Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 936.882
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja sam u zadnjih mjesec dana dvojici ljudi otvorio acc, nije bilo nikakvih problema

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
lobotomac90 kaže...

ipak se odlučio isprobati ovo i skinio,i instaliro igru,no ne mogu napraviti acc...na službenoj staranici popunim sve i kliknem sing up kad ono samo refresha stranicu i ništa,pogledam nema maila u inboxu ni ništa..wtf?

Probao si na ovom linku?

https://signup.lotro.com/lotro.php?lang=en-US

 

Moraš ispuniti sve retke i kliknuti na prve dvije kućice od tri.

Ja mislim da sam ja unio krivi date of birth format kod njih ide mjesec pa dan, a kod nas obrnuto. pa probaj mm dd yyyy format upisat

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 9:13 (Brajki).
15 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

da tu sam jedino i probao i nije radilo,ali sinoć sam uspio napravit i igrao malo i nekako mi igra nije baš sjela na prvu,ali dati ću joj još par levela šansu {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
lobotomac90 kaže...

da tu sam jedino i probao i nije radilo,ali sinoć sam uspio napravit i igrao malo i nekako mi igra nije baš sjela na prvu,ali dati ću joj još par levela šansu {#}

Polako, polako probaj malo pa ćeš vidjeti.

Koju klasu si odabrao i na kojem serveru?

 

Ako trebaš bilo kakav savjet slobodno se javi. Većina nas je na Eldaru. :)

13 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ima nas i na Gilrainu :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pozdrav,

Igrao sam malo prosle godine LOTRO, kad je postao F2P i stvarno mi se dopao, za razliku od WOW-a, prvenstveno zbog atmosfere, pozadine price i grafike, ali sam prestao jer nisam bas mogao naci ekipu (bio sam na nekom lijevom serveru).

Sada sam opet instalirao, i skontao ovdje na forumu da je Eldar glavni server za Balkance. Medjutim, ne kontam jel to sad jedini (nakon migracije) server s takvim imenom, ili i dalje postoji europska i americka verzija (mada nisam vidio nista sa prefixom EU i sl.)? Usao sam na Eldar, ali da provjerim da li je to sigurno taj? I drugo pitanje, ima li smisla da pocinjem uopste na tom serveru, obzirom da sam pocetnik u LOTRO (i MMORPG uopste), a i vise sam "casual gamer" (mogu igrati sat-dva dnevno max)?

 

 

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ne znam dal je naš kin najjači balkanski (nit me briga) al svi balkanci su dobrodošli kod nas - Last Sons of Gondolin. Ak se odlučiš doć kod nas javi se nekom od nas (stisni O pa pod Fellowing u filter upiši Last Sons of Gondolin i pošalji nekom tell). 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Tnx za poziv. Probao sam upravo, ali za sada ovdje (Archet) nema nikog iz tog klana. 

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Nema u Archetu, al ima nas 20 na serveru

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
15 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ima li tko informaciju koliko onih famoznih turbine bodova se može skupiti u free 2 play verziji?

ima li toga dosta da se ekspanzija kupi grindanjem i ima li to uopće smisla s obzirom na potrošeno vrijeme da bi se toliko skupilo?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Morgoth kaže...

Ima li tko informaciju koliko onih famoznih turbine bodova se može skupiti u free 2 play verziji?

ima li toga dosta da se ekspanzija kupi grindanjem i ima li to uopće smisla s obzirom na potrošeno vrijeme da bi se toliko skupilo?

 

http://lotro.mmorsel.com/p/tpfinder.html

 

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
15 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...
lobotomac90 kaže...

da tu sam jedino i probao i nije radilo,ali sinoć sam uspio napravit i igrao malo i nekako mi igra nije baš sjela na prvu,ali dati ću joj još par levela šansu {#}

Polako, polako probaj malo pa ćeš vidjeti.

Koju klasu si odabrao i na kojem serveru?

 

Ako trebaš bilo kakav savjet slobodno se javi. Većina nas je na Eldaru. :)

 

igrao sam Elf huntera do 7-8 lvl i jednostavno mi nije to to,nego sam počeo Rift trial i kontam uzet acc sa 30 dana na offgamersu za 9  Eura i to igrat {#}

12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Morao sam se registrirat da priupitam par pitanja sto se tice LOTRO f2p , posto sam tek sada odlucil to zaigrat da mi skrati malo vrijeme do izlaska Guild Wars 2 , kreirao sam si dwarf guardiana jos nisam usao u igru , pa me zanima sve usput i što se tice ovih ekspanzija dal se kupuju sa tim turbine pointovima ili se bas moraju kupit preko njihovog servisa . unaprijed hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Ogopogo kaže...

Morao sam se registrirat da priupitam par pitanja sto se tice LOTRO f2p , posto sam tek sada odlucil to zaigrat da mi skrati malo vrijeme do izlaska Guild Wars 2 , kreirao sam si dwarf guardiana jos nisam usao u igru , pa me zanima sve usput i što se tice ovih ekspanzija dal se kupuju sa tim turbine pointovima ili se bas moraju kupit preko njihovog servisa . unaprijed hvala.

 

Može na oba načina

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

A ti  TP se dobivaju i gejmu ili isto kupnjom ? 

16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Ogopogo kaže...

A ti  TP se dobivaju i gejmu ili isto kupnjom ? 

 

I to može na oba načina {#}

 

 

Gore sam stavio link gdje možeš vidjeti koliko TP-a se dobije igranjem

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2012 12:13 (segregator).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Hvala puno :)

12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Cijelo vrijeme ispadalo da sam se ja logirao sa starim acc koji nije valjan ahahha , sad sve 5 opet ga igram ;)

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Hahah haj dobro je pa si shvatio :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
15 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Nova ekspanzija, taman da se srede likovi do tada {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Bude li im sranje kao i Isen bit ce velikog sranja sto se tice igre :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ako GW2 zaživi vjerojatno je neću ni igrati.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, sve zavisi kakav ce biti GW2 {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Uniq kaže...

Da, sve zavisi kakav ce biti GW2 {#}

 

GW2 će biti pvp, a LOTRO je PVE igra, tako da bi trebalo

utjecati vrlo malo

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, ali ce mi uzeti puno vremena, barem u pocetku. {#}

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Samo da ne naprave loše borbu na konju... vidjet ćemo...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

http://massively.joystiq.com/2012/01/25/riding-into-rohan-lotro-maps-out-2012/

ovdje piše više o samoj expanziji i nekim stvarima

12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

koji server igrate?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Vecina odavde je na Eldaru, tamo nas ima i najvise balkanaca, ustvari imamo balkanski kin koji nije los :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice