PES 2009 problem (Win 7)

poruka: 3
|
čitano: 3.149
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
PES 2009 problem (Win 7) HELP

Ovako imam problem sa pes 2009.Lijepo sam ga instalirao i dok pokrenem stalno je pocetni crni ekran???

Prije na xp sam milijun put instalirao pes 2009  i sve je radilo a sad na win 7 ne radi? Ima ko riješenje?

 

Bio sam uoci tijekom instalacije da mi instalirava directx9 c pa sam ja probao to izbrisati i onda tek instalirati ali sve jedno imam taj problem

 

Hvala svima!

 

Ja mislim da je problem u toj mapi directx9 c posto ja imam direct x10, pa mozda ak bi mi mogli poslati link za pes 09 tu mapu directc10 c

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: PES 2009 problem (Win 7) HELP

Meni je PES znao raditi neke probleme na beti, a na Rc-u sve radi za 5, ne znam koju verziju imaš.

Inače nisi trebao prekidati instalaciju Directx-a jer ionako ne instalira ako imaš noviju verziju od one koju pokušavaš instalirati (dx9), a Win 7 u sebi već imaju DX11, upiši u search bar na startu dxdiag i lupi enter pa ćeš vidjeti i sam. Ne znam točno što se dogodilo kad si ti prekidao instalaciju, ali mislim da bi ti pomogao samo kompletan reinstall PESa. I ne trebaš instalirati DX, Winsi ga već imaju.

A man will rise, a man will fall, from the sheer face of love, like a fly from a wall, it's no secret at all.
15 godina
offline
PES 2009 problem (Win 7)

ovako instalaciju mogu pokrenuti preko imga (pomocu virtual clone drive) i ili pomocu winrara da extractam i pokrenem  setup.

Probao sam na oba nacina i ne radi a na xp je radilo.

Ja sam prije instalacije probao izbristai mapu directx9 c da mi to ne instalirava ako me razumijes...

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice