Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 936.694
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja sam riješio i reputaciju i book 13 Cool


LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
15 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ljepota LOTRA je što svaki dan neš novo naučim i otkrijem. I nikud mi se ne žuri.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Istina. :-)

 

Možeš sve na miru raditi. Ali opet ima i full akcije kad treba.

Pogotovo kad su u pitanju neki fellowship questovi i ako je fellowship leader dobar.

 

Iznenadilo me koliko ima high lvl likova koj će rado pomoći low lvl likovima.

 

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

a da znaš kako je milina igrati raid-ove sa ekipom koja pazi na taktiku, i sluša šta i kako treba raditi. raidovi mogu biti izvor frustracija ako se igra sa nekim randomima i onima koji bezglavo srljaju a opet može bit inešto najbolje u igri, kada team od 12 ili 24 ljudi sve dobro riješi :)


LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

netko je poceo raidati ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ajmo ekipa, dosta je bilo Middle Earth-a, idemo u Hiboriju upoznati kralja Conana Smijeh


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dado_ZG78 kaže...

Ajmo ekipa, dosta je bilo Middle Earth-a, idemo u Hiboriju upoznati kralja Conana Smijeh


 Mozda za pola godine...
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Meni za sada ne pada na pamet ići na AoC.

Treba proći barem pola godine da igra sazri, osim toga potpuno sam zadovoljan Lotrom.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

Meni za sada ne pada na pamet ići na AoC.

Treba proći barem pola godine da igra sazri

Za mene je AoC već sazrio - zaobilazim tu igru naširoko - kad sam vidio da za borbu koristi combo udarce i prebacivanje armora usred borbe lijevo-desno kao svemirski brod nekakav shield. Mogu zamisliti taj PvP kad naiđeš na klince koji imaju bolje reflekse i provode 10 sati dnevno igrajući kako će imati uvježbane prste i kako će biti gankanja, sve dok ne pukneš i prodaš account.
Jedno je drmati combo u PvE, kao u Witcheru, a nešto sasvim drugo u PvP. To je samo za freakove, ne za sve, a takvima želim sve najbolje i da uživaju u igri. Hvala

Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Lotro sam cancelira, vidimo se u AoC-u... jednog dana Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Možda se vidimo, a možda i ne. Ja ću sigurno odigrati nekakav trial na AoC kad dođe, ali nekako do mene dolazi sve više i više loših informacija vezanih za nj. Imam osjećaj da ću se još dulje vrijeme zadržati na LOTRO-u. Bez pritiska, polirajući karaktera i istražujući Forochel te se pritom obogatiti. :)

 

 

Ghostara Ashvaraga, Guardian/50 lvl/[EN]Eldar http://swim.forumh.net/index.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

I ja sam čuo dosta loših stvari o AoC, ali to je normalno za igru ovog tipa koja je nova.

Tako je bilo i sa Lineageom, WoW-om pa i LOTRO-m.

Ali siguran sam da će se većina grešaka u AoC-u ispraviti u roku pola godine.

 

Ja neću prelaziti na AoC jer mi se sam koncept igre ne sviđa, jednostavno mi je baš legao LOTRO svijet i uistinu uživam u njemu.

 

Baš me zanima kako će AoC utjecati na udio igrača MMO-a.

Dali se negdje može vidjeti procjena broja i udio igrača za pojedini MMO??

I nekakva usporedba među najpopularnijim naslovima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo ljudi i ja sam skinuo trial verziju sa US servera jer verzja za EU nije bila dostupna na Codemasterovoj stranici... Prvi dojmovi su odlicni, grafika, borba likovi... Sve 5 ali di su ljudi od krvi i mesaMršti se

Tu i tamo projuri kakav amer i to je to...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Zasad mogu samo reci da ovo izgleda odlicno.

Naravno, sad svi pljucaju po AoC-u kao sta su pljucali i po svim igrama koje su izlazile, kao sta kaze Brajki.

Nek pljucaju, igra ima super klase, grafiku, igrivost....

Eto, ovo mi je 7-mi masivac i nadam se da ce me okupirati par godina :)

Od masivaca svakako su mi WoW, GW te Lotro najbolji, zasad....

nek se glave kotrljaju :)

cya

madafaka
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sova kaže...

Evo ljudi i ja sam skinuo trial verziju sa US servera jer verzja za EU nije bila dostupna na Codemasterovoj stranici... Prvi dojmovi su odlicni, grafika, borba likovi... Sve 5 ali di su ljudi od krvi i mesaMršti se

Tu i tamo projuri kakav amer i to je to...

 Dok ti igraš, većina amera spava zbog vremenske razlike.
LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sova kaže...

Evo ljudi i ja sam skinuo trial verziju sa US servera jer verzja za EU nije bila dostupna na Codemasterovoj stranici... Prvi dojmovi su odlicni, grafika, borba likovi... Sve 5 ali di su ljudi od krvi i mesaMršti se

Tu i tamo projuri kakav amer i to je to...

 Vjerojatno je riječ o vremenskoj razlici.

U svakom slučaju, preporučujem ti da skineš EU client, i zaigraš na [EN]Eldar serveru(gdje je jedini HR Kin - SWIM).
Ghostara Ashvaraga, Guardian/50 lvl/[EN]Eldar http://swim.forumh.net/index.htm
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Faerdhur kaže...
Za mene je AoC već sazrio - zaobilazim tu igru naširoko - kad sam vidio da za borbu koristi combo udarce i prebacivanje armora usred borbe lijevo-desno kao svemirski brod nekakav shield. Mogu zamisliti taj PvP kad naiđeš na klince koji imaju bolje reflekse i provode 10 sati dnevno igrajući kako će imati uvježbane prste i kako će biti gankanja, sve dok ne pukneš i prodaš account.
Jedno je drmati combo u PvE, kao u Witcheru, a nešto sasvim drugo u PvP. To je samo za freakove, ne za sve, a takvima želim sve najbolje i da uživaju u igri. Hvala

 Prvo i prvo: igraj na PvE serveru kao i svi normalni ljudi - tu imaš samo određene zone gdje se svi kolju, a ostatak su kooperativna igra, instance i questovi, što je fenomenalno odrađeno. Bugova ima jako malo i svi se već rješavaju, tak da tu nema straha. Igra izgleda i igrva je puno bolje nego recimo WoW na početku.
Štitove uopće ne prebacujem nego samo lupam gdjke ih protivnik spusti, a combo udarci su jaaaako jednostavni za izvođenje i služe samo da nebude baš stupidno kao u WoWu jedan klik za neki udarac (mada ima i toga kad udaraš obične udarce).
Sve u svemu, igra će biti novi Car MMORPG-ova i mislim da će prešišati LOTRO te dahtat za vrat WoWu unutar par mjeseci po broju igrača (čim ljudi malo vide kak je dobra igra i naravno upgrade-aju kompove da mogu uživat na max ostavkama kako je igra i zamišljena).
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Mislim da LOTRO i AoC ciljaju na malo različite skupine igrača.

LOTRO izbjegava nasilje (što se nekima sviđa a nekima ne), dok je (barem koliko sam ja skužio) u AoC naglasak baš stavljen na nasilje i brutalnost (što se opet nekima sviđa a nekima ne..).

 

U svakom slučaju mislim da su i LOTRO i AoC igre koje tek dolaze u svoje doba i koje će definitivno ostati zapisane u povijesti kao jedni od najigranijih i najboljih MMO naslova ovog doba.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Na Codemasterovoj stranici postoji EU client, ali samo book 11. Sta to znaci? Malo mi je prevelik client da tamo nesto bezveze skidam... TNX na pomociSmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sova kaže...

Na Codemasterovoj stranici postoji EU client, ali samo book 11. Sta to znaci? Malo mi je prevelik client da tamo nesto bezveze skidam... TNX na pomociSmijeh

 Skines taj pa onda Book 12, Book 13, kad vec nema sa Book 13... a mozda i ima, samo dobro pogledaj.
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Imam jedno pitanje, dali tko igra LOTRO koristeći DX10?

 

Kakav je pad performansi i kakvo je poboljšanje u kvaliteti?

Te koja je grafulja neki minimum da se može DX 10 koristiti u punom sjaju?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Mislim da Morgo igra, bio sam kod njega, i čini mi se da je imao DX10 na Visti.....ali nisam 100% siguran. Uglavnom, grafička koju je nedavno kupio(GF8800GT) sa 4GB RAMa i nekim Quadom bi trebala biti dovoljna - jedino je rekao da je u Ettenmoorsima imao problema, ali hej - tamo je to normalno.

Ghostara Ashvaraga, Guardian/50 lvl/[EN]Eldar http://swim.forumh.net/index.htm
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sova kaže...

Na Codemasterovoj stranici postoji EU client, ali samo book 11. Sta to znaci? Malo mi je prevelik client da tamo nesto bezveze skidam... TNX na pomociSmijeh


Tako je skineš klijent i onda book 12 i 13 pa prvo instaliraš klijent potom i book 12 pa book 13.
Kad to napraviš onda pokreni klijent pa ćeš se morati još neko vrijeme strpiti da klijent verificira fileove i skine neke sitnije updateove.  
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Ghostara kaže...

jedino je rekao da je u Ettenmoorsima imao problema, ali hej - tamo je to normalno.

i ja sam mislio da je jezivo trzanje u moorsima normalno prvih par puta, ali sam nedavno sa svojim kinom i još jednom ekipom bio u full raidu na Lug i igra je išla normalno. zapanjujuće, ali istinito... više ne vidim pravilo.
(3 GB RAM, 8800 gts, dx9, naj-postavke grafike)
Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

Imam jedno pitanje, dali tko igra LOTRO koristeći DX10?

 

Kakav je pad performansi i kakvo je poboljšanje u kvaliteti?

Te koja je grafulja neki minimum da se može DX 10 koristiti u punom sjaju?

 Ponekad zaigram u DX10 posto imam dual boot xp i vistu. Pad performansi ne vidim, a najizrazitiji napredak u kvaliteti se vidi kod sjena drveca (svaki list posebno) i izgledaju jako realno. Za ostalo bih morao napraviti paralelnu usporedbu. Za raidove ne znam posto imam lvl 17 lika. U dx9 i 10 su detalji max, rezolucija 1680*1050 i cini mi se 8xAA. Stroj je C2D 6750 (2,66GHZ), 2GB, 8800gt
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Istina - ja sam recimo sinoć bio u Carn Dumu, i za razliku od prošloga puta značajno mi je trzao na very high postavkama.

 

Inače, izašao je novu BUG - i izgleda da neće biti nikakve ozbiljnije recenzije LOTRO-a. Nije spomenut niti u tragovima, iako bi u nekoj perspektivi bilo zgodno napraviti paralalnu usporedbu sa AoC, pogotovo kad AoC zaživi u potpunosti a na LOTRO-u izađe prva plaćena ekspanzija (Mines of Moria). Imho

Ghostara Ashvaraga, Guardian/50 lvl/[EN]Eldar http://swim.forumh.net/index.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

Mislim da LOTRO i AoC ciljaju na malo različite skupine igrača.

LOTRO izbjegava nasilje (što se nekima sviđa a nekima ne), dok je (barem koliko sam ja skužio) u AoC naglasak baš stavljen na nasilje i brutalnost (što se opet nekima sviđa a nekima ne..).

 

U svakom slučaju mislim da su i LOTRO i AoC igre koje tek dolaze u svoje doba i koje će definitivno ostati zapisane u povijesti kao jedni od najigranijih i najboljih MMO naslova ovog doba.

 Slažem se. ako se o nekim MMO-ima u zadnje vrijeme priča to su Lotro i AoC.
LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
15 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pozz svima, evo ja igram Lotro vec dosta dugo na Gilrain serveru. Igrao sam na dx9 do nekih mjesec dana sad sam na dx10 i razlika je u tim detaljima samo, sjene, voda i takve stvari realisticnije je napravljeno, lijepse uglavnom. Ima li jos tko na Gilrainu, ja sam naiso na dosta nasih ljudi ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sims kaže...

 

 Slažem se. ako se o nekim MMO-ima u zadnje vrijeme priča to su Lotro i AoC.
Ne slažem se. Bolje da BUG ne piše ništa o LOTRO, već su je dovoljno izvređali usporedbom s WoW ekspanzijom za igru godine. Bolje neka nitko ne piše ništa o LOTRO. 
LOTRO se igra i živi, ne treba recenzije. Neka pišu o AoC, i to sad dok je hype, da ima dobre ocjene, jer će uskoro ta igra izgubiti većinu onih koji su se zaletjeli.
Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja bih volio da se napravi jedan presjek ponude MMO naslova koji su trenutno u vrhu, a pri tome mislim na WoW, AoC i LOTRO pa da o svakoj nešto kažu, nabace koji savjet i da ocjene svaki aspekt igre i međusobno ih usporede.

Mislim da su već tako nešto napravili sa hitech mobitelima i browserima.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice