertom. :) Sve je prošlo bez incidenta. Gotovo pa savršeno.

 
E, onda to s Dambom nije bio čisti SWIM raid Osmijeh On je svoj zanat pekao u SpartanS, pa čak i stekao viši status tamo zbog svoje vještine.

Ali svejedno, grats, well done!


 Damba nije prekao svoj zanat u Spartancima on ga je tamo samo usavrsio jel je imao mogucnosti i nesebicno ga dijeli sa swim-ovcima!!

Respect!!! Honour!!! Glory !!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Bio je cisti SWIM raid jer je Damba iso sam Cindy (LM) charom koji je u SWIM-u.Cool

I kneel only to God, I don't see him here!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Kapetan kaže...

Bio je cisti SWIM raid jer je Damba iso sam Cindy (LM) charom koji je u SWIM-u.Cool

 
Može on vodit lika kojeg hoće, ali tko jednom nauči taktiku koju SpartanS ima kod svakog bossa, taj je prošao "West Point" Osmijeh

Nemoj se jediti, nema leadera koji može voditi nesposobnu ekipu niti ih savjetovati preko Ventrila, nema. Bez kvalitete SWIMa ne pada ni Barz, a kamoli balrog.

Well done!


I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Damba je toliko dobar da ima vlastite taktike za pojedine bossove(npr. za Thranga). Vlastite taktike sa kojima vodi rift kod spartanaca.

 

Ali bez obzira koliko on bio rift vođa u spartanaca, mi ga svojatamo. On je naš! :)

 

Ghostara Ashvaraga, Guardian/50 lvl/[EN]Eldar http://swim.forumh.net/index.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

sta je uloga kapetena u druzini i da li je on sposoban za soliranje?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Barbarosa kaže...

sta je uloga kapetena u druzini i da li je on sposoban za soliranje?

 
Barba, SVAKA klasa može solirati svaki kvest koji je označen kao solo. Rijetko koji nabrijani lik (događa se) prođe kvestove za small fellowship, a NITKO solo ne može fellowship kvestove.

Nemoj se sramiti, ima ljudi, traži na /lff kanalu, svakih 2 - 3 minute izbaci poruku, a u međevremenu radi nešto. Uvijek će netko uletjeti. A ako moraš sam, jer ne bi ostavljao ljude u grupi, onda slobodno odradi sam sve solo kvestove, samo putem dobro upoznaj svoju klasu, rasporedi skilove kako ti je najbolje, itd.

Kapetan daje dobre buffove, to znam, ali ostalo o toj klasi baš i ne.


I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Kapetan je odlicna klasa, a bit ce jos bolji kad dodje Moria.

On nije samo buffer, vec katica za sve. Ovisi o nekim setiranim traitovima i opremi koju nosis, moze biti off tank, moze biti secondary healer, genijalno mu dodju 2 battle rezza, te jos par kombo skillova gdje moze on sam spasiti cijeli raid bez problema. (been there done that vec par puta). I naravno jako ga vole imati zbog buffova, na 50lvl daje +50 na sve statove, plus ako se opredijeli za taj deed moze dat +618 morala i +1 hope svima.

 

Kapetan je zbilja zbilja dobar.

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ok ja sam do sad MMOove igra ko support-mlatilac-healer-svastara zato mi je i kapet zapeo za oko, u knight online sam bio batlepriest u gildwarsu magmonk u silkroadu hibrid healer, u 9dragons hibrid i slicno e jos me interesuje da li kapetan nosi twohanded weapons tipa maconja, sikiretina, helebarda i slicno?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Barbarosa kaže...

ok ja sam do sad MMOove igra ko support-mlatilac-healer-svastara zato mi je i kapet zapeo za oko, u knight online sam bio batlepriest u gildwarsu magmonk u silkroadu hibrid healer, u 9dragons hibrid i slicno e jos me interesuje da li kapetan nosi twohanded weapons tipa maconja, sikiretina, helebarda i slicno?

 
Uglavnom sam ga viđao s halberdom (polearm), ali vjerojatno može i ostalo.


I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice