Minecraft izdvojena tema

poruka: 6.706
|
čitano: 1.267.807
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft

Provjeri da netko ne skida neš

možda njihova braća,sestre

to ti je najčešće do same konekcije

meni ponekad sve ide glatko a ponekad laga na kvadrat

isto laga kadvas je puno

ja igram s jednim frendom i sve odlično,onda dođu još njih dvoje i svima laga

12 godina
neaktivan
offline
Minecraft

evo da i ja predstavim svoj server, do 20-tak igraca radi super, s malo vise pocinje lagat al eto. Nemamo nikakav konkretan cilj, za sad samo gradimo grad. evo video grada (neobazirite se na glupa pitanja mojih frendova)

 

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..
Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft

nego ljudi trebam pomoć MC mi zapne na Mojang ekranu i neće dalje.Porbao sam ponovo sve downloadat i javu reinstalirat ali neće.Ostale metode s neta isto nerade. Hvala

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. /Posredujem sponsoring klanovima!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
dj_renny kaže...

nego ljudi trebam pomoć MC mi zapne na Mojang ekranu i neće dalje.Porbao sam ponovo sve downloadat i javu reinstalirat ali neće.Ostale metode s neta isto nerade. Hvala

Kupi novi PC i preseli se u drugi grad jer je struja slaba u tvojem gradu. {#}

Tu sam: lzgr.me@gmail.com ... Onaj na avataru: Sir Clive Sinclair
14 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
dj_renny kaže...

nego ljudi trebam pomoć MC mi zapne na Mojang ekranu i neće dalje.Porbao sam ponovo sve downloadat i javu reinstalirat ali neće.Ostale metode s neta isto nerade. Hvala

Verzije Jave i MC-a?

Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
13 godina
offline
Minecraft

E ljudi, tija bi snimat neke timelapse-ove, ali neuspjeva mi. Znaci napravim na kompu server, i udem na njega i sve ok, ali kad idem uc na njega priko laptopa koji je povezan na isti ruter kao i komp priko wirelessa pise Can't reach the server!. Na oba kompjutera u IP stavim "localhost" i nece..Ako neko zna kako da udem na taj server sa oba kompa neka kaze pls.

Music is our life-So live oure life
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Minecraft

Evo par slika sa mog severa.

Ja i price gradili

 

evo mene i tornja evo mene i tornja
toranj toranj
gostiona gostiona
štala štala
diggy diggy hole diggy diggy hole
digy digy hole 2 digy digy hole 2
sssss sssss
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Minecraft
da li netko zna kako na bukkitu promijenit visinu worlda jer na svome serveru radim ogormni leteci otok sa voxelsniperom nisam napravio ni pola otoka i doso do "stropa"
“Think of me like Yoda, but instead of being little and green I wear suits and I'm awesome. I'm your bro—I'm Broda!”
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Stinsfire kaže...
da li netko zna kako na bukkitu promijenit visinu worlda jer na svome serveru radim ogormni leteci otok sa voxelsniperom nisam napravio ni pola otoka i doso do "stropa"

  Nemoze se.

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
12 godina
offline
Re: Minecraft
Alfa1234 kaže...
Stinsfire kaže...
da li netko zna kako na bukkitu promijenit visinu worlda jer na svome serveru radim ogormni leteci otok sa voxelsniperom nisam napravio ni pola otoka i doso do "stropa"

  Nemoze se.

jbg

“Think of me like Yoda, but instead of being little and green I wear suits and I'm awesome. I'm your bro—I'm Broda!”
13 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft

najzadnja jave i 1.8.1 MC

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. /Posredujem sponsoring klanovima!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Stinsfire kaže...
Alfa1234 kaže...
Stinsfire kaže...
da li netko zna kako na bukkitu promijenit visinu worlda jer na svome serveru radim ogormni leteci otok sa voxelsniperom nisam napravio ni pola otoka i doso do "stropa"

  Nemoze se.

jbg

Razvali pola mape sa TNT-om i onda napravi lebdeći otok na tom praznom prostoru {#}

 

 

 

BTW. Zamislite ovo:  Uz bukkit plugine promijenite sav stone na mapi u TNT. I onda ga "slučajno" upalite sa RS-om. {#}

Mislim, dakle postojim
14 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
lzgr kaže...
Stinsfire kaže...
Alfa1234 kaže...
Stinsfire kaže...
da li netko zna kako na bukkitu promijenit visinu worlda jer na svome serveru radim ogormni leteci otok sa voxelsniperom nisam napravio ni pola otoka i doso do "stropa"

  Nemoze se.

jbg

Razvali pola mape sa TNT-om i onda napravi lebdeći otok na tom praznom prostoru {#}

 

 

 

BTW. Zamislite ovo:  Uz bukkit plugine promijenite sav stone na mapi u TNT. I onda ga "slučajno" upalite sa RS-om. {#}

ti si lud xD

14 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
dj_renny kaže...

najzadnja jave i 1.8.1 MC

1.6 ili 1.7? I jedna i druga su zasad najzadnje. {#}

Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Bugovac LOTR kaže...
lzgr kaže...
Stinsfire kaže...
Alfa1234 kaže...
Stinsfire kaže...
da li netko zna kako na bukkitu promijenit visinu worlda jer na svome serveru radim ogormni leteci otok sa voxelsniperom nisam napravio ni pola otoka i doso do "stropa"

  Nemoze se.

jbg

Razvali pola mape sa TNT-om i onda napravi lebdeći otok na tom praznom prostoru {#}

 

 

 

BTW. Zamislite ovo:  Uz bukkit plugine promijenite sav stone na mapi u TNT. I onda ga "slučajno" upalite sa RS-om. {#}

ti si lud xD

Možda. :D

 

Jel netko probao to?

Mislim, dakle postojim
12 godina
offline
Re: Minecraft

Po meni, jedini rezultat tog ponašanja bilo bi opako štekanje i nemogučnost daljnjeg igranja iste mape.

http://steam-expo.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
nidjo123 kaže...
dj_renny kaže...

najzadnja jave i 1.8.1 MC

1.6 ili 1.7? I jedna i druga su zasad najzadnje. {#}

sa weba skinuo ovo

Version 6 Update 27

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. /Posredujem sponsoring klanovima!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
OriginalEXE kaže...

Po meni, jedini rezultat tog ponašanja bilo bi opako štekanje i nemogučnost daljnjeg igranja iste mape.

Sad sam se sjetio onog idiota koji je uništio mapu na prvom BugCraftu sa 40k tnt-a {#}

 

Napravio je sphere od tnt-a, tnt je otisao do bedrocka, a u sredini te praznine je ostao ogromni floating island {#}

Mislim, dakle postojim
14 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
dj_renny kaže...
nidjo123 kaže...
dj_renny kaže...

najzadnja jave i 1.8.1 MC

1.6 ili 1.7? I jedna i druga su zasad najzadnje. {#}

sa weba skinuo ovo

Version 6 Update 27

Hm... To ti se odjednom dogodilo ili nakon što si nešto drugo radio vezano uz to dvoje (Java i Minecraft)?

Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2011 16:51 (nidjo123).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
nidjo123 kaže...

Hm... To ti se odjednom dogodilo ili nakon što si nešto drugo radio vezano uz to dvoje (Java i Minecraft)?

odjednom...nekidan radio kao sat odjenom mi više neće...nisam ništa oko jave radio niti bilo šta drugo,java radi normalno (isprobao na konzoli od svog vps-a)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. /Posredujem sponsoring klanovima!
12 godina
offline
Minecraft
nije bit razvalit mapu tnt-om otok sam poceo gradit na mapi koja je ogromni ocean razmisljam da pomocu plugina maknem par donjih slojeva al bi meni trebalo bar 50 kocki visi world
“Think of me like Yoda, but instead of being little and green I wear suits and I'm awesome. I'm your bro—I'm Broda!”
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Luka Ivanković kaže...

evo da i ja predstavim svoj server, do 20-tak igraca radi super, s malo vise pocinje lagat al eto. Nemamo nikakav konkretan cilj, za sad samo gradimo grad. evo video grada (neobazirite se na glupa pitanja mojih frendova)

 

 

moj dvorac ispo sugavo -.-

13 godina
offline
Minecraft

Ja sam na ovom pc-u igrao Minecraft cijelo lijeto.I evo nekidan opet palim igru i odjednom se gasi i pokazuje log fajl hserrpid...nesta takvo.Molio bih pomoc!!

 

 

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Strm kaže...

Ja sam na ovom pc-u igrao Minecraft cijelo lijeto.I evo nekidan opet palim igru i odjednom se gasi i pokazuje log fajl hserrpid...nesta takvo.Molio bih pomoc!!

 

 

  Iz toga sto ti nagdjas sto je pisalo ja nemogu nista izvuci. Ali kad ja imam bilo kakve crasheve idem ovako: 1.Brisanje minecraft.jar. Pa ako to ne radi reinstaliram javu. Nakon toka uvijek proradi  {#}

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft

Di da nabavim minecraft ?

 

 

AOM... (mmm)
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 14:15 (Games 4 life).
14 godina
offline
Re: Minecraft

Probaj Google tu i tamo...

 

http://www.minecraft.net/

 

<.<

Bubily
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Bubily kaže...

Probaj Google tu i tamo...

 

http://www.minecraft.net/

 

<.<

Prekrižio je post, znači da je našao.

 

Koristit oči i mozak malo!

Mislim, dakle postojim
12 godina
offline
Minecraft
Isus Bog
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Minecraft

hmmm gledam dosta mojih frendova zna igrati minecraft? a u cemu je fora u toj igri? moze me neko poducit zasto bi ja trebo zaigrati? (preporuka frenda)

Explosiv wie Kerosin!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Minecraft
Kewin kaže...

hmmm gledam dosta mojih frendova zna igrati minecraft? a u cemu je fora u toj igri? moze me neko poducit zasto bi ja trebo zaigrati? (preporuka frenda)

Igra je jednostavno zakon..

Možeš gotovo sve napraviti, sam izrađuješ svoju kuću/selo/grad/svijet... Jednostavno je sve u tvojim rukama, no čuvaj se zombija :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice